Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2010 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Kierowco, pomyśl o innych zanim zaparkujesz

Autor: Zdjęcie autora łm
0 21 A A

Kierowcy w Lublinie parkują bez wyobraźni. To przez nich ulice są często zakorkowane. Wiele kłopotów mają przez nich piesi - denerwują się nasi internauci, którzy piszą i wysyłają zdjęcia na alarm24@dziennikwschodni.pl

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcie do tego tematu? Przyślij: alarm24@dziennikwschodni.pl

Około dwie godziny nie mogły wyjechać w niedzielę z pętli przy ul. Chodźki trolejbusy i autobusy, bo wyjazd zablokował bezmyślnie zaparkowany ford. - Przy próbie wyjazdu w trolejbusie dwukrotnie spadły odbieraki prądu i istniało ryzyko zerwania trakcji. W związku z tym od godziny 10:45 z pętli przy Chodźki nie odjechał ani jeden trolejbus - pisze w e-mailu Hubert Gaworek.

> Zobacz zdjęcia naszego Internauty

Najpierw o sprawie poinformowano dyspozytora, później wezwano straż miejską. - Po przyjeździe strażnicy stwierdzili, że nie są w stanie nic zrobić bo po pierwsze nie jest to droga publiczna a po drugie w niedziele żaden holownik nie pracuje. Włożyli (najprawdopodobniej) druczek wezwania za wycieraczkę i odjechali - opisuje nasz Internauta.

Po jakimś czasie zjawiła się policja. - Namierzyli właściciela pojazdu i pojechali. Następnie wrócili i powiedzieli, że właściciela pojazdu nie ma w domu i jedyne, co można zrobić w tej sytuacji to przepchnąć pojazd, żeby umożliwić przejazd - dodaje Hubert Gaworek.

W końcu policjanci zepchnęli forda, ale pięć pojazdów komunikacji miejskiej stało w korku na pętli, a dwa dodatkowe blokowały pas ruchu na Chodźki do godz. 12:30.

- Sytuacja jaka miała dziś miejsce powtarza się wielokrotnie. Mimo zakazów pojazdy są pozostawiane i utrudniają wyjazd z pętli, a służby mundurowe są bezradne - kończy nasz Czytelnik.

Przypadek bezmyślnego parkowania zdarzył się też ostatnio przy ul. Bursztynowej w Lublinie. Nie dość, że chodniki zawalone są śniegiem, a piesi brną wąskimi ścieżkami po kostki, to często spotykają dodatkowe trudności.

Na Czubach w roli głównej wystąpił bus, który... stanął na chodniku. - To, że jest się kierowcą nie oznacza, że można zapominać o pieszych - napisał do nas Internauta Gabriel Jaroszewski.



Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Franek 19 / 25 grudnia 2010 o 13:24
0
Witam.No tak,zima,zaspy śniegu na parkingach,kierowcy-bezmózgowcy.Wszystko to denerwuje mnie też.Do tego dochodzą jeszcze stojące na parkingach latami nie używane "zabytki".Chciałbym wiedzieć co myśli sobie taki posiadacz takiego auto-złomu??.Podpowiem mu,że zajmuje to miejsce w prostacki,chamski,sposób-bo napewno jeżdzi sprawnym samochodem.Przecież parking ogólny należy do wszystkich.Na prywatnym to może sobie trzymać wszystko co mu wpadnie w łapki w śmietnikach.Dziwię się ustanawiającym prawa,że ten problemik nie ma swojego paragrafa.No cóż muszę im wybaczyć,są zapracowani,co widać na sali sejmowej,no i co raz wybory.
Apeluję do auto-zbieraczy auto-złomu:::"Zabierzcie te wspaniałe,gnijące,denerwujące innych wspaniałe dla was auto-złomy.
Nie znam nikogo z tych kolekcjonerów-a chciałbym poznać.Myślę,że na początek portret psychologiczny,który sobie stworzyłem mi wystarczy.
Witam.No tak,zima,zaspy śniegu na parkingach,kierowcy-bezmózgowcy.Wszystko to denerwuje mnie też.Do tego dochodzą jeszcze stojące na parkingach latami nie używane "zabytki".Chciałbym wiedzieć co myśli sobie taki posiadacz takiego auto-złomu??.Podpowiem mu,że zajmuje to miejsce w prostacki,chamski,sposób-bo napewno jeżdzi sprawnym samochodem.Przecież parking ogólny należy do wszystkich.Na prywatnym to może sobie trzymać wszystko co mu wpadnie w łapki w śmietnikach.Dziwię się ustanawiającym prawa,że ten problemik nie ma swojego parag... rozwiń
Avatar
ewa / 19 grudnia 2010 o 20:50
0
bardzo ładnie też parkują na Chopina - przy bibiliotece, korek w jedną i drugą stronę bo samochody nie mogą się minąć, gratuluję bezmyślności
Avatar
hehehe / 6 grudnia 2010 o 12:30
0
Widziałam w sobote również ciekawy przypadek. Pan podjechal, zatrzymal sie tak, ze drzwi otworzyly mu sie wprost na wydeptana przez pieszych sciezke (przeciez nie bedzie ksieciunio wysiadac w zaspe), wysiadl i poszedl. Wrocil za pol godziny. Troche go bedzie kosztowal ten parking, ale ja nic nie widzialam
Avatar
kierowca / 6 grudnia 2010 o 12:12
0
Samochód na lawetę!!! Dlaczego kilkaset osób (pasażerowie kilku trolejbusów) ma cierpieć, bo jakiś matoł nie umie parkować!!! A kierowcy dać łopatę do ręki i niech odśnieży parking przed szpitalem! Wtedy dwa razy pomyśli, zanim zaparkuje w miejscu niedozwolonym!
Avatar
niuniu / 6 grudnia 2010 o 11:00
0
[quote name='GRzyb' timestamp='1291584031' post='399071']
Odśnieżajcie, budujcie parkingi to ni8e beda stawiane na ulicach. Co w powietrzu ma ktoś samochód zostawić?!
[/quote]
ale kur** takim samochodem dostawczym nie bedzie parkował na osiedlowych uliczkach bo tam jest dla osobówek,2,5 metra,ja głąb nie widzi że ma ze 6 metrów to jak on jeżdził do tej pory,a pozatym na tego typu wynalazki parking jest ,ze 150 metrów dalej ,ogrodzony i strzeżony,MATOŁ!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2010 o 09:27
0
[quote name='gość' timestamp='1291584665' post='399088']
Skandal że kierowca dłuuuuuugiego dostawczaka wpakował tylną część na chodnik, powinien zostawić drożny chodnik a zablokować uliczkę, pieszym by było lepiej a samochody by ... właśnie by stały, kierowca dobrze zrobił a że jakiemuś czytelnikowi się to nie podoba to niech zaparkuje takie auto sam wtedy się dowie że to nie łatwizna.
[/quote]
ten kierowca powininen stamtad spier***ac jesli nie da sie zaparkowac, widac trudno ci sie mysli przy mrozach
Avatar
Gość / 6 grudnia 2010 o 09:15
0
Nawołujcie rowniez spoldzielnie mieszkaniowe zeby odsniezaly przynajmniej chodniki na swoich tak pieczolowicie grodzonych i wydzieranych sila terenach.
Avatar
XXX / 6 grudnia 2010 o 08:39
0
[quote name='GRzyb' timestamp='1291584031' post='399071']
Odśnieżajcie, budujcie parkingi to ni8e beda stawiane na ulicach. Co w powietrzu ma ktoś samochód zostawić?!
[/quote]
A co może pieszy ma latać, bo jakiś kretyn, który myśli tak jak ty stanie na chodniku bo nie ma gdzie. Stań kiedyś na chodniku, którym ja będę szedł to wrócisz i zobaczysz swój pojazd bez lusterka to może wtedy się zastanowisz.
Avatar
