Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 kwietnia 2015 r.
16:45
Edytuj ten wpis

"Konsul Banderowiec Won z Lublina”. Piskorski i Rękas razem na pikiecie

Autor: Zdjęcie autora dd
1 33 A A

W poniedziałek pod konsulatem Ukrainy przy ul. 3 maja odbyła się pikieta przeciwko nominacji Wasyla Pawluka na konsula. Konrad Rękas, organizator pikiety, zarzuca przyszłemu dyplomacie probanderowskie i szowinistyczne sympatie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
wideo: ŁM

W pikiecie wzięło udział ok. 30 osób. Aktywiści przynieśli transparenty z hasłami: "Konsul Banderowiec Won z Lublina” lub "Ludobójstwo Wołynia i Małopolski - Pamiętamy”.

- Pamiętamy te wszystkie krwawe łuny na Lubelszczyźnie, teraz następca tych ludzi, człowiek który stawia im pomniki przyjechał do Lublina i ma być konsulem - przemawiał Rękas. - Ile razy mamy jeszcze nadstawiać drugi policzek i przepraszać za krzywdy, które nam wyrządzono?

Organizatorzy pikiety należą do stowarzyszenia Powiernictwo Kresowe, której celem jest uregulowanie kwestii polskiej własności na terenach leżących obecnie w granicach Ukrainy. - Wszystkie szanse, by polskość na kresach odbudowano przepadły - stwierdził Rękas.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
won / 18 kwietnia 2015 o 18:23
+2

Won z Lublina sowieckie szumowiny!

Avatar
folkatka / 14 kwietnia 2015 o 11:54
+2

Warto pamiętać, ze poczatek państwowemu kultowi UPA dał Juszczenko - który swego czasu miał tak spore poparcie wsrod Polaków...Jeżdzę na Ukraine regularnie, i moge powiedzieć, ze w czasach przedjuszczenkowskich kultu Bandery ani UPA nie było, przynajmniej był on niewidoczny. W pewnym momencie pojawiy sie stragany z koszulkami, płytami, flagami UPOwskimi, zaś wszelkie protesty zaczęły być marginalizowane - bo UPA i wsród wielu Ukrainców zapisało sie złą sławą. Na Ukrainie po prostu w ogóle nie mówi się o ciemnej stronie działalności tej organizacji. Dla wielu ludzi UPA stała sie symbolem walki o wolność Ukrainy - tak ja przedstawia oficjalna propaganda, szkolne podręczniki etc. "Da nas UPA to bohaterowie, walczący o wolność Ukrainy, w, Polacy, tez macie swoja AK" - tak mi powiedział niedawno pewien młody Ukrainiec. Zapytany o Wołyń, odparł, że mordy były wywołane przez sowiecka agenturę, która umiejętnie podburzyła ukrainską ludność - wykorzystując zadawnione poczucie krzywdy, jaka do Polaków wielu z nich zywiło. Największa rolę powinny tu odegrać polskie władze państwowe. Niestety, Polska po raz kolejny pokazała, ze polityka historyczna na najwyzszym szczeblu nie istnieje. Było mi zwyczajnie wstyd, kiedy przeczytałam bredzenie Komorowskiego o "swarach". W ten sposób określił on bestialskie wymordowanie tysięcy ludzi...mianem swar. O ile jeszcze nie tak dawno brałam pod uwagę możliwość zagłosowania na niego, to teraz juz wiem, że jest to niemożliwe. Czym rózni sie Komorowski od czerwonych, przez całe dekady fałszujacych prawde o Katyniu? Dla mnie - niczym.

Pozostaje tylko bardzo smutnym ten fakt, ze za obronę pamięci ofiar Wołynia biora się polscy neostalinowcy. Tak - ponieważ w szeregach partii "Zmiana" nie brakuje ludzi o pogladach, które jak do tej pory były w polskiej polityce totalnym marginesem - dzisiaj zaś zaczynaja wypływać na szersze wody, dzieki tchórzliwej postawie naszych głównych polityków. .  Polecam wszystkim fejsbukowy profil "Rosyjska V Kolumna w Polsce" która dość informuje na ten temat. Polecam również bardzo dobry tekst z bloga janusza Wojciechowskiego - ten z 13 kwietnia. W całosci moge sie pod nim podpisać

http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/

Warto pamiętać, ze poczatek państwowemu kultowi UPA dał Juszczenko - który swego czasu miał tak spore poparcie wsrod Polaków...Jeżdzę na Ukraine regularnie, i moge powiedzieć, ze w czasach przedjuszczenkowskich kultu Bandery ani UPA nie było, przynajmniej był on niewidoczny. W pewnym momencie pojawiy sie stragany z koszulkami, płytami, flagami UPOwskimi, zaś wszelkie protesty zaczęły być marginalizowane - bo UPA i wsród wielu Ukrainców zapisało sie złą sławą. Na Ukrainie po prostu w ogóle nie mówi się o ciemnej stronie działalności tej or... rozwiń

