Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 marca 2017 r.
17:38

Giełda Mieszkań w Lublinie: Deweloperzy prezentują swoje oferty

Autor: Zdjęcie autora jsz
11 11 A A

Dziesiątki wystawców i tłumy odwiedzających. Tak wyglądała zakończona w niedzielę Giełda Mieszkań. Poszukujący własnego lokum mogli się zapoznać ze specjalnymi ofertami. Kolejna okazja już za dwa tygodnie.

Aktualizacja artykułu: 13 marca 2017 r. 8:53
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Giełdę Mieszkań zorganizowano w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej. W sobotę i niedzielę swoje oferty prezentowali tam deweloperzy, biura nieruchomości i i firmy z branży finansowej.

Zainteresowani kupnem mieszkania mogli więc wybrać najlepszą dla siebie lokalizację, metraż i standard wykończenia. Była też okazja do negocjowania cen. Ponad 30 wystawców prezentujących się w Gali przygotowało bowiem specjalne oferty, dostępne tylko podczas imprezy.

W ramach giełdy prezentowano też szereg nowych inwestycji. Przykładem może być apartamentowiec Czechowska 3. To jeden z nielicznych tego typu projektów w mieście. W ofercie jest ponad 40 mieszkań o powierzchni od 30 do blisko 70 mkw.

• Już za dwa tygodnie w Lublinie rozpocznie się kolejna impreza dla poszukujących własnego mieszkania lub zainteresowanych budową własnych czterech kątów.

Targi Lubdom zaczną się 24 marca. W halach Targów Lublin zaprezentują się nie tylko deweloperzy i firmy finansowe. Nie zabraknie producentów materiałów budowlanych i wykończeniowy. Będą także przedstawiciele branży wyposażenia wnętrz. Lubdom to największa tego typu impreza we wschodniej Polsce. Najbliższa edycja poświęcona będzie nie tylko budownictwu, ale i urządzaniu ogrodu.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Oszuści / 12 kwietnia 2017 o 15:02
0
Developer złodziej,klient frajer,marza 150%.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 12:14
0
"Czyste złodziejstwo i lichwa" - proponuję, żebyś sam wybudował za 1800zł/m2 i potem sprzedał za 1800zł/m2. Nikt ci nie zarzuci żadnego złodziejstwa ani lichwiarstwa, uszczęśliwisz tysiące ludzi. Więc na co czekasz? Wykaż się, pokaż, co potrafisz.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 09:56
0
nie powtarzaj sie chwała i chwała komu? myśl jak przystało na Polaka.....
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 09:50
0
A kiedyś Gala to był taki fajny sklep... Teraz giełdy mieszkań, wystawy zwierząt...
Avatar
dozorca / 12 marca 2017 o 08:38
0
qwerty napisał:
Developerfan napisał:
Chwała  Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem.  Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę.  Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem  napędowym regionu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu.
qwerty napisał:
hahaha chwała developerom ! No nóż w kieszeni się otwiera ! Prosty przykład - Wiktoryn, firma buduje im blok za 1800zł/m2. Developer sprzedaje za 4500 - 5000 zł /m2 !!! Czyste złodziejstwo i lichwa. Poza tym Hand-Bud potężna firma, zwinęła się i pogrążyła setki podwykonawców. Poleksbu i jego firma córka Limbex również się wyłożyły zostawiając na lodzie podwykonawców. Z nimi porozmawiajcie to szybko zmienicie zdanie. Dowiecie się jaki chłam macie wciśnięty. Więc przestańmy pier...ć ,że developerzy to tacy zacni i szlachetni ludzie!!!
rozwiń
Avatar
qwerty / 12 marca 2017 o 01:40
0
Developerfan napisał:
Chwała  Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem.  Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę.  Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem  napędowym regionu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu. rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 23:49
0
Ja kupilem na Firlejowskiej i sobie chwalę. Niech tylko zacznie sie rewitalizacja Bystrzycy i powstaną tam kolejne bloki. Z zaniedbanej dzielnicy i o niskiej renomie, znobi sie fajne miejsce blisko centrum.
Avatar
Developerfan / 11 marca 2017 o 20:29
0
Chwała Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem. Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę. Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem napędowym regionu.
Chwała Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem. Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę. Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gaz... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 19:46
0
Częstują muffinkami, żeby klient zapłacił po 5 - 6 tys. PLN za metr mieszkania. :)
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 19:00
0
Czy ktoś poleca TB Developer?? Solidni?
Avatar
Oszuści / 12 kwietnia 2017 o 15:02
0
Developer złodziej,klient frajer,marza 150%.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 12:14
0
"Czyste złodziejstwo i lichwa" - proponuję, żebyś sam wybudował za 1800zł/m2 i potem sprzedał za 1800zł/m2. Nikt ci nie zarzuci żadnego złodziejstwa ani lichwiarstwa, uszczęśliwisz tysiące ludzi. Więc na co czekasz? Wykaż się, pokaż, co potrafisz.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 09:56
0
nie powtarzaj sie chwała i chwała komu? myśl jak przystało na Polaka.....
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 09:50
0
A kiedyś Gala to był taki fajny sklep... Teraz giełdy mieszkań, wystawy zwierząt...
Avatar
dozorca / 12 marca 2017 o 08:38
0
qwerty napisał:
Developerfan napisał:
Chwała  Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem.  Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę.  Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem  napędowym regionu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu.
qwerty napisał:
hahaha chwała developerom ! No nóż w kieszeni się otwiera ! Prosty przykład - Wiktoryn, firma buduje im blok za 1800zł/m2. Developer sprzedaje za 4500 - 5000 zł /m2 !!! Czyste złodziejstwo i lichwa. Poza tym Hand-Bud potężna firma, zwinęła się i pogrążyła setki podwykonawców. Poleksbu i jego firma córka Limbex również się wyłożyły zostawiając na lodzie podwykonawców. Z nimi porozmawiajcie to szybko zmienicie zdanie. Dowiecie się jaki chłam macie wciśnięty. Więc przestańmy pier...ć ,że developerzy to tacy zacni i szlachetni ludzie!!!
rozwiń
Avatar
qwerty / 12 marca 2017 o 01:40
0
Developerfan napisał:
Chwała  Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem.  Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę.  Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem  napędowym regionu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu. rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 23:49
0
Ja kupilem na Firlejowskiej i sobie chwalę. Niech tylko zacznie sie rewitalizacja Bystrzycy i powstaną tam kolejne bloki. Z zaniedbanej dzielnicy i o niskiej renomie, znobi sie fajne miejsce blisko centrum.
Avatar
Developerfan / 11 marca 2017 o 20:29
0
Chwała Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem. Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę. Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem napędowym regionu.
Chwała Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem. Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę. Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gaz... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 19:46
0
Częstują muffinkami, żeby klient zapłacił po 5 - 6 tys. PLN za metr mieszkania. :)
Avatar
Gość / 11 marca 2017 o 19:00
0
Czy ktoś poleca TB Developer?? Solidni?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 1

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 8 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 87 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 15 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 35 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!