Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 listopada 2009 r.
15:37
Edytuj ten wpis

Handlowcy z galerii Olimp popadają w coraz większe tarapaty

0 57 A A

Ledwo zarabiamy na koszty – skarży się część handlowców z nowego Olimpu. Narzekają na brak klientów i niskie obroty. Zdaniem właściciela obiektu, z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Kryzys odczuwają tylko niektóre sklepy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W dniu otwarcia czwartą część Olimpu szturmowały tysiące klientów. Po z górą czterech miesiącach zainteresowanie jest znacznie mniejsze – twierdzą handlowcy.

– W dzień powszedni klientów mogę policzyć na palcach – mówi właściciel jednego ze sklepów. – Do tej pory nie udało mi zarobić na czynsz. Olimp miał przyciągać ludzi ekskluzywnymi markami, ale z tych zapowiedzi niewiele zostało. Teraz nie bardzo wiadomo, na jakiego klienta się nastawiamy.

Handlowcy nie chcą rozmawiać oficjalnie, bo liczą na pozytywny finał negocjacji z właścicielem obiektu. Chcą się zorganizować i w najbliższych miesiącach wspomóc Transhurt w działaniach marketingowych. Jeśli to nie przyniesie rezultatu, zamierzają walczyć o obniżki czynszu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wynajem metra powierzchni w Olimpie IV to wydatek od 35 do 50 euro. Dokładna stawka zależy m.in. od konkretnej lokalizacji i gabarytów sklepu.
– Do tego dochodzi opłata marketingowa, a z tym nie jest najlepiej – mówi szef jednego z małych sklepów na piętrze Olimpu. – Dotychczasowe akcje zgromadziły sporą widownię, ale ludzie się pobawili i poszli. Klientów od tego nie przybyło.

Siłą napędową nowego centrum miał być hipermarket budowlany Leroy Merlin. Klientów mu nie brakuje, ale to nie wspomaga całego Olimpu.

– Jest na samym dole, więc tylko nieliczni po zrobieniu zakupów ruszają na wyższe piętra – mówi Rafał Bronisz, jeden z klientów sklepu. – Brakuje tu rozrywki, np. kina. Nie ma atrakcji, które mogłyby zatrzymać człowieka na dłużej.

Nie wiadomo ile trwa przeciętna wizyta w Olimpie statystycznego Kowalskiego. Z badań prowadzonych przez właściciela wynika, że miesięcznie sklep odwiedza ok. 200 tys. Kowalskich. Weekendowy rekord to 50 tys., a średnia w soboty i niedziele mieści się w przedziale od 20 do 30 tys. ludzi. W dni powszednie Olimp IV odwiedza kilka tysięcy klientów.

– My nie mamy powodów do narzekań – mówi Janina Kozłowska, dyrektor marketingu Firmy Cukierniczej Solidarność. – Nasz salon rozwija się zgodnie z oczekiwaniami. Żaden sklep nie zdobędzie od razu rzeszy klientów. Na to trzeba ciężko zapracować, a nie tylko czekać, aż pieniądze będą same wpadać do kasy.

W podobnym tonie wypowiadają się przedstawiciele Transhurtu. Ich zdaniem, jest zbyt wcześnie, by oceniać powodzenie inwestycji.

– Nowe centrum handlowe potrzebuje od 6 miesięcy do roku, by zakorzenić się w świadomości klientów – mówi Marek Gędek, szef marketingu w Olimpie IV. – Dowodzą tego specjalistyczne badania. Przy takich inwestycjach nie można liczyć na natychmiastowe zyski.

Komentarze 57

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 15:52
0
Naprawdę sądzicie, że to najlepsza opcja? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nie mogę dojść do żadnych konkretnych wniosków… Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:17
0
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Nasze www:
Avatar
~KAMCIA~ / 29 grudnia 2009 o 18:13
0
bylam przed swietami w olimpie, sam sklep ladnie zrobiony ale te sklepiki z ciuszkami jakas porażka, beznadziejne, nic tam nie ma, większosc to jakies bazarki, kurcze juz myslalam ze jakies fajne sklepy z ciuchami wreszcie do nas dotrą a tu znowu bazarek tylko za duzo wieksze pieniadze niz przy Novej, eh.... tak naprawde wiecej tam przestrzeni niz tych butików, bylam tam z dzieckiem i wózkiem i niestety do niektórych sklepików nawet nie weszlam bo... wózek nie miescil sie pomiedzy wieszakami, jakis koszmar.... no nic trzeba do wawki jednak na zakupy
Avatar
MIKI / 29 grudnia 2009 o 18:02
0
Najlepsze jest to, ze mieszkam na Kalinie, niby blisko do Olimpu ale z buta troche daleko, no i bez przesiadki mpkiem nie mam jak sie tam dostac.no zeby nie bylo polączenia ode mnie do Olimpu???
Avatar
biznesłumen znad Bystrzycy / 12 listopada 2009 o 15:07
0
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badziewia w OLIMPIE, kreującego się na Armaniego czy Versace. Coraz mniej klientów nabiera sie na te "amerykańskie" marki, he he. Z takimi szmateksami to można opanować co najwyżej Wąchock .... i to po 80 - 90 % obniżce.
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badzie... rozwiń
Avatar
marek / 12 listopada 2009 o 13:55
0
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
sklepy new yorker, spencer, peek, hm a nawet jeans club czy ca na pewno przyciągnęły by klientów
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
skl... rozwiń
Avatar
m / 12 listopada 2009 o 12:42
0
szajsung i panasonix napisał:
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.

