Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 sierpnia 2015 r.
6:45

Dzisiaj eksmisje lokatorów w Lublinie. "Nie ma powodów żeby je odwoływać"

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 40 A A

Przybywa apeli o wstrzymanie zaplanowanych eksmisji z mieszkań komunalnych, których przeprowadzenie miasto po raz pierwszy zleciło prywatnej firmie. Dziś w ten sposób opróżnione mają być pierwsze trzy z czternastu mieszkań widniejących w wykazie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do końca tygodnia miasto ma usunąć lokatorów, których zaległości czynszowe przekroczyły już 600 tysięcy złotych. Wszyscy dostali wyroki eksmisyjne bez prawa do lokalu socjalnego. Do przeprowadzenia eksmisji miasto wynajęło spółkę z Wrocławia, która ma też zapewnić pomieszczenia tymczasowe dla osób usuwanych z mieszkań. Pomieszczenia te znajdują się poza Lublinem, eksmitowani mogą w nich pozostać nie dłużej, niż pół roku. Później trafią do noclegowni dla bezdomnych.

Coraz więcej jest protestów przeciw tej akcji i próśb o ich odwołanie. Jako pierwsza zaapelowała o to Lubelska Akcja Lokatorska, zaraz potem głos zabrało stowarzyszenie Homo Faber, działające m.in. na rzecz poszanowania praw człowieka.

– Dostrzegamy ryzyko pogłębienia trudnej sytuacji życiowej osób zagrożonych eksmisją bądź narażenia ich na doświadczenie bezdomności – pisze Homo Faber w liście do prezydenta. Stowarzyszenie oczekuje m.in. wyjaśnień, co zrobiło miasto zanim skierowało do sądu pozwy o nakazanie opuszczenia lokalu.

– Wyczerpaliśmy wcześniej wszelkie możliwości, ci ludzie nie byli zainteresowani żadną formą współpracy – mówi Łukasz Bilik, rzecznik Zarządu Nieruchomości Komunalnych. – Nawet wtedy, gdy lokatorzy dostali informacje o eksmisji, zgłosiła się do nas tylko jedna osoba. Jej zadłużenie wynosiło 130 tys. złotych, tymczasem zaproponowała, że zapłaci 5 tys. zł, a później i tak się okazało, że nie jest zainteresowana płaceniem.

ZNK podkreśla, że zadłużeni lokatorzy mogli skorzystać z możliwości odpracowania długu. – Nie zgłosiła się żadna z tych osób – stwierdza Bilik. I przyznaje, że na odpracowanie długu i tak jest mało chętnych. – Taka możliwość jest od 2011 r. Od tamtej pory zgłosiło się tylko 12 osób.

To, że pomieszczenia do których trafią eksmitowani znajdują się poza Lublinem nie podoba się działaczom lubelskiego okręgu Partii Razem. Za to szef spółki MASTA, która ma przeprowadzić eksmisje tłumaczy, że nie ma wymogu, by takie tymczasowe schronienia znajdowały się w tym samym mieście, co opróżniane lokale.

– Mogą być w miejscowości pobliskiej – mówi Maciej Stalinger. – Przyjmuje się, że powinny być w miejscu, z którego w ciągu godziny można dojechać do pracy.

Miasto zapowiada, że nie ugnie się pod apelami o wstrzymanie eksmisji. – Zostaną one wykonane – mówi Bilik. – Później zrobimy wizje lokalne, sprawdzimy stan opróżnionych pomieszczeń, które zostaną ponownie zasiedlone. Wierzymy, że nowi najemcy będą płacić.

W kolejce po mieszkania komunalne czeka w Lublinie 5 tys. rodzin.

Czytaj więcej o:

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
BellaKoza / 28 lutego 2016 o 21:40
0

Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem


Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem

A może "matki z dzieckiem" niech pójdą do "ojców" tych dzieci -więc nie muszą od razu na bruk ???

Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 21:12
0
Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 08:29
0
I bradzo dobrze, ale pomyślcie ile trzeba czasy, żeby zaległości wzrosły do 600tysięcy, kiedy tam czynsz to 150-250 zł :/ Przykład kolejny na łukasińskiego. Mieszkam obok, dzielnica ok, a tu menelnia patrzy jak trawę koszę albo cokolwiek innego bo im miasto wszystko zrobi, wynny nowe, schody nowe, dach nowy a bloki były awaryjne na chjwilę, już 40 lat tam są i też ze trzy osoby tylko płacą. Dzieci mają masę i tylko drą się na nie i całymi dniami przesiadują na schodach. W markowych ciuchach chodzą, nowe telewiziry i meble co rusz ktoś kupuje a ja na nich wszytskich robię. Nawet tą durną trawę im ktoś wykosi a oni siedzą i patrzą a ja nie dość, że muszę pójść do pracy, kupić kosiarkę, paliwo i czas i co tydzien koszę, bo mam obowiązek dbania o pas zieleni inaczej mogę dostać mandat a oni wszytsko pod nosem to po co pracować?! Też eksmisje powinny być bo dośc tego wszyscy mamy. Zdrowi są więc jak każdy dorosły człowiek - do roboty!
I bradzo dobrze, ale pomyślcie ile trzeba czasy, żeby zaległości wzrosły do 600tysięcy, kiedy tam czynsz to 150-250 zł :/ Przykład kolejny na łukasińskiego. Mieszkam obok, dzielnica ok, a tu menelnia patrzy jak trawę koszę albo cokolwiek innego bo im miasto wszystko zrobi, wynny nowe, schody nowe, dach nowy a bloki były awaryjne na chjwilę, już 40 lat tam są i też ze trzy osoby tylko płacą. Dzieci mają masę i tylko drą się na nie i całymi dniami przesiadują na schodach. W markowych ciuchach chodzą, nowe telewiziry i meble co rusz ktoś kupuje... rozwiń
Avatar
Bronek / 18 sierpnia 2015 o 16:31
0

Mamy dość już tych nierobów, którzy całymi dniami siedzą pod wieżowcem lub na klatkach schodowych i dewastują wszystko. Lublin Lwowska 36 przykład. Eksmisje są jak najbardziej uzasadnione, bo ludzie nie chcą tej patologi i płacić za nich. Na samochody i telefony mają, a czynszu nie płacą. Za miasto ich do baraków. Ludzie mają własnościowe mieszkania kupione za ciężkie pieniądze i muszą mieszkać razem z tą patologią z komunalnych mieszkań. Za remonty to nie oni płacą, tylko my i to grube pieniądze, Fundusz remontowy wzrasta, bo ciągle trzeba brać nowy kredyt w banku i coś wymieniać. SZKODA TYLKO, że ta chołota tego nie szanuje?

Mamy dość już tych nierobów, którzy całymi dniami siedzą pod wieżowcem lub na klatkach schodowych i dewastują wszystko. Lublin Lwowska 36 przykład. Eksmisje są jak najbardziej uzasadnione, bo ludzie nie chcą tej patologi i płacić za nich. Na samochody i telefony mają, a czynszu nie płacą. Za miasto ich do baraków. Ludzie mają własnościowe mieszkania kupione za ciężkie pieniądze i muszą mieszkać razem z tą patologią z komunalnych mieszkań. Za remonty to nie oni płacą, tylko my i to grube pieniądze, Fundusz remontowy wzrasta, bo ciągle trze... rozwiń

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 12:49
0
Mamy na Lwowskiej patologię, która nie płaci czynszu i ma Sądownie wyrok eksmisji. Okradają sąsiadów już od pokoleń i dewastują wszystko co uda nam się wymienić na nowe. MASAKRA! I to siedzenie cały dzień pod wieżowcem do późnych godzin nocnych, oraz spożywanie alkoholu! Jak długo musimy ich znosić i czy nasze dzieci skazane są na ich wulgarne zachowanie? Tego nikt nie bierze pod uwagę. Człowiek pracuje i nawet nie może wypocząć w spokoju po pracy we własnym mieszkaniu? Pomóżcie tym co płacą i chcą żyć w spokoju eksmitując tych darmozjadów.
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 11:01
0
Ze wsi jesteś na wieś wrócisz czynsz niski ale po co płacić lepiej wypic 100ml spirytusu heheh bardzo dobrze im tak popieram papa mełgiewska grygowa witaj Wiocha
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 08:37
0
Jeszcze z tego co wiem na melgiewskiej też nie płacą za mieszkania czuły blok to prawie dzicy lokatorzy miasto powinno się i za nich wziąść oraz za tych co tam nie płacą
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 23:04
0

Nie mieszkańców a patologię (jak ktoś nie płaci mimo możliwości otrzymania dopłaty do czynszu z UM- jak to nazwać?)  - nie trzeba nam utrzymywać slumsów z naszych podatków, a Lublin z dużej litery trzeba pisać!

