Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2015 r.
21:15
Edytuj ten wpis

Icemania zmienia cennik. A co dalej ze stadionem? "W ciągu 10 dni kalendarz imprez"

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
10 16 A A

W ciągu 10 dni ma być znany kalendarz imprez na miejskim stadionie - zapowiedział w czwartek nowy prezes MOSiR. Konkrety padły tylko w sprawie lodowiska, które zmienia cennik. Bo ani o zarobkach menadżera stadionu, ani o tym, czy Motor będzie stać na grę na tym obiekcie nadal nie wiadomo nic

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Jestem w MOSiR czwarty dzień, poznaję spółkę - mówił Tomasz Grodzki, nowy prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który w czwartek po raz pierwszy spotkał się z mediami (na zdjęciu).

Na miejsce konferencji wybrał lodowisko Icemania i to o nim chciał rozmawiać, podczas gdy dziennikarzy bardzo interesowały sprawy nowego stadionu. Nie dowiedzieliśmy się, ile trzeba będzie dopłacać do utrzymania Areny Lublin. - Na to pytanie postaram się odpowiedzieć na konferencji prasowej dotyczącej stadionu - stwierdził prezes. Takie spotkanie ma się odbyć w ciągu 10 dni.

Czy pod rządami Grodzkiego swoje stanowisko zachowa menadżer stadionu, Konrad Klecha? - Menadżer jest ten sam, a czy będzie dalej, to będzie zależało od efektów jego pracy - odpowiada prezes. Zarobków Klechy ujawniać nie chce. A pytany o to, jak go teraz postrzega mówi, że trudno mu oceniać człowieka po czterech dniach pracy czy w oparciu o doniesienia prasowe.

- Wiem, że stanowisko menadżera stadionu budzi emocje w kontekście tego, że ten obiekt był do tej pory bardzo mało wykorzystany - przyznaje Grodzki. Jakie zatem będą imprezy na stadionie? Na tę odpowiedź prezes też każe czekać do konferencji. - Tych kilka dni potrzeba by postawić kopkę nad "i” i mówić, czy coś będzie, czy nie - tłumaczy.

W czwartek prezes nie potrafił też odpowiedzieć, co zrobi, by Motor było stać na rozgrywanie meczów na nowym obiekcie. - To już jest pytanie dosyć szczegółowe, na które chciałbym odpowiedzieć na konferencji poświęconej stadionowi. Dzisiaj nie do końca znam odpowiedzi na stawiane przez państwa pytania - mówi Grodzki.

Zmiany na Icemanii

W sobotę wejdzie w życie nowy cennik lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. Ceny 60-minutowego wejścia w dni powszednie nie zmienią się. Zwykły bilet będzie kosztować 9 zł, a rodzinny (dla jednego dorosłego i jednego dziecka do lat 7) 12 zł. W górę pójdzie za to stawka za każdą minutę przekroczenia czasu. Teraz jest to 15 groszy (z biletem rodzinnym 20 gr.), a od jutra będzie odpowiednio 50 i 70 gr. - Bardziej będzie się opłacało wcześniej zaplanować dłuższy pobyt, niż go przedłużać spontanicznie - wyjaśnia prezes.

W nowym cenniku dla sobót, niedziel, świąt i ferii zamiast jednej stawki za bilet 60-minutowy będą teraz dwie taryfy: tańsza poranna i droższa popołudniowa. Od godz. 9.45 do 12.45 bilet zwykły stanieje z 10 na 9 zł, a rodzinny z 14 na 12 zł. Ale od 13.15 do 20.15 będziemy płacić odpowiednio 12 i 16 zł, zaś minutowa dopłata za przekroczenie czasu będzie wynosić 70 i 90 groszy.

W poniedziałek, wtorek i środę płacąc za jedną godzinę będzie można korzystać z lodowiska od godz. 15.30 do 18.30.
Nie zmieni się maksymalna liczba 315 osób, które jednocześnie mogą przebywać na tafli. Od ferii ma być uruchomiony system rezerwacji lub sprzedaży (decyzji jeszcze nie ma) biletów przez internet.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szer / 8 lutego 2015 o 12:42
0

A ja chcę, żeby przy kasie była duża tablica Z CENAMI BILETÓW I GODZINAMI JAZDY. Jeżeli tego nie widzicie to niech tren menager pojedzie gdzieś na szkolenie.

