Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 kwietnia 2013 r.
16:46
Edytuj ten wpis

Happening "Solidarności" przeciwko polityce rodzinnej Tuska

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 17 A A
Happening "Solidarności" przeciwko polityce rodzinnej Tuska (Maciej Kaczanowski)
Happening \"Solidarności\" przeciwko polityce rodzinnej Tuska (Maciej Kaczanowski)

Związkowcy z "Solidarności" skrytykowali Tuska za politykę rodzinną koalicji rządzącej PO - PSL.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Premierze dość spania, Tusku mistrzu kiwania, europejski śni ci się tron, czas w narodowy bić dzwon” – powtarzali uczestniczy happeningu zorganizowanego wczoraj w Lublinie przez "Solidarność”.

Tym razem związkowcy wzięli na cel politykę rodzinną rządu PO-PSL. W "demograficznym teatrzyku” wystąpiły osoby przebrane za m.in. Tuska, Annę Grodzką, "Zapaść Narodową”, "Zasiłek Żebraczy” i "Emeryturę Głodową”.

– Domagamy się zmiany postawy partii rządzących, żeby zaprzestali niszczyć rodzinę, bo w ten sposób niszczą państwo - mówił Marian Król, przewodniczący "Solidarności” w naszym regionie. Przekonywał, że rodzinę doszczętnie zrujnuje deregulacja czasu pracy oraz niestabilność zatrudnienia.

– Jak można mówić o stabilnym życiu rodzinnym kiedy pracuje się jak 100 lat temu w cegielni – stwierdził Król.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
buzal / 26 kwietnia 2013 o 13:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1366911774' post='762955']
pier***ona solidarność z lat 80 zniszczyła kraj, dlaczego nie wzięliście ze sobą tego dziecio ........ z gdańska
[/quote]Obejrzyj NOCNĄ ZMIANĘ tam zobaczysz tych których obwiniasz za ten cały obecny dobrobyt w tym kraju, komuch,żyd, konfident,Qurwa i pachołki Moskwy.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2013 o 12:43
0
[quote name='POgromca komuchów' timestamp='1366912440' post='762957']
A co dobrego z tych obecnych komucho-konfidentów,byli już w POLSCE 70 lat i teraz te sześć jeszcze i co ?? i gó.wno,rozkradli ten kraj,i teraz do 67 lat każą na to pracować !!
[/quote]
Avatar
SBeckie argumenty / 26 kwietnia 2013 o 12:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1366911774' post='762955']
pier***ona solidarność z lat 80 zniszczyła kraj, dlaczego nie wzięliście ze sobą tego dziecio ........ z gdańska
[/quote]

pierd.....ny Gościu - kraj wykończył sojusz SBecków, WSIarzy, komuchów i tzw. pej satych doradców solidarności, którzy TW Bolka użyli do ogłupienia społeczeństwa - a sami wzajemnie przy okrągłym stole podzielili się korytem...