ABDUL / 6 grudnia 2010 o 08:33
0
a ku*** szkoda gadać.
Avatar
re-do-mu / 6 grudnia 2010 o 08:17
0
[quote name='HGW' timestamp='1291584316' post='399077']
Szczerze mówiąc to nie widzę na tych zdjęciach żeby ford aż tak bardzo przeszkadzał w wyjechaniu tych trolejbusów, może to bardziej wina ciotowatych kierowców z mpk i służb miejskich odpowiedzialnych za odśnieżanie. Od kilku dni nie pada a sytuacja na drogach jak była kiepska tak jest. Tragicznie jest na osiedlówkach te chyba już wszystkie służby mają w du***, masa śniegu, brak miejsc parkingowych, koleiny ze można coś w podwoziu urwać....
[/quote]
Rzeczywiście, że ujęcia nie są najszczęśliwsze, ale trolejbusy nie są tak łatwe w manewrowaniu ze względu na ograniczenia, jakie daje sztywne przyłączenie do źródła energii. Nawet jeżeli wydaje się, że ford nie za bardzo blokuje drogę, to faktem jest, że został zaparkowany w miejscu NIEDOZWOLONYM. Kierowcy, wiecie jeszcze co to kodeks drogowy?! Polecam lekturę, bo jeśli wszyscy będą się stosować do jednakowych przepisów, to będzie nareszcie porządek. W tej chwili każdy jeździ według swoich, zmiennych zależnie od sytuacji zasad i dlatego mamy chaos komunikacyjny.
Jak to jest, że każdy widzi konieczność odśnieżania ulic osiedlowych, ale jakoś nikt nie chce za to płacić? Zgodzisz się na wzrost czynszu, aby administracja miała za co wywozić śnieg?
[quote name='HGW' timestamp='1291584316' post='399077']
Szczerze mówiąc to nie widzę na tych zdjęciach żeby ford aż tak bardzo przeszkadzał w wyjechaniu tych trolejbusów, może to bardziej wina ciotowatych kierowców z mpk i służb miejskich odpowiedzialnych za odśnieżanie. Od kilku dni nie pada a sytuacja na drogach jak była kiepska tak jest. Tragicznie jest na osiedlówkach te chyba już wszystkie służby mają w du***, masa śniegu, brak miejsc parkingowych, koleiny ze można coś w podwoziu urwać....
[/quote]rozwiń
Avatar
Franek 19 / 25 grudnia 2010 o 13:24
0
Witam.No tak,zima,zaspy śniegu na parkingach,kierowcy-bezmózgowcy.Wszystko to denerwuje mnie też.Do tego dochodzą jeszcze stojące na parkingach latami nie używane "zabytki".Chciałbym wiedzieć co myśli sobie taki posiadacz takiego auto-złomu??.Podpowiem mu,że zajmuje to miejsce w prostacki,chamski,sposób-bo napewno jeżdzi sprawnym samochodem.Przecież parking ogólny należy do wszystkich.Na prywatnym to może sobie trzymać wszystko co mu wpadnie w łapki w śmietnikach.Dziwię się ustanawiającym prawa,że ten problemik nie ma swojego paragrafa.No cóż muszę im wybaczyć,są zapracowani,co widać na sali sejmowej,no i co raz wybory.
Apeluję do auto-zbieraczy auto-złomu:::"Zabierzcie te wspaniałe,gnijące,denerwujące innych wspaniałe dla was auto-złomy.
Nie znam nikogo z tych kolekcjonerów-a chciałbym poznać.Myślę,że na początek portret psychologiczny,który sobie stworzyłem mi wystarczy.
Witam.No tak,zima,zaspy śniegu na parkingach,kierowcy-bezmózgowcy.Wszystko to denerwuje mnie też.Do tego dochodzą jeszcze stojące na parkingach latami nie używane "zabytki".Chciałbym wiedzieć co myśli sobie taki posiadacz takiego auto-złomu??.Podpowiem mu,że zajmuje to miejsce w prostacki,chamski,sposób-bo napewno jeżdzi sprawnym samochodem.Przecież parking ogólny należy do wszystkich.Na prywatnym to może sobie trzymać wszystko co mu wpadnie w łapki w śmietnikach.Dziwię się ustanawiającym prawa,że ten problemik nie ma swojego parag... rozwiń
Avatar
ewa / 19 grudnia 2010 o 20:50
0
bardzo ładnie też parkują na Chopina - przy bibiliotece, korek w jedną i drugą stronę bo samochody nie mogą się minąć, gratuluję bezmyślności
Avatar
hehehe / 6 grudnia 2010 o 12:30
0
Widziałam w sobote również ciekawy przypadek. Pan podjechal, zatrzymal sie tak, ze drzwi otworzyly mu sie wprost na wydeptana przez pieszych sciezke (przeciez nie bedzie ksieciunio wysiadac w zaspe), wysiadl i poszedl. Wrocil za pol godziny. Troche go bedzie kosztowal ten parking, ale ja nic nie widzialam
Avatar
kierowca / 6 grudnia 2010 o 12:12
0
Samochód na lawetę!!! Dlaczego kilkaset osób (pasażerowie kilku trolejbusów) ma cierpieć, bo jakiś matoł nie umie parkować!!! A kierowcy dać łopatę do ręki i niech odśnieży parking przed szpitalem! Wtedy dwa razy pomyśli, zanim zaparkuje w miejscu niedozwolonym!
