Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2009 r.
11:38
Edytuj ten wpis

Ich troje w TVP?

Autor: Zdjęcie autora (DRS)
0 13 A A

Znów niespokojnie w lubelskim oddziale TVP. Z ust do ust krążą kolejne informacje o zmianach kadrowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsza, że od marca wrócić ma Jeremi Karwowski, który w 2000 r. "zasłynął” udziałem w honorowym komitecie wyborczym Aleksandra Kwaśniewskiego. Na Raabego trafić miałby też były działacz Samoobrony, skazany za posługiwanie się indeksem z fałszywymi podpisami Konrad Rękas.

- Słyszałem tę plotkę. To nieprawda - zaprzecza Rękas. Mowa też o powrocie Grażyny Michoń, która w maju ub. r. ma 10 dni zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. - Nie ma takich decyzji - zaprzecza Dariusz Sienkiewicz, dyrektor TVP Lublin.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 lutego 2009 o 23:31
0
ale jaja!... każdy każdego błotem obrzuca. pyskówka włącznie z redaktorami, nawet naczelnym!. tego jeszcze nie było!!!!
Avatar
znawca / 20 lutego 2009 o 23:07
0
Panie Karwowski, nawet prezes Farfał każe Pana wywalić natychmiast po tym jak się dowie o Pańskiej "przygodzie" w Leclercu....
Avatar
~jarek~ / 20 lutego 2009 o 22:53
0
Jeremi poczuł, ze ma szanse powrotu. Podobno daje to już odczuć swoim byłem kolegom.
NIESTETY NIE WIE, BIEDACZEK, ŻE WKRÓTCE ZOSTANIE POGRĄŻONY PRZEZ GAZETY. PRZYPOMNĘ MU TYLKO DATĘ: 21 CZERWCA UB. ROKU
Jeremi, odpuść sobie!!!
Avatar
belfer / 20 lutego 2009 o 22:46
0
antysaga napisał:
Drogi Krzysztofie! Jeżeli Twój "dziennikarz" ujawni nazwiska swoich informatorów i ja jestem gotowy napisac kim jestem ja. Dlaczego wymagasz aby "zasada jawności" działała tylko w jedną stronę? Zadałem pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi, jeśli ją otrzymam i ja odpowiem na nurtujące Cię zapewne pytanie kim ja moge być. To co umowa? P.S. nierzetelność to zupełnie inna kwestia, obaj wiemy, że teksty w stylu "z ust do ust" "plotki" to godne są brukowców, a nie gazety szanowanej, jaką jest (a raczej do tej pory był) Dziennik. Pozdrawiam Serdecznie.


No bez przesady! Od kiedy to gazeta kierowana przez Wielce Oświeconego Pana Krzysztofa nie jest brukowcem?
Sztandar Ludu, przy obecnym Dzienniku Wschodnim to gazeta na najwyższym poziomie. Z pietyzmem szanująca wszystkie reguły gramatyki języka polskiego. Jednak genetyczna skaza została. W ideologii. Tu "Dziennik" przerósł "Sztandar". Niestety. Przecież jest tajemnicą poliszynela, w jaki sposób pan Krzysztof z takim trudem wdrapał się na stanowisko Pierwszego po Bogu. W Polsce mówi się o "Lubelskiej Szkole Dziennikarstwa" i "Mądrości Wyżyny Lubelskiej". Coś w tym musi być.