Ten człek lubin napisał..E,to nie tu!

Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 22:58
0

Brawo najgenialniejszy prezydencie Zuk. Wyrzucasz mieszkańców poza lubin, przyspieszasz jego dalsze wymarcie. Tak trzymać!

Jasne !!!! Jak Ci żal to zapier....laj na tych ludzi !!!! Ja wynajmuję mieszkanie,płacę 650 zł odstępnego + opłaty i czynsz.Chętnie wezmę mieszkanie po tych ludziach i będę placił!!!Nie jest mi lekko ale nic nie jest za darmo a Ci ludzie chyba o tym zapomnieli.Mieszkanie chca za darmo,łażą do opieki po kasę na życie i Bóg wie gdzie jeszcze.,A Tobie k...a żal to weź kredyt i im daj albo weź ich do siebie pieprzony cyniku!!!

Jasne !!!! Jak Ci żal to zapier....laj na tych ludzi !!!! Ja wynajmuję mieszkanie,płacę 650 zł odstępnego + opłaty i czynsz.Chętnie wezmę mieszkanie po tych ludziach i będę placił!!!Nie jest mi lekko ale nic nie jest za darmo a Ci ludzie chyba o tym zapomnieli.Mieszkanie chca za darmo,łażą do opieki po kasę na życie i Bóg wie gdzie jeszcze.,A Tobie k...a żal to weź kredyt i im daj albo weź ich do siebie pieprzony cyniku!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 22:54
0
Wywalać!!!A jak nie to ja też nie będę płacić!!Też mi nie lekko a nie zamierzam jeszcze płacić za kogoś.Ci,którzy chcą odwołania tych decyzji niech dadzą kasę tym co nie płacą..przecież jak im żal i tak nardzo chcą pomóc to niech pomagają z wlasnej kieszeni!!!!
Avatar
BellaKoza / 28 lutego 2016 o 21:40
0

Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem


Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem

A może "matki z dzieckiem" niech pójdą do "ojców" tych dzieci -więc nie muszą od razu na bruk ???

Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 21:12
0
Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 08:29
0
I bradzo dobrze, ale pomyślcie ile trzeba czasy, żeby zaległości wzrosły do 600tysięcy, kiedy tam czynsz to 150-250 zł :/ Przykład kolejny na łukasińskiego. Mieszkam obok, dzielnica ok, a tu menelnia patrzy jak trawę koszę albo cokolwiek innego bo im miasto wszystko zrobi, wynny nowe, schody nowe, dach nowy a bloki były awaryjne na chjwilę, już 40 lat tam są i też ze trzy osoby tylko płacą. Dzieci mają masę i tylko drą się na nie i całymi dniami przesiadują na schodach. W markowych ciuchach chodzą, nowe telewiziry i meble co rusz ktoś kupuje a ja na nich wszytskich robię. Nawet tą durną trawę im ktoś wykosi a oni siedzą i patrzą a ja nie dość, że muszę pójść do pracy, kupić kosiarkę, paliwo i czas i co tydzien koszę, bo mam obowiązek dbania o pas zieleni inaczej mogę dostać mandat a oni wszytsko pod nosem to po co pracować?! Też eksmisje powinny być bo dośc tego wszyscy mamy. Zdrowi są więc jak każdy dorosły człowiek - do roboty!
I bradzo dobrze, ale pomyślcie ile trzeba czasy, żeby zaległości wzrosły do 600tysięcy, kiedy tam czynsz to 150-250 zł :/ Przykład kolejny na łukasińskiego. Mieszkam obok, dzielnica ok, a tu menelnia patrzy jak trawę koszę albo cokolwiek innego bo im miasto wszystko zrobi, wynny nowe, schody nowe, dach nowy a bloki były awaryjne na chjwilę, już 40 lat tam są i też ze trzy osoby tylko płacą. Dzieci mają masę i tylko drą się na nie i całymi dniami przesiadują na schodach. W markowych ciuchach chodzą, nowe telewiziry i meble co rusz ktoś kupuje... rozwiń
Avatar
Bronek / 18 sierpnia 2015 o 16:31
0

Mamy dość już tych nierobów, którzy całymi dniami siedzą pod wieżowcem lub na klatkach schodowych i dewastują wszystko. Lublin Lwowska 36 przykład. Eksmisje są jak najbardziej uzasadnione, bo ludzie nie chcą tej patologi i płacić za nich. Na samochody i telefony mają, a czynszu nie płacą. Za miasto ich do baraków. Ludzie mają własnościowe mieszkania kupione za ciężkie pieniądze i muszą mieszkać razem z tą patologią z komunalnych mieszkań. Za remonty to nie oni płacą, tylko my i to grube pieniądze, Fundusz remontowy wzrasta, bo ciągle trzeba brać nowy kredyt w banku i coś wymieniać. SZKODA TYLKO, że ta chołota tego nie szanuje?

