Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 marca 2016 r.
11:02

Jakie związki miała prof. Starosławska z firmą farmaceutyczną? Sprawa w prokuraturze

0 31 A A
Niezależnie od działań prokuratury zarząd województwa rozpoczął procedurę zmierzającą do zwolnienia prof. Starosławskiej dyscyplinarnie.
Niezależnie od działań prokuratury zarząd województwa rozpoczął procedurę zmierzającą do zwolnienia prof. Starosławskiej dyscyplinarnie.

Współpraca ze szwajcarskim koncernem medycznym Roche jest powodem problemów byłej szefowej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Zarząd województwa zarzuca jej poświadczenie nieprawdy, za co grozi do trzech lat więzienia. Sprawą zajmą się śledczy z Białej Podlaskiej

Po raz pierwszy szefowa COZL miała poświadczyć nieprawdę w styczniu 2013 roku. Już wtedy była związana umową cywilnoprawną z późniejszym zwycięzcą przetargu. Przy okazji następnych postępowań kolejne niezgodne z prawdą oświadczenia – jak czytamy w zawiadomieniu – składała w sierpniu i październiku tego samego roku, a później 4 sierpnia 2014 r. i 24 sierpnia 2015 r. Tymczasem w lipcu 2015 r. miała podpisać umowę na prowadzenie badań. Kwoty, jakie zarobiła na pracy badawczej nie są znane.

 

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 23:04
0
Chryste, kiedy przestaniecie pisać, że to p.profesor ratowała ludzi??? Przeciez to nie ona!!! Do każdej konsultacji wołała swoich asystentów, a sama tylko się usmiechała i zbierała pochwały. To biały personel tam ciężko pracuje, a ją pacjent g... obchodzi, tylko polityka najwazniejsza. I jeszcze jej długi spłacać muszą bo swojakom ciężką kasę za poparcie z krwawicy personelu dawała
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 11:04
0
Do upadku COZL doprowadza ten, kto trzyma łapę na kontraktach. Gdy COZL będzie można kupić za 1 pln, kupiec natychmiast otrzyma kontrakty. Kto to kupi? Pytanie za 10 pkt. Ja się domyślam.
Avatar
tak tylko pytam... / 18 marca 2016 o 23:05
0

Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?

I co?

Tak bezinteresownie?? :D :D :D

Ja bym wybrał rozminięcie się z prawem i olanie bzdurnych przepisów oraz przytulenie konkretnej kaski!

A ty co byś wybrał? :P

I co?

Tak bezinteresownie?? :D :D :D

Ja bym wybrał rozminięcie się z prawem i olanie bzdurnych przepisów oraz przytulenie konkretnej kaski!

A ty co byś wybrał? :P

rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 23:00
0

JAK PRZYTULIĆ 200 MILIONÓW ZA NIC - Przypomnijmy - 13 stycznia 2009 roku rząd PiechocinskiegoTuska przyjął uchwałę, zgodnie z którą do 2020 roku wybuduje pierwszą polską elektrownie atomową. W tym celu ówczesne władze powołały specjalne spółki wraz z zarządami i radami nadzorczymi oraz utworzyły stanowisko pełnomocnika rządu ds. budowy elektrowni atomowej. Po upływie 7 lat Tusk zwiał do Brukseli, platformiany rząd przepadł, na pensje i inne wydatki poszło ok. 200 mln zł, a elektrowni atomowej jak nie było, tak nie ma.

No i bardzo dobrze - bo na c h u j nam tyle prądu, skoro za pół roku Jedynie Słusznej Sile uda się wykończyć gospodarkę, tak jak zostały wykończone Trybunał Konstytucyjny, media publiczne, służba cywilna, niezależna prokuratura etc etc.

Nawet koniom nie przepuścili - choć komuna je oszczędziła...

No i bardzo dobrze - bo na c h u j nam tyle prądu, skoro za pół roku Jedynie Słusznej Sile uda się wykończyć gospodarkę, tak jak zostały wykończone Trybunał Konstytucyjny, media publiczne, służba cywilna, niezależna prokuratura etc etc.

