Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 marca 2016 r.
20:15

KOD zaprasza na piknik: Chcemy pokazać, że nie jesteśmy tylko "bandą oszołomów"

Autor: Zdjęcie autora toma
0 147 A A

Kolejną manifestację planują zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji. W najbliższą niedzielę o godz. 12 na placu Litewskim w Lublinie chcą uczcić 19. rocznicę uchwalenia obowiązującej obecnie Konstytucji RP.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Tym razem wydarzenie będzie miało formę pikniku, zapraszamy całe rodziny. Oprócz standardowych przemówień i zbierania podpisów będą m.in. konkursy dla dzieci. Chcemy pokazać, że nie jesteśmy tylko „bandą oszołomów”, która ciągle manifestuje i krzyczy, ale mamy konkretne cele i wizje – mówi Bartosz Sierpniowski, koordynator KOD w województwie lubelskim.

Organizatorzy na razie nie mają sygnałów, aby swoją kontrmanifestację planowali narodowcy, którzy do tej pory zakłócali lubelskie pikiety KOD-u.

– Nie wykluczamy, że zechcą się pojawić i tym razem. Będziemy próbowali się z nimi skontaktować, żeby wzięli pod uwagę, że chcemy zaprosić rodziny z dziećmi – mówi Sierpniowski.

Komentarze 147

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 marca 2016 o 07:11
0

1. Trybunał rozmontowała PO
2. Zmian w Konstytucji od lat domagają się wszyscy, chociaż z różnych względów
3. Służby (nie tylko) cywilne należałoby wyczyścić do gołej ziemi - ale to niemożliwe
4. Polskę ośmieszają funkcjonariusze PO i pożyteczni idioci tacy jak Ty, którzy leczą swoje kartoflano-budyniowe kompleksy
5. Rzekoma izolacja Polski jest bezskuteczna, czyli - nie istnieje
6. Merkel z Putinem dobili targu nad naszymi głowami już dawno, więc radzę Ci całować oboje gdzie należy
7. Gdzie te dobite polskie sklepy?
8. 500+ to najlepszy program dla rodzin od lat, którego nie powstydziłby się żaden tak ceniony przez Ciebie europejski kraj
9. Lepszy rozmodlony prezydent, niż prezydent chodzący do kościoła pod publiczkę, pijak lub myśliwy
10. Normalny człowiek chce być lepszego sortu, tylko chory pogrąża się w bagnie na własne życzenie
11. Wymiana władzy na różnych szczeblach to nihil novi i byłoby dziwne, gdyby po zmianie rządzących do tego nie doszło - bez tego nie są możliwe żadne reformy. O sprzątaczkach nie słyszałem, ale chętnie posłucham.
12. Na czym polega kompromitacja w Janowie? Myślisz, że koń wiedział, że rządzi PiS?
13. Za poprzedników pieniądze dostawali ludzie pseudokultury, czas podsypać tym, którzy tworzą prawdziwą kulturę.
14. j.w. (notabene Twoje słowa o Kościele i pasożytach pasują do Polaka gorszego sortu :D )
15. Miesięcznice obchodzone są od 2010 r.
16. Które projekty pomników tak Ci przeszkadzają?
17. Na film o Smoleńsku nie pójdę, ale gorsze dzieła były finansowane z moich pieniędzy.
18. Nie rozumiem o co chodzi z czarną stonką z COZL - nie mogę się odnieść.
19. Przełącz z powrotem na TVN, odżyjesz.
20. Ustawa rolna służy pozostawieniu ziemi w rękach rolników.
21. Jak PiS wspiera "łysych panów w glanach"?

Słowem - ogólny kierunek jest dobry, kilku kwestii podnoszonych przez Ciebie nie rozumiem, masz chęć to wytłumacz, ja jestem na tak. Alleluja i do przodu.

Jesli tak wyglada demokracja wg. Pis, to nie dziwie sie, ze najwiecej rodakow spieprzylo za granice za rzadow owego ugrupowania :)
Jesli tak wyglada demokracja wg. Pis, to nie dziwie sie, ze najwiecej rodakow spieprzylo za granice za rzadow owego ugrupowania :) rozwiń
Avatar
Gość / 31 marca 2016 o 07:09
0
W tytule jest odpowiedź na to kim jest
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 19:08
0

Wyklęty ''/od komuchów i złodzei/'' POWSTAŃ LUDU ZIEMI.

