Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2016 r.
19:47

Firma komputerowa będzie sponsorem tytularnym Areny Lublin? "Negocjacje zaawansowane"

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 18 A A
O tym, że miejsce w nazwie stadionu trafi „na sprzedaż”, władze miasta mówiły już przed jego otwarciem jesienią 2014 roku
O tym, że miejsce w nazwie stadionu trafi „na sprzedaż”, władze miasta mówiły już przed jego otwarciem jesienią 2014 roku

Komputerowa firma Modecom chce zostać sponsorem tytularnym miejskiego stadionu. – To nie jedyna firma, rozmawiamy z kilkoma – podkreśla zarządca obiektu i twierdzi, że negocjacje są „bardzo zaawansowane”. Tak samo określał je latem

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Spotkaliśmy się dosłownie dwa dni temu – mówi Marcin Łobacz, który odpowiada za marketing w komputerowej spółce Modecom. Firma sama ogłosiła wczoraj rozpoczęcie rozmów o wykupieniu miejsca w nazwie Areny Lublin. I to tuż po pierwszym spotkaniu.

– Umówiliśmy się, że wrócimy z informacją co do oczekiwań obu stron. Rozmawiamy o pięcioletnim kontrakcie, który miałby obowiązywać od początku roku – dodaje Łobacz. Spółka deklaruje też otwarcie na stadionie strefy ze stanowiskami do gier komputerowych i z wirtualną rzeczywistością. Modecom jest już oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji piłkarskiej, ekstraklasy i Legii Warszawa. 

MOSiR potwierdza, że taka firma rzeczywiście złożyła ofertę. – Jeśli chodzi o sponsora tytularnego, to prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z potencjalnymi partnerami. To nie jest jedna firma, ale kilka podmiotów – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

O tym, że miejsce w nazwie stadionu trafi „na sprzedaż”, władze miasta mówiły już przed jego otwarciem jesienią 2014 r. Ubiegłoroczne rozmowy z zainteresowanymi firmami nie doprowadziły do podpisania umowy. – Oferty nie są satysfakcjonujące – mówił w czerwcu zeszłego roku prezydent Krzysztof Żuk. – Uważamy, że ten stadion ma duży potencjał i dlatego nie wyrażamy zgody na te kwoty, za które chcą się angażować sponsorzy. Ile to było? W granicach od 500 tys. zł do miliona – tłumaczył wówczas Żuk.

Jaką kwotę zaproponował teraz Modecom? – To na razie musi pozostać tajemnicą – stwierdza Łobacz. Tajemnicą owiane są też rozmowy z innymi firmami. Już latem zarządca Areny Lublin mówił, że negocjacje są „bardzo zaawansowane”. MOSiR zapowiada, że wkrótce ogłosi kolejnego partnera stadionu.

