Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 sierpnia 2011 r.
11:48
Edytuj ten wpis

Kłótnia na ulicy. Z maczetą na kierowcę, bo zwrócił mu uwagę

Autor: Zdjęcie autora kwp
0 12 A A

Sprzeczka kierowców zakończyła się nietypowo. Po trąbieniu klaksonem i obraźliwych gestach mężczyzn, w pewnym momencie 52-latek wyjął prawie metrową maczetę i porysował nią auto 34-latka. Teraz sprawą zajmie się sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Policjanci ustalili, że wszystko zaczęło się w czwartek po godz. 14.00 przy ul. Zielonej w Lublinie.

34-latek jechał swoim samochodem i szukał miejsca do zaparkowania. Wtedy kierowca samochodu dostawczego, który jechał za nim zaczął trąbić klaksonem. 34-latek wjechał w uliczkę, by go przepuścić. Wtedy kierowca forda przejeżdżając obok, pokazał wulgarny gest.

Oba samochody pojechały dalej, ale przed ul. Świętoduską zrobił się korek. - Wtedy 34-latek podszedł do kierowcy forda twierdząc, że nie życzy sobie takiego zachowania. Na te słowa jego rozmówca wyciągnął prawie metrowej wielkości maczetę i ruszył w kierunku mężczyzny. Wymachując nią przed głową pokrzywdzonego groził mu, że go zabije. Kiedy 34-latek ukrył się w swoim samochodzie, napastnik uderzał maczetą w szybę a następnie porysował lakier jego samochodu - tłumaczy Arkadiusz Arciszewski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie,

Auta ruszyły, kiedy właściciel maczety wsiadł do swojego pojazdu. Wtedy 34-latek o zdarzeniu powiadomił policję. Mężczyzna przez telefon informował, gdzie aktualnie znajduje się napastnik. Chwilę później mundurowi zatrzymali go przy ul. Witosa w Lublinie. Okazał się nim 52-letni Dariusz P. z gm. Bełżyce.

- Funkcjonariusze odnaleźli w jego samochodzie niebezpieczne narzędzie. Sprawca został zatrzymany. Usłyszał zarzuty uszkodzenia samochodu oraz kierowania w kierunku 34-latka gróźb pozbawienia życia z użyciem niebezpiecznego narzędzia - wyjaśnia Arciszewski.

