Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2018 r.
19:13

Kierowca busa do pasażerów: "Szybciej ku..a, wchodzić!". "Tablicy ku..a nie widzisz?!" (list)

0 50 A A

- Co wy ku..a śpicie o tej godzinie? Jak ja mam ku..a pracować, ja ku..a przyjeżdżam to macie wsiadać i ku..a jechać - miał krzyczeć kierowca busa do pasażerów.

Aktualizacja artykułu: 9 lutego 2018 r. 11:38
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W środę pasażerka opisała całą sytuację na stronie wykop.pl. Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy.

Wpis użytkowniczki:

"Ostatnio coraz częściej na wykopie ludzie piszą o chamstwie, którym wykazują się osoby świadczące im usługi. Sama chciałabym w tym wpisie przestrzec przed firmą, która przewozi ludzi między Lublinem a innymi miastami.

Sytuacja z dzisiaj, godzina 12:47. Podjeżdża bus, kierowca widocznie wkurzony. Jakiś człowiek pyta "pan na Lublin?" Ok, głupie pytanie, ze względu na wystawioną tablicę, jednak odpowiedź kierowcy "Nie, ku..a, Rzeszów. Tablicy ku..a nie widzisz?!" zszokowała mnie. Muszę tu dodać, że bilet studencki, który kupuję, kosztuje 13 zł. Miałam całe 20 zł i 3 zł luzem, toteż na miłą prośbę kierowcy "drobnymi ku..a płacić" powiedziałam, że mogę dać 3 zł co najwyżej, to całą dyszkę mi odda. Ale mu "ku..a nic to nie da". Co rusz popędzając wszystkich słowami "szybciej ku..a, wchodzić" sprzedawał kolejne bilety.

Dziewczyna wyliczyła drobne i podała mu prosząc o ulgowy bilet do gdzieś tam.

- Dziecko niepełnosprawne?
- Słucham? Dlaczego? 
- Takich drobnych to ja ku..a nie chcę, po 20 groszy ku...a

Na zakończenie jakże miłego procesu kupowania biletów zaczął się drzeć, że "co wy ku..a śpicie o tej godzinie? Jak ja mam ku..a pracować, ja ku..a przyjeżdżam to macie wsiadać i ku..a jechać"

Żałuję, że tego nie nagrałam, jednak byłam w zbyt dużym szoku najwidoczniej. Z takim bucem nie spotkałam się nigdy, a dużo chamów już na drodze spotkałam. Gdybym tylko miała inną alternatywę w życiu nie wsiadłabym dzisiaj do tego busa."