– Nasza strategia dotycząca pozyskiwania sponsorów obejmuje zarówno sponsora tytularnego, jak i kilku strategicznych – mówi Bednarczyk. – Jeden z partnerów strategicznych jest już znany, to Perła Browary Lubelskie. Lada moment ogłosimy drugiego, ponieważ dopinamy rozmowy w tym zakresie.
Ten rok stadion Arena Lublin ma po raz pierwszy w swej historii zamknąć zyskiem. Wstępnie mowa jest o kwocie 200 tys. zł.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taka prawda jest / 14 grudnia 2016 o 18:42
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ono napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie.
Przy tej kreatywnej księgowości opartrej o dotacje budżetowe i podatkowe podmiotowe zwolnienia wymięka nawet "Ballada o prawdziwym kłamstwie".
Przy tej kreatywnej księgowości opartrej o dotacje budżetowe i podatkowe podmiotowe zwolnienia wymięka nawet "Ballada o prawdziwym kłamstwie". rozwiń
Avatar
jan / 9 grudnia 2016 o 10:52
0
hendras napisał:
Gratulacje że chociaż malutki kroczek  zrobiono   ,ale warto  rozmawiać z Lubelskim Herbapol ??,Nałęczowianaką   ????       ,Ciosowanką ?????       czy    kopalnia  Bogdanka   lub Enea 2 .W Poznaniu Enea daje co roku 8 mil złotych Lublin chociaż 5 miliony mógłby otrzymywać .
Henryk z Poznania to jest mistrz haha. Nikt nie robi mi tak dnia jak on swoimi komentarzami.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:26
0
a nikt nie może pogadać z Budzikiem? Wielka szkoda, Górnik Łęcznjak pogadał to ma wszystko do tyłu! Czas nawrócenia na ARENE!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:02
0
ono napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie.
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie. rozwiń
Avatar
sad / 9 grudnia 2016 o 09:04
0
hendras napisał:
Gratulacje że chociaż malutki kroczek  zrobiono   ,ale warto  rozmawiać z Lubelskim Herbapol ??,Nałęczowianaką   ????       ,Ciosowanką ?????       czy    kopalnia  Bogdanka   lub Enea 2 .W Poznaniu Enea daje co roku 8 mil złotych Lublin chociaż 5 miliony mógłby otrzymywać .
A skąd wiadomo, że to firmy chcą rozmawiać ?
Avatar
Lbn / 9 grudnia 2016 o 08:30
0
A co to market jest żeby się szybko zwrócił?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 08:23
0
Ponoć ma się nazywać "Osram Arena Lublin".
Avatar
ono / 9 grudnia 2016 o 07:57
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 07:43
0
A moze sponsorem tytularnym powinna zostać fundacja organizująca wyjazd do Izraela???
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 06:36
0
"kebab habiby lublin arena" - brzmi dumnie
Avatar
taka prawda jest / 14 grudnia 2016 o 18:42
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ono napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie.
Przy tej kreatywnej księgowości opartrej o dotacje budżetowe i podatkowe podmiotowe zwolnienia wymięka nawet "Ballada o prawdziwym kłamstwie".
Przy tej kreatywnej księgowości opartrej o dotacje budżetowe i podatkowe podmiotowe zwolnienia wymięka nawet "Ballada o prawdziwym kłamstwie". rozwiń
Avatar
jan / 9 grudnia 2016 o 10:52
0
hendras napisał:
Gratulacje że chociaż malutki kroczek  zrobiono   ,ale warto  rozmawiać z Lubelskim Herbapol ??,Nałęczowianaką   ????       ,Ciosowanką ?????       czy    kopalnia  Bogdanka   lub Enea 2 .W Poznaniu Enea daje co roku 8 mil złotych Lublin chociaż 5 miliony mógłby otrzymywać .
Henryk z Poznania to jest mistrz haha. Nikt nie robi mi tak dnia jak on swoimi komentarzami.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:26
0
a nikt nie może pogadać z Budzikiem? Wielka szkoda, Górnik Łęcznjak pogadał to ma wszystko do tyłu! Czas nawrócenia na ARENE!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:02
0
ono napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie.
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie. rozwiń
Avatar
sad / 9 grudnia 2016 o 09:04
0
hendras napisał:
Gratulacje że chociaż malutki kroczek  zrobiono   ,ale warto  rozmawiać z Lubelskim Herbapol ??,Nałęczowianaką   ????       ,Ciosowanką ?????       czy    kopalnia  Bogdanka   lub Enea 2 .W Poznaniu Enea daje co roku 8 mil złotych Lublin chociaż 5 miliony mógłby otrzymywać .
A skąd wiadomo, że to firmy chcą rozmawiać ?
Avatar
Lbn / 9 grudnia 2016 o 08:30
0
A co to market jest żeby się szybko zwrócił?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 08:23
0
Ponoć ma się nazywać "Osram Arena Lublin".
Avatar
ono / 9 grudnia 2016 o 07:57
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 07:43
0
A moze sponsorem tytularnym powinna zostać fundacja organizująca wyjazd do Izraela???
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 06:36
0
"kebab habiby lublin arena" - brzmi dumnie
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sukces jest kobietą. Oto laureatki plebiscytu Kobieta Sukcesu 2019 [zdjęcia]
galeria
film

Sukces jest kobietą. Oto laureatki plebiscytu Kobieta Sukcesu 2019 [zdjęcia] 7 0

Renata Pastryk zwyciężyła w naszym plebiscycie „Kobieta Sukcesu 2019”. Tegoroczna edycja konkursu była rekordowa nie tylko w liczbie oddanych głosów, ale także pod względem liczby uczestniczących w nim pań.

Górki czechowskie: Kampania referendalna trafiła na wokandę

Górki czechowskie: Kampania referendalna trafiła na wokandę 25 69

Sąd zdecyduje czy właściciel górek czechowskich może kontynuować kampanię referendalną w obecnym kształcie. Sprawę na wokandę skierował mieszkaniec osiedla Botanik. Zarzuca firmie, że w swoich materiałach przekazuje nieprawdziwe informacje i „manipuluje emocjami wyborców”.

Lublin: Rozmawiali o funduszach na rozwój innowacyjności

Lublin: Rozmawiali o funduszach na rozwój innowacyjności 0 0

Ponad 70 osób uczestniczyło we wtorek w konferencji Banku Gospodarstwa Krajowego. Przedsiębiorcy i samorządowcy rozmawiali m.in. o funduszach unijnych na rozwój innowacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Venflon i Setheist. Koncert w Graffiti
5 marca 2019, 20:00

Venflon i Setheist. Koncert w Graffiti 0 0

Warszawska rockowa formacja Venflon wystąpi z promocją nowego materiału w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13). Koncert odbędzie się 5 kwietnia o godz. 20.

