Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 września 2010 r.
11:34
Edytuj ten wpis

Gecko Cup Lublin. Wyścigi uliczne na Jana Pawła II (zdjęcia) (wideo)

0 27 A A

Wyścigi samochodowe w Lublinie. W niedzielę odbyła się ostatnia z sześciu zaplanowanych na ten sezon imprez motoryzacyjnych Stowarzyszenia Sprintu Samochodowego – wielki finał wyścigów na 1/4 mili oraz profesjonalnej serii driftingowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowcy aut i motocykliści ścigali się na ul. Jana Pawła II, która na czas zawodów została zamknięta. Było głośno i bardzo szybko. – Na końcu jadę z prędkością ok. 210-215 km/godz. Wszystko zależy od startu – mówi Przemek Nowakowicz, motocyklista, który ścigał się na hondzie cbr 600.

Jego motocykl nie był "podkręcany”, to zwykła seryjna honda. Ale większość pojazdów, które pojawiały się na starcie posiadały przeróbki pozwalające na szybszą jazdę. – Moje auto to volkswagan caddy, 1991 r. Pojemność silnika fabrycznie 1,6 l, teraz 2,8 l. Na dystansie 800 metrów osiąga 190 km/godz. – mówi Janusz Olko.


Gecko Cup w Lublinie
Załadowane przez: dziennikwschodni24. - Wideo o samochodach, ciężarówkach, i motocyklach.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jAGA / 28 września 2010 o 11:52
0
[quote name='Maciek' date='27 wrzesień 2010 - 18:20 ' timestamp='1285604439' post='353272']
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
[/quote]
A co to? impreza dla WYBRANYCH ZAFFCÓW?? Jak po wyglądzie rozpoznajesz moc silnika no to gratuluje ! Może powinienes sie zgłosić do WIEJSKI TUNING :)
Nie intersuje się 1/4 mili to fakt, kilka lat temu coś tam wiedziałam np p legendarnej toyocie supra z ponad 1000 km. A organizatorzy to chyba powinni sie określić ,albo impra dla fanów co to wiedzą z zamknietymi oczami i wtedy prosze bardzo- bilety po 1 tys zł , ale wtedy to nie korkować pół miasta tylko zabrać flote i na zagraniczne tory, albo robimy imprezę dla mieszkańców i prowadzimy ja tak aby każdy głupi i zielony wiedział o co chodzi i a nóż przybędzie jeden fan więcej, ale po co- lepiej nabić kabzę łatwym kosztem i macie popatrzcie sobie na spojlerki.....uwagi dotycza Jana Pawła , nie toru- bo tam było ciekawie.
[quote name='Maciek' date='27 wrzesień 2010 - 18:20 ' timestamp='1285604439' post='353272']
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
[/quote]
A co to? impreza dla WYBRANYCH ZAFFCÓW?? Jak po wyglądzie rozpoznajesz moc silnika no to gratuluje ! Może powinienes sie zgłosić do WIEJSKI TUNING :)
Nie intersuje się 1/4 mili to fakt, kilka lat temu coś tam wiedziałam np p legendarnej toyocie supra z ponad 1000 km... rozwiń
Avatar
Maciek / 27 września 2010 o 18:20
0
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
Avatar
Jacek / 27 września 2010 o 15:57
0
Trzeba było przyjść na Tor - tam komentator naprawdę dawał radę
Avatar
jAGA / 27 września 2010 o 13:37
0
[quote name='ftw' date='27 wrzesień 2010 - 12:49 ' timestamp='1285584551' post='353098']
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów
Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską..
[/quote]
Które to to? poporszę o szczegóły bo PROFESJONALIŚCI Z SSS.ORG.PL podczas konfenansjerki nie wspomnieli o tych cudach. śmiech na sali
Avatar
ftw / 27 września 2010 o 12:49
0
[quote name='wtf' date='27 wrzesień 2010 - 11:41 ' timestamp='1285580513' post='353052']
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
[/quote]
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów
Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską..
[quote name='wtf' date='27 wrzesień 2010 - 11:41 ' timestamp='1285580513' post='353052']
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
