Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lipca 2009 r.
14:44
Edytuj ten wpis

Kim jest mężczyzna znaleziony w Bystrzycy? (Uwaga, drastyczne zdjęcia)

0 23 A A

Zwłoki wytatuowanego mężczyzny znaleziono 19 lipca rano pod mostem przy ul. Piłsudskiego. Denat ubrany był tylko w beżowe slipki. Na brzegu leżało jego ubranie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policyjny rysopis zmarłego: wiek około 35 lat, wzrost 170-180 cm, sylwetka szczupła, wysmukła, oczy jasne, włosy czarne, krótkie, twarz owalna, zarost czarny na twarzy, czoło średnie, nos średni, uszy: średnie, przylegające.

Znaki szczególne: na prawym przedramieniu tatuaż w kształcie gwiazdy czteroramiennej, na plechach duży tatuaż w kształcie twarzy.

Więcej zdjęć - UWAGA! Drastyczne

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komisariatem IV Policji w Lublinie tel. 081 535-46-76, 532-15-27, 535-51-59 lub z każdą jednostką policji pod nr 997.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hm / 31 lipca 2009 o 20:56
0
kinol napisał:
Tym bardziej powinni się tymi bezdomnymi zająć, jeśli się okaże, że to jeden z nich. Jest tam noclegownia dla bezdomnych niedaleko, ale nie wpuszczają nikogo pod wpływem alkoholu, powinni zaradzić temu problemowi, bo przecież wiadomo, że bez pomocy nie odstawią alkoholu sami z siebie.

A swoją drogą ten mężczyzna ma tatuaż na plecach. Zastanawiam się czy policja w ogóle pomyślała o tym, żeby sprawdzić tego mężczyznę w jakichś więziennych kartotekach?? Nie twierdzę, że był karany, ale zupełnie nie wygląda na takiego, który poszedł sobie kiedyś do salonu i zrobił tatuaż ot tak sobie za opłatą (po wielkości tatuażu widać, że mało by nie kosztował). Tym bardziej, jeśli faktycznie okaże się, że był bezdomnym, np. właśnie z powodu braku otrzymanej pomocy po wyjściu z zakładu karnego (a taka się należy byłym więźniom, i tak akurat być mogło).
Wziął to ktoś pod uwagę, czy od razu wolą popytać ludzi publikując zdjęcie denata?? I niech popytają z tym zdjęciem w okolicach PKP, tyle tam policji jeździ, a nikomu nie wydał się on podobny do kogoś?? Mnie RAZ zaczepił podobny (a może i ten sam) facet prosząc o kilka groszy i zapamiętałam twarz właśnie stamtąd (choć, jak już pisałam może być tylko podobny do tego, który mnie zaczepił), a im nie wydaje się nawet znajoma, że apelują do ludzi??
rozwiń
Avatar
kinol / 30 lipca 2009 o 23:42
0
Lubelak napisał:
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zastanów czy kojarzysz odbicie naprzeciwko siebie... Żal.
I nie trzeba być w kręgu bezdomnych, żuli, itd., żeby dać się "obsępić z fajek", czy kilku groszy, itp.
Ledwo wczoraj czekając na autobus przy PKP znów widziałam coś takiego. I teraz pytanie:
Czy kobieta, która ostatnio przy dworcu PKP dała się namówić pijanej kobiecinie na kupno jedzenia, o które owa podpita kobietka ją prosiła (a właściwie prosiła o kasę), też jest pijaczką tylko dlatego, że poszła jej kupić jedzenie?? Tak wynika z Twojego głupiego (nie)myślenia. Mądrze zrobiła, bo pijana prosiła o pieniądze, twierdząc, że jest głodna, to tamta ją zaciągnęła do sklepu i kupiła bułki. Mnie też zaczepiła, odmówiłam, więc poszła do tej drugiej właśnie.
Zastanów się więc, co piszesz i nie obrażaj ludzi, którzy piszą, że coś kojarzą. Drobna sugestia dla policji, a może im pomóc.
I wyjdź wreszcie z domu, bo się okaże, że znasz tylko pseudogwiazdy ze zdjęć na Pudelku.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zast... rozwiń
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:27
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim ... rozwiń
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:17
0
I Twoje miejsce też jest w rynsztoku!
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:14
0
JPII napisał:
Skończył tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku ! I dobrze, przynajmniej ludzi nie będzie menda zaczepiała
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:09
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 22:09
0
Widzę że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Mam nadzieje, że jesteś piękny bogaty i nigdy ci się noga nie podwinie. I zmień swój nick JPII idioto!
Avatar
~miśka~ / 30 lipca 2009 o 22:05
0
JPII napisał:
tak tak, macie racje to na pewno ten żłób z PKSu. Też ten ryj widziałem, ostatnio ze 2 lata temu.. Ludzi zaczepiał o kase. Ktoś sie wku***ł (najprawdopodobniej jakiś pasażer PKSu) i wziął go podtopił. No cóż, prawidłowa reakcja, postawa obywatelska. Jak policja z tymi insektami nie potrafi zrobić porządku to ktoś ich wyręczył ! No i brawo
Avatar
karotka / 30 lipca 2009 o 21:43
0
Ja tez kojarze tego męzczyzne !!!! Napewno widziałam go na dworcu pkp nie raz lezał na ławkach pijany napewno jest bezdomny !!!! Warto popytac bezdomnych na dworcu napewno go znają !!!! A nie warto pisac takich zeczy ze zasłuzył sobie na to każdy jest tylko człowiekiem !!!! PRAWDA
Avatar
martinez / 30 lipca 2009 o 14:44
0
mi tez sie wydaje ze to ten z dworca pks-u ale to bylo jakies rok temu chcial na jedzenie wiec dalem mu paczki,powiedzal zebym sam sobie zjadl, taki byl glodny!!!
Avatar
hm / 31 lipca 2009 o 20:56
0
kinol napisał:
Tym bardziej powinni się tymi bezdomnymi zająć, jeśli się okaże, że to jeden z nich. Jest tam noclegownia dla bezdomnych niedaleko, ale nie wpuszczają nikogo pod wpływem alkoholu, powinni zaradzić temu problemowi, bo przecież wiadomo, że bez pomocy nie odstawią alkoholu sami z siebie.

A swoją drogą ten mężczyzna ma tatuaż na plecach. Zastanawiam się czy policja w ogóle pomyślała o tym, żeby sprawdzić tego mężczyznę w jakichś więziennych kartotekach?? Nie twierdzę, że był karany, ale zupełnie nie wygląda na takiego, który poszedł sobie kiedyś do salonu i zrobił tatuaż ot tak sobie za opłatą (po wielkości tatuażu widać, że mało by nie kosztował). Tym bardziej, jeśli faktycznie okaże się, że był bezdomnym, np. właśnie z powodu braku otrzymanej pomocy po wyjściu z zakładu karnego (a taka się należy byłym więźniom, i tak akurat być mogło).
Wziął to ktoś pod uwagę, czy od razu wolą popytać ludzi publikując zdjęcie denata?? I niech popytają z tym zdjęciem w okolicach PKP, tyle tam policji jeździ, a nikomu nie wydał się on podobny do kogoś?? Mnie RAZ zaczepił podobny (a może i ten sam) facet prosząc o kilka groszy i zapamiętałam twarz właśnie stamtąd (choć, jak już pisałam może być tylko podobny do tego, który mnie zaczepił), a im nie wydaje się nawet znajoma, że apelują do ludzi??
rozwiń
Avatar
kinol / 30 lipca 2009 o 23:42
0
Lubelak napisał:
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zastanów czy kojarzysz odbicie naprzeciwko siebie... Żal.
I nie trzeba być w kręgu bezdomnych, żuli, itd., żeby dać się "obsępić z fajek", czy kilku groszy, itp.
Ledwo wczoraj czekając na autobus przy PKP znów widziałam coś takiego. I teraz pytanie:
Czy kobieta, która ostatnio przy dworcu PKP dała się namówić pijanej kobiecinie na kupno jedzenia, o które owa podpita kobietka ją prosiła (a właściwie prosiła o kasę), też jest pijaczką tylko dlatego, że poszła jej kupić jedzenie?? Tak wynika z Twojego głupiego (nie)myślenia. Mądrze zrobiła, bo pijana prosiła o pieniądze, twierdząc, że jest głodna, to tamta ją zaciągnęła do sklepu i kupiła bułki. Mnie też zaczepiła, odmówiłam, więc poszła do tej drugiej właśnie.
Zastanów się więc, co piszesz i nie obrażaj ludzi, którzy piszą, że coś kojarzą. Drobna sugestia dla policji, a może im pomóc.
I wyjdź wreszcie z domu, bo się okaże, że znasz tylko pseudogwiazdy ze zdjęć na Pudelku.

Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zast... rozwiń
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:27
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim ... rozwiń
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:17
0
I Twoje miejsce też jest w rynsztoku!
Avatar
Roki / 30 lipca 2009 o 22:14
0
JPII napisał:
Skończył tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku ! I dobrze, przynajmniej ludzi nie będzie menda zaczepiała
Avatar
Lubelak / 30 lipca 2009 o 22:09
0
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 22:09
0
Widzę że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Mam nadzieje, że jesteś piękny bogaty i nigdy ci się noga nie podwinie. I zmień swój nick JPII idioto!
Avatar
~miśka~ / 30 lipca 2009 o 22:05
0
JPII napisał:
tak tak, macie racje to na pewno ten żłób z PKSu. Też ten ryj widziałem, ostatnio ze 2 lata temu.. Ludzi zaczepiał o kase. Ktoś sie wku***ł (najprawdopodobniej jakiś pasażer PKSu) i wziął go podtopił. No cóż, prawidłowa reakcja, postawa obywatelska. Jak policja z tymi insektami nie potrafi zrobić porządku to ktoś ich wyręczył ! No i brawo
Avatar
karotka / 30 lipca 2009 o 21:43
0
Ja tez kojarze tego męzczyzne !!!! Napewno widziałam go na dworcu pkp nie raz lezał na ławkach pijany napewno jest bezdomny !!!! Warto popytac bezdomnych na dworcu napewno go znają !!!! A nie warto pisac takich zeczy ze zasłuzył sobie na to każdy jest tylko człowiekiem !!!! PRAWDA
Avatar
martinez / 30 lipca 2009 o 14:44
0
mi tez sie wydaje ze to ten z dworca pks-u ale to bylo jakies rok temu chcial na jedzenie wiec dalem mu paczki,powiedzal zebym sam sobie zjadl, taki byl glodny!!!