No bez przesady! Od kiedy to gazeta kierowana przez Wielce Oświeconego Pana Krzysztofa nie jest brukowcem?
Sztandar Ludu, przy obecnym Dzienniku Wschodnim to gazeta na najwyższym poziomie. Z pietyzmem szanująca wszystkie reguły gramatyki języka polskiego. Jednak genetyczna skaza została. W ideologii. Tu "Dziennik" przerósł "Sztandar". Niestety. Przecież jest tajemnicą poliszynela, w jaki sposób pan Krzysztof z takim trudem wdrapał się na stanowisko Pierwszego po Bogu. W Polsce mówi się... rozwiń
Avatar
opiniak / 20 lutego 2009 o 21:50
0
cIEKAWA DYSKUSJA POWYŻEJ TYLKO NIE WIM O CO CHODZI. JEDNO JEST PEWNE, ŻE KARWOWSKI, WYRZUCONY PRZEZ RAKOWSKIEGO ZA KRYPCIOCHĘ DLA SWOICH NOWYCH MOŻNOWŁADCÓW PO ROSZADACH NAGLE ZACZĄŁ SIE KRĘCIĆ PO tv ICO WTYM DZIWNEGO, ŻE W OŚRODKU HUCZŁO, ŻE JEREMI WRACA. KTO ZROBIŁ KOMU KRZYWDĘ I JAKIMI INFORMACJAMI I PO CO TE TEKSTY. ANTYSMAGA JAK MNIEMAM ZNA RED WIEJAKA ALE JESTEM PEWIEN ZE NIGDY SIE NIE UJAWNI. NIKOGO NIE POZDRAWIAM.
Avatar
antysmaga / 20 lutego 2009 o 17:00
0
Prosze mi wybaczyć, że nie odniosę sie do pana odpowiedzi, ale w mojej ocenie nie jest pan partnerem do rozmowy. Mam nadzieje, że przynajblizszej okazji poruszymy ten temat z Krzysztofem. Z panem po tym co Pan zrobił nie ma o czym rozmawiac. Rzygać mi sie chce jak widze co pan zrobił tym ludziom, jak tak można? Jest to okropne, obrzydliwe i godzące w dobre imie tych ludzi. Pan nawet w 1/4 nie ma prawa się do nich porównywac. Nie dziwi mnie to, że pan to opublikował, bo dla mnie jest pan nikim, szkoda tylko, że Krzysztof (inteligentny, myślący człowiek) panu na to pozwolił. Nie pozdrawiam.
Prosze mi wybaczyć, że nie odniosę sie do pana odpowiedzi, ale w mojej ocenie nie jest pan partnerem do rozmowy. Mam nadzieje, że przynajblizszej okazji poruszymy ten temat z Krzysztofem. Z panem po tym co Pan zrobił nie ma o czym rozmawiac. Rzygać mi sie chce jak widze co pan zrobił tym ludziom, jak tak można? Jest to okropne, obrzydliwe i godzące w dobre imie tych ludzi. Pan nawet w 1/4 nie ma prawa się do nich porównywac. Nie dziwi mnie to, że pan to opublikował, bo dla mnie jest pan nikim, szkoda tylko, że Krzysztof (inteligentny, myśląc... rozwiń
Avatar
Dominik Smaga / 20 lutego 2009 o 16:14
0
Witam!

Szanowny Panie antysmaga (świadomie małą literą, bo tak właśnie Pan się podpisał)!

Jako człowiek ze środowiska (jak Pan twierdzi) powinien Pan wiedzieć, że dziennikarz nie ma prawa ujawnić źródła informacji, jeżeli owo źródło sobie zastrzeże anonimowość. Niezręcznie się czuję przypominając o tym starszemu (jak Pan twierdzi) koledze (nie wiem, dlaczego użył pan akurat słowa "kolega") ze środowiska (jak Pan twierdzi).

Pisze Pan, że przed sekretariatem TVP ustawiają się kolejki. Rozumiem, że miał Pan okazję naocznie je widzieć. Mniemam zatem, że zna pan przynajmniej twarze dziennikarzy TVP Lublin. Zresztą, nie trzeba nawet patrzeć na kolejki, wystarczy obejrzeć od czasu do czasu Panoramę Lubelską. Śmiem twierdzić, że nie nie oglądał Pan ani tych kolejek, ani Panoramy Lubelskiej, bo mam wrażenie, że Pan myli Annę Mazur z TVP z zupełnie inną Anną Mazur (tą z naszej-klasy), która z telewizją nie ma nic wspólnego. Wystarczy zerknąć na zdjęcie - to dwie różne osoby. Wśród Czytelników forum mógł Pan zasiać wątpliwość, zatem wyjaśniam: żadna z Pań o imieniu i nazwisku Anna Mazur (ani ta z TVP, ani spoza TVP) nie była źródłem informacji, które pojawiły się w artykule.

Zaś co do mojej, jak to pan określił, wątpliwej urody - nigdy nie sugerowałem, że jestem urodziwy, więc przyznaję Panu rację. Jest Pan znawcą.

Odwzajemniam, równie szczerze, pozdrowienia.

