Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 listopada 2009 r.
15:37
Edytuj ten wpis

Handlowcy z galerii Olimp popadają w coraz większe tarapaty

0 57 A A

Ledwo zarabiamy na koszty – skarży się część handlowców z nowego Olimpu. Narzekają na brak klientów i niskie obroty. Zdaniem właściciela obiektu, z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Kryzys odczuwają tylko niektóre sklepy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W dniu otwarcia czwartą część Olimpu szturmowały tysiące klientów. Po z górą czterech miesiącach zainteresowanie jest znacznie mniejsze – twierdzą handlowcy.

– W dzień powszedni klientów mogę policzyć na palcach – mówi właściciel jednego ze sklepów. – Do tej pory nie udało mi zarobić na czynsz. Olimp miał przyciągać ludzi ekskluzywnymi markami, ale z tych zapowiedzi niewiele zostało. Teraz nie bardzo wiadomo, na jakiego klienta się nastawiamy.

Handlowcy nie chcą rozmawiać oficjalnie, bo liczą na pozytywny finał negocjacji z właścicielem obiektu. Chcą się zorganizować i w najbliższych miesiącach wspomóc Transhurt w działaniach marketingowych. Jeśli to nie przyniesie rezultatu, zamierzają walczyć o obniżki czynszu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wynajem metra powierzchni w Olimpie IV to wydatek od 35 do 50 euro. Dokładna stawka zależy m.in. od konkretnej lokalizacji i gabarytów sklepu.
– Do tego dochodzi opłata marketingowa, a z tym nie jest najlepiej – mówi szef jednego z małych sklepów na piętrze Olimpu. – Dotychczasowe akcje zgromadziły sporą widownię, ale ludzie się pobawili i poszli. Klientów od tego nie przybyło.

Siłą napędową nowego centrum miał być hipermarket budowlany Leroy Merlin. Klientów mu nie brakuje, ale to nie wspomaga całego Olimpu.

– Jest na samym dole, więc tylko nieliczni po zrobieniu zakupów ruszają na wyższe piętra – mówi Rafał Bronisz, jeden z klientów sklepu. – Brakuje tu rozrywki, np. kina. Nie ma atrakcji, które mogłyby zatrzymać człowieka na dłużej.

Nie wiadomo ile trwa przeciętna wizyta w Olimpie statystycznego Kowalskiego. Z badań prowadzonych przez właściciela wynika, że miesięcznie sklep odwiedza ok. 200 tys. Kowalskich. Weekendowy rekord to 50 tys., a średnia w soboty i niedziele mieści się w przedziale od 20 do 30 tys. ludzi. W dni powszednie Olimp IV odwiedza kilka tysięcy klientów.

– My nie mamy powodów do narzekań – mówi Janina Kozłowska, dyrektor marketingu Firmy Cukierniczej Solidarność. – Nasz salon rozwija się zgodnie z oczekiwaniami. Żaden sklep nie zdobędzie od razu rzeszy klientów. Na to trzeba ciężko zapracować, a nie tylko czekać, aż pieniądze będą same wpadać do kasy.

W podobnym tonie wypowiadają się przedstawiciele Transhurtu. Ich zdaniem, jest zbyt wcześnie, by oceniać powodzenie inwestycji.

– Nowe centrum handlowe potrzebuje od 6 miesięcy do roku, by zakorzenić się w świadomości klientów – mówi Marek Gędek, szef marketingu w Olimpie IV. – Dowodzą tego specjalistyczne badania. Przy takich inwestycjach nie można liczyć na natychmiastowe zyski.

