Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lipca 2009 r.
14:44
Edytuj ten wpis

Kim jest mężczyzna znaleziony w Bystrzycy? (Uwaga, drastyczne zdjęcia)

0 23 A A

Zwłoki wytatuowanego mężczyzny znaleziono 19 lipca rano pod mostem przy ul. Piłsudskiego. Denat ubrany był tylko w beżowe slipki. Na brzegu leżało jego ubranie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policyjny rysopis zmarłego: wiek około 35 lat, wzrost 170-180 cm, sylwetka szczupła, wysmukła, oczy jasne, włosy czarne, krótkie, twarz owalna, zarost czarny na twarzy, czoło średnie, nos średni, uszy: średnie, przylegające.

Znaki szczególne: na prawym przedramieniu tatuaż w kształcie gwiazdy czteroramiennej, na plechach duży tatuaż w kształcie twarzy.

Więcej zdjęć - UWAGA! Drastyczne

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komisariatem IV Policji w Lublinie tel. 081 535-46-76, 532-15-27, 535-51-59 lub z każdą jednostką policji pod nr 997.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hm / 31 lipca 2009 o 20:56
0
kinol napisał:
Tym bardziej powinni się tymi bezdomnymi zająć, jeśli się okaże, że to jeden z nich. Jest tam noclegownia dla bezdomnych niedaleko, ale nie wpuszczają nikogo pod wpływem alkoholu, powinni zaradzić temu problemowi, bo przecież wiadomo, że bez pomocy nie odstawią alkoholu sami z siebie.

A swoją drogą ten mężczyzna ma tatuaż na plecach. Zastanawiam się czy policja w ogóle pomyślała o tym, żeby sprawdzić tego mężczyznę w jakichś więziennych kartotekach?? Nie twierdzę, że był karany, ale zupełnie nie wygląda na takiego, który poszedł sobie kiedyś do salonu i zrobił tatuaż ot tak sobie za opłatą (po wielkości tatuażu widać, że mało by nie kosztował). Tym bardziej, jeśli faktycznie okaże się, że był bezdomnym, np. właśnie z powodu braku otrzymanej pomocy po wyjściu z zakładu karnego (a taka się należy byłym więźniom, i tak akurat być mogło).
Wziął to ktoś pod uwagę, czy od razu wolą popytać ludzi publikując zdjęcie denata?? I niech popytają z tym zdjęciem w okolicach PKP, tyle tam policji jeździ, a nikomu nie wydał się on podobny do kogoś?? Mnie RAZ zaczepił podobny (a może i ten sam) facet prosząc o kilka groszy i zapamiętałam twarz właśnie stamtąd (choć, jak już pisałam może być tylko podobny do tego, który mnie zaczepił), a im nie wydaje się nawet znajoma, że apelują do ludzi??
rozwiń
Avatar
kinol / 30 lipca 2009 o 23:42
0
Lubelak napisał:
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zastanów czy kojarzysz odbicie naprzeciwko siebie... Żal.
I nie trzeba być w kręgu bezdomnych, żuli, itd., żeby dać się "obsępić z fajek", czy kilku groszy, itp.
Ledwo wczoraj czekając na autobus przy PKP znów widziałam coś takiego. I teraz pytanie:
Czy kobieta, która ostatnio przy dworcu PKP dała się namówić pijanej kobiecinie na kupno jedzenia, o które owa podpita kobietka ją prosiła (a właściwie prosiła o kasę), też jest pijaczką tylko dlatego, że poszła jej kupić jedzenie?? Tak wynika z Twojego głupiego (nie)myślenia. Mądrze zrobiła, bo pijana prosiła o pieniądze, twierdząc, że jest głodna, to tamta ją zaciągnęła do sklepu i kupiła bułki. Mnie też zaczepiła, odmówiłam, więc poszła do tej drugiej właśnie.
Zastanów się więc, co piszesz i nie obrażaj ludzi, którzy piszą, że coś kojarzą. Drobna sugestia dla policji, a może im pomóc.
I wyjdź wreszcie z domu, bo się okaże, że znasz tylko pseudogwiazdy ze zdjęć na Pudelku.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zast... rozwiń
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:27
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim ... rozwiń
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:17
0
I Twoje miejsce też jest w rynsztoku!
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:14
0
JPII napisał:
Skończył tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku ! I dobrze, przynajmniej ludzi nie będzie menda zaczepiała
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:09
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 22:09
0
Widzę że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Mam nadzieje, że jesteś piękny bogaty i nigdy ci się noga nie podwinie. I zmień swój nick JPII idioto!
Avatar
~miśka~ / 30 lipca 2009 o 22:05
0
JPII napisał:
tak tak, macie racje to na pewno ten żłób z PKSu. Też ten ryj widziałem, ostatnio ze 2 lata temu.. Ludzi zaczepiał o kase. Ktoś sie wku***ł (najprawdopodobniej jakiś pasażer PKSu) i wziął go podtopił. No cóż, prawidłowa reakcja, postawa obywatelska. Jak policja z tymi insektami nie potrafi zrobić porządku to ktoś ich wyręczył ! No i brawo
Avatar
karotka / 30 lipca 2009 o 21:43
0
Ja tez kojarze tego męzczyzne !!!! Napewno widziałam go na dworcu pkp nie raz lezał na ławkach pijany napewno jest bezdomny !!!! Warto popytac bezdomnych na dworcu napewno go znają !!!! A nie warto pisac takich zeczy ze zasłuzył sobie na to każdy jest tylko człowiekiem !!!! PRAWDA
Avatar
martinez / 30 lipca 2009 o 14:44
0
mi tez sie wydaje ze to ten z dworca pks-u ale to bylo jakies rok temu chcial na jedzenie wiec dalem mu paczki,powiedzal zebym sam sobie zjadl, taki byl glodny!!!
Avatar
hm / 31 lipca 2009 o 20:56
0
kinol napisał:
Tym bardziej powinni się tymi bezdomnymi zająć, jeśli się okaże, że to jeden z nich. Jest tam noclegownia dla bezdomnych niedaleko, ale nie wpuszczają nikogo pod wpływem alkoholu, powinni zaradzić temu problemowi, bo przecież wiadomo, że bez pomocy nie odstawią alkoholu sami z siebie.

