Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 stycznia 2018 r.
10:12

Jak dochodzi do wypadków na rondzie Mohyły [wideo]

0 8 A A

Ostrzeżenie wideo od naszego Czytelnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na nagraniu widać sytuację z piątkowego wieczoru.

– Na jednym z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w Lublinie, tj. na rondzie Mohyły po raz kolejny dochodzi do zignorowania znaków drogowych. Tym razem dzięki przezorności i uwadze kierowcy z Lublina nie dochodzi do stłuczki z chełmskim kierowcą audi – napisał M. Nawarkiewicz, autor nagrania.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 15:26
Wielkie halo o nic.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 13:03
***s://***youtube.com/watch?v=jeuneicbfg4 coś z linkiem się stało tu jest to co chciałem pokazać
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:54
***s://***youtube.com/watch?v=jeuneicbfg4 holandia nie aż tak daleko a jakby to w krainie baśni było
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:38
Jaki patron ronda takie i bezpieczeństwo - co tu więcej dodać ? To rondo przechrzcić na Rondo Ofiar Rzezi Wołyńskiej i nie wydarzy się żaden wypadek
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:37
miki dokładnie tak rondo swą budową ma zmuszać do wytracenia predkości a nie znakami bo zawsze znajdę się nieodpowiedzialni którzy nie zwolnią i niestety w Lublinie nie zmiiejszy sie liczba wypadków na "rondach"nawet jak na każdym postawimy policjanta to go rozjadą bo te "ronda" zachęcają swoją budową do ciśniecia gazu
Avatar
miki / 21 stycznia 2018 r. o 12:33
to tak samo jak nazwanie ślimaka rybą
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:16
Rondo[a], ściślej (termin ustawowy) skrzyżowanie o ruchu okrężnym[1] – jednopoziomowe skrzyżowanie dróg, na którym ruch odbywa się w jedną stronę dookoła wyspy lub placu. To fragment definicji przytoczyłem za Wikipedią Więc pytam jakie to Rondo Mohyły skoro można przez nie przejechać na wprost chyba włodarzom miasta pomyliły się definicje.Tylko w Lublinie można spotkać twory o nazwie ronda kolejne to cudowne obok Makro Skrzyżowanie o ruchu okrężnym ma na celu żeby uczestników ruchu niejako zmusić do wytracenia prędkości czy ten cel osiągają "lubelskie ronda" ???
Rondo[a], ściślej (termin ustawowy) skrzyżowanie o ruchu okrężnym[1] – jednopoziomowe skrzyżowanie dróg, na którym ruch odbywa się w jedną stronę dookoła wyspy lub placu. To fragment definicji przytoczyłem za Wikipedią Więc pytam jakie to Rondo Mohyły skoro można przez nie przejechać na wprost chyba włodarzom miasta pomyliły się definicje.Tylko w Lublinie można spotkać twory o nazwie ronda kolejne to cudowne obok Makro Skrzyżowanie o ruchu okrężnym ma na celu żeby uczestników ruchu niejako zmusić do wytracenia prędkości czy ten cel osiągają... rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 10:58
Czy WRD KMP zajął się już tym nagraniem i zmierza do ustalenia sprawcy,bo tablice są widoczne.????
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 15:26
Wielkie halo o nic.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 13:03
***s://***youtube.com/watch?v=jeuneicbfg4 coś z linkiem się stało tu jest to co chciałem pokazać
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:54
***s://***youtube.com/watch?v=jeuneicbfg4 holandia nie aż tak daleko a jakby to w krainie baśni było
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:38
Jaki patron ronda takie i bezpieczeństwo - co tu więcej dodać ? To rondo przechrzcić na Rondo Ofiar Rzezi Wołyńskiej i nie wydarzy się żaden wypadek
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:37
miki dokładnie tak rondo swą budową ma zmuszać do wytracenia predkości a nie znakami bo zawsze znajdę się nieodpowiedzialni którzy nie zwolnią i niestety w Lublinie nie zmiiejszy sie liczba wypadków na "rondach"nawet jak na każdym postawimy policjanta to go rozjadą bo te "ronda" zachęcają swoją budową do ciśniecia gazu
Avatar
miki / 21 stycznia 2018 r. o 12:33
to tak samo jak nazwanie ślimaka rybą
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 12:16
Rondo[a], ściślej (termin ustawowy) skrzyżowanie o ruchu okrężnym[1] – jednopoziomowe skrzyżowanie dróg, na którym ruch odbywa się w jedną stronę dookoła wyspy lub placu. To fragment definicji przytoczyłem za Wikipedią Więc pytam jakie to Rondo Mohyły skoro można przez nie przejechać na wprost chyba włodarzom miasta pomyliły się definicje.Tylko w Lublinie można spotkać twory o nazwie ronda kolejne to cudowne obok Makro Skrzyżowanie o ruchu okrężnym ma na celu żeby uczestników ruchu niejako zmusić do wytracenia prędkości czy ten cel osiągają "lubelskie ronda" ???
Rondo[a], ściślej (termin ustawowy) skrzyżowanie o ruchu okrężnym[1] – jednopoziomowe skrzyżowanie dróg, na którym ruch odbywa się w jedną stronę dookoła wyspy lub placu. To fragment definicji przytoczyłem za Wikipedią Więc pytam jakie to Rondo Mohyły skoro można przez nie przejechać na wprost chyba włodarzom miasta pomyliły się definicje.Tylko w Lublinie można spotkać twory o nazwie ronda kolejne to cudowne obok Makro Skrzyżowanie o ruchu okrężnym ma na celu żeby uczestników ruchu niejako zmusić do wytracenia prędkości czy ten cel osiągają... rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2018 r. o 10:58
Czy WRD KMP zajął się już tym nagraniem i zmierza do ustalenia sprawcy,bo tablice są widoczne.????
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Denerwuję się tym wszystkim, co dzieje się wkoło nas. Wojna, choroby, niepewność. Ale jak wchodzę do pracowni, za mną się coś zamyka, wchodzę w inny świat – Rozmowa ze Stanisławem Bałdygą, który wraz z żoną Barbarą obchodzi jubileusz 50 lecia pracy artystycznej.

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!