Avatar
niuniu / 6 grudnia 2010 o 11:00
0
[quote name='GRzyb' timestamp='1291584031' post='399071']
Odśnieżajcie, budujcie parkingi to ni8e beda stawiane na ulicach. Co w powietrzu ma ktoś samochód zostawić?!
[/quote]
ale kur** takim samochodem dostawczym nie bedzie parkował na osiedlowych uliczkach bo tam jest dla osobówek,2,5 metra,ja głąb nie widzi że ma ze 6 metrów to jak on jeżdził do tej pory,a pozatym na tego typu wynalazki parking jest ,ze 150 metrów dalej ,ogrodzony i strzeżony,MATOŁ!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2010 o 09:27
0
[quote name='gość' timestamp='1291584665' post='399088']
Skandal że kierowca dłuuuuuugiego dostawczaka wpakował tylną część na chodnik, powinien zostawić drożny chodnik a zablokować uliczkę, pieszym by było lepiej a samochody by ... właśnie by stały, kierowca dobrze zrobił a że jakiemuś czytelnikowi się to nie podoba to niech zaparkuje takie auto sam wtedy się dowie że to nie łatwizna.
[/quote]
ten kierowca powininen stamtad spier***ac jesli nie da sie zaparkowac, widac trudno ci sie mysli przy mrozach
Avatar
Gość / 6 grudnia 2010 o 09:15
0
Nawołujcie rowniez spoldzielnie mieszkaniowe zeby odsniezaly przynajmniej chodniki na swoich tak pieczolowicie grodzonych i wydzieranych sila terenach.
Avatar
XXX / 6 grudnia 2010 o 08:39
0
[quote name='GRzyb' timestamp='1291584031' post='399071']
Odśnieżajcie, budujcie parkingi to ni8e beda stawiane na ulicach. Co w powietrzu ma ktoś samochód zostawić?!
[/quote]
A co może pieszy ma latać, bo jakiś kretyn, który myśli tak jak ty stanie na chodniku bo nie ma gdzie. Stań kiedyś na chodniku, którym ja będę szedł to wrócisz i zobaczysz swój pojazd bez lusterka to może wtedy się zastanowisz.
Avatar
ABDUL / 6 grudnia 2010 o 08:33
0
a ku*** szkoda gadać.
Avatar
re-do-mu / 6 grudnia 2010 o 08:17
0
[quote name='HGW' timestamp='1291584316' post='399077']
Szczerze mówiąc to nie widzę na tych zdjęciach żeby ford aż tak bardzo przeszkadzał w wyjechaniu tych trolejbusów, może to bardziej wina ciotowatych kierowców z mpk i służb miejskich odpowiedzialnych za odśnieżanie. Od kilku dni nie pada a sytuacja na drogach jak była kiepska tak jest. Tragicznie jest na osiedlówkach te chyba już wszystkie służby mają w du***, masa śniegu, brak miejsc parkingowych, koleiny ze można coś w podwoziu urwać....
[/quote]
Rzeczywiście, że ujęcia nie są najszczęśliwsze, ale trolejbusy nie są tak łatwe w manewrowaniu ze względu na ograniczenia, jakie daje sztywne przyłączenie do źródła energii. Nawet jeżeli wydaje się, że ford nie za bardzo blokuje drogę, to faktem jest, że został zaparkowany w miejscu NIEDOZWOLONYM. Kierowcy, wiecie jeszcze co to kodeks drogowy?! Polecam lekturę, bo jeśli wszyscy będą się stosować do jednakowych przepisów, to będzie nareszcie porządek. W tej chwili każdy jeździ według swoich, zmiennych zależnie od sytuacji zasad i dlatego mamy chaos komunikacyjny.
Jak to jest, że każdy widzi konieczność odśnieżania ulic osiedlowych, ale jakoś nikt nie chce za to płacić? Zgodzisz się na wzrost czynszu, aby administracja miała za co wywozić śnieg?
[quote name='HGW' timestamp='1291584316' post='399077']
Szczerze mówiąc to nie widzę na tych zdjęciach żeby ford aż tak bardzo przeszkadzał w wyjechaniu tych trolejbusów, może to bardziej wina ciotowatych kierowców z mpk i służb miejskich odpowiedzialnych za odśnieżanie. Od kilku dni nie pada a sytuacja na drogach jak była kiepska tak jest. Tragicznie jest na osiedlówkach te chyba już wszystkie służby mają w du***, masa śniegu, brak miejsc parkingowych, koleiny ze można coś w podwoziu urwać....
[/quote]rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 82 5

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 25 10

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 16 10

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 15 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 3

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 5

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!