Mamy dość już tych nierobów, którzy całymi dniami siedzą pod wieżowcem lub na klatkach schodowych i dewastują wszystko. Lublin Lwowska 36 przykład. Eksmisje są jak najbardziej uzasadnione, bo ludzie nie chcą tej patologi i płacić za nich. Na samochody i telefony mają, a czynszu nie płacą. Za miasto ich do baraków. Ludzie mają własnościowe mieszkania kupione za ciężkie pieniądze i muszą mieszkać razem z tą patologią z komunalnych mieszkań. Za remonty to nie oni płacą, tylko my i to grube pieniądze, Fundusz remontowy wzrasta, bo ciągle trze... rozwiń

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 12:49
0
Mamy na Lwowskiej patologię, która nie płaci czynszu i ma Sądownie wyrok eksmisji. Okradają sąsiadów już od pokoleń i dewastują wszystko co uda nam się wymienić na nowe. MASAKRA! I to siedzenie cały dzień pod wieżowcem do późnych godzin nocnych, oraz spożywanie alkoholu! Jak długo musimy ich znosić i czy nasze dzieci skazane są na ich wulgarne zachowanie? Tego nikt nie bierze pod uwagę. Człowiek pracuje i nawet nie może wypocząć w spokoju po pracy we własnym mieszkaniu? Pomóżcie tym co płacą i chcą żyć w spokoju eksmitując tych darmozjadów.
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 11:01
0
Ze wsi jesteś na wieś wrócisz czynsz niski ale po co płacić lepiej wypic 100ml spirytusu heheh bardzo dobrze im tak popieram papa mełgiewska grygowa witaj Wiocha
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 08:37
0
Jeszcze z tego co wiem na melgiewskiej też nie płacą za mieszkania czuły blok to prawie dzicy lokatorzy miasto powinno się i za nich wziąść oraz za tych co tam nie płacą
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 23:04
0

Nie mieszkańców a patologię (jak ktoś nie płaci mimo możliwości otrzymania dopłaty do czynszu z UM- jak to nazwać?)  - nie trzeba nam utrzymywać slumsów z naszych podatków, a Lublin z dużej litery trzeba pisać!

Ten człek lubin napisał..E,to nie tu!

Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 22:58
0

Brawo najgenialniejszy prezydencie Zuk. Wyrzucasz mieszkańców poza lubin, przyspieszasz jego dalsze wymarcie. Tak trzymać!

Jasne !!!! Jak Ci żal to zapier....laj na tych ludzi !!!! Ja wynajmuję mieszkanie,płacę 650 zł odstępnego + opłaty i czynsz.Chętnie wezmę mieszkanie po tych ludziach i będę placił!!!Nie jest mi lekko ale nic nie jest za darmo a Ci ludzie chyba o tym zapomnieli.Mieszkanie chca za darmo,łażą do opieki po kasę na życie i Bóg wie gdzie jeszcze.,A Tobie k...a żal to weź kredyt i im daj albo weź ich do siebie pieprzony cyniku!!!

Jasne !!!! Jak Ci żal to zapier....laj na tych ludzi !!!! Ja wynajmuję mieszkanie,płacę 650 zł odstępnego + opłaty i czynsz.Chętnie wezmę mieszkanie po tych ludziach i będę placił!!!Nie jest mi lekko ale nic nie jest za darmo a Ci ludzie chyba o tym zapomnieli.Mieszkanie chca za darmo,łażą do opieki po kasę na życie i Bóg wie gdzie jeszcze.,A Tobie k...a żal to weź kredyt i im daj albo weź ich do siebie pieprzony cyniku!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 22:54
0
Wywalać!!!A jak nie to ja też nie będę płacić!!Też mi nie lekko a nie zamierzam jeszcze płacić za kogoś.Ci,którzy chcą odwołania tych decyzji niech dadzą kasę tym co nie płacą..przecież jak im żal i tak nardzo chcą pomóc to niech pomagają z wlasnej kieszeni!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 0 0

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 2

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 9 8

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 1 3

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 6 7

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 43 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 81 17

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 22 4

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!