Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lipca 2010 r.
8:28
Edytuj ten wpis

Konopnica: 800 litrów oleju na drodze Lublin - Kraśnik (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm;
0 17 A A

Utrudnienia w ruchu w miejscowości Konopnica i na al. Kraśnickiej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkanka / 20 lipca 2010 o 23:29
0
Czy ktoś z Zarządu Dróg Wojewódzkich zdaje sobie sprawę co się dzieje w tym miejscu????! Prawie codziennie dochodzi tam do stłuczek, kolizji, potrąceń pieszych, wypadków i wypadków śmiertelnych. W godzinach szczytu włączenie się do ruchu na Al. Kraśnicką z drogi na Bełżyce graniczy praktycznie z cudem a cud następuje wtedy kiedy po długim czekaniu nadjedzie dwóch życzliwych kierowców (od Kraśnika i Lublina) i przepuszczą właczające się do ruchu samochody od strony Bełżyc. To miejsce powinno być chociażby oznakowane jako "Czarny punkt" - nformacja na takiej tablicy o ilości zabitych i ranych byłaby oszałamiająca. Ile jeszcze ludzi musi ucierpieć albo zginąć, żeby ktoś się tym w końcu zajął i zrobił sygnalizację świetlną?
Czy ktoś z Zarządu Dróg Wojewódzkich zdaje sobie sprawę co się dzieje w tym miejscu????! Prawie codziennie dochodzi tam do stłuczek, kolizji, potrąceń pieszych, wypadków i wypadków śmiertelnych. W godzinach szczytu włączenie się do ruchu na Al. Kraśnicką z drogi na Bełżyce graniczy praktycznie z cudem a cud następuje wtedy kiedy po długim czekaniu nadjedzie dwóch życzliwych kierowców (od Kraśnika i Lublina) i przepuszczą właczające się do ruchu samochody od strony Bełżyc. To miejsce powinno być chociażby oznakowane jako "Czarny punk... rozwiń
Avatar
ciekawski / 19 lipca 2010 o 22:57
0
Konopnica - to ta gmina, gdzie:
- przewodniczący rady gminy Andrzej D. to kolo z wyrokiem za jazdę po wódzie, odwołany ze stanowiska przez wojewodę po 2 latach przepychanek;
- wójt Mirosław Ż. wybrany po powtórce jak w pierwszym podejściu dopisał 300 osób do list wyborczych; skazali poprzedniego wójta ten się wywinął;
- radny Marian Ż. sądzony jest za kradzież działki sąsiadowi, działki którą przepisał synowi obecnemu wójtowi Mirosławowi Ż.

ciekawa gmina....
Avatar
olo / 19 lipca 2010 o 22:30
0
jeżeli chodzi o omegę kombi srebrna to ja kierowałem tym pojazdem, ale zupełnie to nie było bezmyślne posuniecie to "wjechanie do rowu" ponieważ miałem do wyboru,albo "d***" samochodu przede mną , który zresztą zawinął pętle na końcu skrzyżowania, albo w prawo na targowisko,ale tam szli piesi,albo przydrożny rów, w którym niestety okazał się być pniak. ;( . to oczywiście wybrałem rów( brak mandatu za spowodowanie kolizji drogowej, ewentualnie sprawa za potracenie, a tak kołnierz na szyi przez 2 tyg. odrazu po zatrzymaniu i otrząśnięciu się udałem się na skrzyżowanie miałem zapytanie do policji dlaczego nie zabezpieczyli miejsca wypadku w stronę którą płynęła ropa wraz z woda z deszczu, ponieważ każdy myślał ze to tylko woda płynie koleinami, którymi zresztą jechałem, po delikatnym naciśnięciu hamulca samochód nawet nie próbował zwalniać, tylko zachowywał się tak jak bym jechał na "luzie" ABS załączył się ale trudno jest wyhamować pojazd który wazy około 1900 kg z pasażerami... a nie jak jechaly male pojazdy które zresztą z wielkim trudem hamowali. w tym momencie musiałem podjąć szybka decyzje.