Bo najwiecej z przeszloscia komusza to w pisie a prezes ponoc gdzies z ukrainy.
Avatar
MY NARÓD-MY NARÓD / 30 marca 2016 o 17:24
0

Co śpiewają te mohery na marszach KODu?

Wyklęty ''/od komuchów i złodzei/'' POWSTAŃ LUDU ZIEMI.

Avatar
ksiadz juz sie zbliza / 30 marca 2016 o 17:21
0

Kilkadziesiąt miliardów złotych wyprowadzone przez banki i sklepy wielkopowierzchniowe do swoich central za granicą Polski. No i murzyńskość do USA i robienie im laski.

Chlapnij dzide proboszczowi. :D :D ale najlepiej jak masz < 15

Avatar
tv vatykan :) / 30 marca 2016 o 16:47
0

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
różaniec
"Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie
"Śpiewające organy"
"O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny
"Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz
pocztowy
TALK SHOW I REALITY SHOW
"Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka
"Prałat Ja****ski Show"
"Co za adwent!"
"Z wizytą u Was" - program kolędowy.
"Parafia należy od Ciebie"
"Zakrystia - dokument jak powstaje msza"
"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej
Inkwizycji
"Miliard na tacy"
SERIALE
"Pensjonat pod Toruniem"
"Parafia na peryferiach" - serial Nowa seria wzorowana
na "Pierwszej miłości" -
"Pierwsza Komunia"
"M jak modlitwa"
"Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov
"Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla
rodziców
"Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem
"Sutannah" - serial obyczajowy
"Plebania" - a nie, przecież już jest...
"Zorro -człowiek w moherowe masce"
PROGRAMY NOCNE
"Telesklep o. Łukasza"
"Liga Mistrzów - historia zakonu"
"Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami
"TRWAM - wkręca"
"Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci
"Tygodnik Moherowego Spokoju"
"Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny
"Moherowa landrynka"
PROGRAMY HOBBYSTYCZNE
"Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska"
Mo? Hair" - program o najnowszych, światowych trendach w
nakryciach głowy i fryzurach
"Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na
jelenie.
"1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi
balkonowe
"Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu
"Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry
Eutanazji..
"Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka"
"Wacha do Maybacha" - magazyn moto
"pieprz i homilia" - program podróżniczy

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
ró... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 16:44
0

Tymczasem DEMOKRACJA na ulicach u DONKA I MAKRELI Z BRUKSELI wygląda tak: cdn.makeagif.com/media/3-30-2016/ejaTJN.gif I nadal lewactwo uważa, że Polska demokracja wymaga sowieckiej i brukselskiej troski?

ONR w akcji?

Avatar
zaklinanie rzeczywistości / 30 marca 2016 o 16:29
0

1. Trybunał rozmontowała PO

2. Zmian w Konstytucji od lat domagają się wszyscy, chociaż z różnych względów

3. Służby (nie tylko) cywilne należałoby wyczyścić do gołej ziemi - ale to niemożliwe

4. Polskę ośmieszają funkcjonariusze PO i pożyteczni idioci tacy jak Ty, którzy leczą swoje kartoflano-budyniowe kompleksy

5. Rzekoma izolacja Polski jest bezskuteczna, czyli - nie istnieje

6. Merkel z Putinem dobili targu nad naszymi głowami już dawno, więc radzę Ci całować oboje gdzie należy

7. Gdzie te dobite polskie sklepy?

8. 500+ to najlepszy program dla rodzin od lat, którego nie powstydziłby się żaden tak ceniony przez Ciebie europejski kraj

9. Lepszy rozmodlony prezydent, niż prezydent chodzący do kościoła pod publiczkę, pijak lub myśliwy

10. Normalny człowiek chce być lepszego sortu, tylko chory pogrąża się w bagnie na własne życzenie

11. Wymiana władzy na różnych szczeblach to nihil novi i byłoby dziwne, gdyby po zmianie rządzących do tego nie doszło - bez tego nie są możliwe żadne reformy. O sprzątaczkach nie słyszałem, ale chętnie posłucham.