Daj Boże z tym lotniskiem, daj boże..... Niestety tu wyjątkowo jestem pesymistą. Im dłużej żyję tym bardziej wątpię w lotnisko. Obym się mylił.
Wszyscy nie polecą na shopping do UK. bo nie będzie ich stać. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne.
. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne. rozwiń
Avatar
szajsung i panasonix / 12 listopada 2009 o 12:33
0
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. ... rozwiń
Avatar
M / 12 listopada 2009 o 12:13
0
John, nikogo nie bronię. nie mam butiku. jestem w zupełnie innej branży. Zauważ, że o elitach pisałem w kontekście lansowania się w Plazie. W Olimpie nie ma gdzie się lansować. Myślę, że gdyby było- to i opinie forumowiczów byłyby bardziej pozytywne. tak to już jest, że chcemy dorównać tym lepszym. rat race.
Avatar
johnny tomala / 12 listopada 2009 o 11:57
0
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam widzisz, że każdy sztuczny i fałszywy wpis na forum będzie piętnowany. Mam ci napisać gdzie Levisy są za 30 - 35 USD a Wranglery (2 pary razem) za 70 euro ? Handluj dalej swoimi szmatami i napawaj się prestiżem tej metalowej budy na peryferiach peryferyjnego miasta peryferyjnego kraju. Ty naprawdę uważasz, że prawdziwe lubelskie "elyty" kupują w OLIMP-ie ? Nie rób propagandy sukcesu, bo by cię zabił śmiechem każdy nadziany prawnik i lekarz z Lublina.
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam wid... rozwiń
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 15:52
0
Naprawdę sądzicie, że to najlepsza opcja? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nie mogę dojść do żadnych konkretnych wniosków… Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:17
0
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Nasze www:
Avatar
~KAMCIA~ / 29 grudnia 2009 o 18:13
0
bylam przed swietami w olimpie, sam sklep ladnie zrobiony ale te sklepiki z ciuszkami jakas porażka, beznadziejne, nic tam nie ma, większosc to jakies bazarki, kurcze juz myslalam ze jakies fajne sklepy z ciuchami wreszcie do nas dotrą a tu znowu bazarek tylko za duzo wieksze pieniadze niz przy Novej, eh.... tak naprawde wiecej tam przestrzeni niz tych butików, bylam tam z dzieckiem i wózkiem i niestety do niektórych sklepików nawet nie weszlam bo... wózek nie miescil sie pomiedzy wieszakami, jakis koszmar.... no nic trzeba do wawki jednak na zakupy
Avatar
MIKI / 29 grudnia 2009 o 18:02
0
Najlepsze jest to, ze mieszkam na Kalinie, niby blisko do Olimpu ale z buta troche daleko, no i bez przesiadki mpkiem nie mam jak sie tam dostac.no zeby nie bylo polączenia ode mnie do Olimpu???
Avatar
biznesłumen znad Bystrzycy / 12 listopada 2009 o 15:07
0
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badziewia w OLIMPIE, kreującego się na Armaniego czy Versace. Coraz mniej klientów nabiera sie na te "amerykańskie" marki, he he. Z takimi szmateksami to można opanować co najwyżej Wąchock .... i to po 80 - 90 % obniżce.
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badzie... rozwiń
Avatar
marek / 12 listopada 2009 o 13:55
0
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
sklepy new yorker, spencer, peek, hm a nawet jeans club czy ca na pewno przyciągnęły by klientów
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą
skl... rozwiń
Avatar
m / 12 listopada 2009 o 12:42
0
szajsung i panasonix napisał:
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.

Daj Boże z tym lotniskiem, daj boże..... Niestety tu wyjątkowo jestem pesymistą. Im dłużej żyję tym bardziej wątpię w lotnisko. Obym się mylił.
Wszyscy nie polecą na shopping do UK. bo nie będzie ich stać. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne.
. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam.
PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne. rozwiń
Avatar
szajsung i panasonix / 12 listopada 2009 o 12:33
0
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. ... rozwiń
Avatar
M / 12 listopada 2009 o 12:13
0
John, nikogo nie bronię. nie mam butiku. jestem w zupełnie innej branży. Zauważ, że o elitach pisałem w kontekście lansowania się w Plazie. W Olimpie nie ma gdzie się lansować. Myślę, że gdyby było- to i opinie forumowiczów byłyby bardziej pozytywne. tak to już jest, że chcemy dorównać tym lepszym. rat race.
Avatar
johnny tomala / 12 listopada 2009 o 11:57
0
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam widzisz, że każdy sztuczny i fałszywy wpis na forum będzie piętnowany. Mam ci napisać gdzie Levisy są za 30 - 35 USD a Wranglery (2 pary razem) za 70 euro ? Handluj dalej swoimi szmatami i napawaj się prestiżem tej metalowej budy na peryferiach peryferyjnego miasta peryferyjnego kraju. Ty naprawdę uważasz, że prawdziwe lubelskie "elyty" kupują w OLIMP-ie ? Nie rób propagandy sukcesu, bo by cię zabił śmiechem każdy nadziany prawnik i lekarz z Lublina.
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam wid... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 57

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 6

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 12 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 416 35

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 15 8

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!