Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 marca 2016 r.
12:23

Dziś Marsz Żołnierzy Wyklętych. Uczestnicy przejdą przez Lublin

Autor: Zdjęcie autora reda
0 23 A A

1 marca uczestnicy marszu od godz. 17 będą się gromadzić na placu Litewskim. Przejdą deptakiem w stronę Starego Miasta i zamku. Organizatorzy zachęcają do udziału i chcą by był to największy marsz w Polsce

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kiedy uczestnicy dotrą na plac Zamkowy wysłuchają przemówień i części oficjalnej. Później zacznie się koncert, w którym wystąpią: Tadek Firma, IRYDION, Dawid Hallmann, Pozytywka.

Za organizacją dzisiejszego wydarzenia stoją: ONR Brygada Lubelska i Fundacja im. Kazimierza Wielkiego a także: Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Lublin, NSZZ Solidarność Region Środkowowschodni, Lubelski Pluton SMN im. Rafała „Gan” Ganowicza, I Lubelska Kompania Polowych Drużyn Sokolich im. Św. Michała Archanioła, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie, Stowarzyszenie Kibiców MotorLublin.com, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, Niezależne Zrzeszenie Studentów UMCS Lublin, Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum, Narodowa Organizacja Kobiet Lubelskie, Młodzież Wszechpolska Lublin, Polska Akademicka Korporacja Astrea Lublinensis, GRH im. I pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gs / 2 marca 2016 o 11:21
0

Nie wiem o co ci chodzi z tym "brakiem zmian u czytelników" Czy mają zapomnieć co im dziadkowie i rodzice opowiadali o tych "bohaterach"...? Czy ma znaczenie, że dopiero teraz upamiętnia się wyklętych jak już naoczni świadkowie "bohaterstwa" poumierali i można przedstawić wreszcie inną wersję prawdy... Czy o takie zmiany ci chodzi..? Upamiętniając "wyklętych" w czym się różnimy od ukraińców czczących Benderę...? Wszystkim starczyło odwagi jedynie do zabijali nieuzbrojonych cywili z tą różnicą że UPA robiła to z większym "rozmachem".... 

Chyba chodzi o syna księdza Banderę. Ciekawe jak się czują narodowcy czcąc homoseksualistę i syna księdza. Zresztą pani minister  Andersówna to także wnuczka ukraińskiego księdza i córka Niemca. Bracia jej matki mordowali Polaków.

Chyba chodzi o syna księdza Banderę. Ciekawe jak się czują narodowcy czcąc homoseksualistę i syna księdza. Zresztą pani minister  Andersówna to także wnuczka ukraińskiego księdza i córka Niemca. Bracia jej matki mordowali Polaków.

rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 09:19
0

[media]https://www.youtube.com/watch?v=t18yfnlZ5o8[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=HCa_M2VjYnc[/media]

Avatar
cyklista / 1 marca 2016 o 20:29
0

''Przeklęci'' czy ''wyklęci'',coraz częściej używa się niezłomni to nie razi tak mocno.

Dużo ludzi żyje i pamięta.

Avatar
Dilirzans historii / 1 marca 2016 o 20:04
0

Widzę po komentarzach, że chociaż DW już dawno odszedł od swoich Sztandarowo Ludowych korzeni, to czytelnicy w dużej części się nie zmienili...  :angry:

Nie wiem o co ci chodzi z tym "brakiem zmian u czytelników" Czy mają zapomnieć co im dziadkowie i rodzice opowiadali o tych "bohaterach"...? Czy ma znaczenie, że dopiero teraz upamiętnia się wyklętych jak już naoczni świadkowie "bohaterstwa" poumierali i można przedstawić wreszcie inną wersję prawdy... Czy o takie zmiany ci chodzi..? Upamiętniając "wyklętych" w czym się różnimy od ukraińców czczących Benderę...? Wszystkim starczyło odwagi jedynie do zabijali nieuzbrojonych cywili z tą różnicą że UPA robiła to z większym "rozmachem".... 