[/quote]
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów
Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską.. rozwiń
Avatar
jk / 27 września 2010 o 12:42
0
A gdzie relacja z Toru? Nie chciało się dziennikarzynom podjechać? Było zarówno więcej osób jak i więcej emocji.
Szkoda, że media to olały bo zdecydowanie więcej mieszkańców było tym zainteresowanych niż np. bazgraniem sprayami po ścianach, które relację swoją dostało.
Tym bardziej szkoda, że lobby mieszkańców z pobliskiego osiedla chce zrobić całe miasto w ..wuja i mimo, że tor Lublin był pierwszy i w regionie jest jedynym tego typu obiektem, a imprezy na nim organizowane cieszą się popularnością, to Ci, którzy kupili znacznie taniej mieszkania ze względu na sąsiedztwo toru, teraz lobbują by go zamknąć.
Oczywiście stare komuchy z Automobilklubu lubelskiego też by chętnie ten obiekt zamknęły, bo by coś zorgranizować na torze to trzeba toczyć z nimi batalie. Nie robią nic dla popularyzowania sportów motorowych w regionie. W przeciwieństwie do Automobilklubu Chełmskiego, który idzie z duchem czasu i promuje nowe sporty. I co ja rodowity Lubelak mam się pod Chełm wyprowadzać, by realizować swoje pasje motoryzacyjne (czy nawet mieć chociaż na żywo pooglądać innych)? Może warto jednak się zainteresować losem Toru i publicznością jaką on gromadzi podczas imprez? Jest to jedna z niewielu atrakcji jakie miasto ma do zaoferowania. Czy stare ramole z AKL i lobby mieszkańców cwaniaków ma to bezkarnie zniszczyć? A potem nagle będzie zdziwienie, że młodzi i wściekli palą gumę, jeżdżą bokiem po rondach czy ścigają się po mieście. Zupełnie to nie będzie miało związku z blokowaniem dostepu do toru i imprez które na nim się odbywają..
A gdzie relacja z Toru? Nie chciało się dziennikarzynom podjechać? Było zarówno więcej osób jak i więcej emocji.
Szkoda, że media to olały bo zdecydowanie więcej mieszkańców było tym zainteresowanych niż np. bazgraniem sprayami po ścianach, które relację swoją dostało.
Tym bardziej szkoda, że lobby mieszkańców z pobliskiego osiedla chce zrobić całe miasto w ..wuja i mimo, że tor Lublin był pierwszy i w regionie jest jedynym tego typu obiektem, a imprezy na nim organizowane cieszą się popularnością, to Ci, którzy kupili znacznie ... rozwiń
Avatar
wtf / 27 września 2010 o 11:41
0
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
Avatar
1,2,3 / 27 września 2010 o 10:57
0
ŻENADA.....niby impreza ogólnopolska a organizator zrobił sobie "kpiny" z kibiców....musieli "bulić" za oglądanie "kilku zorganizowanych"....a ci co nie płacili tłoczyli sie za płotkami....w krzkach, górkach, budowach itp.....zadbano rzeczywiscie o to aby nic nie było widać.....No i kwestia parkingów o które nikt nie zadbał....efekt parkownie gdzie się da....na osiedlowych uliczkach, trawnikach,chodnikach itd...."samowolka" !!!! Totalny bałagan....nikt nie kierował i panował nad tym bałaganem !!!! Dobrze, że kierowcy sami umieli się zachować i po imprezie rozładować ten bałagan !!!! Tak więc może impreza sama w sobie jest widowiskowa....ale organizatorzy "dali d..y" !!!!
ŻENADA.....niby impreza ogólnopolska a organizator zrobił sobie "kpiny" z kibiców....musieli "bulić" za oglądanie "kilku zorganizowanych"....a ci co nie płacili tłoczyli sie za płotkami....w krzkach, górkach, budowach itp.....zadbano rzeczywiscie o to aby nic nie było widać.....No i kwestia parkingów o które nikt nie zadbał....efekt parkownie gdzie się da....na osiedlowych uliczkach, trawnikach,chodnikach itd...."samowolka" !!!! Totalny bałagan....nikt nie kierował i panował nad tym ba... rozwiń
Avatar
Aga / 27 września 2010 o 09:24
0
Prawda leży po środku