Avatar
radek / 18 kwietnia 2015 o 11:13
+1

klasyka - kremlowska 5ta kolumna: partia Zmiana, OWP, Isakowicz-zalewski i cała reszta kremlowskich faszystów, Dugin'owskich Euroazjatów-oszołomów, pseudokresowiaków zapominających o 2 milionach pomordowanych na Kresach Rzeczpospolitej przez NKVD. Wszystkich tych zdrajców zapamiętać, bo po tym jak Putin uwolni swój blitzkrieg trzeba wyłapać.

klasyka - postbanserowska 5ta kolumna: Po, PiS, "Gaety Polskie" i " Wyborcze", różne Szeremietewy, Macierewicze, Wojciechowskie, Kowale, Michały i inne ukrofilskie typy i archetypy atlantyckich oszołomów i tchórzy, zapominających o bestialskich mordach na Kresach Rzeczpospolitej przez UPA. Wszystkich tych zdrajców należy zapamiętać, bo po tym jak "niezawisły" ukraiński diabeł rozpęta piekło na wschodzie Polski, to należy ich wyłapać i pod sąd.

klasyka - postbanserowska 5ta kolumna: Po, PiS, "Gaety Polskie" i " Wyborcze", różne Szeremietewy, Macierewicze, Wojciechowskie, Kowale, Michały i inne ukrofilskie typy i archetypy atlantyckich oszołomów i tchórzy, zapominających o bestialskich mordach na Kresach Rzeczpospolitej przez UPA. Wszystkich tych zdrajców należy zapamiętać, bo po tym jak "niezawisły" ukraiński diabeł rozpęta piekło na wschodzie Polski, to należy ich wyłapać i pod sąd.

rozwiń
Avatar
nikolka / 14 kwietnia 2015 o 12:12
+1

ukraińska V kolumna w polsce  jest coraz liczniejsza i ma coraz większe wpływy.na razie ten kraj nie jest dla nas zagrożeniem, ale za 20-30 lat wiele może się zmienić.to fałszywy naród z zakorzenioną nienawiścią do polaków.te prymitywy nigdy nie stanęły z nami do otwartej walki ,ale pogromy urządzały nam regularnie.

Avatar
mzły77 / 14 kwietnia 2015 o 11:20
+1

O TYM POWINNIŚMY MÓWIĆ GŁOŚNO: Ukraińcy wymordowali w latach 40-tych około 100 TYSIĘCY (!) Polaków - mężczyzn i kobiet, starców i dzieci, w BESTIALSKI sposób ZARZYNAJĄC ich, WYPRUWAJĄC WNĘTRZNOŚCI, PALĄC ŻYWCEM, ROZRYWAJĄC NIEMOWLĘTA I ROZBIJAJĄC JE O ŚCIANY DOMÓW. Siekierą odrąbywali jedną dłoń lub stopę lub 2 stopy po czym puszczali „wolno”. Dzieci, na oczach ich rodziców wrzucali do studni. Kobietom obrzynali piersi. W vaginę, a mężczyznom w odbyt wpychali na siłę szyszki specjalnie w taki sposób aby rozchylające się łuski uniemożliwiały ich wyjęcie. Wpychano butelki po czym kopali i bili po brzuchu tak aby szkło w środku pękło. Cała lista UPAińskich WYCZYNÓW jest dostępna w sieci. Było to systematyczne ludobójstwo, starannie zaplanowane i przeprowadzone ze ZWIERZĘCĄ NIENAWIŚCIĄ do Polski, POLAKÓW I WSZYSTKIEGO CO POLSKIE !!! Te zbrodnie NIGDY NIE zostały przez Ukraińców POTĘPIONE a sprawcy pozostają bezkarni ! Co więcej na Ukrainie OFICJALNIE (!) GLORYFIKUJE SIĘ (!) inspiratorów i wykonawców ludobójstwa na Polakach, uznaje ich za bohaterów narodowych, buduje się im pomniki, STAWIA ZA WZÓR dzieciom i młodzieży !!! Ukraińska administracja OD LAT konsekwentnie UTRUDNIA, a GDZIE TYLKO MOŻE (!!!!) udaremnia dokładne policzenie ofiar tej potwornej zbrodni, ich identyfikację i ustalenie miejsc, gdzie zostały zakopane, bo nie można tu mówić o pochówku należnym ludzkim istotom. Tam, gdzie udało się upamiętnić ofiary, na tabliczkach wolno wspomnieć tylko, że to "zmarli w 1943 roku" - mówienie wprost o ukraińskim ludobójstwie jest zabronione. Ukraina twierdzi, że zmierza do demokracji i wspólnoty cywilizowanych państw, ale SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ BUDUJE NA ZBRODNI I KŁAMSTWIE. To NIE SĄ podstawy, na których można stworzyć cywilizowane państwo, BEZPIECZNE DLA SĄSIADÓW, zwłaszcza (!) dla Polski. Dopóki te sprawy nie zostaną uregulowane, dopóki Ukraina oficjalnie nie przyzna się do ludobójstwa na Polakach, nie ukarze żyjących sprawców, nie przestanie ich gloryfikować i STAWIAĆ IM POMNIKI, WSZELKIE stosunki z UPAiną czy jakakolwiek ukrainą są dla Polski HANIEBNE I NIEBEZPIECZNE (!), a dla Ukrainy NIE MA (!) MIEJSCA w cywilizowanym świecie ! Dopóki nie uznają swej ludobójczej przeszłości za złą, nie wyrażą szczerej skruchy i nie przeproszą, a rodziny ich ofiar nie otrzymają zadośćuczynienia, Ukraińcy ze strony Polaków POWINNI spodziewać się JEDYNIE pogardy !