Policja odpowiedziała następująco: " trzeba dostosować prędkość do panujących warunków na drodze, sklei ja mowie ze jechałem max 50/h a skoro nie ma żadnych znaków ostrzegających to nie miałem żadnych wskazań żeby jechać 10 jak zresztą sugerował bardzo miły policjant. po mojej rozmowie z policja, podjęto w końcu jakieś działania zabezpieczające i wylano patrol policji i straży w kierunku Motyczna, pomimo ostrzegania przez policje i znaki ostrzegawcze doszło jeszcze do 3 niegroźnych kolizji.
a skoro piesi którzy przechodzili tylko przez jezdnie potrafili przewrócić sie to chyba musiało być ślisko....
jeżeli chodzi o omegę kombi srebrna to ja kierowałem tym pojazdem, ale zupełnie to nie było bezmyślne posuniecie to "wjechanie do rowu" ponieważ miałem do wyboru,albo "d***" samochodu przede mną , który zresztą zawinął pętle na końcu skrzyżowania, albo w prawo na targowisko,ale tam szli piesi,albo przydrożny rów, w którym niestety okazał się być pniak. ;( . to oczywiście wybrałem rów( brak mandatu za spowodowanie kolizji drogowej, ewentualnie sprawa za potracenie, a tak kołnierz na szyi przez 2 tyg. odrazu po zatrzyman... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 19 lipca 2010 o 22:01
0
ile jeszcze podobnych wypadków musi się tam zdarzyć(a ile już było ) żeby tam zrobić sygnalizację??? wyjechanie z bełżyckiej w dzień graniczy z cudem, wiele osób korzysta z wyjazdu przy targowisku., przejście dla pieszych koło sklepu nocą nie oświetlone.... ciekawe na jakim poziome musi być policyjna statystyka żeby ktoś pomyślał o tym skrzyżowaniu że jest bardzo niebezpieczne????????? czekamy na wnioski.... aż znowu się coś zdarzy.....
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 21:11
0
w Polsce w du..pie ma się bezpieczeńśtwo !! jakieś śmieszne akcje zamiast działań na miejscu :|
Avatar
czyrak6 / 19 lipca 2010 o 19:52
0
Probowales, że mowisz że to było szambo czy tak tylko gdybasz? Jechalem za gosciem w Astrze kombi (czerwonej koszulce) i doskonale czulem rope... Szkoda mi goscia, przede mna wjechal do rowu, poniewaz w poslizgu stracil panowanie nad autem.. Przejezdzajac przez to brazowe 'cos' intuicyjnie depnalem delikatnie hamulcem na prostych kolach, samochod zachowywal sie gorzej niz na letnich oponach zimą, kilka km wiecej, jeden nierozsadny ruch i rozpoczalby sie taniec z gwiazdami... Mam nadzieje, że ofiary postronne nie straca na tej przygodzie, bo gdy zatrzymalem sie kawalek dalej przy strazy i poinformowalem, że tam dalej jest wyciek oleju to oni na to 'że wiedzą to'. Żal.......... Ktos chyba odpowiada za bezpieczenstwo w tym kraju, a jesli wiedzieli o tym to dlaczego stali w mniej wiecej dziesieciu przy ciezarowce, policjant kierowal ruchem a nikt domyslny nie ustawil je*nego trojkata ostrzegawczego!!??? Co byloby w razie wypadków smiertelnych, kogo obarcza winą? Kierowcę tira, ktory przez glupotę innych kierowcow wjechal w row, by nie dopuscic do wypadku? Czym jest prawo w tym kraju????
Probowales, że mowisz że to było szambo czy tak tylko gdybasz? Jechalem za gosciem w Astrze kombi (czerwonej koszulce) i doskonale czulem rope... Szkoda mi goscia, przede mna wjechal do rowu, poniewaz w poslizgu stracil panowanie nad autem.. Przejezdzajac przez to brazowe 'cos' intuicyjnie depnalem delikatnie hamulcem na prostych kolach, samochod zachowywal sie gorzej niz na letnich oponach zimą, kilka km wiecej, jeden nierozsadny ruch i rozpoczalby sie taniec z gwiazdami... Mam nadzieje, że ofiary postronne nie straca na tej przygod... rozwiń
Avatar
ada / 19 lipca 2010 o 18:41
0
to nie była -cysterna tylko tir a paliwo wyciekło z uszkodzonego zbiornika na paliwo jechałam widziałam sama próbowałam dodzwonić się na 112 lub 997 i niestety przez ok 15 min słychać było komunikat że wszystkie linie zajęte / to skandal/ a paliwo lało się niemiłosiernie i wyglądało to groźnie, dobrze że to nie benzyna bo byłoby bardzo groźnie
Avatar
frfrfrf / 19 lipca 2010 o 18:00
0
od kiedy ciezarówki jezdza na szambo? hehe
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 15:58
0
To nie olej tylko szambo z szambowozu sie wylało
Avatar
LUBELAK / 19 lipca 2010 o 12:38
0
.am ma rację. Przy kościele zaczyna się już Al. Kraśnicka, więc wypadek był na Kraśnickiej
Avatar
mieszkanka / 20 lipca 2010 o 23:29
0
Czy ktoś z Zarządu Dróg Wojewódzkich zdaje sobie sprawę co się dzieje w tym miejscu????! Prawie codziennie dochodzi tam do stłuczek, kolizji, potrąceń pieszych, wypadków i wypadków śmiertelnych. W godzinach szczytu włączenie się do ruchu na Al. Kraśnicką z drogi na Bełżyce graniczy praktycznie z cudem a cud następuje wtedy kiedy po długim czekaniu nadjedzie dwóch życzliwych kierowców (od Kraśnika i Lublina) i przepuszczą właczające się do ruchu samochody od strony Bełżyc. To miejsce powinno być chociażby oznakowane jako "Czarny punkt" - nformacja na takiej tablicy o ilości zabitych i ranych byłaby oszałamiająca. Ile jeszcze ludzi musi ucierpieć albo zginąć, żeby ktoś się tym w końcu zajął i zrobił sygnalizację świetlną?