12. Na czym polega kompromitacja w Janowie? Myślisz, że koń wiedział, że rządzi PiS?

13. Za poprzedników pieniądze dostawali ludzie pseudokultury, czas podsypać tym, którzy tworzą prawdziwą kulturę.

14. j.w. (notabene Twoje słowa o Kościele i pasożytach pasują do Polaka gorszego sortu :D )

15. Miesięcznice obchodzone są od 2010 r.

16. Które projekty pomników tak Ci przeszkadzają?

17. Na film o Smoleńsku nie pójdę, ale gorsze dzieła były finansowane z moich pieniędzy.

18. Nie rozumiem o co chodzi z czarną stonką z COZL - nie mogę się odnieść.

19. Przełącz z powrotem na TVN, odżyjesz.

20. Ustawa rolna służy pozostawieniu ziemi w rękach rolników.

21. Jak PiS wspiera "łysych panów w glanach"?

Słowem - ogólny kierunek jest dobry, kilku kwestii podnoszonych przez Ciebie nie rozumiem, masz chęć to wytłumacz, ja jestem na tak. Alleluja i do przodu.

I jak mawiał Jaru, nikt nam nie wmówi, że białe jest białe :D

I jak mawiał Jaru, nikt nam nie wmówi, że białe jest białe :D

rozwiń
Avatar
Bleeeee / 30 marca 2016 o 15:24
0

Mam 33 lata byłem i wróciłem. Moje zdanie jest takie. Jak jesteś młody i produktywny, to buduj swój kraj, a nie podcieraj dup swoim zachodnim sąsiadom, bo stać cię na coś więcej. A w aspekcie wiary, to ci powiem, że powinieneś dziękować nam Katolom, że ci póki co żaden muzułmanin w twarz nie napluł tylko dlatego żeś jest "giaur". Katolikom do kieszeni nasrasz, a muzułmanom będziesz z drogi schodził. Taki jest obraz normalności, do której tak tęsknisz...


To nie przez katoli tu nie ma ciapatych, tylko przez zalosny socjal. A naszym katalom to momentami niewiele do talibow brakuje :) nie bede podcieral dupy nikomu a napewno nie KK a skoro Ty wrociles do co do tej pory robiles na zgnilym zlym zachodzie?

To nie przez katoli tu nie ma ciapatych, tylko przez zalosny socjal. A naszym katalom to momentami niewiele do talibow brakuje :) nie bede podcieral dupy nikomu a napewno nie KK a skoro Ty wrociles do co do tej pory robiles na zgnilym zlym zachodzie? rozwiń
Avatar
Dobra,zmiana / 30 marca 2016 o 15:07
0

1. Trybunał rozmontowała PO
2. Zmian w Konstytucji od lat domagają się wszyscy, chociaż z różnych względów
3. Służby (nie tylko) cywilne należałoby wyczyścić do gołej ziemi - ale to niemożliwe
4. Polskę ośmieszają funkcjonariusze PO i pożyteczni idioci tacy jak Ty, którzy leczą swoje kartoflano-budyniowe kompleksy
5. Rzekoma izolacja Polski jest bezskuteczna, czyli - nie istnieje
6. Merkel z Putinem dobili targu nad naszymi głowami już dawno, więc radzę Ci całować oboje gdzie należy
7. Gdzie te dobite polskie sklepy?
8. 500+ to najlepszy program dla rodzin od lat, którego nie powstydziłby się żaden tak ceniony przez Ciebie europejski kraj
9. Lepszy rozmodlony prezydent, niż prezydent chodzący do kościoła pod publiczkę, pijak lub myśliwy
10. Normalny człowiek chce być lepszego sortu, tylko chory pogrąża się w bagnie na własne życzenie
11. Wymiana władzy na różnych szczeblach to nihil novi i byłoby dziwne, gdyby po zmianie rządzących do tego nie doszło - bez tego nie są możliwe żadne reformy. O sprzątaczkach nie słyszałem, ale chętnie posłucham.
12. Na czym polega kompromitacja w Janowie? Myślisz, że koń wiedział, że rządzi PiS?
13. Za poprzedników pieniądze dostawali ludzie pseudokultury, czas podsypać tym, którzy tworzą prawdziwą kulturę.
14. j.w. (notabene Twoje słowa o Kościele i pasożytach pasują do Polaka gorszego sortu :D )
15. Miesięcznice obchodzone są od 2010 r.
16. Które projekty pomników tak Ci przeszkadzają?
17. Na film o Smoleńsku nie pójdę, ale gorsze dzieła były finansowane z moich pieniędzy.
18. Nie rozumiem o co chodzi z czarną stonką z COZL - nie mogę się odnieść.
19. Przełącz z powrotem na TVN, odżyjesz.
20. Ustawa rolna służy pozostawieniu ziemi w rękach rolników.
21. Jak PiS wspiera "łysych panów w glanach"?