Dominik Smaga






antysmaga napisał:
Panie Smaga miej pan jaja i napisz pan skad pan takie plotki bierze? Patrzac na naszej-klasie panie Dominiku mozna wnioskowac, ze moze Anna Mazur jest tym "tajeminiczym" informatorem, ktora namietnie komentuje pana watpliwej urody fotki na naszej klasie. Jako człowiek ze srodowiska, chcialbym pana spytac co sie stalo z pana etyka dziennikarska? slyszal pan o czyms takim wogole? Miej pan odwage i napisz pan czyim jestes "klakierem"? I czemu DRS? myslisz, ze jestes anonimowy? Na drugi raz radziłbym dobrze sprawdzac te informacje ktore pan upublicznia, bo nikt nie jest bez skazy, a dziennik to nie jedyna gazeta w ktorej mozna pisac bzdury. A o TVP pan sie nie martwi, ma sie dobrze. Nowej dyrekcji boją sie głównie ludzie, bez wykształcenia (a jest ich tam sporo, oj sporo i wiem to lepiej niz pan), którzy teraz zastanawiaja sie nad tym czy ktos wreszcie im zajrzy w papiery czy nie. Zreszta tydzien temu prostestowali, a teraz przed sekretariatem kolejki, jak za komuny, zeby tylko pewna czesc ciala nowym wylizac. To sa dopiero ludzie honoru, co panie dominiku? (celowo z malej litery). Jako starszy kolega apelu do pana o wiecej rozwagi. pozdrawiam.
rozwiń
Avatar
antysaga / 20 lutego 2009 o 16:13
0
Drogi Krzysztofie! Jeżeli Twój "dziennikarz" ujawni nazwiska swoich informatorów i ja jestem gotowy napisac kim jestem ja. Dlaczego wymagasz aby "zasada jawności" działała tylko w jedną stronę? Zadałem pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi, jeśli ją otrzymam i ja odpowiem na nurtujące Cię zapewne pytanie kim ja moge być. To co umowa? P.S. nierzetelność to zupełnie inna kwestia, obaj wiemy, że teksty w stylu "z ust do ust" "plotki" to godne są brukowców, a nie gazety szanowanej, jaką jest (a raczej do tej pory był) Dziennik. Pozdrawiam Serdecznie.
Drogi Krzysztofie! Jeżeli Twój "dziennikarz" ujawni nazwiska swoich informatorów i ja jestem gotowy napisac kim jestem ja. Dlaczego wymagasz aby "zasada jawności" działała tylko w jedną stronę? Zadałem pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi, jeśli ją otrzymam i ja odpowiem na nurtujące Cię zapewne pytanie kim ja moge być. To co umowa? P.S. nierzetelność to zupełnie inna kwestia, obaj wiemy, że teksty w stylu "z ust do ust" "plotki" to godne są brukowców, a nie gazety szanowanej, jaką jest (a raczej d... rozwiń
Avatar
Krzysztof Wiejak / 20 lutego 2009 o 16:02
0
antysmaga napisał:
Widze, że komentarze usunięto. Panie Smaga czego sie pan boisz teraz? Było głupoty pisać? Strach obleciał, że każdy już wie, że pan to pan. Panie dominiku (celowo z malej litery) nikt w sieci anonimowy nie jest, niestety. Nie dość, że Pan nie etyczny to jeszcze boi sie pan odpowiedzialności za własne słowa. Żaden z pana dziennikarz, zwykły klakier. Pozdrawiam (człowiek ze środowiska)

Szanowny Internauto "antysmaga". Proszę ujawnić swoje dane, chętnie poznam osobę, która pod pseudonimem zarzuca mojemu dziennikarzowi nierzetelność, sama nie mając odwagi podpisać się nazwiskiem.
pzdr.
Krzysztof Wiejak
redaktor naczelny DW