Komentarze 57

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 15:52
0
Naprawdę sądzicie, że to najlepsza opcja? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nie mogę dojść do żadnych konkretnych wniosków… Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:17
0
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Nasze www:
Avatar
~KAMCIA~ / 29 grudnia 2009 o 18:13
0
bylam przed swietami w olimpie, sam sklep ladnie zrobiony ale te sklepiki z ciuszkami jakas porażka, beznadziejne, nic tam nie ma, większosc to jakies bazarki, kurcze juz myslalam ze jakies fajne sklepy z ciuchami wreszcie do nas dotrą a tu znowu bazarek tylko za duzo wieksze pieniadze niz przy Novej, eh.... tak naprawde wiecej tam przestrzeni niz tych butików, bylam tam z dzieckiem i wózkiem i niestety do niektórych sklepików nawet nie weszlam bo... wózek nie miescil sie pomiedzy wieszakami, jakis koszmar.... no nic trzeba do wawki jednak na zakupy
Avatar
MIKI / 29 grudnia 2009 o 18:02
0
Najlepsze jest to, ze mieszkam na Kalinie, niby blisko do Olimpu ale z buta troche daleko, no i bez przesiadki mpkiem nie mam jak sie tam dostac.no zeby nie bylo polączenia ode mnie do Olimpu???
Avatar
biznesłumen znad Bystrzycy / 12 listopada 2009 o 15:07
0
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badziewia w OLIMPIE, kreującego się na Armaniego czy Versace. Coraz mniej klientów nabiera sie na te "amerykańskie" marki, he he. Z takimi szmateksami to można opanować co najwyżej Wąchock .... i to po 80 - 90 % obniżce.
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badzie... rozwiń
Avatar
marek / 12 listopada 2009 o 13:55
0
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
sklepy new yorker, spencer, peek, hm a nawet jeans club czy ca na pewno przyciągnęły by klientów
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
skl... rozwiń
Avatar
m / 12 listopada 2009 o 12:42
0
szajsung i panasonix napisał:
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.

Daj Boże z tym lotniskiem, daj boże..... Niestety tu wyjątkowo jestem pesymistą. Im dłużej żyję tym bardziej wątpię w lotnisko. Obym się mylił.
Wszyscy nie polecą na shopping do UK. bo nie będzie ich stać. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne.
. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne. rozwiń
Avatar
szajsung i panasonix / 12 listopada 2009 o 12:33
0
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. ... rozwiń
Avatar
M / 12 listopada 2009 o 12:13
0
John, nikogo nie bronię. nie mam butiku. jestem w zupełnie innej branży. Zauważ, że o elitach pisałem w kontekście lansowania się w Plazie. W Olimpie nie ma gdzie się lansować. Myślę, że gdyby było- to i opinie forumowiczów byłyby bardziej pozytywne. tak to już jest, że chcemy dorównać tym lepszym. rat race.
Avatar
johnny tomala / 12 listopada 2009 o 11:57
0
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam widzisz, że każdy sztuczny i fałszywy wpis na forum będzie piętnowany. Mam ci napisać gdzie Levisy są za 30 - 35 USD a Wranglery (2 pary razem) za 70 euro ? Handluj dalej swoimi szmatami i napawaj się prestiżem tej metalowej budy na peryferiach peryferyjnego miasta peryferyjnego kraju. Ty naprawdę uważasz, że prawdziwe lubelskie "elyty" kupują w OLIMP-ie ? Nie rób propagandy sukcesu, bo by cię zabił śmiechem każdy nadziany prawnik i lekarz z Lublina.
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam wid... rozwiń
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 15:52
0
Naprawdę sądzicie, że to najlepsza opcja? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nie mogę dojść do żadnych konkretnych wniosków… Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:17
0
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Nasze www:
Avatar
~KAMCIA~ / 29 grudnia 2009 o 18:13
0
bylam przed swietami w olimpie, sam sklep ladnie zrobiony ale te sklepiki z ciuszkami jakas porażka, beznadziejne, nic tam nie ma, większosc to jakies bazarki, kurcze juz myslalam ze jakies fajne sklepy z ciuchami wreszcie do nas dotrą a tu znowu bazarek tylko za duzo wieksze pieniadze niz przy Novej, eh.... tak naprawde wiecej tam przestrzeni niz tych butików, bylam tam z dzieckiem i wózkiem i niestety do niektórych sklepików nawet nie weszlam bo... wózek nie miescil sie pomiedzy wieszakami, jakis koszmar.... no nic trzeba do wawki jednak na zakupy
Avatar
MIKI / 29 grudnia 2009 o 18:02
0
Najlepsze jest to, ze mieszkam na Kalinie, niby blisko do Olimpu ale z buta troche daleko, no i bez przesiadki mpkiem nie mam jak sie tam dostac.no zeby nie bylo polączenia ode mnie do Olimpu???
Avatar
biznesłumen znad Bystrzycy / 12 listopada 2009 o 15:07
0
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badziewia w OLIMPIE, kreującego się na Armaniego czy Versace. Coraz mniej klientów nabiera sie na te "amerykańskie" marki, he he. Z takimi szmateksami to można opanować co najwyżej Wąchock .... i to po 80 - 90 % obniżce.
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badzie... rozwiń
Avatar
marek / 12 listopada 2009 o 13:55
0
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
sklepy new yorker, spencer, peek, hm a nawet jeans club czy ca na pewno przyciągnęły by klientów
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
skl... rozwiń
Avatar
m / 12 listopada 2009 o 12:42
0
szajsung i panasonix napisał:
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.