Słowem - ogólny kierunek jest dobry, kilku kwestii podnoszonych przez Ciebie nie rozumiem, masz chęć to wytłumacz, ja jestem na tak. Alleluja i do przodu.


Czego nie rozumiesz w oderwniu koscielnego kolka w Cozlu,przeciez mialo byc o panstwie koscielnym czyz nie. Kierunek dobry dla tych co dostali jak zapewne ty robote w ministerstwie, nie widzisz powiazania pis,kosciola i ugrupowan faszystow od Kowalskiego,moze ty w innym kraju mieszkasz. Mialem podac argumenty,ty je przekrecasz na korzysc pisu i probujesz robic mine do zlej gry,naprawde nie rozumiesz na czym polegala kompromitacja w Janowie, bo sprawiasz wrazenie inteligentnego. Widze,ze trole pisowskie juz sie rzucily ponizej na zer, wiec cytujac jednego z nich twoje argumenty to fantasmagorie,zaden mnnie nie przekonal,moze ten z tvn :) aha i wracajac do rolnikow,szkoda, ze nie podzielaja twojego zdania.

Czego nie rozumiesz w oderwniu koscielnego kolka w Cozlu,przeciez mialo byc o panstwie koscielnym czyz nie. Kierunek dobry dla tych co dostali jak zapewne ty robote w ministerstwie, nie widzisz powiazania pis,kosciola i ugrupowan faszystow od Kowalskiego,moze ty w innym kraju mieszkasz. Mialem podac argumenty,ty je przekrecasz na korzysc pisu i probujesz robic mine do zlej gry,naprawde nie rozumiesz na czym polegala kompromitacja w Janowie, bo sprawiasz wrazenie inteligentnego. Widze,ze trole pisowskie juz sie rzucily pon... rozwiń
Avatar
Gość / 31 marca 2016 o 07:11
0

1. Trybunał rozmontowała PO
2. Zmian w Konstytucji od lat domagają się wszyscy, chociaż z różnych względów
3. Służby (nie tylko) cywilne należałoby wyczyścić do gołej ziemi - ale to niemożliwe
4. Polskę ośmieszają funkcjonariusze PO i pożyteczni idioci tacy jak Ty, którzy leczą swoje kartoflano-budyniowe kompleksy
5. Rzekoma izolacja Polski jest bezskuteczna, czyli - nie istnieje
6. Merkel z Putinem dobili targu nad naszymi głowami już dawno, więc radzę Ci całować oboje gdzie należy
7. Gdzie te dobite polskie sklepy?
8. 500+ to najlepszy program dla rodzin od lat, którego nie powstydziłby się żaden tak ceniony przez Ciebie europejski kraj
9. Lepszy rozmodlony prezydent, niż prezydent chodzący do kościoła pod publiczkę, pijak lub myśliwy
10. Normalny człowiek chce być lepszego sortu, tylko chory pogrąża się w bagnie na własne życzenie
11. Wymiana władzy na różnych szczeblach to nihil novi i byłoby dziwne, gdyby po zmianie rządzących do tego nie doszło - bez tego nie są możliwe żadne reformy. O sprzątaczkach nie słyszałem, ale chętnie posłucham.
12. Na czym polega kompromitacja w Janowie? Myślisz, że koń wiedział, że rządzi PiS?
13. Za poprzedników pieniądze dostawali ludzie pseudokultury, czas podsypać tym, którzy tworzą prawdziwą kulturę.
14. j.w. (notabene Twoje słowa o Kościele i pasożytach pasują do Polaka gorszego sortu :D )
15. Miesięcznice obchodzone są od 2010 r.
16. Które projekty pomników tak Ci przeszkadzają?
17. Na film o Smoleńsku nie pójdę, ale gorsze dzieła były finansowane z moich pieniędzy.
18. Nie rozumiem o co chodzi z czarną stonką z COZL - nie mogę się odnieść.
19. Przełącz z powrotem na TVN, odżyjesz.
20. Ustawa rolna służy pozostawieniu ziemi w rękach rolników.
21. Jak PiS wspiera "łysych panów w glanach"?