Nie wiem o co ci chodzi z tym "brakiem zmian u czytelników" Czy mają zapomnieć co im dziadkowie i rodzice opowiadali o tych "bohaterach"...? Czy ma znaczenie, że dopiero teraz upamiętnia się wyklętych jak już naoczni świadkowie "bohaterstwa" poumierali i można przedstawić wreszcie inną wersję prawdy... Czy o takie zmiany ci chodzi..? Upamiętniając "wyklętych" w czym się różnimy od ukraińców czczących Benderę...? Wszystkim starczyło odwagi jedynie do zabijali nieuzbrojonych cywili z tą różnicą że UPA robiła to z większym "roz... rozwiń

Avatar
pamela / 1 marca 2016 o 19:48
0

Cześć i chwała bohaterom. Niech nasi przodkowie nie pójdą w nie pamięć. Musimy pamiętać co oni zrobili dla polski.

... i niby co oni zrobili dla "polski"... obronili ja przed władzami komunistycznymi...? Jedyne ich "zasługi" to setki zamordowanych osób którzy mieli dość wojny i chcieli po prostu żyć ...! Mieli gdzieś kto będzie we władzy, komuniści czy kapitaliści...! Tak jak ja mam gdzieś kto jest teraz przy władzy PiS czy PO czy inne pasożyty... 

... i niby co oni zrobili dla "polski"... obronili ja przed władzami komunistycznymi...? Jedyne ich "zasługi" to setki zamordowanych osób którzy mieli dość wojny i chcieli po prostu żyć ...! Mieli gdzieś kto będzie we władzy, komuniści czy kapitaliści...! Tak jak ja mam gdzieś kto jest teraz przy władzy PiS czy PO czy inne pasożyty... 

rozwiń
Avatar
Mailo / 1 marca 2016 o 19:45
0

Widzę po komentarzach, że chociaż DW już dawno odszedł od swoich Sztandarowo Ludowych korzeni, to czytelnicy w dużej części się nie zmienili...  :angry:

Avatar
jOOj / 1 marca 2016 o 19:36
0

Cześć i chwała bohaterom. Niech nasi przodkowie nie pójdą w nie pamięć. Musimy pamiętać co oni zrobili dla polski.

Już ponad 25 lat możesz mu postawić pomnik choć radzę się nie przyznawać do "wykletego" dziadka bo wiatr historii może znowu wiać od strony prawdy... W Kozicach (koło Piask) grasował Lalek (nie wiem co oni mieli z tymi pseudonimami...? Byli za głupi żeby zapamiętać nazwiska...? Jak w półświatku przestępczym). Fakty: jego konto zabitych: niemców - 0; sowietów - 0, polskich cywili co najmniej 10 udowodnionych... Na fali "prostowania" historii ktoś wyskoczył z pomysłem żeby mu pomnik w Kozicach postawić to mieszkańcy wszem i wobec powiedzieli że szkoda pieniędzy bo nawet jednego dnie nie postoi... Dlatego tablice upamiętniające tych "bohaterów" są np na murach zakładów karnych i innych miejscach z monitoringiem żeby nie były niszczone... 

Już ponad 25 lat możesz mu postawić pomnik choć radzę się nie przyznawać do "wykletego" dziadka bo wiatr historii może znowu wiać od strony prawdy... W Kozicach (koło Piask) grasował Lalek (nie wiem co oni mieli z tymi pseudonimami...? Byli za głupi żeby zapamiętać nazwiska...? Jak w półświatku przestępczym). Fakty: jego konto zabitych: niemców - 0; sowietów - 0, polskich cywili co najmniej 10 udowodnionych... Na fali "prostowania" historii ktoś wyskoczył z pomysłem żeby mu pomnik w Kozicach postawić to mieszkańcy wszem i wo... rozwiń

Avatar
jOOj / 1 marca 2016 o 19:20
0

Zgodnie z logiką organizatorów marszów wyklętych nie zgadzając się z obecnymi "władzami" powinienem zacząć ich zabijać a że są poza mim zasięgiem to będę "walczył" ze wszystkimi "kolaborantami" którzy z tą władzą współpracują... Teraz będę przestępcą ale za parę lat bohaterem... Jak myślicie warto...?