Daj Boże z tym lotniskiem, daj boże..... Niestety tu wyjątkowo jestem pesymistą. Im dłużej żyję tym bardziej wątpię w lotnisko. Obym się mylił.
Wszyscy nie polecą na shopping do UK. bo nie będzie ich stać. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne.
. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne. rozwiń
Avatar
szajsung i panasonix / 12 listopada 2009 o 12:33
0
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. ... rozwiń
Avatar
M / 12 listopada 2009 o 12:13
0
John, nikogo nie bronię. nie mam butiku. jestem w zupełnie innej branży. Zauważ, że o elitach pisałem w kontekście lansowania się w Plazie. W Olimpie nie ma gdzie się lansować. Myślę, że gdyby było- to i opinie forumowiczów byłyby bardziej pozytywne. tak to już jest, że chcemy dorównać tym lepszym. rat race.
Avatar
johnny tomala / 12 listopada 2009 o 11:57
0
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam widzisz, że każdy sztuczny i fałszywy wpis na forum będzie piętnowany. Mam ci napisać gdzie Levisy są za 30 - 35 USD a Wranglery (2 pary razem) za 70 euro ? Handluj dalej swoimi szmatami i napawaj się prestiżem tej metalowej budy na peryferiach peryferyjnego miasta peryferyjnego kraju. Ty naprawdę uważasz, że prawdziwe lubelskie "elyty" kupują w OLIMP-ie ? Nie rób propagandy sukcesu, bo by cię zabił śmiechem każdy nadziany prawnik i lekarz z Lublina.
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam wid... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 57

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Politycy z Lubelskiego mocno się wzbogacili. Niektóre zarobki idą w setki tysięcy zł

Politycy z Lubelskiego mocno się wzbogacili. Niektóre zarobki idą w setki tysięcy zł 0 3

W piątek dobiega końca piąta kadencja sejmiku województwa lubelskiego. Sprawdziliśmy, dla których radnych była ona najbardziej opłacalna

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 2 9

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 4 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto]
alarm24

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto] 116 15

Tego pasażerowie, którzy czekali na stacji Chełm Miasto na pociąg TLK „Ogiński”, się nie spodziewali. W poniedziałek przed południem na peronie zatrzymał się chyba najkrótszy w historii spółki PKP Intercity skład – lokomotywa z jednym wagonem

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim 68 13

Znana nad Bałtykiem i na zachodzie Polski sieć franczyzowa Stara Pączkarnia trafi do nas. Pierwszych smakołyków będzie można spróbować pod koniec miesiąca  

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie 65 19

Kierowca trolejbusu wiózł pasażerów wpatrzony w telefon komórkowy. Po skardze naszego Czytelnika trafił na dywanik. MPK zapewnia, że nie będzie tolerować takiej jazdy. W tym roku do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło już 12 skarg na kierowców używających telefonów za kierownicą

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową
film

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową 0 3

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy 27 12

W środę unieważniony został przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu odwodnienia toru żużlowego na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie
18 listopada 2018, 20:00

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury i John Lennon.

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu 0 0

Monika Skinder zajęła piąte miejsce w biegu sprinterskim w Olos

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury 19 14

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Białorusi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyna wyskoczyła z okna jednego z akademików.

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał 17 3

55-latka z Lublina okradała pasażerów komunikacji miejskiej. Jej łupem padły dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze i telefon. Kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie 3 15

Gmina Wyznaniowa Żydowska dalej walczy o zwrot kamienicy przy placu Wolności w Białej Podlaskiej. Wniosła teraz skargę kasacyjną od wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 5

Tarnów. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 29 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!