Avatar
Faraon / 12 stycznia 2015 o 23:34
0

JA CHCĘ DAWNE LODOWISKO POD NAMIOTEM !!! Było dużo mniej przerw technicznych, jeździło się czasem i ponad 2 godziny i wszyscy się mieścili! A ludzi też było mnóstwo tylko nie wszyscy wchodzili na jedną godzinę.O jeździe no limits nie wspomnę. A to co jest teraz to jakiś NIEWYPAŁ.

Na nowym lodowisku też na początku było mniej przerw technicznych, ale z tego co wiem to nie wynikało to z woli MOSiR-u a sprawności starej rolby. Po prostu ogarnięcie z jej pomocą tafli zajmowało więcej czasu niż obecnie, więc przerwy musiały być rzadziej.

Na nowym lodowisku też na początku było mniej przerw technicznych, ale z tego co wiem to nie wynikało to z woli MOSiR-u a sprawności starej rolby. Po prostu ogarnięcie z jej pomocą tafli zajmowało więcej czasu niż obecnie, więc przerwy musiały być rzadziej.

rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2015 o 23:50
0

Trzeba coś zrobić z durną gówniarzerią która przewraca ludzi koło band. Wyp... takiego na zbity łeb jak się wygłupia czy szpanuje. Ja więcej się tam nie wybieram i odradzam rodzicom z małymi dzieci. Szkoda zdrowia!

Avatar
Iza / 9 stycznia 2015 o 13:37
0

JA CHCĘ DAWNE LODOWISKO POD NAMIOTEM !!! Było dużo mniej przerw technicznych, jeździło się czasem i ponad 2 godziny i wszyscy się mieścili! A ludzi też było mnóstwo tylko nie wszyscy wchodzili na jedną godzinę.O jeździe no limits nie wspomnę. A to co jest teraz to jakiś NIEWYPAŁ.

Avatar
zimal z P ń / 9 stycznia 2015 o 12:24
0
panowie panie takie przykłady są w Poznaniu hostel od piątku ,pływalnie termy Maltańskie i lodowiska w dni od poniedziałku do piątku obok Malty. wniosek prosty wybudować drugie lodowisko pod namiotem
Avatar
Gość / 9 stycznia 2015 o 12:16
0

jeżeli nowy zarządzający jest tak rzetelny jak cennik na stronie MOSIR:

Nowy cennik lodowiska Icemania

(obowiązuje od soboty 10 stycznia 2014 r.)

to raczej będzie jak zwykle :(

Avatar
Gość / 9 stycznia 2015 o 10:53
0

Drożej w weekendy, taniej na tygodniu = Mniejsze kolejki = więcej osób skorzysta.

Avatar
Zainteresowany / 8 stycznia 2015 o 23:46
0

Nowy prezes MOSiR - a gdzie stary - nawarzył piwa? Jeżeli to już ten nowy zna się na tym lepiej niż na sporcie? Jak coś wiecie to napiszcie więcej o co tutaj chodzi?

Avatar
Fruzia / 8 stycznia 2015 o 23:31
0

To jeszcze powinni pobierać opłatę za stanie w kolejce w budynku, hehe. Niestety, nie uczą się na błędach. Mądrale na samej górze już w poprzednich latach wymyślili, że jak podniosą akcyzę na alkohol, to będą większe wpływy do budżetu. Oczywiście ponieśli sromotną porażkę. Analogicznie, podnieście ceny za korzystanie z lodowiska, to na pewno więcej zarobicie i łatwiej i szybciej spłacicie te gigantyczne kredyty.... Zastanawiam się skąd Ci durnie się biorą.... Zarażają jeden drugiego głupotą drogą kropelkową, czy jak?

Avatar
PREZESr / 8 stycznia 2015 o 23:18
0

A po tygoniu "urzędowania" ceny znowu razy dwa!! a co se będę żałował.... :D  i jeszcze opłata od każdego zdjęcia na tafli...5 zł, mandaty za szyką jazdę, opłata klimatyczna, od upadku 2zł

Avatar
szer / 8 lutego 2015 o 12:42
0

A ja chcę, żeby przy kasie była duża tablica Z CENAMI BILETÓW I GODZINAMI JAZDY. Jeżeli tego nie widzicie to niech tren menager pojedzie gdzieś na szkolenie.