Szanowny Internauto "antysmaga". Proszę ujawnić swoje dane, chętnie poznam osobę, która pod pseudonimem zarzuca mojemu dziennikarzowi nierzetelność, sama nie mając odwagi podpisać się nazwiskiem.
pzdr.
Krzysztof Wiejak
redaktor naczelny DW rozwiń
Avatar
antysmaga / 20 lutego 2009 o 15:40
0
Widze, że komentarze usunięto. Panie Smaga czego sie pan boisz teraz? Było głupoty pisać? Strach obleciał, że każdy już wie, że pan to pan. Panie dominiku (celowo z malej litery) nikt w sieci anonimowy nie jest, niestety. Nie dość, że Pan nie etyczny to jeszcze boi sie pan odpowiedzialności za własne słowa. Żaden z pana dziennikarz, zwykły klakier. Pozdrawiam (człowiek ze środowiska)
Avatar
Gość / 20 lutego 2009 o 23:31
0
ale jaja!... każdy każdego błotem obrzuca. pyskówka włącznie z redaktorami, nawet naczelnym!. tego jeszcze nie było!!!!
Avatar
znawca / 20 lutego 2009 o 23:07
0
Panie Karwowski, nawet prezes Farfał każe Pana wywalić natychmiast po tym jak się dowie o Pańskiej "przygodzie" w Leclercu....
Avatar
~jarek~ / 20 lutego 2009 o 22:53
0
Jeremi poczuł, ze ma szanse powrotu. Podobno daje to już odczuć swoim byłem kolegom.
NIESTETY NIE WIE, BIEDACZEK, ŻE WKRÓTCE ZOSTANIE POGRĄŻONY PRZEZ GAZETY. PRZYPOMNĘ MU TYLKO DATĘ: 21 CZERWCA UB. ROKU
Jeremi, odpuść sobie!!!
Avatar
belfer / 20 lutego 2009 o 22:46
0
antysaga napisał:
Drogi Krzysztofie! Jeżeli Twój "dziennikarz" ujawni nazwiska swoich informatorów i ja jestem gotowy napisac kim jestem ja. Dlaczego wymagasz aby "zasada jawności" działała tylko w jedną stronę? Zadałem pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi, jeśli ją otrzymam i ja odpowiem na nurtujące Cię zapewne pytanie kim ja moge być. To co umowa? P.S. nierzetelność to zupełnie inna kwestia, obaj wiemy, że teksty w stylu "z ust do ust" "plotki" to godne są brukowców, a nie gazety szanowanej, jaką jest (a raczej do tej pory był) Dziennik. Pozdrawiam Serdecznie.


No bez przesady! Od kiedy to gazeta kierowana przez Wielce Oświeconego Pana Krzysztofa nie jest brukowcem?
Sztandar Ludu, przy obecnym Dzienniku Wschodnim to gazeta na najwyższym poziomie. Z pietyzmem szanująca wszystkie reguły gramatyki języka polskiego. Jednak genetyczna skaza została. W ideologii. Tu "Dziennik" przerósł "Sztandar". Niestety. Przecież jest tajemnicą poliszynela, w jaki sposób pan Krzysztof z takim trudem wdrapał się na stanowisko Pierwszego po Bogu. W Polsce mówi się o "Lubelskiej Szkole Dziennikarstwa" i "Mądrości Wyżyny Lubelskiej". Coś w tym musi być.