Fakt- wjazd za drogi jak na lubelskie warunki, możecie nas wyzywać od wieśniaków ,że nas nie stać albo co, ale to fakt 4 osobowa rodzina ( z dziećmi powyżej 12 lat)- 80 zł ???przesada.Zwłaszcza że impreza była a dwóch końcach lublina. Poza tym- samochody- miernota ! ich ilość- żenująca- Prowadzący do dupy bo nawet nie informował o mocach, wyposażeniu danego auta- za to chyba też płacimy, więc popatrzeć na ruszające auta- niektóre jak bmw serii 5,jeździły w tempie ślimaka:D:D:D 16 sekund na 1/4?? śmiech. Na torze było ciekawiej, na jana pawła -słabo, i jeszcze akcja organizatorów kiedy zakrywali foliami ogrodzenia żeby ludzie nie mogli spoza ogrodzeń zerknąć :DD:D
Druga strona medalu- nareszcie coś sie dzieje, korki? bez przesady- jak nie było tego odcinka też trzeba było sobie radzić, poza tym to niedziela- gdzie sie komuś śpieszy w ten dzień?? poza tym mieszkańcy byli informowani o utrudnieniach.
Chce też zauważyć ze podczas imprezy zbierana była krew i do wszystkich malkontentów- było iść i coś zrobić w tym kierunku a nie szczekać. Jak oddało sie krew zwracali za wejściówki ,brawo
uwaga o wypadkach i miejscach do trenowania- bardzo słuszna !
Prawda leży po środku

Fakt- wjazd za drogi jak na lubelskie warunki, możecie nas wyzywać od wieśniaków ,że nas nie stać albo co, ale to fakt 4 osobowa rodzina ( z dziećmi powyżej 12 lat)- 80 zł ???przesada.Zwłaszcza że impreza była a dwóch końcach lublina. Poza tym- samochody- miernota ! ich ilość- żenująca- Prowadzący do dupy bo nawet nie informował o mocach, wyposażeniu danego auta- za to chyba też płacimy, więc popatrzeć na ruszające auta- niektóre jak bmw serii 5,jeździły w tempie ślimaka:D:D:D 16 sekund na 1/4?? śmiech.... rozwiń
Avatar
komputer / 27 września 2010 o 07:14
0
[quote name='perła' date='26 wrzesień 2010 - 18:02 ' timestamp='1285516953' post='352749']
szkoda że organizator nie zadbał aby wcześniej ustawić znaki drogowe o zamknięciu drogi!Korki z tym związane były duże, a policja jak zawsze w d.. miała ten fakt.Kurde na zachodzie Policja jest po to aby służyć obywatelowi, a organizacja trochę lepsze, ale to Polska i w du..pe ma organizator dobrze poinformować innych kierowców o zamknięciu drogi przed wjazdem na tą ulicę.
[/quote]

Zgadza się. Ja też się się tam niechcąco wpakowałem. Z daleka widać było jakiś korek ale sygnalizacja pracowała więc normalnie to pojechałem. Żadnego oznakowania
[quote name='perła' date='26 wrzesień 2010 - 18:02 ' timestamp='1285516953' post='352749']
szkoda że organizator nie zadbał aby wcześniej ustawić znaki drogowe o zamknięciu drogi!Korki z tym związane były duże, a policja jak zawsze w d.. miała ten fakt.Kurde na zachodzie Policja jest po to aby służyć obywatelowi, a organizacja trochę lepsze, ale to Polska i w du..pe ma organizator dobrze poinformować innych kierowców o zamknięciu drogi przed wjazdem na tą ulicę.
[/quote]