Teraz d...pę sobie wycierają "Solidarnością" z lat 80-tych.
Avatar
Josef / 26 kwietnia 2013 o 07:09
0
To trzeba już wyprowadzać taczki na żelaznych kołach i te hołotę hazardowo-gomo filcowych wywozić na śmietnisko.A co odważniejsi szykowac broń ,bo nie ma na co czekać! POLSKA GINIE!!! Złodzieje nas okradają i całą Polskę.ZUS jest już w finansowych opałach!Łysemu durniowi się marzy "zielona wyspa".
Avatar
Lubelak / 25 kwietnia 2013 o 21:00
0
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1366908367' post='762931']
JUDE ????
[/quote]
Łowca skór = deb***???
Avatar
POgromca komuchów / 25 kwietnia 2013 o 19:54
0
[quote name='tzn' timestamp='1366909079' post='762937']
Niesamowite tłumy,strach patrzeć.
Solidarność ręka w rękę z PiS
dziękuję!
wolę PO!
są obliczalni i bezpieczni
nie podpalą Polski
pochodów z pochodniami nie robią.
A co dał PiS?
miało być 3 miliony mieszkań
były szczucia,szukanie wroga,
nieustanne kłotnie,podziały
na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków
Wolę spokój,mam wolną Polskę
nie lubię zadymiarzy.
[/quote]A co dobrego z tych obecnych komucho-konfidentów,byli już w POLSCE 70 lat i teraz te sześć jeszcze i co ?? i gó.wno,rozkradli ten kraj,i teraz do 67 lat każą na to pracować !!
[quote name='tzn' timestamp='1366909079' post='762937']
Niesamowite tłumy,strach patrzeć.
Solidarność ręka w rękę z PiS
dziękuję!
wolę PO!
są obliczalni i bezpieczni
nie podpalą Polski
pochodów z pochodniami nie robią.
A co dał PiS?
miało być 3 miliony mieszkań
były szczucia,szukanie wroga,
nieustanne kłotnie,podziały
na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków
Wolę spokój,mam wolną Polskę
nie lubię zadymiarzy.
[/quote]A co d... rozwiń
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2013 o 19:42
0
pier***ona solidarność z lat 80 zniszczyła kraj, dlaczego nie wzięliście ze sobą tego dziecio ........ z gdańska
Avatar
tzn / 25 kwietnia 2013 o 18:57
0
Niesamowite tłumy,strach patrzeć.
Solidarność ręka w rękę z PiS
dziękuję!
wolę PO!
są obliczalni i bezpieczni
nie podpalą Polski
pochodów z pochodniami nie robią.
A co dał PiS?
miało być 3 miliony mieszkań
były szczucia,szukanie wroga,
nieustanne kłotnie,podziały
na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków
Wolę spokój,mam wolną Polskę
nie lubię zadymiarzy.
Avatar
Buzal / 25 kwietnia 2013 o 18:49
0
Forumowy marcin to komu
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1366907799' post='762927']
----------SOLIDARNOŚĆ I "PIS" URATUJĄ POLSKĘ GDY POLACY PÓJDĄ DO WYBORÓW !------- Obecnie tylko NADZWYCZAJNE WYBORY URATUJĄ POLSKĘ gdyż obecny reżim "Platformy Oszus tów" (PO) ma w Programie , zniszczyć gospodarkę polską , zadłużyć do biliona euro a w rodzinach polskich ma panować NĘDZA i GŁÓD ! . Internauta "Marcin" ma prawo posiadać swój punkt widze nia ale pod warunkiem, że ten "punkt" nie szkodzi interesom Polski !. Także , za "Marcinem" nikt płakać nie będzie, niech pozostanie z komuchami i rezimem (PO) . Jedynie musi sobie odpowiedzieć na pytanie GDZIE BY BYŁA POLSKA GDYBY NIE SOLIDARNOŚĆ I "PIS" ? .