No bez przesady! Od kiedy to gazeta kierowana przez Wielce Oświeconego Pana Krzysztofa nie jest brukowcem?
Sztandar Ludu, przy obecnym Dzienniku Wschodnim to gazeta na najwyższym poziomie. Z pietyzmem szanująca wszystkie reguły gramatyki języka polskiego. Jednak genetyczna skaza została. W ideologii. Tu "Dziennik" przerósł "Sztandar". Niestety. Przecież jest tajemnicą poliszynela, w jaki sposób pan Krzysztof z takim trudem wdrapał się na stanowisko Pierwszego po Bogu. W Polsce mówi się... rozwiń
Avatar
opiniak / 20 lutego 2009 o 21:50
0
cIEKAWA DYSKUSJA POWYŻEJ TYLKO NIE WIM O CO CHODZI. JEDNO JEST PEWNE, ŻE KARWOWSKI, WYRZUCONY PRZEZ RAKOWSKIEGO ZA KRYPCIOCHĘ DLA SWOICH NOWYCH MOŻNOWŁADCÓW PO ROSZADACH NAGLE ZACZĄŁ SIE KRĘCIĆ PO tv ICO WTYM DZIWNEGO, ŻE W OŚRODKU HUCZŁO, ŻE JEREMI WRACA. KTO ZROBIŁ KOMU KRZYWDĘ I JAKIMI INFORMACJAMI I PO CO TE TEKSTY. ANTYSMAGA JAK MNIEMAM ZNA RED WIEJAKA ALE JESTEM PEWIEN ZE NIGDY SIE NIE UJAWNI. NIKOGO NIE POZDRAWIAM.
Avatar
antysmaga / 20 lutego 2009 o 17:00
0
Prosze mi wybaczyć, że nie odniosę sie do pana odpowiedzi, ale w mojej ocenie nie jest pan partnerem do rozmowy. Mam nadzieje, że przynajblizszej okazji poruszymy ten temat z Krzysztofem. Z panem po tym co Pan zrobił nie ma o czym rozmawiac. Rzygać mi sie chce jak widze co pan zrobił tym ludziom, jak tak można? Jest to okropne, obrzydliwe i godzące w dobre imie tych ludzi. Pan nawet w 1/4 nie ma prawa się do nich porównywac. Nie dziwi mnie to, że pan to opublikował, bo dla mnie jest pan nikim, szkoda tylko, że Krzysztof (inteligentny, myślący człowiek) panu na to pozwolił. Nie pozdrawiam.
Prosze mi wybaczyć, że nie odniosę sie do pana odpowiedzi, ale w mojej ocenie nie jest pan partnerem do rozmowy. Mam nadzieje, że przynajblizszej okazji poruszymy ten temat z Krzysztofem. Z panem po tym co Pan zrobił nie ma o czym rozmawiac. Rzygać mi sie chce jak widze co pan zrobił tym ludziom, jak tak można? Jest to okropne, obrzydliwe i godzące w dobre imie tych ludzi. Pan nawet w 1/4 nie ma prawa się do nich porównywac. Nie dziwi mnie to, że pan to opublikował, bo dla mnie jest pan nikim, szkoda tylko, że Krzysztof (inteligentny, myśląc... rozwiń
Avatar
Dominik Smaga / 20 lutego 2009 o 16:14
0
Witam!

Szanowny Panie antysmaga (świadomie małą literą, bo tak właśnie Pan się podpisał)!

Jako człowiek ze środowiska (jak Pan twierdzi) powinien Pan wiedzieć, że dziennikarz nie ma prawa ujawnić źródła informacji, jeżeli owo źródło sobie zastrzeże anonimowość. Niezręcznie się czuję przypominając o tym starszemu (jak Pan twierdzi) koledze (nie wiem, dlaczego użył pan akurat słowa "kolega") ze środowiska (jak Pan twierdzi).

Pisze Pan, że przed sekretariatem TVP ustawiają się kolejki. Rozumiem, że miał Pan okazję naocznie je widzieć. Mniemam zatem, że zna pan przynajmniej twarze dziennikarzy TVP Lublin. Zresztą, nie trzeba nawet patrzeć na kolejki, wystarczy obejrzeć od czasu do czasu Panoramę Lubelską. Śmiem twierdzić, że nie nie oglądał Pan ani tych kolejek, ani Panoramy Lubelskiej, bo mam wrażenie, że Pan myli Annę Mazur z TVP z zupełnie inną Anną Mazur (tą z naszej-klasy), która z telewizją nie ma nic wspólnego. Wystarczy zerknąć na zdjęcie - to dwie różne osoby. Wśród Czytelników forum mógł Pan zasiać wątpliwość, zatem wyjaśniam: żadna z Pań o imieniu i nazwisku Anna Mazur (ani ta z TVP, ani spoza TVP) nie była źródłem informacji, które pojawiły się w artykule.

Zaś co do mojej, jak to pan określił, wątpliwej urody - nigdy nie sugerowałem, że jestem urodziwy, więc przyznaję Panu rację. Jest Pan znawcą.

Odwzajemniam, równie szczerze, pozdrowienia.