Avatar
myślę jak myślę / 1 marca 2016 o 18:34
0

Powiem tak. Żołnierze wyklęci nie są mioimi bohaterami. Ale tym bardziej nie są nimi byli UBowcy, SBecy, zabójcy księdza Popiełuszki, marionetki Moskwy, milicjanci, którzy wyrywali ludziom na przesłuchaniach paznokcie oraz chołota bez wykształcenia często tylko po 4 klasach szkoły podstawowej, która w 1945 roku dorwała się do władzy. W szeregach tzw. żołnierzy wyklętych było wielu pospolitych wiejskich bandytów. To fakt. Ale ci wiejscy bandyci nigdy niedopuszczali się takich okrucieństw jak choćby UPA na Wołyniu i w Galicji Wschodniej. I jeszcze jedno. Nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka. Był choćby rotmistrz Pilecki dla mnie bohater, był proces 16-nastu w Moskwie ( o ile to można było nazwać procesem).  Władze niszczyły PSL i Mikołajczyka. Co nikt z ręki komunistów nie zginął??? A w kwestii Józefa Franczaka ps. Lalek nie będę się wypowiadał. Różnie ludzie mówią. Ale nawet jeśli był pospolitym bandytą (to nie moja  opinia, tylko innych uczestników forum) to nic nie uprawniało PRLowsich władz do ścięcia mu głowy (po smierci a więc okaleczenia zwłok) i niewydania ciała rodzinie.

Powiem tak. Żołnierze wyklęci nie są mioimi bohaterami. Ale tym bardziej nie są nimi byli UBowcy, SBecy, zabójcy księdza Popiełuszki, marionetki Moskwy, milicjanci, którzy wyrywali ludziom na przesłuchaniach paznokcie oraz chołota bez wykształcenia często tylko po 4 klasach szkoły podstawowej, która w 1945 roku dorwała się do władzy. W szeregach tzw. żołnierzy wyklętych było wielu pospolitych wiejskich bandytów. To fakt. Ale ci wiejscy bandyci nigdy niedopuszczali się takich okrucieństw jak choćby UPA na Wołyniu i w Galicji Wschodnie... rozwiń

Avatar
S / 1 marca 2016 o 18:08
0

Internetowi nieudacznicy i pospolita bandyterka - oto fanklub zolnierzy wykletych, ktory znalazl sobie patronow wsrod PiSowskich politykow.

Ludzie bez pojecia o historii.

Avatar
gs / 2 marca 2016 o 11:21
0

Nie wiem o co ci chodzi z tym "brakiem zmian u czytelników" Czy mają zapomnieć co im dziadkowie i rodzice opowiadali o tych "bohaterach"...? Czy ma znaczenie, że dopiero teraz upamiętnia się wyklętych jak już naoczni świadkowie "bohaterstwa" poumierali i można przedstawić wreszcie inną wersję prawdy... Czy o takie zmiany ci chodzi..? Upamiętniając "wyklętych" w czym się różnimy od ukraińców czczących Benderę...? Wszystkim starczyło odwagi jedynie do zabijali nieuzbrojonych cywili z tą różnicą że UPA robiła to z większym "rozmachem".... 

Chyba chodzi o syna księdza Banderę. Ciekawe jak się czują narodowcy czcąc homoseksualistę i syna księdza. Zresztą pani minister  Andersówna to także wnuczka ukraińskiego księdza i córka Niemca. Bracia jej matki mordowali Polaków.

Chyba chodzi o syna księdza Banderę. Ciekawe jak się czują narodowcy czcąc homoseksualistę i syna księdza. Zresztą pani minister  Andersówna to także wnuczka ukraińskiego księdza i córka Niemca. Bracia jej matki mordowali Polaków.

rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2016 o 09:19
0

[media]https://www.youtube.com/watch?v=t18yfnlZ5o8[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=HCa_M2VjYnc[/media]

Avatar
cyklista / 1 marca 2016 o 20:29
0

''Przeklęci'' czy ''wyklęci'',coraz częściej używa się niezłomni to nie razi tak mocno.

