Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 maja 2009 r.
9:21
Edytuj ten wpis

Dziewięć osób rannych w wypadku na ul. Janowskiej

Autor: Zdjęcie autora er
0 76 A A

Dzisiaj nad ranem na ulicy Janowskiej audi A4 zderzyło się czołowo z fordem. Dziewięć osób trafiło do szpitala. Stan trzech z nich jest ciężki. Poszkodowani mają po około 20 lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W audi jechało siedem osób; w fordzie - dwie - mówi Anna Smarzak, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Wszyscy zostali przewiezieni do kilku lubelskich szpitali.

Policja ustaliła już wstępne przyczyny wypadku.

W jadącym od strony Krężnicy audi jechało aż siedem osób. Wracali z dyskoteki. Na ulicy Janowskiej, na łuku jezdni kierowca audi, 25- letni Michał G., stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwny pas. Zderzył się czołowo z fordem, który nadjechał z przeciwka.

Ciężko ranne zostały dwie osoby, które jechały fordem - 26-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego i 28-letnia mieszkanka Łęcznej. W ciężkim stanie jest też kierowca audi. Do szpitali z lżejszymi obrażeniami trafiła też szóstka jego pasażerów.

Policjanci, którzy dokonywali oględzin miejsca wypadku, zauważyli, że prędkościomierz w rozbitym audi zatrzymał się w miejscu pokazującym 140 km/godz.


To nie jedyny wypadek ostatniej doby na drogach naszego regionu.

Wczoraj wieczorem w Leokadiowie, w powiecie puławskim, skoda zderzyła się z fordem. Ranni zostali dwaj kierowcy.

W tym samym czasie w Grabowcu, w powiecie radzyńskim doszło do czołowego zderzenia citroena z golfem. Na miejscu zginął kierowca golfa. Ranne zostały trzy osoby.

Komentarze 76

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ziom / 17 czerwca 2009 o 23:28
0
Michał...jeszcze się spotkamy Ziomek...Na zawsze w pamięci[*]Spoczywaj w pokoju...[*] Czekaj na nas...
Avatar
Gość / 8 czerwca 2009 o 13:40
0
Wszyscy jesteście nienormalni!! Do ludzi którzy pisali, że samochód nie jechał 140km/h - właśnie, że tyle jechał! Jeden chłopak ma amputowane nogi, dziewczynie pasy pierś urwały, jeden z chłopaków zmarł wczoraj w szpitalu, kolejny ma podajże tylko rękę złamaną... Weźcie się zastanówcie to piszecie... "idioci, bezmózgowcy, narkomani" itd? Ciekawe jak byście pisali jakby Was spotkało coś takiego, albo waszą rodzinę... ale oczywiście łatwiej oceniać nie znając sytuacji nie? ;] OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!
Avatar
Aksedo / 20 maja 2009 o 10:03
0
[color="#0000FF"]MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE.

ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA.

BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! [/color]

[color="#FF0000"]STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT[/color]


KONTAKT:
wypadek@aksedo.pl
660 450 000
022 498 06 56/57
[url="######"]######[/url]
Avatar
mk / 19 maja 2009 o 00:57
0
Mam nadzieje ze ta sytuacja bedzie dla wszystkich przestroga, by nie pedzic za szybko i nie jezdzic po alkoholu. Wszystkim uczestnikom wypadku zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia i mam nadzieje ze wszystko skonczy sie najlepiej jak tylko moze.
Avatar
Gość / 18 maja 2009 o 22:25
0
a skad ty wiesz ze pasazerowie z audi nie sa w stanie ciezkim, jesli tak mowisz to gowno wiesz i sie wypowiadasz nie majac odpowiedniej wiedzy, moze i popelnili blad ale to nie powoduje ich mniej poszkodowanymi naz ci z forda bo sa osoby a audi ktore dalej sa w stanie zagrazajacym ich zyciu i zdrowiu
Avatar
mk / 16 maja 2009 o 03:00
0
Wez sie kur... zastanow nad tym co piszesz. Nie wazne ile kto jechal wazne kto spowodowal wypadek - bo byl pijany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to nie ford zjechal na przeciwny pas ruchu!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mk / 16 maja 2009 o 02:56
0
mysle ze im nie jest do smiechu, ale swiadomie zdecydowaly sie na podroz z pijanym kierowca!! i nie sa w stanie ciezkim!!! co innego te 2 niewinne osoby ktore byly trzezwe i nie wjechaly na przeciwny pas ruchu!!!!!!!!!
Avatar
mk / 16 maja 2009 o 02:47
0
a czy to wazne ile wskazal licznik?? wedlug mnie nie istotne jest czy bylo to 140 czy 50 - wazne ze siadl za kierownice pod wplywem alkoholu i spowodowal wypadek!!!! w ktorym ucierpialy 2 niewinne osoby (pozostalych 7 pomijam bo zrobily to na wlasne zyczenie) !
Avatar
Gość / 15 maja 2009 o 23:59
0
A CO BY BYŁO GDYBYŚ JECHAŁ TYM AUDI??? MYŚLISZ ZE IM K...JEST DO ŚMIECHU !!!ALE K... SAME ANIOŁY SIĘ WYPOWIADAJĄ!!!!
Avatar
Wasyl / 14 maja 2009 o 21:23
0
żenada napisał:
A co jeśli Ty byś jechał tym fordem?


