Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2018 r.
9:45

Jechał al. Tysiąclecia w Lublinie pod prąd. Taksówkarz zajechał mu drogę i zabrał kluczyki

0 13 A A

Dzięki obywatelskiej postawie lubelskiego taksówkarza zatrzymany został pijany kierowca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W sobotę tuż po godzinie 5 rano oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od jednego z lubelskich taksówkarzy. Mężczyzna zgłosił, że przed chwilą ujął kierowcę hondy, który jest najprawdopodobniej pod działaniem alkoholu. Jak relacjonował, zauważył jak al. Tysiąclecia w kierunku Warszawy pod prąd jedzie honda. Taksówkarz pojechał za tym samochodem i w rejonie ronda Kuklińskiego uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę. Następnie wyjął kluczyki ze stacyjki.

Policjanci z lubelskiej drogówki, którzy przyjechali we wskazane miejsce, sprawdzili stan trzeźwości 29-letniego kierowcy hondy – obywatela Ukrainy. Przypuszczenia taksówkarza okazały się jak najbardziej uzasadnione, bowiem 29-latek „wydmuchał” 2 promile.

Mężczyzna przekonywał, że jazda na podwójnym gazie przytrafiła mu się po raz pierwszy. Na nic zdały się jednak jego tłumaczenia. 29-latek usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pobawienia wolności.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wasz Ambroży nie bez powodu Kleks / 17 grudnia 2018 r. o 10:43
Łot i magik... z prądem, ale pod prąd o,O
Avatar
W / 17 grudnia 2018 r. o 10:54
Tak jakby polaczki po pijaku nie jeździli ;] mieszkam w Anglii i tutaj z daleka widać za to kiedy polak jedzie - jak debil. Też czują się jak u "siebie"? Banda hipokrytów.
 My właśnie jeździmy dobrą stroną drogi, a wy jak ten pijak - lewą.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 09:59
No tak nasi za to odwrotnie, nie jezdza na bani. Co za hipokryci.
Avatar
gość / 17 grudnia 2018 r. o 10:29
Pewnie policja ich chwali, jeśli to prawda ? A Polak, to z dużej litery, polskiego ty zabył ?
Avatar
złotówy śmierdzą fajami / 17 grudnia 2018 r. o 23:15
złotówy śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me! niech spadają! Z dwojga złego, wolę tramwaj. Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy, niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 08:14
Postawa godna pochwały, ale tym obesranym taksówkarzom powinno się pozbierać lejce. Wydaje im się że są panami szos! Ci to dopiero przepisów nie znają!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 10:49
Polacy w anglii zachowują sie o wiele gorzej, pijaki brudasy i zlodzieje to standard i tak nas wyspiarze niestety postrzegają
Avatar
pav / 17 grudnia 2018 r. o 09:59
To sie banderowcy coraz lepiej czuja w naszym kraju,lepiej jak u siebie
 A szczególnie w naszym mieście.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 09:56
To sie banderowcy coraz lepiej czuja w naszym kraju,lepiej jak u siebie
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 11:57
Wincyj banderowców, wincyj !!!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 08:14
Postawa godna pochwały, ale tym obesranym taksówkarzom powinno się pozbierać lejce. Wydaje im się że są panami szos! Ci to dopiero przepisów nie znają!
Avatar
złotówy śmierdzą fajami / 17 grudnia 2018 r. o 23:15
złotówy śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me! niech spadają! Z dwojga złego, wolę tramwaj. Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy, niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 11:57
Wincyj banderowców, wincyj !!!!
Avatar
Romek / 17 grudnia 2018 r. o 10:57
Polacy w anglii zachowują sie o wiele gorzej, pijaki brudasy i zlodzieje to standard i tak nas wyspiarze niestety postrzegają
 Podpowiedź: Niech się od nas odseparują, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczą na NHS.
Avatar
W / 17 grudnia 2018 r. o 10:54
Tak jakby polaczki po pijaku nie jeździli ;] mieszkam w Anglii i tutaj z daleka widać za to kiedy polak jedzie - jak debil. Też czują się jak u "siebie"? Banda hipokrytów.
 My właśnie jeździmy dobrą stroną drogi, a wy jak ten pijak - lewą.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 10:49
Polacy w anglii zachowują sie o wiele gorzej, pijaki brudasy i zlodzieje to standard i tak nas wyspiarze niestety postrzegają
Avatar
Wasz Ambroży nie bez powodu Kleks / 17 grudnia 2018 r. o 10:43
Łot i magik... z prądem, ale pod prąd o,O
Avatar
gość / 17 grudnia 2018 r. o 10:29
Pewnie policja ich chwali, jeśli to prawda ? A Polak, to z dużej litery, polskiego ty zabył ?
Avatar
S. / 17 grudnia 2018 r. o 10:01
Tak jakby polaczki po pijaku nie jeździli ;] mieszkam w Anglii i tutaj z daleka widać za to kiedy polak jedzie - jak debil. Też czują się jak u "siebie"? Banda hipokrytów.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 09:59
No tak nasi za to odwrotnie, nie jezdza na bani. Co za hipokryci.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz
galeria

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz

Możesz wybrać prezent, który dostaną bezpańskie zwierzęta w Łukowie i Puławach. Ambasadorami akcji są m.in. Krzysztof Ibisz i Agnieszka Woźniak-Starak.

Lublin będzie dopłacał do zabiegów in vitro

Lublin będzie dopłacał do zabiegów in vitro

Miasto uruchomi w przyszłym roku program dopłat do zabiegów in vitro. To jeden z niewielu wydatków, które prezydent Lublina – na prośbę radnych – zgodził się dopisać do projektu budżetu miasta na rok 2023

6. grudnia Dnia Darczyńcy Archiwów Państwowych

6. grudnia Dnia Darczyńcy Archiwów Państwowych

W dniu 6 XII każdego roku cała sieć archiwów państwowych obchodzi Dzień Darczyńcy.

"Pokemon Detektyw Pikachu". Program TV: Filmowy weekend 2-4 grudnia 2022. Co warto zobaczyć?
2 grudnia 2022, 20:00

"Pokemon Detektyw Pikachu". Program TV: Filmowy weekend 2-4 grudnia 2022. Co warto zobaczyć?

"Pokemon Detektyw Pikachu", "Tully" czy "Cena strachu", to tylko niektóre z filmowych propozycji stacji telewizyjnych na weekend. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

Zamość. Po tani węgiel trzeba jechać kilka kilometrów za miasto

Zamość. Po tani węgiel trzeba jechać kilka kilometrów za miasto

Wnioski wciąż spływają, są rozpatrywane, najpewniej w połowie grudnia w Zamościu ruszy sprzedaż węgla po preferencyjnych cenach. Jak dotąd zainteresowanie tą ofertą wyraziła mniej niż połowa osób, które już otrzymały dodatek węglowy.

Zaskakująca zmiana pracy Andrzeja Pruszkowskiego. W nowym biurze i tak się nie pojawił

Zaskakująca zmiana pracy Andrzeja Pruszkowskiego. W nowym biurze i tak się nie pojawił

Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie Andrzej Pruszkowski od wczoraj jest… kierownikiem Oddziału realizacji projektów w Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Równocześnie rzecznik urzędu pracy przekonuje, że Pruszkowski nadal jest tam dyrektorem.

Modne hasło: Zero Waste

Modne hasło: Zero Waste

NIE MARNUJ! Jeszcze kilka lat temu robienie zakupów w sklepach z tzw. tanią odzieżą było rzeczą krępującą, której wielu klientów zwyczajnie się wstydziło. Dziś to zakupy modne, którymi chwali się wielu influenserów. Modne jest też kupowanie dań „z odzysku” oraz unikania plastikowych jednorazówek. Wszystko w myśl zasad Zero Waste

Michał Sołtan zagra w Fabryce Kultury Zgrzyt. W czasie pandemii grał sąsiadom na balkonie
4 grudnia 2022, 20:00

Michał Sołtan zagra w Fabryce Kultury Zgrzyt. W czasie pandemii grał sąsiadom na balkonie

W ramach trasy koncertowej po 14 miastach Polski do Lublina zawita Michał Sołtan. Artysta będzie promował swój najnowszy singiel w Fabryce Kultury Zgrzyt (al. Piłsudskiego 13) 4 grudnia o godz. 20.

Tak powstają premiery. Pokazy teatralnych inicjatyw w CK

Tak powstają premiery. Pokazy teatralnych inicjatyw w CK

Będzie okazja by zobaczyć pracę osób kochających teatr, które zostały wyłonione w ramach projektu Przestrzenie Sztuki realizowanego w Centrum Kultury w Lublinie. Twórcy gratisowo pokazują powstające spektakle zapraszając na otwarte próby.

Po okupacji Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. 33 rolnikom grożą poważne konsekwencje
galeria

Po okupacji Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. 33 rolnikom grożą poważne konsekwencje

Grzywna, a nawet rok więzienia grozi działaczom AGROunii, którzy okupowali Lubelski Urząd Wojewódzki.

Nerwowo zerkał na samochód. W środku przewoził nielegalny towar

Nerwowo zerkał na samochód. W środku przewoził nielegalny towar

Do trzech lat więzienia grozi 30-latkowi z Radzynia Podlaskiego, który przewoził worek z białym proszkiem i pojemnik z zielonym suszem. Mężczyzna był naćpany, wpadł podczas kontroli drogowej w gminie Jeziorzany.

Grudniowe warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt
3 grudnia 2022, 13:00

Grudniowe warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt

Galeria Labirynt w Lublinie (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na grudniowe zajęcia edukacyjne dla dzieci. Warsztaty będą odbywać się w soboty o godz. 13.