Dużo ludzi żyje i pamięta.

Avatar
Dilirzans historii / 1 marca 2016 o 20:04
0

Widzę po komentarzach, że chociaż DW już dawno odszedł od swoich Sztandarowo Ludowych korzeni, to czytelnicy w dużej części się nie zmienili...  :angry:

Nie wiem o co ci chodzi z tym "brakiem zmian u czytelników" Czy mają zapomnieć co im dziadkowie i rodzice opowiadali o tych "bohaterach"...? Czy ma znaczenie, że dopiero teraz upamiętnia się wyklętych jak już naoczni świadkowie "bohaterstwa" poumierali i można przedstawić wreszcie inną wersję prawdy... Czy o takie zmiany ci chodzi..? Upamiętniając "wyklętych" w czym się różnimy od ukraińców czczących Benderę...? Wszystkim starczyło odwagi jedynie do zabijali nieuzbrojonych cywili z tą różnicą że UPA robiła to z większym "rozmachem".... 

Nie wiem o co ci chodzi z tym "brakiem zmian u czytelników" Czy mają zapomnieć co im dziadkowie i rodzice opowiadali o tych "bohaterach"...? Czy ma znaczenie, że dopiero teraz upamiętnia się wyklętych jak już naoczni świadkowie "bohaterstwa" poumierali i można przedstawić wreszcie inną wersję prawdy... Czy o takie zmiany ci chodzi..? Upamiętniając "wyklętych" w czym się różnimy od ukraińców czczących Benderę...? Wszystkim starczyło odwagi jedynie do zabijali nieuzbrojonych cywili z tą różnicą że UPA robiła to z większym "roz... rozwiń

Avatar
pamela / 1 marca 2016 o 19:48
0

Cześć i chwała bohaterom. Niech nasi przodkowie nie pójdą w nie pamięć. Musimy pamiętać co oni zrobili dla polski.

... i niby co oni zrobili dla "polski"... obronili ja przed władzami komunistycznymi...? Jedyne ich "zasługi" to setki zamordowanych osób którzy mieli dość wojny i chcieli po prostu żyć ...! Mieli gdzieś kto będzie we władzy, komuniści czy kapitaliści...! Tak jak ja mam gdzieś kto jest teraz przy władzy PiS czy PO czy inne pasożyty... 

... i niby co oni zrobili dla "polski"... obronili ja przed władzami komunistycznymi...? Jedyne ich "zasługi" to setki zamordowanych osób którzy mieli dość wojny i chcieli po prostu żyć ...! Mieli gdzieś kto będzie we władzy, komuniści czy kapitaliści...! Tak jak ja mam gdzieś kto jest teraz przy władzy PiS czy PO czy inne pasożyty... 

rozwiń
Avatar
Mailo / 1 marca 2016 o 19:45
0

Widzę po komentarzach, że chociaż DW już dawno odszedł od swoich Sztandarowo Ludowych korzeni, to czytelnicy w dużej części się nie zmienili...  :angry:

Avatar
jOOj / 1 marca 2016 o 19:36
0

Cześć i chwała bohaterom. Niech nasi przodkowie nie pójdą w nie pamięć. Musimy pamiętać co oni zrobili dla polski.

Już ponad 25 lat możesz mu postawić pomnik choć radzę się nie przyznawać do "wykletego" dziadka bo wiatr historii może znowu wiać od strony prawdy... W Kozicach (koło Piask) grasował Lalek (nie wiem co oni mieli z tymi pseudonimami...? Byli za głupi żeby zapamiętać nazwiska...? Jak w półświatku przestępczym). Fakty: jego konto zabitych: niemców - 0; sowietów - 0, polskich cywili co najmniej 10 udowodnionych... Na fali "prostowania" historii ktoś wyskoczył z pomysłem żeby mu pomnik w Kozicach postawić to mieszkańcy wszem i wobec powiedzieli że szkoda pieniędzy bo nawet jednego dnie nie postoi... Dlatego tablice upamiętniające tych "bohaterów" są np na murach zakładów karnych i innych miejscach z monitoringiem żeby nie były niszczone... 