Zgadza się... rozwiń
Avatar
jAGA / 28 września 2010 o 11:52
0
[quote name='Maciek' date='27 wrzesień 2010 - 18:20 ' timestamp='1285604439' post='353272']
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
[/quote]
A co to? impreza dla WYBRANYCH ZAFFCÓW?? Jak po wyglądzie rozpoznajesz moc silnika no to gratuluje ! Może powinienes sie zgłosić do WIEJSKI TUNING :)
Nie intersuje się 1/4 mili to fakt, kilka lat temu coś tam wiedziałam np p legendarnej toyocie supra z ponad 1000 km. A organizatorzy to chyba powinni sie określić ,albo impra dla fanów co to wiedzą z zamknietymi oczami i wtedy prosze bardzo- bilety po 1 tys zł , ale wtedy to nie korkować pół miasta tylko zabrać flote i na zagraniczne tory, albo robimy imprezę dla mieszkańców i prowadzimy ja tak aby każdy głupi i zielony wiedział o co chodzi i a nóż przybędzie jeden fan więcej, ale po co- lepiej nabić kabzę łatwym kosztem i macie popatrzcie sobie na spojlerki.....uwagi dotycza Jana Pawła , nie toru- bo tam było ciekawie.
[quote name='Maciek' date='27 wrzesień 2010 - 18:20 ' timestamp='1285604439' post='353272']
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
[/quote]
A co to? impreza dla WYBRANYCH ZAFFCÓW?? Jak po wyglądzie rozpoznajesz moc silnika no to gratuluje ! Może powinienes sie zgłosić do WIEJSKI TUNING :)
Nie intersuje się 1/4 mili to fakt, kilka lat temu coś tam wiedziałam np p legendarnej toyocie supra z ponad 1000 km... rozwiń
Avatar
Maciek / 27 września 2010 o 18:20
0
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
Avatar
Jacek / 27 września 2010 o 15:57
0
Trzeba było przyjść na Tor - tam komentator naprawdę dawał radę
Avatar
jAGA / 27 września 2010 o 13:37
0
[quote name='ftw' date='27 wrzesień 2010 - 12:49 ' timestamp='1285584551' post='353098']
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów
Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską..
[/quote]
Które to to? poporszę o szczegóły bo PROFESJONALIŚCI Z SSS.ORG.PL podczas konfenansjerki nie wspomnieli o tych cudach. śmiech na sali
Avatar
ftw / 27 września 2010 o 12:49
0
[quote name='wtf' date='27 wrzesień 2010 - 11:41 ' timestamp='1285580513' post='353052']
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
[/quote]
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów
Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską..
[quote name='wtf' date='27 wrzesień 2010 - 11:41 ' timestamp='1285580513' post='353052']
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
[/quote]
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów
Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską.. rozwiń
Avatar
jk / 27 września 2010 o 12:42
0
A gdzie relacja z Toru? Nie chciało się dziennikarzynom podjechać? Było zarówno więcej osób jak i więcej emocji.
Szkoda, że media to olały bo zdecydowanie więcej mieszkańców było tym zainteresowanych niż np. bazgraniem sprayami po ścianach, które relację swoją dostało.
Tym bardziej szkoda, że lobby mieszkańców z pobliskiego osiedla chce zrobić całe miasto w ..wuja i mimo, że tor Lublin był pierwszy i w regionie jest jedynym tego typu obiektem, a imprezy na nim organizowane cieszą się popularnością, to Ci, którzy kupili znacznie taniej mieszkania ze względu na sąsiedztwo toru, teraz lobbują by go zamknąć.
Oczywiście stare komuchy z Automobilklubu lubelskiego też by chętnie ten obiekt zamknęły, bo by coś zorgranizować na torze to trzeba toczyć z nimi batalie. Nie robią nic dla popularyzowania sportów motorowych w regionie. W przeciwieństwie do Automobilklubu Chełmskiego, który idzie z duchem czasu i promuje nowe sporty. I co ja rodowity Lubelak mam się pod Chełm wyprowadzać, by realizować swoje pasje motoryzacyjne (czy nawet mieć chociaż na żywo pooglądać innych)? Może warto jednak się zainteresować losem Toru i publicznością jaką on gromadzi podczas imprez? Jest to jedna z niewielu atrakcji jakie miasto ma do zaoferowania. Czy stare ramole z AKL i lobby mieszkańców cwaniaków ma to bezkarnie zniszczyć? A potem nagle będzie zdziwienie, że młodzi i wściekli palą gumę, jeżdżą bokiem po rondach czy ścigają się po mieście. Zupełnie to nie będzie miało związku z blokowaniem dostepu do toru i imprez które na nim się odbywają..
A gdzie relacja z Toru? Nie chciało się dziennikarzynom podjechać? Było zarówno więcej osób jak i więcej emocji.
Szkoda, że media to olały bo zdecydowanie więcej mieszkańców było tym zainteresowanych niż np. bazgraniem sprayami po ścianach, które relację swoją dostało.
Tym bardziej szkoda, że lobby mieszkańców z pobliskiego osiedla chce zrobić całe miasto w ..wuja i mimo, że tor Lublin był pierwszy i w regionie jest jedynym tego typu obiektem, a imprezy na nim organizowane cieszą się popularnością, to Ci, którzy kupili znacznie ... rozwiń
Avatar
wtf / 27 września 2010 o 11:41
0
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
Avatar
1,2,3 / 27 września 2010 o 10:57
0
ŻENADA.....niby impreza ogólnopolska a organizator zrobił sobie "kpiny" z kibiców....musieli "bulić" za oglądanie "kilku zorganizowanych"....a ci co nie płacili tłoczyli sie za płotkami....w krzkach, górkach, budowach itp.....zadbano rzeczywiscie o to aby nic nie było widać.....No i kwestia parkingów o które nikt nie zadbał....efekt parkownie gdzie się da....na osiedlowych uliczkach, trawnikach,chodnikach itd...."samowolka" !!!! Totalny bałagan....nikt nie kierował i panował nad tym bałaganem !!!! Dobrze, że kierowcy sami umieli się zachować i po imprezie rozładować ten bałagan !!!! Tak więc może impreza sama w sobie jest widowiskowa....ale organizatorzy "dali d..y" !!!!
ŻENADA.....niby impreza ogólnopolska a organizator zrobił sobie "kpiny" z kibiców....musieli "bulić" za oglądanie "kilku zorganizowanych"....a ci co nie płacili tłoczyli sie za płotkami....w krzkach, górkach, budowach itp.....zadbano rzeczywiscie o to aby nic nie było widać.....No i kwestia parkingów o które nikt nie zadbał....efekt parkownie gdzie się da....na osiedlowych uliczkach, trawnikach,chodnikach itd...."samowolka" !!!! Totalny bałagan....nikt nie kierował i panował nad tym ba... rozwiń
Avatar
Aga / 27 września 2010 o 09:24
0
Prawda leży po środku