[/quote]On jest komunistycznym konfidentem,obawia się komuch że PIS go dopadnie i zlustruje BUCA i to bę
będzie jego koniec.
Forumowy marcin to komu
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1366907799' post='762927']
----------SOLIDARNOŚĆ I "PIS" URATUJĄ POLSKĘ GDY POLACY PÓJDĄ DO WYBORÓW !------- Obecnie tylko NADZWYCZAJNE WYBORY URATUJĄ POLSKĘ gdyż obecny reżim "Platformy Oszus tów" (PO) ma w Programie , zniszczyć gospodarkę polską , zadłużyć do biliona euro a w rodzinach polskich ma panować NĘDZA i GŁÓD ! . Internauta "Marcin" ma prawo pos... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 25 kwietnia 2013 o 18:46
0
[quote name='Marcin' timestamp='1366904576' post='762906']
Gdyby Solidarność nie stała się przybudówką PiSuaru i z nimi nie trzymała, to bym ich poparł. Niestety skręcili w drogę pełna smoleńskiej mgły z naćpanym guru i schizofrenikiem Antkiem na czele. PiS już był i po 2 latach został przegnany, nigdy więczej kaczyzmu!!! Oni mają nas za durni, którzy już zapomnieli ich nieudolne rządy. Internetowe pisowskie szczekaczki mają na celu pranie mózgów ludzi, dlatego bredzą, że za PiSuaru było lepiej. Tak, szczególnie klerowi żyło się lepiej...
[/quote]JUDE ????
[quote name='Marcin' timestamp='1366904576' post='762906']
Gdyby Solidarność nie stała się przybudówką PiSuaru i z nimi nie trzymała, to bym ich poparł. Niestety skręcili w drogę pełna smoleńskiej mgły z naćpanym guru i schizofrenikiem Antkiem na czele. PiS już był i po 2 latach został przegnany, nigdy więczej kaczyzmu!!! Oni mają nas za durni, którzy już zapomnieli ich nieudolne rządy. Internetowe pisowskie szczekaczki mają na celu pranie mózgów ludzi, dlatego bredzą, że za PiSuaru było lepiej. Tak,... rozwiń
Avatar
buzal / 26 kwietnia 2013 o 13:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1366911774' post='762955']
pier***ona solidarność z lat 80 zniszczyła kraj, dlaczego nie wzięliście ze sobą tego dziecio ........ z gdańska
[/quote]Obejrzyj NOCNĄ ZMIANĘ tam zobaczysz tych których obwiniasz za ten cały obecny dobrobyt w tym kraju, komuch,żyd, konfident,Qurwa i pachołki Moskwy.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2013 o 12:43
0
[quote name='POgromca komuchów' timestamp='1366912440' post='762957']
A co dobrego z tych obecnych komucho-konfidentów,byli już w POLSCE 70 lat i teraz te sześć jeszcze i co ?? i gó.wno,rozkradli ten kraj,i teraz do 67 lat każą na to pracować !!
[/quote]
Avatar
SBeckie argumenty / 26 kwietnia 2013 o 12:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1366911774' post='762955']
pier***ona solidarność z lat 80 zniszczyła kraj, dlaczego nie wzięliście ze sobą tego dziecio ........ z gdańska
[/quote]