Rozlał w sklepie dziwnie pachnącą ciecz i narobił dużo zamieszania

Rozlał w sklepie dziwnie pachnącą ciecz i narobił dużo zamieszania 0 0

Ciecz nieznanego pochodzenia została rozlana na podłodze sklepu spożywczego w Wąwolnicy. Mimo szybkiego wytarcia, nieprzyjemny zapach unosił się jeszcze w poniedziałek. Na miejsce skierowano m.in. zespół rozpoznania chemicznego.

Prąd ze Starej Wsi będzie opłacalny. Kiedy powstanie nowa elektrownia w woj. lubelskim?

Prąd ze Starej Wsi będzie opłacalny. Kiedy powstanie nowa elektrownia w woj. lubelskim? 19 7

Teoretycznie budowa w Starej Wsi pod Łęczną mogłaby ruszyć już dziś. Ekonomiści obliczyli, że nowa elektrownia w technologii gazyfikacji węgla z Bogdanki będzie opłacalna.

Koncert Agnieszki Rosnerówny w DK LSM
5 kwietnia 2019, 18:00

Koncert Agnieszki Rosnerówny w DK LSM 0 0

W piątek, 5 kwietnia o godz. 18 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się nastrojowy koncert literacko-kabaretowy "Są na świecie..." w wykonaniu Agnieszki Rosnerówny.

W Świdniku przyjęli stanowisko ws. ideologii LGBT. W Lublinie wymiatali homofobię [wideo]
film

W Świdniku przyjęli stanowisko ws. ideologii LGBT. W Lublinie wymiatali homofobię [wideo] 288 40

Rada Powiatu w Świdniku przyjęła we wtorek stanowisko „w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową”. – To jest kompletnie niepoważne – komentuje opozycyjny radny. Tymczasem podobne inicjatywy podejmują też inne samorządy w Lubelskiem, związane m.in. z Prawem i Sprawiedliwością.

Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky. Koncert w Centrum Spotkania Kultur
31 marca 2019, 17:00

Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky. Koncert w Centrum Spotkania Kultur 1 2

W niedzielę, 31 marca o godz. 17 na scenie Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) z koncertem symfonicznym wystąpi Andrzej Stasiuk z grupą Haydamaky.

Lubelskie zespoły wyraźnie przegrały swoje mecze w fazie play-off

Lubelskie zespoły wyraźnie przegrały swoje mecze w fazie play-off 0 0

To dopiero pierwsza runda, a nasze zespoły są już bardzo blisko zakończenia sezonu.

"Odchodziłeś w wielkim heroizmie". Tłumy pożegnały prof. Józefa Bergiera [zdjęcia]
galeria

"Odchodziłeś w wielkim heroizmie". Tłumy pożegnały prof. Józefa Bergiera [zdjęcia] 100 0

Tłumy studentów, pracowników uczelni, polityków i przyjaciół żegnały we wtorek prof. Józef Bergera, rektora i założyciela Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II. Zmarł on 21 marca po ciężkiej chorobie.

Prezes TBV składa przyrzeczenie ws. budowy parku. Ile bloków ma powstać na górkach czechowskich?
film

Prezes TBV składa przyrzeczenie ws. budowy parku. Ile bloków ma powstać na górkach czechowskich? 238 235

5 lat – tyle czasu daje sobie TBV na zbudowanie parku naturalistycznego na 75 ha i oddanie go miastu. Warunek jest ciągle ten sam: Rada Miasta zgodzi się na taką zmianę przeznaczenia tego terenu, by na 30 ha deweloper mógł zbudować bloki i lokale usługowe.

Policjanci na pomoc szczeniakom

Policjanci na pomoc szczeniakom 5 4

Bialscy policjanci uratowali dwa szczeniaki porzucone w lesie. Odnaleźli je dzięki zgłoszeniu mieszkanki Białej Podlaskiej.

Wyrzucił psa przez okno z czwartego piętra. Marcin S. usłyszał wyrok

Wyrzucił psa przez okno z czwartego piętra. Marcin S. usłyszał wyrok 151 22

Mieszkaniec Puław został skazany na więzienie w zawieszeniu za wyrzucenie psa przez okno. Zrobił to podczas kłótni z dziewczyną. Upadek z czwartek piętra zakończył się dla czworonoga poważnymi obrażeniami.

The Lord of the Rings: Gollum. Nowa wyprawa do Śródziemia

The Lord of the Rings: Gollum. Nowa wyprawa do Śródziemia 0 0

Szczegółów zbyt wielu na razie nie ma, ale The Lord of the Rings: Gollum ma być "grą dla czytelników, którzy zostają graczami". Kiedy premiera? Dopiero w 2021 roku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!