Przewoźnik nie chce komentować sprawy, jednak zapowiada jej wyjaśnienie i przeproszenie pasażerki.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
patriota / 12 lutego 2018 r. o 00:29
+2
busiarze śmierdzicie fajami napisał:
busiarze śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me! niech spadają! Z dwojga złego, wolę pociąg. Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy, niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!  
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy.
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy. rozwiń
Avatar
PasażerkaMarcelina / 8 lutego 2018 r. o 19:29
+2
CHCECIE KULTURALNIE PODRÓŻOWAĆ Z STALOWEJ DO LUBLINA ? ZAPRASZAM FIRMA JUMBO odjazd godzina 11:55 z Stalowej Woli do Lublina pachnące busy i kulturalni kierowcy - polecam gorąco !!! ; )
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 r. o 19:56
+2
Kiedyś podobny jeździł w mpk na linii nr 3. Połowa trasy bez kiosków a on nawet biletu nie chciał sprzedać. Mpk skargi też miało gdzieś.
Avatar
tom / 7 lutego 2018 r. o 19:51
+2
A należało spisać nr.rej.i podać markę pojazdu.Przecież ten burak nieobrażając rośliny chyba też ma przełożonego.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 r. o 22:04
+1
Masakra, co za dziadostwo, jak mozna w ogole pozwalac na przewoz ludzi w tych bydlowozach...takimi busikami to swinue do rzezni sie wozi a nie ludzi
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 r. o 00:06
+1
Bardzo niemiło zrobiło się, gdy Pan Kierowca miał do mnie pretensję, że jako pierwsza wysiadam w Lublinie (on i inni pasażerowie jechali dalej) i mam czelność prosić o otworzenie bagażnika, w którym był mój plecak. Rozumiem, że niektóre firmy przewozowe z chęcią wyrzucałyby pasażerów (dosłownie) tak szybko jak to możliwe, ale nikt tutaj łaski nikomu nie robi...
Avatar
pasażerka / 8 lutego 2018 r. o 20:34
+1
Jumbo? Zasadniczo nic do nich nie mam, ale akurat ich kursy Stalowa-Lublin i odwrotnie trwają 2 i pół godziny. A co do pachnących busów, to chyba masz permanentne zatoki, bo w Jumbie na pewno nic nie pachnie :) i nie czarujmy się, większość przewoźników ma stare pojazdy i w żadnym nie spotkamy europejskich standardów. I szkoda, że z powodu jednego wybryku kierowcy, na który umówmy się pracodawca nie miał wpływu, rozpowszechniasz tutaj kryptoreklamę konkurencji.
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 r. o 15:22
+1
Może mial atak koprolalii, a ktos zrobil z tego aferę. Moze nawet nie wie ze jest chory na to. Mozna byc chamem czy prostakiem, ale raczej nie wierzę zeby świadomie takie słowa wypowiadal, badac zdrowym psychicznie. Natomiast inną rzeczą jest, że niektóre pytania pasażerów są po prostu z kosmosu. Tak jak to dokad Pan jedzie? I dlaczego w innej firmie to bilet jest tanszy o 1 zl?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 r. o 13:57
+1
"Jolka Fedak krótkim, aczkolwiek bardzo wyraźnym „spi...alaj” oddelegowała ministra rolnictwa Marka Sawickiego" - tak było
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 r. o 13:56
+1
– Je..ć PZPN – powiedział publicznie palik0t i zadne media nie robiły z tego afery
Avatar
ass98766 / 26 stycznia 2020 r. o 16:21
0
koprolalia i wszystko w temacie, chory kierowca
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 r. o 22:04
+1
Masakra, co za dziadostwo, jak mozna w ogole pozwalac na przewoz ludzi w tych bydlowozach...takimi busikami to swinue do rzezni sie wozi a nie ludzi
Avatar
patriota / 12 lutego 2018 r. o 00:29
+2
busiarze śmierdzicie fajami napisał:
busiarze śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me! niech spadają! Z dwojga złego, wolę pociąg. Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy, niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!  
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy.
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy. rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 r. o 00:06
+1
Bardzo niemiło zrobiło się, gdy Pan Kierowca miał do mnie pretensję, że jako pierwsza wysiadam w Lublinie (on i inni pasażerowie jechali dalej) i mam czelność prosić o otworzenie bagażnika, w którym był mój plecak. Rozumiem, że niektóre firmy przewozowe z chęcią wyrzucałyby pasażerów (dosłownie) tak szybko jak to możliwe, ale nikt tutaj łaski nikomu nie robi...
Avatar
pasażerka / 8 lutego 2018 r. o 20:34
+1
Jumbo? Zasadniczo nic do nich nie mam, ale akurat ich kursy Stalowa-Lublin i odwrotnie trwają 2 i pół godziny. A co do pachnących busów, to chyba masz permanentne zatoki, bo w Jumbie na pewno nic nie pachnie :) i nie czarujmy się, większość przewoźników ma stare pojazdy i w żadnym nie spotkamy europejskich standardów. I szkoda, że z powodu jednego wybryku kierowcy, na który umówmy się pracodawca nie miał wpływu, rozpowszechniasz tutaj kryptoreklamę konkurencji.
Avatar
PasażerkaMarcelina / 8 lutego 2018 r. o 19:29
+2
CHCECIE KULTURALNIE PODRÓŻOWAĆ Z STALOWEJ DO LUBLINA ? ZAPRASZAM FIRMA JUMBO odjazd godzina 11:55 z Stalowej Woli do Lublina pachnące busy i kulturalni kierowcy - polecam gorąco !!! ; )
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 r. o 15:22
+1
Może mial atak koprolalii, a ktos zrobil z tego aferę. Moze nawet nie wie ze jest chory na to. Mozna byc chamem czy prostakiem, ale raczej nie wierzę zeby świadomie takie słowa wypowiadal, badac zdrowym psychicznie. Natomiast inną rzeczą jest, że niektóre pytania pasażerów są po prostu z kosmosu. Tak jak to dokad Pan jedzie? I dlaczego w innej firmie to bilet jest tanszy o 1 zl?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 r. o 13:57
+1
"Jolka Fedak krótkim, aczkolwiek bardzo wyraźnym „spi...alaj” oddelegowała ministra rolnictwa Marka Sawickiego" - tak było
Avatar