Dominik Smaga






antysmaga napisał:
Panie Smaga miej pan jaja i napisz pan skad pan takie plotki bierze? Patrzac na naszej-klasie panie Dominiku mozna wnioskowac, ze moze Anna Mazur jest tym "tajeminiczym" informatorem, ktora namietnie komentuje pana watpliwej urody fotki na naszej klasie. Jako człowiek ze srodowiska, chcialbym pana spytac co sie stalo z pana etyka dziennikarska? slyszal pan o czyms takim wogole? Miej pan odwage i napisz pan czyim jestes "klakierem"? I czemu DRS? myslisz, ze jestes anonimowy? Na drugi raz radziłbym dobrze sprawdzac te informacje ktore pan upublicznia, bo nikt nie jest bez skazy, a dziennik to nie jedyna gazeta w ktorej mozna pisac bzdury. A o TVP pan sie nie martwi, ma sie dobrze. Nowej dyrekcji boją sie głównie ludzie, bez wykształcenia (a jest ich tam sporo, oj sporo i wiem to lepiej niz pan), którzy teraz zastanawiaja sie nad tym czy ktos wreszcie im zajrzy w papiery czy nie. Zreszta tydzien temu prostestowali, a teraz przed sekretariatem kolejki, jak za komuny, zeby tylko pewna czesc ciala nowym wylizac. To sa dopiero ludzie honoru, co panie dominiku? (celowo z malej litery). Jako starszy kolega apelu do pana o wiecej rozwagi. pozdrawiam.
rozwiń
Avatar
antysaga / 20 lutego 2009 o 16:13
0
Drogi Krzysztofie! Jeżeli Twój "dziennikarz" ujawni nazwiska swoich informatorów i ja jestem gotowy napisac kim jestem ja. Dlaczego wymagasz aby "zasada jawności" działała tylko w jedną stronę? Zadałem pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi, jeśli ją otrzymam i ja odpowiem na nurtujące Cię zapewne pytanie kim ja moge być. To co umowa? P.S. nierzetelność to zupełnie inna kwestia, obaj wiemy, że teksty w stylu "z ust do ust" "plotki" to godne są brukowców, a nie gazety szanowanej, jaką jest (a raczej do tej pory był) Dziennik. Pozdrawiam Serdecznie.
Drogi Krzysztofie! Jeżeli Twój "dziennikarz" ujawni nazwiska swoich informatorów i ja jestem gotowy napisac kim jestem ja. Dlaczego wymagasz aby "zasada jawności" działała tylko w jedną stronę? Zadałem pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi, jeśli ją otrzymam i ja odpowiem na nurtujące Cię zapewne pytanie kim ja moge być. To co umowa? P.S. nierzetelność to zupełnie inna kwestia, obaj wiemy, że teksty w stylu "z ust do ust" "plotki" to godne są brukowców, a nie gazety szanowanej, jaką jest (a raczej d... rozwiń
Avatar
Krzysztof Wiejak / 20 lutego 2009 o 16:02
0
antysmaga napisał:
Widze, że komentarze usunięto. Panie Smaga czego sie pan boisz teraz? Było głupoty pisać? Strach obleciał, że każdy już wie, że pan to pan. Panie dominiku (celowo z malej litery) nikt w sieci anonimowy nie jest, niestety. Nie dość, że Pan nie etyczny to jeszcze boi sie pan odpowiedzialności za własne słowa. Żaden z pana dziennikarz, zwykły klakier. Pozdrawiam (człowiek ze środowiska)

Szanowny Internauto "antysmaga". Proszę ujawnić swoje dane, chętnie poznam osobę, która pod pseudonimem zarzuca mojemu dziennikarzowi nierzetelność, sama nie mając odwagi podpisać się nazwiskiem.
pzdr.
Krzysztof Wiejak
redaktor naczelny DW

Szanowny Internauto "antysmaga". Proszę ujawnić swoje dane, chętnie poznam osobę, która pod pseudonimem zarzuca mojemu dziennikarzowi nierzetelność, sama nie mając odwagi podpisać się nazwiskiem.
pzdr.
Krzysztof Wiejak
redaktor naczelny DW rozwiń
Avatar
antysmaga / 20 lutego 2009 o 15:40
0
Widze, że komentarze usunięto. Panie Smaga czego sie pan boisz teraz? Było głupoty pisać? Strach obleciał, że każdy już wie, że pan to pan. Panie dominiku (celowo z malej litery) nikt w sieci anonimowy nie jest, niestety. Nie dość, że Pan nie etyczny to jeszcze boi sie pan odpowiedzialności za własne słowa. Żaden z pana dziennikarz, zwykły klakier. Pozdrawiam (człowiek ze środowiska)
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 3 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 10 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!