Nawet koniom nie przepuścili - choć komuna je oszczędziła...

rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 21:06
0
Ten COZL w rękach tej kobiety to była umierania!
Avatar
Ość / 18 marca 2016 o 18:08
0

Ja miałem do czynienia z Panią Profesor, PODAROWAŁA bliskiej mnie osobie dodatkowych ładnych parę lat w miarę dobrego życia pomagając swoją wiedzą, opieką, w walce z NIEULECZALNĄ, nie dającą się powstrzymać na czas dłuższy, o czym doskonale Ona, ja i ta osoba wiedzieliśmy - chorobą, acz nadzieja towarzyszyła nam do końca - i jestem Jej za to wdzięczny. A działo się to sporo lat temu, kiedy warunków leczenia, dostępu do aparatury, do bardzo specyficznych i drogich lekarstw, preparatów, wiedzy - nawet PORÓWNAĆ z obecnymi nie można... Nie twierdzę, że gdyby nie Ona - COZL w obecnej (czy lepszej) postaci by nie istniało, dostępu do specyficznych preparatów by nie było, ale NIEZAPRZECZALNIE Jej zasługą jest, że doprowadziła do jego utworzenia, rozbudowy, unowocześnienia i szerszego dostępu do wysoce specyficznych lekarstw. Oczywiście, mógł to zrobić ktoś inny, ale - dlaczego nikt taki się nie znalazł? Nie podjął walki z brakiem funduszy, oporem administracji i zwykłych ludzi o wybujałych ambicjach nie popartych WIEDZĄ, umiejętnościami i pracowitością? Zarzucacie, że łamała prawo "przetargów" - a ja się pytam was: co ważniejsze - prawo (nie mnie oceniać, na ile kulawe), czy ŻYCIE chorującego na straszną chorobę człowieka? Podejmiecie się wyboru? Wy pojęcia nie macie, co, przy ciągłym deficycie środków, lekarstw - oznacza dylemat: leczyć kogoś, kogo - według współczesnej wiedzy, wyleczyć nie jest możliwe, czy kogoś, kto rokuje nadzieje na wyzdrowienie? Bo dla mnie, KAŻDY sposób - o ile nie niesie zagrożenia dla życia innego człowieka - zdobycia, uzyskania drogich, rzadkich lekarstw, które niosą nadzieję (bo pewności NIGDY nie ma...) w takich przypadkach - JEST DOBRY i słuszny. Ale, widać - trzeba samemu przebyć drogę od rozpaczy do nadziei, aby to zrozumieć.

Zastanawia mnie jedno - jakoś nie słyszałem oficjalnych, stawianych przez władnych - zarzutów o niekompetencji Pani Profesor w dziedzinie medycyny... przy czym proszę pamiętać, że w przypadku m.in. nowotworów - PEWNOŚCI wyleczenia NIGDY nie ma...

Ja miałem do czynienia z Panią Profesor, PODAROWAŁA bliskiej mnie osobie dodatkowych ładnych parę lat w miarę dobrego życia pomagając swoją wiedzą, opieką, w walce z NIEULECZALNĄ, nie dającą się powstrzymać na czas dłuższy, o czym doskonale Ona, ja i ta osoba wiedzieliśmy - chorobą, acz nadzieja towarzyszyła nam do końca - i jestem Jej za to wdzięczny. A działo się to sporo lat temu, kiedy warunków leczenia, dostępu do aparatury, do bardzo specyficznych i drogich lekarstw, preparatów, wiedzy - nawet PORÓWNAĆ z obecnymi nie można... Nie tw... rozwiń

Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 18:06
0
Pis na wodę i fotomonta. COZL muai upaśc, by ktoś go przejął za złotówkę. Kto dziś trzyma łapę na kontraktach, ten steruje i temma pomysła jak zarobić i jak na CoZl zbić taaaaaaaką kasę. Ale Dyrektorka nie chciała pójść na układ. I musi odejśc. Coś zawsze się zjadzie bo o duuuuuuużą kasę chodzi.
Avatar
Ość / 18 marca 2016 o 17:44
0

Człowieku zastanów się co ty bredzisz ! Przecież nikt nie zarzuca dyrektorce badania kretynie ! Mówi się jasno podała fałszywe oświadczenie ! Czy twój pusty łeb to rozumie ! Czy do pustaka coś trafia ! Obłudniku i fałszerzu czyichś słów !!!!!!

Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?

Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?

rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 17:42
0
PATRzcie ile się kanalie muszą namęczyć aby zniszczyć COzL. Ale się opłaci, bo potem za samboliczną zlotówkę będą budynki, ktoś kupi, zatrudni kolesi a i kontrakty się nagle znajdą. Tylko byle wywalić Dyrektorkę i będzie z górki. Kaska jak marzenie..
Avatar
Ość / 18 marca 2016 o 17:37
0

Nie takie bicie piany skoro sprawa jest w prokuraturze.

Popierasz takie jawne złodziejstwo?

Proszę o JAWNE DOWODY złodziejstwa. Jeżeli nie masz - milcz.

Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 23:04
0
Chryste, kiedy przestaniecie pisać, że to p.profesor ratowała ludzi??? Przeciez to nie ona!!! Do każdej konsultacji wołała swoich asystentów, a sama tylko się usmiechała i zbierała pochwały. To biały personel tam ciężko pracuje, a ją pacjent g... obchodzi, tylko polityka najwazniejsza. I jeszcze jej długi spłacać muszą bo swojakom ciężką kasę za poparcie z krwawicy personelu dawała
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 11:04
0
Do upadku COZL doprowadza ten, kto trzyma łapę na kontraktach. Gdy COZL będzie można kupić za 1 pln, kupiec natychmiast otrzyma kontrakty. Kto to kupi? Pytanie za 10 pkt. Ja się domyślam.
Avatar
tak tylko pytam... / 18 marca 2016 o 23:05
0

Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?

I co?

Tak bezinteresownie?? :D :D :D

Ja bym wybrał rozminięcie się z prawem i olanie bzdurnych przepisów oraz przytulenie konkretnej kaski!

A ty co byś wybrał? :P

I co?

Tak bezinteresownie?? :D :D :D

Ja bym wybrał rozminięcie się z prawem i olanie bzdurnych przepisów oraz przytulenie konkretnej kaski!

A ty co byś wybrał? :P

rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 23:00
0

JAK PRZYTULIĆ 200 MILIONÓW ZA NIC - Przypomnijmy - 13 stycznia 2009 roku rząd PiechocinskiegoTuska przyjął uchwałę, zgodnie z którą do 2020 roku wybuduje pierwszą polską elektrownie atomową. W tym celu ówczesne władze powołały specjalne spółki wraz z zarządami i radami nadzorczymi oraz utworzyły stanowisko pełnomocnika rządu ds. budowy elektrowni atomowej. Po upływie 7 lat Tusk zwiał do Brukseli, platformiany rząd przepadł, na pensje i inne wydatki poszło ok. 200 mln zł, a elektrowni atomowej jak nie było, tak nie ma.

No i bardzo dobrze - bo na c h u j nam tyle prądu, skoro za pół roku Jedynie Słusznej Sile uda się wykończyć gospodarkę, tak jak zostały wykończone Trybunał Konstytucyjny, media publiczne, służba cywilna, niezależna prokuratura etc etc.

Nawet koniom nie przepuścili - choć komuna je oszczędziła...

No i bardzo dobrze - bo na c h u j nam tyle prądu, skoro za pół roku Jedynie Słusznej Sile uda się wykończyć gospodarkę, tak jak zostały wykończone Trybunał Konstytucyjny, media publiczne, służba cywilna, niezależna prokuratura etc etc.

Nawet koniom nie przepuścili - choć komuna je oszczędziła...

rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 21:06
0
Ten COZL w rękach tej kobiety to była umierania!
Avatar
Ość / 18 marca 2016 o 18:08
0

Ja miałem do czynienia z Panią Profesor, PODAROWAŁA bliskiej mnie osobie dodatkowych ładnych parę lat w miarę dobrego życia pomagając swoją wiedzą, opieką, w walce z NIEULECZALNĄ, nie dającą się powstrzymać na czas dłuższy, o czym doskonale Ona, ja i ta osoba wiedzieliśmy - chorobą, acz nadzieja towarzyszyła nam do końca - i jestem Jej za to wdzięczny. A działo się to sporo lat temu, kiedy warunków leczenia, dostępu do aparatury, do bardzo specyficznych i drogich lekarstw, preparatów, wiedzy - nawet PORÓWNAĆ z obecnymi nie można... Nie twierdzę, że gdyby nie Ona - COZL w obecnej (czy lepszej) postaci by nie istniało, dostępu do specyficznych preparatów by nie było, ale NIEZAPRZECZALNIE Jej zasługą jest, że doprowadziła do jego utworzenia, rozbudowy, unowocześnienia i szerszego dostępu do wysoce specyficznych lekarstw. Oczywiście, mógł to zrobić ktoś inny, ale - dlaczego nikt taki się nie znalazł? Nie podjął walki z brakiem funduszy, oporem administracji i zwykłych ludzi o wybujałych ambicjach nie popartych WIEDZĄ, umiejętnościami i pracowitością? Zarzucacie, że łamała prawo "przetargów" - a ja się pytam was: co ważniejsze - prawo (nie mnie oceniać, na ile kulawe), czy ŻYCIE chorującego na straszną chorobę człowieka? Podejmiecie się wyboru? Wy pojęcia nie macie, co, przy ciągłym deficycie środków, lekarstw - oznacza dylemat: leczyć kogoś, kogo - według współczesnej wiedzy, wyleczyć nie jest możliwe, czy kogoś, kto rokuje nadzieje na wyzdrowienie? Bo dla mnie, KAŻDY sposób - o ile nie niesie zagrożenia dla życia innego człowieka - zdobycia, uzyskania drogich, rzadkich lekarstw, które niosą nadzieję (bo pewności NIGDY nie ma...) w takich przypadkach - JEST DOBRY i słuszny. Ale, widać - trzeba samemu przebyć drogę od rozpaczy do nadziei, aby to zrozumieć.

Zastanawia mnie jedno - jakoś nie słyszałem oficjalnych, stawianych przez władnych - zarzutów o niekompetencji Pani Profesor w dziedzinie medycyny... przy czym proszę pamiętać, że w przypadku m.in. nowotworów - PEWNOŚCI wyleczenia NIGDY nie ma...

Ja miałem do czynienia z Panią Profesor, PODAROWAŁA bliskiej mnie osobie dodatkowych ładnych parę lat w miarę dobrego życia pomagając swoją wiedzą, opieką, w walce z NIEULECZALNĄ, nie dającą się powstrzymać na czas dłuższy, o czym doskonale Ona, ja i ta osoba wiedzieliśmy - chorobą, acz nadzieja towarzyszyła nam do końca - i jestem Jej za to wdzięczny. A działo się to sporo lat temu, kiedy warunków leczenia, dostępu do aparatury, do bardzo specyficznych i drogich lekarstw, preparatów, wiedzy - nawet PORÓWNAĆ z obecnymi nie można... Nie tw... rozwiń

Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 18:06
0
Pis na wodę i fotomonta. COZL muai upaśc, by ktoś go przejął za złotówkę. Kto dziś trzyma łapę na kontraktach, ten steruje i temma pomysła jak zarobić i jak na CoZl zbić taaaaaaaką kasę. Ale Dyrektorka nie chciała pójść na układ. I musi odejśc. Coś zawsze się zjadzie bo o duuuuuuużą kasę chodzi.
Avatar
Ość / 18 marca 2016 o 17:44
0

Człowieku zastanów się co ty bredzisz ! Przecież nikt nie zarzuca dyrektorce badania kretynie ! Mówi się jasno podała fałszywe oświadczenie ! Czy twój pusty łeb to rozumie ! Czy do pustaka coś trafia ! Obłudniku i fałszerzu czyichś słów !!!!!!

Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?

Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?

rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 17:42
0
PATRzcie ile się kanalie muszą namęczyć aby zniszczyć COzL. Ale się opłaci, bo potem za samboliczną zlotówkę będą budynki, ktoś kupi, zatrudni kolesi a i kontrakty się nagle znajdą. Tylko byle wywalić Dyrektorkę i będzie z górki. Kaska jak marzenie..
Avatar
Ość / 18 marca 2016 o 17:37
0

Nie takie bicie piany skoro sprawa jest w prokuraturze.

Popierasz takie jawne złodziejstwo?

Proszę o JAWNE DOWODY złodziejstwa. Jeżeli nie masz - milcz.

Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 9

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 121 51

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 57 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!