Avatar
Faraon / 12 stycznia 2015 o 23:34
0

JA CHCĘ DAWNE LODOWISKO POD NAMIOTEM !!! Było dużo mniej przerw technicznych, jeździło się czasem i ponad 2 godziny i wszyscy się mieścili! A ludzi też było mnóstwo tylko nie wszyscy wchodzili na jedną godzinę.O jeździe no limits nie wspomnę. A to co jest teraz to jakiś NIEWYPAŁ.

Na nowym lodowisku też na początku było mniej przerw technicznych, ale z tego co wiem to nie wynikało to z woli MOSiR-u a sprawności starej rolby. Po prostu ogarnięcie z jej pomocą tafli zajmowało więcej czasu niż obecnie, więc przerwy musiały być rzadziej.

Na nowym lodowisku też na początku było mniej przerw technicznych, ale z tego co wiem to nie wynikało to z woli MOSiR-u a sprawności starej rolby. Po prostu ogarnięcie z jej pomocą tafli zajmowało więcej czasu niż obecnie, więc przerwy musiały być rzadziej.

rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2015 o 23:50
0

Trzeba coś zrobić z durną gówniarzerią która przewraca ludzi koło band. Wyp... takiego na zbity łeb jak się wygłupia czy szpanuje. Ja więcej się tam nie wybieram i odradzam rodzicom z małymi dzieci. Szkoda zdrowia!

Avatar
Iza / 9 stycznia 2015 o 13:37
0

JA CHCĘ DAWNE LODOWISKO POD NAMIOTEM !!! Było dużo mniej przerw technicznych, jeździło się czasem i ponad 2 godziny i wszyscy się mieścili! A ludzi też było mnóstwo tylko nie wszyscy wchodzili na jedną godzinę.O jeździe no limits nie wspomnę. A to co jest teraz to jakiś NIEWYPAŁ.

Avatar
zimal z P ń / 9 stycznia 2015 o 12:24
0
panowie panie takie przykłady są w Poznaniu hostel od piątku ,pływalnie termy Maltańskie i lodowiska w dni od poniedziałku do piątku obok Malty. wniosek prosty wybudować drugie lodowisko pod namiotem
Avatar
Gość / 9 stycznia 2015 o 12:16
0

jeżeli nowy zarządzający jest tak rzetelny jak cennik na stronie MOSIR:

Nowy cennik lodowiska Icemania

(obowiązuje od soboty 10 stycznia 2014 r.)

to raczej będzie jak zwykle :(

Avatar
Gość / 9 stycznia 2015 o 10:53
0

Drożej w weekendy, taniej na tygodniu = Mniejsze kolejki = więcej osób skorzysta.

Avatar
Zainteresowany / 8 stycznia 2015 o 23:46
0

Nowy prezes MOSiR - a gdzie stary - nawarzył piwa? Jeżeli to już ten nowy zna się na tym lepiej niż na sporcie? Jak coś wiecie to napiszcie więcej o co tutaj chodzi?

Avatar
Fruzia / 8 stycznia 2015 o 23:31
0

To jeszcze powinni pobierać opłatę za stanie w kolejce w budynku, hehe. Niestety, nie uczą się na błędach. Mądrale na samej górze już w poprzednich latach wymyślili, że jak podniosą akcyzę na alkohol, to będą większe wpływy do budżetu. Oczywiście ponieśli sromotną porażkę. Analogicznie, podnieście ceny za korzystanie z lodowiska, to na pewno więcej zarobicie i łatwiej i szybciej spłacicie te gigantyczne kredyty.... Zastanawiam się skąd Ci durnie się biorą.... Zarażają jeden drugiego głupotą drogą kropelkową, czy jak?

Avatar
PREZESr / 8 stycznia 2015 o 23:18
0

A po tygoniu "urzędowania" ceny znowu razy dwa!! a co se będę żałował.... :D  i jeszcze opłata od każdego zdjęcia na tafli...5 zł, mandaty za szyką jazdę, opłata klimatyczna, od upadku 2zł

Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 0 0

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 0

Pijany kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 9 4

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 3 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 5

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 20 8

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 6

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 6 3

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia.