Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 grudnia 2010 r.
9:33
Edytuj ten wpis

IMiGW zapowiada intensywne opady śniegu. Będą zawieje i zamiecie

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 8 A A

IMiGW ostrzega: dziś na Lubelszczyźnie opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 5 do 10 cm. Padać ma przez cały dzień.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Równocześnie przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wiatrem o średniej prędkości 25 km/h oraz porywami wiatru do 50 km/h – ostrzega Grzegorz Baca, dyżurny synoptyk Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMiGW w Krakowie, które przygotowuje prognozy dla naszego regionu.

Opady i zawieje będą powodowały utrudnienia komunikacyjne. Możemy się spodziewać śliskich dróg i tworzenia się zasp.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 19:31
Jest zima,to i musi być zadyma.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/laugh.gif
Avatar
ja? / 3 grudnia 2010 r. o 19:07
Znów zatrudniają Bacę do przepowiadania pogody.
"Baco, bedzie dzisiaj lało?"
Avatar
Jacek / 3 grudnia 2010 r. o 13:10
Tak, dzis tzn teraz, bo w artykule (prognozie pogody) jest, ze snieg bedzie padal CALY DZIEN!!!!!
Avatar
bon / 3 grudnia 2010 r. o 13:00
12:59 i juz pierwsze platki lecą. tylko nie to, precz ze sniegiem!!!!!!!! znowu dwa dni mina nim bedzie sie dało normalnie autobusem jechac...
Avatar
podróżniczka / 3 grudnia 2010 r. o 12:43
Na Zamojszczyżnie po godzinie dwunastej zaczęło porządnie sypać. Ale wiatru dużego jeszcze nie ma. Pługi z piaskiem jeżdżą.
Avatar
meteo / 3 grudnia 2010 r. o 12:05
Idioto opad ma się zacząć ok. 13! widać to zresztą na radarze. nie uczyli w szkole? Będzie krótko ale intensywnie.
http://www3.imgw.pl/wl/internet/radl.html strona radaru imigw
Avatar
em / 3 grudnia 2010 r. o 12:01
dla ciebie dziś to znaczy teraz ?????? rozpacz
Avatar
Jacek / 3 grudnia 2010 r. o 11:31
Jest godzina 11.30 a tu nic!!! zadnych opadow sniegu ani zawiei.... SUPER PROGNOZY!
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 r. o 19:31
Jest zima,to i musi być zadyma.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/laugh.gif
Avatar
ja? / 3 grudnia 2010 r. o 19:07
Znów zatrudniają Bacę do przepowiadania pogody.
"Baco, bedzie dzisiaj lało?"
Avatar
Jacek / 3 grudnia 2010 r. o 13:10
Tak, dzis tzn teraz, bo w artykule (prognozie pogody) jest, ze snieg bedzie padal CALY DZIEN!!!!!
Avatar
bon / 3 grudnia 2010 r. o 13:00
12:59 i juz pierwsze platki lecą. tylko nie to, precz ze sniegiem!!!!!!!! znowu dwa dni mina nim bedzie sie dało normalnie autobusem jechac...
Avatar
podróżniczka / 3 grudnia 2010 r. o 12:43
Na Zamojszczyżnie po godzinie dwunastej zaczęło porządnie sypać. Ale wiatru dużego jeszcze nie ma. Pługi z piaskiem jeżdżą.
Avatar
meteo / 3 grudnia 2010 r. o 12:05
Idioto opad ma się zacząć ok. 13! widać to zresztą na radarze. nie uczyli w szkole? Będzie krótko ale intensywnie.
http://www3.imgw.pl/wl/internet/radl.html strona radaru imigw
Avatar
em / 3 grudnia 2010 r. o 12:01
dla ciebie dziś to znaczy teraz ?????? rozpacz
Avatar
Jacek / 3 grudnia 2010 r. o 11:31
Jest godzina 11.30 a tu nic!!! zadnych opadow sniegu ani zawiei.... SUPER PROGNOZY!
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Omyłkowo” wycięli pomnik przyrody. A prokurator za wcześnie umorzył sprawę

„Omyłkowo” wycięli pomnik przyrody. A prokurator za wcześnie umorzył sprawę

Prokuratura ma ponownie zbadać sprawę wyciętego „omyłkowo” pomnika przyrody w lesie Szadek niedaleko Białej Podlaskiej. To m.in. skutek interwencji lubelskiej posłanki Joanny Muchy z Polski 2050.

Bywał tu pierwowzór Jana z „Ogniem i mieczem”. Coś nam po Skrzetuskich w Dołhobyczowie zostało
galeria

Bywał tu pierwowzór Jana z „Ogniem i mieczem”. Coś nam po Skrzetuskich w Dołhobyczowie zostało

To, że Skrzetuscy mieli w Dołhobyczowie swoje dobra, było wiadomo. Że bywał u nich kuzyn Mikołaj, pierwowzór sienkiewiczowskiego Jana z „Ogniem i mieczem”, również. Ale o tym, że cokolwiek tu po ich siedzibie zostało do dziś, nikt nie miał pojęcia. A odkrył to niedawno, jak przekonuje, nauczyciel miejscowej szkoły.

Przedstawienie na finał Jesiennej Akademii Teatralnej
12 grudnia 2022, 19:00

Przedstawienie na finał Jesiennej Akademii Teatralnej

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na spektakl "Ostatnia stacja" - wieńczący zajęcia w ramach Jesiennej Akademii Teatralnej. Przedstawienie będzie można zobaczyć 12 grudnia o godz. 19.

Od przezroczystej rybki po zestaw do peelingu. Lubelscy naukowcy z medalami
galeria

Od przezroczystej rybki po zestaw do peelingu. Lubelscy naukowcy z medalami

Wykrywanie mięsa królika w produktach spożywczych, wpływ ekstraktów z winorośli na pielęgnację skóry, albo zestaw do peelingu skóry twarzy. To tylko niektóre patenty naukowców Uniwersytetu Medycznego w Lublinie nagrodzone na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Technologii INNO WINGS 2022. Kolejny cel to ich komercjalizacja i wykorzystanie w biznesie lub życiu codziennym.

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Latem zielone, a jesienią czerwone okrycie budynku na Peowiaków 10 wygląda intrygująco. Za jego charakterystyczną fakturę i kolory odpowiedzialny jest winobluszcz trójklapowy. Widać go z bliska przez bramę na podwórko i z daleka między budynkami sąsiedniej ulicy. O tym, jak się uprawia pnącze na kamienicy, opowiada jego opiekun Seweryn Szczepaniak

Potrzeba więcej energii z odpadów

Potrzeba więcej energii z odpadów

W Polsce powinno powstać przy najmniej kilkanaście elektrociepłowni produkujących energię z odpadów. To szansa na znaczącą eliminację węgla, niższe rachunki za ogrzewanie, ograniczenie wzrostu opłat za śmieci i tańszą energię elektryczną dla miast. Takie wnioski płyną z ogólnopolskiej konferencji, która odbyła się w dniach 22 i 23 grudnia w Gdańsku z udziałem samorządowców, ciepłowników, naukowców i przedstawicieli instytucji rządowych. Budowa tego typu instalacji planowana jest m.in. w Lublinie.

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Wczoraj we Włodawie 33-latek został pogryziony przez psa.

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Zmiany w zarządzie Hetmana Zamość. Od 2 grudnia prezesem tego zasłużonego klubu jest Krzysztof Rysak, który zastąpił Aleksandrę Kasprzak. Z zarządu odeszli także: Tomasz Goździuk i Przemysław Gałka, a zastąpili ich: Piotr Trześniewski oraz Marcin Podsiadło

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu, który spowodował kolizję w miejscowości Kolonia Trawniki.

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Kierujący dostawczym renault w miejscowości Grabowce Dolne lusterkiem pojazdu potrącił idącą z naprzeciwka 37-latkę.

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
10 grudnia 2022, 10:30
galeria

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

2000 psów należących do 205 ras, w tym niezwykle rzadkich w naszym kraju, jak pies faraona, kangal czy owczarek rumuński mioritic. W sobotę i niedzielę w siedzibie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W programie dwudniowej imprezy także m.in. dogfitness czy nauka.

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

Do elektrociepłowni na Wrotkowie dotarły już cztery nowe kotły gazowe, które mają być uruchamiane w okresie największego zapotrzebowania na energię cieplną. To kluczowy etap budowy nowej kotłowni rezerwowej.

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Na rynku znajduje się wiele rodzajów suplementów diety. Jak wybrać te najlepsze? Zobacz, na co patrzeć podczas zakupów!

To znak, że dziś 6 grudnia. Czerwone czapeczki na ulicach Lublina

To znak, że dziś 6 grudnia. Czerwone czapeczki na ulicach Lublina

Z naszych wyliczeń wynika, że to siódma edycja interwencji artystycznej nieformalnej grupy Otulanie włóczką. Tym razem autorki mikołajowych czapeczek w rozmiarze XXS pobiły rekord: na lubelskich ulicach wyeksponowały 464 sztuki.

Dlaczego warto przeprowadzić badanie ankietowe podczas tworzenia strategii marketingowej?

Dlaczego warto przeprowadzić badanie ankietowe podczas tworzenia strategii marketingowej?

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Niezależnie od branży, w jakiej firma działa, kluczem do sukcesu jest skutecznie prowadzona kampania marketingowa. Aby jednak móc ją zaplanować, konieczne jest dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami klientów. Badania ankietowe okazują się być odpowiedzią na współczesne potrzeby przedsiębiorców. Usługa umożliwia dogłębną analizę wymagań konsumentów, która dla właściciela biznesu okazuje się nieoceniona.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!