Czy ktoś z Zarządu Dróg Wojewódzkich zdaje sobie sprawę co się dzieje w tym miejscu????! Prawie codziennie dochodzi tam do stłuczek, kolizji, potrąceń pieszych, wypadków i wypadków śmiertelnych. W godzinach szczytu włączenie się do ruchu na Al. Kraśnicką z drogi na Bełżyce graniczy praktycznie z cudem a cud następuje wtedy kiedy po długim czekaniu nadjedzie dwóch życzliwych kierowców (od Kraśnika i Lublina) i przepuszczą właczające się do ruchu samochody od strony Bełżyc. To miejsce powinno być chociażby oznakowane jako "Czarny punk... rozwiń
Avatar
ciekawski / 19 lipca 2010 o 22:57
0
Konopnica - to ta gmina, gdzie:
- przewodniczący rady gminy Andrzej D. to kolo z wyrokiem za jazdę po wódzie, odwołany ze stanowiska przez wojewodę po 2 latach przepychanek;
- wójt Mirosław Ż. wybrany po powtórce jak w pierwszym podejściu dopisał 300 osób do list wyborczych; skazali poprzedniego wójta ten się wywinął;
- radny Marian Ż. sądzony jest za kradzież działki sąsiadowi, działki którą przepisał synowi obecnemu wójtowi Mirosławowi Ż.

ciekawa gmina....
Avatar
olo / 19 lipca 2010 o 22:30
0
jeżeli chodzi o omegę kombi srebrna to ja kierowałem tym pojazdem, ale zupełnie to nie było bezmyślne posuniecie to "wjechanie do rowu" ponieważ miałem do wyboru,albo "d***" samochodu przede mną , który zresztą zawinął pętle na końcu skrzyżowania, albo w prawo na targowisko,ale tam szli piesi,albo przydrożny rów, w którym niestety okazał się być pniak. ;( . to oczywiście wybrałem rów( brak mandatu za spowodowanie kolizji drogowej, ewentualnie sprawa za potracenie, a tak kołnierz na szyi przez 2 tyg. odrazu po zatrzymaniu i otrząśnięciu się udałem się na skrzyżowanie miałem zapytanie do policji dlaczego nie zabezpieczyli miejsca wypadku w stronę którą płynęła ropa wraz z woda z deszczu, ponieważ każdy myślał ze to tylko woda płynie koleinami, którymi zresztą jechałem, po delikatnym naciśnięciu hamulca samochód nawet nie próbował zwalniać, tylko zachowywał się tak jak bym jechał na "luzie" ABS załączył się ale trudno jest wyhamować pojazd który wazy około 1900 kg z pasażerami... a nie jak jechaly male pojazdy które zresztą z wielkim trudem hamowali. w tym momencie musiałem podjąć szybka decyzje.