Słowem - ogólny kierunek jest dobry, kilku kwestii podnoszonych przez Ciebie nie rozumiem, masz chęć to wytłumacz, ja jestem na tak. Alleluja i do przodu.

Jesli tak wyglada demokracja wg. Pis, to nie dziwie sie, ze najwiecej rodakow spieprzylo za granice za rzadow owego ugrupowania :)
Jesli tak wyglada demokracja wg. Pis, to nie dziwie sie, ze najwiecej rodakow spieprzylo za granice za rzadow owego ugrupowania :) rozwiń
Avatar
Gość / 31 marca 2016 o 07:09
0
W tytule jest odpowiedź na to kim jest
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 19:08
0

Wyklęty ''/od komuchów i złodzei/'' POWSTAŃ LUDU ZIEMI.

Bo najwiecej z przeszloscia komusza to w pisie a prezes ponoc gdzies z ukrainy.
Avatar
MY NARÓD-MY NARÓD / 30 marca 2016 o 17:24
0

Co śpiewają te mohery na marszach KODu?

Wyklęty ''/od komuchów i złodzei/'' POWSTAŃ LUDU ZIEMI.

Avatar
ksiadz juz sie zbliza / 30 marca 2016 o 17:21
0

Kilkadziesiąt miliardów złotych wyprowadzone przez banki i sklepy wielkopowierzchniowe do swoich central za granicą Polski. No i murzyńskość do USA i robienie im laski.

Chlapnij dzide proboszczowi. :D :D ale najlepiej jak masz < 15

Avatar
tv vatykan :) / 30 marca 2016 o 16:47
0

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
różaniec
"Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie
"Śpiewające organy"
"O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny
"Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz
pocztowy
TALK SHOW I REALITY SHOW
"Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka
"Prałat Ja****ski Show"
"Co za adwent!"
"Z wizytą u Was" - program kolędowy.
"Parafia należy od Ciebie"
"Zakrystia - dokument jak powstaje msza"
"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej
Inkwizycji
"Miliard na tacy"
SERIALE
"Pensjonat pod Toruniem"
"Parafia na peryferiach" - serial Nowa seria wzorowana
na "Pierwszej miłości" -
"Pierwsza Komunia"
"M jak modlitwa"
"Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov
"Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla
rodziców
"Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem
"Sutannah" - serial obyczajowy
"Plebania" - a nie, przecież już jest...
"Zorro -człowiek w moherowe masce"
PROGRAMY NOCNE
"Telesklep o. Łukasza"
"Liga Mistrzów - historia zakonu"
"Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami
"TRWAM - wkręca"
"Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci
"Tygodnik Moherowego Spokoju"
"Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny
"Moherowa landrynka"
PROGRAMY HOBBYSTYCZNE
"Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska"
Mo? Hair" - program o najnowszych, światowych trendach w
nakryciach głowy i fryzurach
"Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na
jelenie.
"1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi
balkonowe
"Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu
"Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry
Eutanazji..
"Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka"
"Wacha do Maybacha" - magazyn moto
"pieprz i homilia" - program podróżniczy

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
ró... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 16:44
0

Tymczasem DEMOKRACJA na ulicach u DONKA I MAKRELI Z BRUKSELI wygląda tak: cdn.makeagif.com/media/3-30-2016/ejaTJN.gif I nadal lewactwo uważa, że Polska demokracja wymaga sowieckiej i brukselskiej troski?

ONR w akcji?

Avatar
zaklinanie rzeczywistości / 30 marca 2016 o 16:29
0

1. Trybunał rozmontowała PO

2. Zmian w Konstytucji od lat domagają się wszyscy, chociaż z różnych względów

3. Służby (nie tylko) cywilne należałoby wyczyścić do gołej ziemi - ale to niemożliwe

4. Polskę ośmieszają funkcjonariusze PO i pożyteczni idioci tacy jak Ty, którzy leczą swoje kartoflano-budyniowe kompleksy

5. Rzekoma izolacja Polski jest bezskuteczna, czyli - nie istnieje

6. Merkel z Putinem dobili targu nad naszymi głowami już dawno, więc radzę Ci całować oboje gdzie należy

7. Gdzie te dobite polskie sklepy?

8. 500+ to najlepszy program dla rodzin od lat, którego nie powstydziłby się żaden tak ceniony przez Ciebie europejski kraj

9. Lepszy rozmodlony prezydent, niż prezydent chodzący do kościoła pod publiczkę, pijak lub myśliwy

10. Normalny człowiek chce być lepszego sortu, tylko chory pogrąża się w bagnie na własne życzenie

11. Wymiana władzy na różnych szczeblach to nihil novi i byłoby dziwne, gdyby po zmianie rządzących do tego nie doszło - bez tego nie są możliwe żadne reformy. O sprzątaczkach nie słyszałem, ale chętnie posłucham.

12. Na czym polega kompromitacja w Janowie? Myślisz, że koń wiedział, że rządzi PiS?

13. Za poprzedników pieniądze dostawali ludzie pseudokultury, czas podsypać tym, którzy tworzą prawdziwą kulturę.

14. j.w. (notabene Twoje słowa o Kościele i pasożytach pasują do Polaka gorszego sortu :D )

15. Miesięcznice obchodzone są od 2010 r.

16. Które projekty pomników tak Ci przeszkadzają?

17. Na film o Smoleńsku nie pójdę, ale gorsze dzieła były finansowane z moich pieniędzy.

18. Nie rozumiem o co chodzi z czarną stonką z COZL - nie mogę się odnieść.

19. Przełącz z powrotem na TVN, odżyjesz.

20. Ustawa rolna służy pozostawieniu ziemi w rękach rolników.

21. Jak PiS wspiera "łysych panów w glanach"?

Słowem - ogólny kierunek jest dobry, kilku kwestii podnoszonych przez Ciebie nie rozumiem, masz chęć to wytłumacz, ja jestem na tak. Alleluja i do przodu.

I jak mawiał Jaru, nikt nam nie wmówi, że białe jest białe :D

I jak mawiał Jaru, nikt nam nie wmówi, że białe jest białe :D

rozwiń
Avatar
Bleeeee / 30 marca 2016 o 15:24
0

Mam 33 lata byłem i wróciłem. Moje zdanie jest takie. Jak jesteś młody i produktywny, to buduj swój kraj, a nie podcieraj dup swoim zachodnim sąsiadom, bo stać cię na coś więcej. A w aspekcie wiary, to ci powiem, że powinieneś dziękować nam Katolom, że ci póki co żaden muzułmanin w twarz nie napluł tylko dlatego żeś jest "giaur". Katolikom do kieszeni nasrasz, a muzułmanom będziesz z drogi schodził. Taki jest obraz normalności, do której tak tęsknisz...


To nie przez katoli tu nie ma ciapatych, tylko przez zalosny socjal. A naszym katalom to momentami niewiele do talibow brakuje :) nie bede podcieral dupy nikomu a napewno nie KK a skoro Ty wrociles do co do tej pory robiles na zgnilym zlym zachodzie?

