Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 maja 2009 r.
10:22
Edytuj ten wpis

Jak Lublin promował się w Londynie

0 26 A A

Buduje się lotnisko i obwodnica, euro płynie do miasta szerokim strumieniem, młodzi ludzie łatwo znajdują pracę, a w ofertach kulturalnych mogą przebierać - taki obraz Lublina przedstawili Polakom w Londynie lubelscy urzędnicy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spotkanie w ramach cyklu "12 miast. Wracać, ale dokąd” zorganizowało stowarzyszenie Poland Street. Wcześniej do powrotu do kraju namawiali tu mieszkańcy i włodarze m. in. Poznania, Bydgoszczy i Szczecina.

Lublin zaprezentował Łukasz Borkowski. Goście założyli trójwymiarowe okulary i zobaczyli Lublin w systemie 3D. Potem prezydent Elżbieta Kołodziej-Wnuk mówiła m. in. o przyszłej obwodnicy Lublina i komunikacji.

- Naprawdę, mamy się czym pochwalić, realizowanych jest kilka ważnych projektów - mówiła Wnuk.

- W Lublinie jest praca - zapewniał Marcin Ostrowski z firmy Addeco. - Wszystkie oferty są w internecie. Już tutaj możecie zadecydować, co chcielibyście robić w Lublinie.

Kolejny argument przemawiający za powrotem do kraju przytoczył Jacek Kotrasiński, pracownik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego,.

- W przyszłym roku województwo lubelskie otrzyma ponad 2 miliardy euro na realizację projektów Unii Europejskiej. Lublin jest wśród pięciu miast, które dostaną taki zastrzyk finansowy - mówił Kotrasiński.

Następnie pracownicy lubelskiego magistratu opowiadali o możliwościach dofinansowaniach własnej działalności gospodarczej, (Przemysław Gruba),
cenach mieszkań (Bartek Sobotko), staraniach Lublina o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 (Michała Karapuda).

Cały artykuł na WWW.mmlublin.pl

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lynch / 25 maja 2009 o 20:42
0
drB napisał:
Ludzie? Czy nie widzicie że urzędnicy miejscy polecieli do Londka chrzanić dyrdymały??? Przecież nawet dziecko wie że w naszym mieście nie ma żadnych szans na dobrą i godziwie opłacaną pracę? Bez tzw pleców nie ma żadnych szans. Nie mówiąc już o kupnie mieszkania kiedy zarabia się w porywach 2500 zł brutto!!! Pani zastępca prezydenta buja w obłokach!!!!! Promocja miasta w londynie??? To chała jakich mało!!!



Szczerze to czytać waszych komentarzy nie mogę... Skoro w tym Lublinie tak xle to co tutaj robicie.. Lublin to miasto perspektyw młodych ludzi, ale widze że ci młodzi ludzie nie maja w sobie za krzty zapału. Mam 25 lat zarabiam ponad 3 tyś brutto, żyje mi sie tutaj swietnie.

Zasciankowy to nie jest Lublin tylko wasza mentalność. W Lublinie nie ma gdzie pracować ? To dlaczego np. Assecco sprowqadza informatyków z Wrocławia? o powiecie o takich firmach jak Polmos, jak Ball , jak Aliplast, perła, Lift service..

Zamiast pisać te bzdury i pokazywać beznadziejność, n9e Lublina, ale swoja, zastanówcie sie co mozecie zrobić dla swojego miasta i dla siebie.

Wg mnie Lublin w ciagu ostatnich dwóch lat rozwija sie szybko, natomiast mentlność niektórych jego mieszkańców jak była taka jest - bo zawsze znajdzie sie powód do narzekania..



Szczerze to czytać waszych komentarzy nie mogę... Skoro w tym Lublinie tak xle to co tutaj robicie.. Lublin to miasto perspektyw młodych ludzi, ale widze że ci młodzi ludzie nie maja w sobie za krzty zapału. Mam 25 lat zarabiam ponad 3 tyś brutto, żyje mi sie tutaj swietnie.

Zasciankowy to nie jest Lublin tylko wasza mentalność. W Lublinie nie ma gdzie pracować ? To dlaczego np. Assecco sprowqadza informatyków z Wrocławia? o powiecie o takich firmach jak Polmos, jak Ball , jak Aliplast, perła, L... rozwiń
Avatar
amg / 25 maja 2009 o 19:10
0
Hehe urzędnicy mieli fajną wycieczkę do Londynu. A o wspaniałych perspektywach na lubelskim rynku pracy... no cóż, wystarczy przejrzeć sobie to forum. Pozdro już nie z Lublina!
Avatar
Lynch / 25 maja 2009 o 13:56
0
CzarnyZajaczek napisał:
"W Lublinie jest praca. Oferty są w internecie - mówi przedstawiciel firmy Adecco"

Wszedłem na www.adecco.pl
Zakładka "Dla kandydatów"
Wielki tytuł na środku strony "Znajdź pracę". Spoko, to poszukam
wchodzę na link "Szukasz pracy? Szukaj jej z nami"
W lokalizacji wybieram Lublin.