Teraz sprawą zajmie się sąd. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ccc / 26 sierpnia 2011 o 17:12
0
Zatrzymano fujarę bełżycką
Avatar
anka / 26 sierpnia 2011 o 15:06
0
Agresja, agresja, agresja. Pytanie - po co ten nerwy? Codziennie kierowcy na siebie trąbią, wygrażają, przeklinają. A może by tak trochę więcej kultury na drogach? Nie szarpmy sobie nerwów, to szkodzi!
Avatar
Igor / 26 sierpnia 2011 o 14:51
0
Ogólnie chamstwo i agresja obecnie na drogach a już kierowcy dostawczaków szczególnie w tym przodują.Nic nie usprawiedliwia agresji jaka miała miejsce.Coś nie tak,dzwoń na policję a nie sam lecisz z łapami !!!
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2011 o 14:45
0
To jednak prawda, ze takim deb***om jak ten 52-latek powinni zabierać prawo jazdy. Jak ktoś nie potrafi nad sobą zapanować to niech się leczy a dopiero później wsiada do samochodu.
Avatar
nauczyciel / 26 sierpnia 2011 o 14:45
0
[quote name='kolka' timestamp='1314357142' post='519783']
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować niemalże do zera i uciekać na pobocze. Kiedy mrugnąłem światłami ten gnój pokazał mi faka.
Tak, w takim przypadku tak spust bym nacisnął. Potem się zastanawiamy dlaczego ktoś z nieznanej przyczyny wjechał do rowu i wybił rodzinę ?
Kierowcy powinni zgłaszać takich bydlaków na Policję nawet jak nie ma świadków a ta powinna to odnotowywać .Wielokrotne zgłoszenie wobec tego samego pseudokierowcy powinno skutkować dochodzeniem i pozbawieniem go prawa jazdy.
[/quote]
Po co nieuku piszesz komentarz, kiedy nie potrafisz przeczytać tego co chcesz skomentować? T właściciel maczety zrobił wyuzdany gest a nie kierowca forda.
Szoferzy dostawczych samochodów jeżdżą fatalnie i przepisy ruchu maja w poważaniu.
[quote name='kolka' timestamp='1314357142' post='519783']
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
rozwiń
Avatar
Maroko / 26 sierpnia 2011 o 14:41
0
Z tego co zrozumiałem z artykułu to właśnie właściciel maczety pokazał ten znak temu drugiemu z osobowego za to że za późno zjechał mu z drogi, a później pojechał jeszcze po nim maczetą.
Avatar
pokurcz / 26 sierpnia 2011 o 14:37
0
pewnie se chłopina Maczete Rodrigeza na VHSie niedawno oglądną
Avatar
edmund dreze / 26 sierpnia 2011 o 13:21
0
gm. Bełżyce i wszystko jasne - powinni tam jakaś enklawę zrobić, park ochrony dla tych australopiteków i pokazywać ich Niemcom za 50 ojro - no i oczywiście kontrolować populacje
Avatar
Dżag / 26 sierpnia 2011 o 13:13
0
[quote name='Franek' timestamp='1314355449' post='519747']
Takiego przygłupa trzeba na zawsze odizolować.
[/quote]
Zgadzam się,pewnie Franek to też twoja gmina te BEŁŻYCE
Avatar
kolka / 26 sierpnia 2011 o 13:12
0
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować niemalże do zera i uciekać na pobocze. Kiedy mrugnąłem światłami ten gnój pokazał mi faka.
Tak, w takim przypadku tak spust bym nacisnął. Potem się zastanawiamy dlaczego ktoś z nieznanej przyczyny wjechał do rowu i wybił rodzinę ?
Kierowcy powinni zgłaszać takich bydlaków na Policję nawet jak nie ma świadków a ta powinna to odnotowywać .Wielokrotne zgłoszenie wobec tego samego pseudokierowcy powinno skutkować dochodzeniem i pozbawieniem go prawa jazdy.
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować... rozwiń
Avatar
ccc / 26 sierpnia 2011 o 17:12
0
Zatrzymano fujarę bełżycką
Avatar
anka / 26 sierpnia 2011 o 15:06
0
Agresja, agresja, agresja. Pytanie - po co ten nerwy? Codziennie kierowcy na siebie trąbią, wygrażają, przeklinają. A może by tak trochę więcej kultury na drogach? Nie szarpmy sobie nerwów, to szkodzi!
Avatar
Igor / 26 sierpnia 2011 o 14:51
0
Ogólnie chamstwo i agresja obecnie na drogach a już kierowcy dostawczaków szczególnie w tym przodują.Nic nie usprawiedliwia agresji jaka miała miejsce.Coś nie tak,dzwoń na policję a nie sam lecisz z łapami !!!
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2011 o 14:45
0
To jednak prawda, ze takim deb***om jak ten 52-latek powinni zabierać prawo jazdy. Jak ktoś nie potrafi nad sobą zapanować to niech się leczy a dopiero później wsiada do samochodu.
Avatar
nauczyciel / 26 sierpnia 2011 o 14:45
0
[quote name='kolka' timestamp='1314357142' post='519783']
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować niemalże do zera i uciekać na pobocze. Kiedy mrugnąłem światłami ten gnój pokazał mi faka.
Tak, w takim przypadku tak spust bym nacisnął. Potem się zastanawiamy dlaczego ktoś z nieznanej przyczyny wjechał do rowu i wybił rodzinę ?
Kierowcy powinni zgłaszać takich bydlaków na Policję nawet jak nie ma świadków a ta powinna to odnotowywać .Wielokrotne zgłoszenie wobec tego samego pseudokierowcy powinno skutkować dochodzeniem i pozbawieniem go prawa jazdy.
[/quote]
Po co nieuku piszesz komentarz, kiedy nie potrafisz przeczytać tego co chcesz skomentować? T właściciel maczety zrobił wyuzdany gest a nie kierowca forda.
Szoferzy dostawczych samochodów jeżdżą fatalnie i przepisy ruchu maja w poważaniu.
[quote name='kolka' timestamp='1314357142' post='519783']
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
rozwiń
Avatar
Maroko / 26 sierpnia 2011 o 14:41
0
Z tego co zrozumiałem z artykułu to właśnie właściciel maczety pokazał ten znak temu drugiemu z osobowego za to że za późno zjechał mu z drogi, a później pojechał jeszcze po nim maczetą.
Avatar
pokurcz / 26 sierpnia 2011 o 14:37
0
pewnie se chłopina Maczete Rodrigeza na VHSie niedawno oglądną
Avatar
edmund dreze / 26 sierpnia 2011 o 13:21
0
gm. Bełżyce i wszystko jasne - powinni tam jakaś enklawę zrobić, park ochrony dla tych australopiteków i pokazywać ich Niemcom za 50 ojro - no i oczywiście kontrolować populacje
Avatar
Dżag / 26 sierpnia 2011 o 13:13
0
[quote name='Franek' timestamp='1314355449' post='519747']
Takiego przygłupa trzeba na zawsze odizolować.
[/quote]
Zgadzam się,pewnie Franek to też twoja gmina te BEŁŻYCE
Avatar
kolka / 26 sierpnia 2011 o 13:12
0
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować niemalże do zera i uciekać na pobocze. Kiedy mrugnąłem światłami ten gnój pokazał mi faka.
Tak, w takim przypadku tak spust bym nacisnął. Potem się zastanawiamy dlaczego ktoś z nieznanej przyczyny wjechał do rowu i wybił rodzinę ?
Kierowcy powinni zgłaszać takich bydlaków na Policję nawet jak nie ma świadków a ta powinna to odnotowywać .Wielokrotne zgłoszenie wobec tego samego pseudokierowcy powinno skutkować dochodzeniem i pozbawieniem go prawa jazdy.
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie
aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną.
Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 0 0

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 0 0

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 14 4

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 3 0

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 3

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 10

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 2 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!