To nie przez katoli tu nie ma ciapatych, tylko przez zalosny socjal. A naszym katalom to momentami niewiele do talibow brakuje :) nie bede podcieral dupy nikomu a napewno nie KK a skoro Ty wrociles do co do tej pory robiles na zgnilym zlym zachodzie? rozwiń
Avatar
Dobra,zmiana / 30 marca 2016 o 15:07
0

1. Trybunał rozmontowała PO
2. Zmian w Konstytucji od lat domagają się wszyscy, chociaż z różnych względów
3. Służby (nie tylko) cywilne należałoby wyczyścić do gołej ziemi - ale to niemożliwe
4. Polskę ośmieszają funkcjonariusze PO i pożyteczni idioci tacy jak Ty, którzy leczą swoje kartoflano-budyniowe kompleksy
5. Rzekoma izolacja Polski jest bezskuteczna, czyli - nie istnieje
6. Merkel z Putinem dobili targu nad naszymi głowami już dawno, więc radzę Ci całować oboje gdzie należy
7. Gdzie te dobite polskie sklepy?
8. 500+ to najlepszy program dla rodzin od lat, którego nie powstydziłby się żaden tak ceniony przez Ciebie europejski kraj
9. Lepszy rozmodlony prezydent, niż prezydent chodzący do kościoła pod publiczkę, pijak lub myśliwy
10. Normalny człowiek chce być lepszego sortu, tylko chory pogrąża się w bagnie na własne życzenie
11. Wymiana władzy na różnych szczeblach to nihil novi i byłoby dziwne, gdyby po zmianie rządzących do tego nie doszło - bez tego nie są możliwe żadne reformy. O sprzątaczkach nie słyszałem, ale chętnie posłucham.
12. Na czym polega kompromitacja w Janowie? Myślisz, że koń wiedział, że rządzi PiS?
13. Za poprzedników pieniądze dostawali ludzie pseudokultury, czas podsypać tym, którzy tworzą prawdziwą kulturę.
14. j.w. (notabene Twoje słowa o Kościele i pasożytach pasują do Polaka gorszego sortu :D )
15. Miesięcznice obchodzone są od 2010 r.
16. Które projekty pomników tak Ci przeszkadzają?
17. Na film o Smoleńsku nie pójdę, ale gorsze dzieła były finansowane z moich pieniędzy.
18. Nie rozumiem o co chodzi z czarną stonką z COZL - nie mogę się odnieść.
19. Przełącz z powrotem na TVN, odżyjesz.
20. Ustawa rolna służy pozostawieniu ziemi w rękach rolników.
21. Jak PiS wspiera "łysych panów w glanach"?

Słowem - ogólny kierunek jest dobry, kilku kwestii podnoszonych przez Ciebie nie rozumiem, masz chęć to wytłumacz, ja jestem na tak. Alleluja i do przodu.


Czego nie rozumiesz w oderwniu koscielnego kolka w Cozlu,przeciez mialo byc o panstwie koscielnym czyz nie. Kierunek dobry dla tych co dostali jak zapewne ty robote w ministerstwie, nie widzisz powiazania pis,kosciola i ugrupowan faszystow od Kowalskiego,moze ty w innym kraju mieszkasz. Mialem podac argumenty,ty je przekrecasz na korzysc pisu i probujesz robic mine do zlej gry,naprawde nie rozumiesz na czym polegala kompromitacja w Janowie, bo sprawiasz wrazenie inteligentnego. Widze,ze trole pisowskie juz sie rzucily ponizej na zer, wiec cytujac jednego z nich twoje argumenty to fantasmagorie,zaden mnnie nie przekonal,moze ten z tvn :) aha i wracajac do rolnikow,szkoda, ze nie podzielaja twojego zdania.

Czego nie rozumiesz w oderwniu koscielnego kolka w Cozlu,przeciez mialo byc o panstwie koscielnym czyz nie. Kierunek dobry dla tych co dostali jak zapewne ty robote w ministerstwie, nie widzisz powiazania pis,kosciola i ugrupowan faszystow od Kowalskiego,moze ty w innym kraju mieszkasz. Mialem podac argumenty,ty je przekrecasz na korzysc pisu i probujesz robic mine do zlej gry,naprawde nie rozumiesz na czym polegala kompromitacja w Janowie, bo sprawiasz wrazenie inteligentnego. Widze,ze trole pisowskie juz sie rzucily pon... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 147

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!