Chyba nie musimy czekać na odpowiedź...
Avatar
ziom / 17 czerwca 2009 o 23:28
0
Michał...jeszcze się spotkamy Ziomek...Na zawsze w pamięci[*]Spoczywaj w pokoju...[*] Czekaj na nas...
Avatar
Gość / 8 czerwca 2009 o 13:40
0
Wszyscy jesteście nienormalni!! Do ludzi którzy pisali, że samochód nie jechał 140km/h - właśnie, że tyle jechał! Jeden chłopak ma amputowane nogi, dziewczynie pasy pierś urwały, jeden z chłopaków zmarł wczoraj w szpitalu, kolejny ma podajże tylko rękę złamaną... Weźcie się zastanówcie to piszecie... "idioci, bezmózgowcy, narkomani" itd? Ciekawe jak byście pisali jakby Was spotkało coś takiego, albo waszą rodzinę... ale oczywiście łatwiej oceniać nie znając sytuacji nie? ;] OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!
Avatar
Aksedo / 20 maja 2009 o 10:03
0
[color="#0000FF"]MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE.

ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA.

BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! [/color]

[color="#FF0000"]STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT[/color]


KONTAKT:
wypadek@aksedo.pl
660 450 000
022 498 06 56/57
[url="######"]######[/url]
Avatar
mk / 19 maja 2009 o 00:57
0
Mam nadzieje ze ta sytuacja bedzie dla wszystkich przestroga, by nie pedzic za szybko i nie jezdzic po alkoholu. Wszystkim uczestnikom wypadku zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia i mam nadzieje ze wszystko skonczy sie najlepiej jak tylko moze.
Avatar
Gość / 18 maja 2009 o 22:25
0
a skad ty wiesz ze pasazerowie z audi nie sa w stanie ciezkim, jesli tak mowisz to gowno wiesz i sie wypowiadasz nie majac odpowiedniej wiedzy, moze i popelnili blad ale to nie powoduje ich mniej poszkodowanymi naz ci z forda bo sa osoby a audi ktore dalej sa w stanie zagrazajacym ich zyciu i zdrowiu
Avatar
mk / 16 maja 2009 o 03:00
0
Wez sie kur... zastanow nad tym co piszesz. Nie wazne ile kto jechal wazne kto spowodowal wypadek - bo byl pijany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to nie ford zjechal na przeciwny pas ruchu!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mk / 16 maja 2009 o 02:56
0
mysle ze im nie jest do smiechu, ale swiadomie zdecydowaly sie na podroz z pijanym kierowca!! i nie sa w stanie ciezkim!!! co innego te 2 niewinne osoby ktore byly trzezwe i nie wjechaly na przeciwny pas ruchu!!!!!!!!!
Avatar
mk / 16 maja 2009 o 02:47
0
a czy to wazne ile wskazal licznik?? wedlug mnie nie istotne jest czy bylo to 140 czy 50 - wazne ze siadl za kierownice pod wplywem alkoholu i spowodowal wypadek!!!! w ktorym ucierpialy 2 niewinne osoby (pozostalych 7 pomijam bo zrobily to na wlasne zyczenie) !
Avatar
Gość / 15 maja 2009 o 23:59
0
A CO BY BYŁO GDYBYŚ JECHAŁ TYM AUDI??? MYŚLISZ ZE IM K...JEST DO ŚMIECHU !!!ALE K... SAME ANIOŁY SIĘ WYPOWIADAJĄ!!!!
Avatar
Wasyl / 14 maja 2009 o 21:23
0
żenada napisał:
A co jeśli Ty byś jechał tym fordem?


Chyba nie musimy czekać na odpowiedź...
Zobacz wszystkie komentarze 76

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!