Moim oczom ukazuje się piękna strona z napisem "Nie znaleziono ofert pracy."

Oferty są, może żle skorzystałeś z wyszukiwarki. Byłem sprawdziłem. Poza tym mają ofety na pracuj.pl oraz infopraca..

Oferty są, może żle skorzystałeś z wyszukiwarki. Byłem sprawdziłem. Poza tym mają ofety na pracuj.pl oraz infopraca.. rozwiń
Avatar
CzarnyZajaczek / 25 maja 2009 o 09:28
0
"W Lublinie jest praca. Oferty są w internecie - mówi przedstawiciel firmy Adecco"

Wszedłem na www.adecco.pl
Zakładka "Dla kandydatów"
Wielki tytuł na środku strony "Znajdź pracę". Spoko, to poszukam
wchodzę na link "Szukasz pracy? Szukaj jej z nami"
W lokalizacji wybieram Lublin.

Moim oczom ukazuje się piękna strona z napisem "Nie znaleziono ofert pracy."
Avatar
polonica.net / 25 maja 2009 o 00:02
0
www.polonica.net DA MYSLACYM POLAKOM ODPOWIEDZ NA PYTANIE DLACZEGO POLSKA I POLACY SA SySTEMATYCZNIE NISZCZENI I SAKZANI NA ZAGLADE. WWW:POLONICA.NET
Avatar
drB / 24 maja 2009 o 18:46
0
epoka 21 napisał:
POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstwPOpaprancy dosc kłamstw

Posraj się na rzadko zapiekły matołku!!!
Avatar
drB / 24 maja 2009 o 18:44
0
Ludzie? Czy nie widzicie że urzędnicy miejscy polecieli do Londka chrzanić dyrdymały??? Przecież nawet dziecko wie że w naszym mieście nie ma żadnych szans na dobrą i godziwie opłacaną pracę? Bez tzw pleców nie ma żadnych szans. Nie mówiąc już o kupnie mieszkania kiedy zarabia się w porywach 2500 zł brutto!!! Pani zastępca prezydenta buja w obłokach!!!!! Promocja miasta w londynie??? To chała jakich mało!!!
Avatar
epoka 21 / 24 maja 2009 o 18:12
0
odezwa rządu RP do absolwentów: praca w McDonaldzie może dobrze wyglądać w CV Ćpaj, pij, olej szkołę będziesz PŁEMIEŁEM
Avatar
LU / 24 maja 2009 o 17:20
0
natychmiast otworzyć w Lublinie na umcs kierunek supermarketologia, w ramach toku studiów darmowe praktyki w lubelskich supermarketach, proponuję też kierunek akwizytologia - doradzać będą specjaliści z firm-krzaków, tak popularnych w Lublinie - po skończeniu studiów absolwenci uzyskują prawo do posługiwania się tytułem "manager"

P.S. jak tam tunel pod Racławickimi?
Avatar
anty-pokemon / 24 maja 2009 o 17:15
0
jag napisał:
"- W Lublinie jest praca - zapewniał Marcin Ostrowski z firmy Addeco. - Wszystkie oferty są w internecie."
Okazuje się że Urząd Miasta posiada nie tylko podwójne plany zagospodarowania, posiada też swoją własną wersję internetu, zapewne znacznie nowocześniejszą od tej dostępnej dla szarego człowieka.


hehe, oni w ogóle w jakimś matrixie żyją!
Avatar
Lynch / 25 maja 2009 o 20:42
0
drB napisał:
Ludzie? Czy nie widzicie że urzędnicy miejscy polecieli do Londka chrzanić dyrdymały??? Przecież nawet dziecko wie że w naszym mieście nie ma żadnych szans na dobrą i godziwie opłacaną pracę? Bez tzw pleców nie ma żadnych szans. Nie mówiąc już o kupnie mieszkania kiedy zarabia się w porywach 2500 zł brutto!!! Pani zastępca prezydenta buja w obłokach!!!!! Promocja miasta w londynie??? To chała jakich mało!!!



Szczerze to czytać waszych komentarzy nie mogę... Skoro w tym Lublinie tak xle to co tutaj robicie.. Lublin to miasto perspektyw młodych ludzi, ale widze że ci młodzi ludzie nie maja w sobie za krzty zapału. Mam 25 lat zarabiam ponad 3 tyś brutto, żyje mi sie tutaj swietnie.

Zasciankowy to nie jest Lublin tylko wasza mentalność. W Lublinie nie ma gdzie pracować ? To dlaczego np. Assecco sprowqadza informatyków z Wrocławia? o powiecie o takich firmach jak Polmos, jak Ball , jak Aliplast, perła, Lift service..

Zamiast pisać te bzdury i pokazywać beznadziejność, n9e Lublina, ale swoja, zastanówcie sie co mozecie zrobić dla swojego miasta i dla siebie.

Wg mnie Lublin w ciagu ostatnich dwóch lat rozwija sie szybko, natomiast mentlność niektórych jego mieszkańców jak była taka jest - bo zawsze znajdzie sie powód do narzekania..