Policja odpowiedziała następująco: " trzeba dostosować prędkość do panujących warunków na drodze, sklei ja mowie ze jechałem max 50/h a skoro nie ma żadnych znaków ostrzegających to nie miałem żadnych wskazań żeby jechać 10 jak zresztą sugerował bardzo miły policjant. po mojej rozmowie z policja, podjęto w końcu jakieś działania zabezpieczające i wylano patrol policji i straży w kierunku Motyczna, pomimo ostrzegania przez policje i znaki ostrzegawcze doszło jeszcze do 3 niegroźnych kolizji.
a skoro piesi którzy przechodzili tylko przez jezdnie potrafili przewrócić sie to chyba musiało być ślisko....
jeżeli chodzi o omegę kombi srebrna to ja kierowałem tym pojazdem, ale zupełnie to nie było bezmyślne posuniecie to "wjechanie do rowu" ponieważ miałem do wyboru,albo "d***" samochodu przede mną , który zresztą zawinął pętle na końcu skrzyżowania, albo w prawo na targowisko,ale tam szli piesi,albo przydrożny rów, w którym niestety okazał się być pniak. ;( . to oczywiście wybrałem rów( brak mandatu za spowodowanie kolizji drogowej, ewentualnie sprawa za potracenie, a tak kołnierz na szyi przez 2 tyg. odrazu po zatrzyman... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 19 lipca 2010 o 22:01
0
ile jeszcze podobnych wypadków musi się tam zdarzyć(a ile już było ) żeby tam zrobić sygnalizację??? wyjechanie z bełżyckiej w dzień graniczy z cudem, wiele osób korzysta z wyjazdu przy targowisku., przejście dla pieszych koło sklepu nocą nie oświetlone.... ciekawe na jakim poziome musi być policyjna statystyka żeby ktoś pomyślał o tym skrzyżowaniu że jest bardzo niebezpieczne????????? czekamy na wnioski.... aż znowu się coś zdarzy.....
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 21:11
0
w Polsce w du..pie ma się bezpieczeńśtwo !! jakieś śmieszne akcje zamiast działań na miejscu :|
Avatar
czyrak6 / 19 lipca 2010 o 19:52
0
Probowales, że mowisz że to było szambo czy tak tylko gdybasz? Jechalem za gosciem w Astrze kombi (czerwonej koszulce) i doskonale czulem rope... Szkoda mi goscia, przede mna wjechal do rowu, poniewaz w poslizgu stracil panowanie nad autem.. Przejezdzajac przez to brazowe 'cos' intuicyjnie depnalem delikatnie hamulcem na prostych kolach, samochod zachowywal sie gorzej niz na letnich oponach zimą, kilka km wiecej, jeden nierozsadny ruch i rozpoczalby sie taniec z gwiazdami... Mam nadzieje, że ofiary postronne nie straca na tej przygodzie, bo gdy zatrzymalem sie kawalek dalej przy strazy i poinformowalem, że tam dalej jest wyciek oleju to oni na to 'że wiedzą to'. Żal.......... Ktos chyba odpowiada za bezpieczenstwo w tym kraju, a jesli wiedzieli o tym to dlaczego stali w mniej wiecej dziesieciu przy ciezarowce, policjant kierowal ruchem a nikt domyslny nie ustawil je*nego trojkata ostrzegawczego!!??? Co byloby w razie wypadków smiertelnych, kogo obarcza winą? Kierowcę tira, ktory przez glupotę innych kierowcow wjechal w row, by nie dopuscic do wypadku? Czym jest prawo w tym kraju????
Probowales, że mowisz że to było szambo czy tak tylko gdybasz? Jechalem za gosciem w Astrze kombi (czerwonej koszulce) i doskonale czulem rope... Szkoda mi goscia, przede mna wjechal do rowu, poniewaz w poslizgu stracil panowanie nad autem.. Przejezdzajac przez to brazowe 'cos' intuicyjnie depnalem delikatnie hamulcem na prostych kolach, samochod zachowywal sie gorzej niz na letnich oponach zimą, kilka km wiecej, jeden nierozsadny ruch i rozpoczalby sie taniec z gwiazdami... Mam nadzieje, że ofiary postronne nie straca na tej przygod... rozwiń
Avatar
ada / 19 lipca 2010 o 18:41
0
to nie była -cysterna tylko tir a paliwo wyciekło z uszkodzonego zbiornika na paliwo jechałam widziałam sama próbowałam dodzwonić się na 112 lub 997 i niestety przez ok 15 min słychać było komunikat że wszystkie linie zajęte / to skandal/ a paliwo lało się niemiłosiernie i wyglądało to groźnie, dobrze że to nie benzyna bo byłoby bardzo groźnie
Avatar
frfrfrf / 19 lipca 2010 o 18:00
0
od kiedy ciezarówki jezdza na szambo? hehe
Avatar
Gość / 19 lipca 2010 o 15:58
0
To nie olej tylko szambo z szambowozu sie wylało
Avatar
LUBELAK / 19 lipca 2010 o 12:38
0
.am ma rację. Przy kościele zaczyna się już Al. Kraśnicka, więc wypadek był na Kraśnickiej
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 0

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 33 12

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!