Fakt- wjazd za drogi jak na lubelskie warunki, możecie nas wyzywać od wieśniaków ,że nas nie stać albo co, ale to fakt 4 osobowa rodzina ( z dziećmi powyżej 12 lat)- 80 zł ???przesada.Zwłaszcza że impreza była a dwóch końcach lublina. Poza tym- samochody- miernota ! ich ilość- żenująca- Prowadzący do dupy bo nawet nie informował o mocach, wyposażeniu danego auta- za to chyba też płacimy, więc popatrzeć na ruszające auta- niektóre jak bmw serii 5,jeździły w tempie ślimaka:D:D:D 16 sekund na 1/4?? śmiech. Na torze było ciekawiej, na jana pawła -słabo, i jeszcze akcja organizatorów kiedy zakrywali foliami ogrodzenia żeby ludzie nie mogli spoza ogrodzeń zerknąć :DD:D
Druga strona medalu- nareszcie coś sie dzieje, korki? bez przesady- jak nie było tego odcinka też trzeba było sobie radzić, poza tym to niedziela- gdzie sie komuś śpieszy w ten dzień?? poza tym mieszkańcy byli informowani o utrudnieniach.
Chce też zauważyć ze podczas imprezy zbierana była krew i do wszystkich malkontentów- było iść i coś zrobić w tym kierunku a nie szczekać. Jak oddało sie krew zwracali za wejściówki ,brawo
uwaga o wypadkach i miejscach do trenowania- bardzo słuszna !
Prawda leży po środku

Fakt- wjazd za drogi jak na lubelskie warunki, możecie nas wyzywać od wieśniaków ,że nas nie stać albo co, ale to fakt 4 osobowa rodzina ( z dziećmi powyżej 12 lat)- 80 zł ???przesada.Zwłaszcza że impreza była a dwóch końcach lublina. Poza tym- samochody- miernota ! ich ilość- żenująca- Prowadzący do dupy bo nawet nie informował o mocach, wyposażeniu danego auta- za to chyba też płacimy, więc popatrzeć na ruszające auta- niektóre jak bmw serii 5,jeździły w tempie ślimaka:D:D:D 16 sekund na 1/4?? śmiech.... rozwiń
Avatar
komputer / 27 września 2010 o 07:14
0
[quote name='perła' date='26 wrzesień 2010 - 18:02 ' timestamp='1285516953' post='352749']
szkoda że organizator nie zadbał aby wcześniej ustawić znaki drogowe o zamknięciu drogi!Korki z tym związane były duże, a policja jak zawsze w d.. miała ten fakt.Kurde na zachodzie Policja jest po to aby służyć obywatelowi, a organizacja trochę lepsze, ale to Polska i w du..pe ma organizator dobrze poinformować innych kierowców o zamknięciu drogi przed wjazdem na tą ulicę.
[/quote]

Zgadza się. Ja też się się tam niechcąco wpakowałem. Z daleka widać było jakiś korek ale sygnalizacja pracowała więc normalnie to pojechałem. Żadnego oznakowania
[quote name='perła' date='26 wrzesień 2010 - 18:02 ' timestamp='1285516953' post='352749']
szkoda że organizator nie zadbał aby wcześniej ustawić znaki drogowe o zamknięciu drogi!Korki z tym związane były duże, a policja jak zawsze w d.. miała ten fakt.Kurde na zachodzie Policja jest po to aby służyć obywatelowi, a organizacja trochę lepsze, ale to Polska i w du..pe ma organizator dobrze poinformować innych kierowców o zamknięciu drogi przed wjazdem na tą ulicę.
[/quote]

Zgadza się... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 92 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 37 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 67 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!