Szczerze to czytać waszych komentarzy nie mogę... Skoro w tym Lublinie tak xle to co tutaj robicie.. Lublin to miasto perspektyw młodych ludzi, ale widze że ci młodzi ludzie nie maja w sobie za krzty zapału. Mam 25 lat zarabiam ponad 3 tyś brutto, żyje mi sie tutaj swietnie.

Zasciankowy to nie jest Lublin tylko wasza mentalność. W Lublinie nie ma gdzie pracować ? To dlaczego np. Assecco sprowqadza informatyków z Wrocławia? o powiecie o takich firmach jak Polmos, jak Ball , jak Aliplast, perła, L... rozwiń
Avatar
amg / 25 maja 2009 o 19:10
0
Hehe urzędnicy mieli fajną wycieczkę do Londynu. A o wspaniałych perspektywach na lubelskim rynku pracy... no cóż, wystarczy przejrzeć sobie to forum. Pozdro już nie z Lublina!
Avatar
Lynch / 25 maja 2009 o 13:56
0
CzarnyZajaczek napisał:
"W Lublinie jest praca. Oferty są w internecie - mówi przedstawiciel firmy Adecco"

Wszedłem na www.adecco.pl
Zakładka "Dla kandydatów"
Wielki tytuł na środku strony "Znajdź pracę". Spoko, to poszukam
wchodzę na link "Szukasz pracy? Szukaj jej z nami"
W lokalizacji wybieram Lublin.

Moim oczom ukazuje się piękna strona z napisem "Nie znaleziono ofert pracy."

Oferty są, może żle skorzystałeś z wyszukiwarki. Byłem sprawdziłem. Poza tym mają ofety na pracuj.pl oraz infopraca..

Oferty są, może żle skorzystałeś z wyszukiwarki. Byłem sprawdziłem. Poza tym mają ofety na pracuj.pl oraz infopraca.. rozwiń
Avatar
CzarnyZajaczek / 25 maja 2009 o 09:28
0
"W Lublinie jest praca. Oferty są w internecie - mówi przedstawiciel firmy Adecco"

Wszedłem na www.adecco.pl
Zakładka "Dla kandydatów"
Wielki tytuł na środku strony "Znajdź pracę". Spoko, to poszukam
wchodzę na link "Szukasz pracy? Szukaj jej z nami"
W lokalizacji wybieram Lublin.

Moim oczom ukazuje się piękna strona z napisem "Nie znaleziono ofert pracy."
Avatar
polonica.net / 25 maja 2009 o 00:02
0
www.polonica.net DA MYSLACYM POLAKOM ODPOWIEDZ NA PYTANIE DLACZEGO POLSKA I POLACY SA SySTEMATYCZNIE NISZCZENI I SAKZANI NA ZAGLADE. WWW:POLONICA.NET
Avatar
drB / 24 maja 2009 o 18:46
0
epoka 21 napisał:
POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstwPOpaprancy dosc kłamstw

Posraj się na rzadko zapiekły matołku!!!
Avatar
drB / 24 maja 2009 o 18:44
0
Ludzie? Czy nie widzicie że urzędnicy miejscy polecieli do Londka chrzanić dyrdymały??? Przecież nawet dziecko wie że w naszym mieście nie ma żadnych szans na dobrą i godziwie opłacaną pracę? Bez tzw pleców nie ma żadnych szans. Nie mówiąc już o kupnie mieszkania kiedy zarabia się w porywach 2500 zł brutto!!! Pani zastępca prezydenta buja w obłokach!!!!! Promocja miasta w londynie??? To chała jakich mało!!!
Avatar
epoka 21 / 24 maja 2009 o 18:12
0
odezwa rządu RP do absolwentów: praca w McDonaldzie może dobrze wyglądać w CV Ćpaj, pij, olej szkołę będziesz PŁEMIEŁEM
Avatar
LU / 24 maja 2009 o 17:20
0
natychmiast otworzyć w Lublinie na umcs kierunek supermarketologia, w ramach toku studiów darmowe praktyki w lubelskich supermarketach, proponuję też kierunek akwizytologia - doradzać będą specjaliści z firm-krzaków, tak popularnych w Lublinie - po skończeniu studiów absolwenci uzyskują prawo do posługiwania się tytułem "manager"

P.S. jak tam tunel pod Racławickimi?
Avatar
anty-pokemon / 24 maja 2009 o 17:15
0
jag napisał:
"- W Lublinie jest praca - zapewniał Marcin Ostrowski z firmy Addeco. - Wszystkie oferty są w internecie."
Okazuje się że Urząd Miasta posiada nie tylko podwójne plany zagospodarowania, posiada też swoją własną wersję internetu, zapewne znacznie nowocześniejszą od tej dostępnej dla szarego człowieka.


hehe, oni w ogóle w jakimś matrixie żyją!
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 3 0

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 1 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 1

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 327 25

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 10 5

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 17 3

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!