A swoją drogą ten mężczyzna ma tatuaż na plecach. Zastanawiam się czy policja w ogóle pomyślała o tym, żeby sprawdzić tego mężczyznę w jakichś więziennych kartotekach?? Nie twierdzę, że był karany, ale zupełnie nie wygląda na takiego, który poszedł sobie kiedyś do salonu i zrobił tatuaż ot tak sobie za opłatą (po wielkości tatuażu widać, że mało by nie kosztował). Tym bardziej, jeśli faktycznie okaże się, że był bezdomnym, np. właśnie z powodu braku otrzymanej pomocy po wyjściu z zakładu karnego (a taka się należy byłym więźniom, i tak akurat być mogło).
Wziął to ktoś pod uwagę, czy od razu wolą popytać ludzi publikując zdjęcie denata?? I niech popytają z tym zdjęciem w okolicach PKP, tyle tam policji jeździ, a nikomu nie wydał się on podobny do kogoś?? Mnie RAZ zaczepił podobny (a może i ten sam) facet prosząc o kilka groszy i zapamiętałam twarz właśnie stamtąd (choć, jak już pisałam może być tylko podobny do tego, który mnie zaczepił), a im nie wydaje się nawet znajoma, że apelują do ludzi??
rozwiń
Avatar
kinol / 30 lipca 2009 o 23:42
0
Lubelak napisał:
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zastanów czy kojarzysz odbicie naprzeciwko siebie... Żal.
I nie trzeba być w kręgu bezdomnych, żuli, itd., żeby dać się "obsępić z fajek", czy kilku groszy, itp.
Ledwo wczoraj czekając na autobus przy PKP znów widziałam coś takiego. I teraz pytanie:
Czy kobieta, która ostatnio przy dworcu PKP dała się namówić pijanej kobiecinie na kupno jedzenia, o które owa podpita kobietka ją prosiła (a właściwie prosiła o kasę), też jest pijaczką tylko dlatego, że poszła jej kupić jedzenie?? Tak wynika z Twojego głupiego (nie)myślenia. Mądrze zrobiła, bo pijana prosiła o pieniądze, twierdząc, że jest głodna, to tamta ją zaciągnęła do sklepu i kupiła bułki. Mnie też zaczepiła, odmówiłam, więc poszła do tej drugiej właśnie.
Zastanów się więc, co piszesz i nie obrażaj ludzi, którzy piszą, że coś kojarzą. Drobna sugestia dla policji, a może im pomóc.
I wyjdź wreszcie z domu, bo się okaże, że znasz tylko pseudogwiazdy ze zdjęć na Pudelku.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zast... rozwiń
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:27
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim ... rozwiń
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:17
0
I Twoje miejsce też jest w rynsztoku!
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:14
0
JPII napisał:
Skończył tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku ! I dobrze, przynajmniej ludzi nie będzie menda zaczepiała
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:09
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 22:09
0
Widzę że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Mam nadzieje, że jesteś piękny bogaty i nigdy ci się noga nie podwinie. I zmień swój nick JPII idioto!
Avatar
~miśka~ / 30 lipca 2009 o 22:05
0
JPII napisał:
tak tak, macie racje to na pewno ten żłób z PKSu. Też ten ryj widziałem, ostatnio ze 2 lata temu.. Ludzi zaczepiał o kase. Ktoś sie wku***ł (najprawdopodobniej jakiś pasażer PKSu) i wziął go podtopił. No cóż, prawidłowa reakcja, postawa obywatelska. Jak policja z tymi insektami nie potrafi zrobić porządku to ktoś ich wyręczył ! No i brawo
Avatar
karotka / 30 lipca 2009 o 21:43
0
Ja tez kojarze tego męzczyzne !!!! Napewno widziałam go na dworcu pkp nie raz lezał na ławkach pijany napewno jest bezdomny !!!! Warto popytac bezdomnych na dworcu napewno go znają !!!! A nie warto pisac takich zeczy ze zasłuzył sobie na to każdy jest tylko człowiekiem !!!! PRAWDA
Avatar
martinez / 30 lipca 2009 o 14:44
0
mi tez sie wydaje ze to ten z dworca pks-u ale to bylo jakies rok temu chcial na jedzenie wiec dalem mu paczki,powiedzal zebym sam sobie zjadl, taki byl glodny!!!
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 77 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!