Już ponad 25 lat możesz mu postawić pomnik choć radzę się nie przyznawać do "wykletego" dziadka bo wiatr historii może znowu wiać od strony prawdy... W Kozicach (koło Piask) grasował Lalek (nie wiem co oni mieli z tymi pseudonimami...? Byli za głupi żeby zapamiętać nazwiska...? Jak w półświatku przestępczym). Fakty: jego konto zabitych: niemców - 0; sowietów - 0, polskich cywili co najmniej 10 udowodnionych... Na fali "prostowania" historii ktoś wyskoczył z pomysłem żeby mu pomnik w Kozicach postawić to mieszkańcy wszem i wo... rozwiń

Avatar
jOOj / 1 marca 2016 o 19:20
0

Zgodnie z logiką organizatorów marszów wyklętych nie zgadzając się z obecnymi "władzami" powinienem zacząć ich zabijać a że są poza mim zasięgiem to będę "walczył" ze wszystkimi "kolaborantami" którzy z tą władzą współpracują... Teraz będę przestępcą ale za parę lat bohaterem... Jak myślicie warto...?

Avatar
myślę jak myślę / 1 marca 2016 o 18:34
0

Powiem tak. Żołnierze wyklęci nie są mioimi bohaterami. Ale tym bardziej nie są nimi byli UBowcy, SBecy, zabójcy księdza Popiełuszki, marionetki Moskwy, milicjanci, którzy wyrywali ludziom na przesłuchaniach paznokcie oraz chołota bez wykształcenia często tylko po 4 klasach szkoły podstawowej, która w 1945 roku dorwała się do władzy. W szeregach tzw. żołnierzy wyklętych było wielu pospolitych wiejskich bandytów. To fakt. Ale ci wiejscy bandyci nigdy niedopuszczali się takich okrucieństw jak choćby UPA na Wołyniu i w Galicji Wschodniej. I jeszcze jedno. Nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka. Był choćby rotmistrz Pilecki dla mnie bohater, był proces 16-nastu w Moskwie ( o ile to można było nazwać procesem).  Władze niszczyły PSL i Mikołajczyka. Co nikt z ręki komunistów nie zginął??? A w kwestii Józefa Franczaka ps. Lalek nie będę się wypowiadał. Różnie ludzie mówią. Ale nawet jeśli był pospolitym bandytą (to nie moja  opinia, tylko innych uczestników forum) to nic nie uprawniało PRLowsich władz do ścięcia mu głowy (po smierci a więc okaleczenia zwłok) i niewydania ciała rodzinie.

Powiem tak. Żołnierze wyklęci nie są mioimi bohaterami. Ale tym bardziej nie są nimi byli UBowcy, SBecy, zabójcy księdza Popiełuszki, marionetki Moskwy, milicjanci, którzy wyrywali ludziom na przesłuchaniach paznokcie oraz chołota bez wykształcenia często tylko po 4 klasach szkoły podstawowej, która w 1945 roku dorwała się do władzy. W szeregach tzw. żołnierzy wyklętych było wielu pospolitych wiejskich bandytów. To fakt. Ale ci wiejscy bandyci nigdy niedopuszczali się takich okrucieństw jak choćby UPA na Wołyniu i w Galicji Wschodnie... rozwiń

Avatar
S / 1 marca 2016 o 18:08
0

Internetowi nieudacznicy i pospolita bandyterka - oto fanklub zolnierzy wykletych, ktory znalazl sobie patronow wsrod PiSowskich politykow.

Ludzie bez pojecia o historii.

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant 0 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 0 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 5 0

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 1

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 3

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 12 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 18 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 5 5

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 3

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!