pierd.....ny Gościu - kraj wykończył sojusz SBecków, WSIarzy, komuchów i tzw. pej satych doradców solidarności, którzy TW Bolka użyli do ogłupienia społeczeństwa - a sami wzajemnie przy okrągłym stole podzielili się korytem...

Teraz d...pę sobie wycierają "Solidarnością" z lat 80-tych.
Avatar
Josef / 26 kwietnia 2013 o 07:09
0
To trzeba już wyprowadzać taczki na żelaznych kołach i te hołotę hazardowo-gomo filcowych wywozić na śmietnisko.A co odważniejsi szykowac broń ,bo nie ma na co czekać! POLSKA GINIE!!! Złodzieje nas okradają i całą Polskę.ZUS jest już w finansowych opałach!Łysemu durniowi się marzy "zielona wyspa".
Avatar
Lubelak / 25 kwietnia 2013 o 21:00
0
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1366908367' post='762931']
JUDE ????
[/quote]
Łowca skór = deb***???
Avatar
POgromca komuchów / 25 kwietnia 2013 o 19:54
0
[quote name='tzn' timestamp='1366909079' post='762937']
Niesamowite tłumy,strach patrzeć.
Solidarność ręka w rękę z PiS
dziękuję!
wolę PO!
są obliczalni i bezpieczni
nie podpalą Polski
pochodów z pochodniami nie robią.
A co dał PiS?
miało być 3 miliony mieszkań
były szczucia,szukanie wroga,
nieustanne kłotnie,podziały
na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków
Wolę spokój,mam wolną Polskę
nie lubię zadymiarzy.
[/quote]A co dobrego z tych obecnych komucho-konfidentów,byli już w POLSCE 70 lat i teraz te sześć jeszcze i co ?? i gó.wno,rozkradli ten kraj,i teraz do 67 lat każą na to pracować !!
[quote name='tzn' timestamp='1366909079' post='762937']
Niesamowite tłumy,strach patrzeć.
Solidarność ręka w rękę z PiS
dziękuję!
wolę PO!
są obliczalni i bezpieczni
nie podpalą Polski
pochodów z pochodniami nie robią.
A co dał PiS?
miało być 3 miliony mieszkań
były szczucia,szukanie wroga,
nieustanne kłotnie,podziały
na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków
Wolę spokój,mam wolną Polskę
nie lubię zadymiarzy.
[/quote]A co d... rozwiń
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2013 o 19:42
0
pier***ona solidarność z lat 80 zniszczyła kraj, dlaczego nie wzięliście ze sobą tego dziecio ........ z gdańska
Avatar
tzn / 25 kwietnia 2013 o 18:57
0
Niesamowite tłumy,strach patrzeć.
Solidarność ręka w rękę z PiS
dziękuję!
wolę PO!
są obliczalni i bezpieczni
nie podpalą Polski
pochodów z pochodniami nie robią.
A co dał PiS?
miało być 3 miliony mieszkań
były szczucia,szukanie wroga,
nieustanne kłotnie,podziały
na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków
Wolę spokój,mam wolną Polskę
nie lubię zadymiarzy.
Avatar
Buzal / 25 kwietnia 2013 o 18:49
0
Forumowy marcin to komu
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1366907799' post='762927']
----------SOLIDARNOŚĆ I "PIS" URATUJĄ POLSKĘ GDY POLACY PÓJDĄ DO WYBORÓW !------- Obecnie tylko NADZWYCZAJNE WYBORY URATUJĄ POLSKĘ gdyż obecny reżim "Platformy Oszus tów" (PO) ma w Programie , zniszczyć gospodarkę polską , zadłużyć do biliona euro a w rodzinach polskich ma panować NĘDZA i GŁÓD ! . Internauta "Marcin" ma prawo posiadać swój punkt widze nia ale pod warunkiem, że ten "punkt" nie szkodzi interesom Polski !. Także , za "Marcinem" nikt płakać nie będzie, niech pozostanie z komuchami i rezimem (PO) . Jedynie musi sobie odpowiedzieć na pytanie GDZIE BY BYŁA POLSKA GDYBY NIE SOLIDARNOŚĆ I "PIS" ? .
[/quote]On jest komunistycznym konfidentem,obawia się komuch że PIS go dopadnie i zlustruje BUCA i to bę
będzie jego koniec.
Forumowy marcin to komu
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1366907799' post='762927']
----------SOLIDARNOŚĆ I "PIS" URATUJĄ POLSKĘ GDY POLACY PÓJDĄ DO WYBORÓW !------- Obecnie tylko NADZWYCZAJNE WYBORY URATUJĄ POLSKĘ gdyż obecny reżim "Platformy Oszus tów" (PO) ma w Programie , zniszczyć gospodarkę polską , zadłużyć do biliona euro a w rodzinach polskich ma panować NĘDZA i GŁÓD ! . Internauta "Marcin" ma prawo pos... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 25 kwietnia 2013 o 18:46
0
[quote name='Marcin' timestamp='1366904576' post='762906']
Gdyby Solidarność nie stała się przybudówką PiSuaru i z nimi nie trzymała, to bym ich poparł. Niestety skręcili w drogę pełna smoleńskiej mgły z naćpanym guru i schizofrenikiem Antkiem na czele. PiS już był i po 2 latach został przegnany, nigdy więczej kaczyzmu!!! Oni mają nas za durni, którzy już zapomnieli ich nieudolne rządy. Internetowe pisowskie szczekaczki mają na celu pranie mózgów ludzi, dlatego bredzą, że za PiSuaru było lepiej. Tak, szczególnie klerowi żyło się lepiej...
[/quote]JUDE ????
[quote name='Marcin' timestamp='1366904576' post='762906']
Gdyby Solidarność nie stała się przybudówką PiSuaru i z nimi nie trzymała, to bym ich poparł. Niestety skręcili w drogę pełna smoleńskiej mgły z naćpanym guru i schizofrenikiem Antkiem na czele. PiS już był i po 2 latach został przegnany, nigdy więczej kaczyzmu!!! Oni mają nas za durni, którzy już zapomnieli ich nieudolne rządy. Internetowe pisowskie szczekaczki mają na celu pranie mózgów ludzi, dlatego bredzą, że za PiSuaru było lepiej. Tak,... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 409 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!