Wszystko się zgadza, jedynie Kuczma swoim dekretem zakazał gloryfikowania UPA, Bandery i innego ścierwa. Wszystkim kombatantom tych organizacji cofnął emerytury lecz ich kult jest mocno zakorzeniony w ukraińskiej świadomości. Władze lokalne nadal dbają o pamięć morderców fundując im kolejne pomniki oraz wypłacając "należne świadczenia" jednocześnie utrudniając przywrócenie godności pomordowanym. Najgorsze jest to że listę wymordowanych i spalonych polskich wsi na dzisiejszej Ukrainie nazywa się szlakiem bojowym wyzwoleńczych oddziałów ukraińskich.

Wszystko się zgadza, jedynie Kuczma swoim dekretem zakazał gloryfikowania UPA, Bandery i innego ścierwa. Wszystkim kombatantom tych organizacji cofnął emerytury lecz ich kult jest mocno zakorzeniony w ukraińskiej świadomości. Władze lokalne nadal dbają o pamięć morderców fundując im kolejne pomniki oraz wypłacając "należne świadczenia" jednocześnie utrudniając przywrócenie godności pomordowanym. Najgorsze jest to że listę wymordowanych i spalonych polskich wsi na dzisiejszej Ukrainie nazywa się szlakiem bojowym wyzwoleńczych... rozwiń

Avatar
eryk / 14 kwietnia 2015 o 09:18
+1

Co jest idiotycznego w proteście przeciwko zwolennikowi ludobójstwa??? Niektórym juz widzę, że łby rdza przeżarła...

jak na Was plują też mówicie że deszcz pada?

Avatar
słyszałemna dyskotece w UA / 14 kwietnia 2015 o 08:05
+1

Polakiw budim ryzaty!!!!!!!!!!!!!!!!!-hasło głoszone od lat na Ukrainie.

Avatar
slawek / 14 kwietnia 2015 o 05:27
+1
Ukraina zawsze byla I bed is wroga Polakom dlatego społeczeństwo musi protestować przeciw wpuszczaniu tej bandy na salony
Avatar
bombastic / 13 kwietnia 2015 o 21:49
+1

O TYM POWINNIŚMY MÓWIĆ GŁOŚNO: Ukraińcy wymordowali w latach 40-tych około 100 TYSIĘCY (!) Polaków - mężczyzn i kobiet, starców i dzieci, w BESTIALSKI sposób ZARZYNAJĄC ich, WYPRUWAJĄC WNĘTRZNOŚCI, PALĄC ŻYWCEM, ROZRYWAJĄC NIEMOWLĘTA I ROZBIJAJĄC JE O ŚCIANY DOMÓW. Siekierą odrąbywali jedną dłoń lub stopę lub 2 stopy po czym puszczali „wolno”. Dzieci, na oczach ich rodziców wrzucali do studni. Kobietom obrzynali piersi. W vaginę, a mężczyznom w odbyt wpychali na siłę szyszki specjalnie w taki sposób aby rozchylające się łuski uniemożliwiały ich wyjęcie. Wpychano butelki po czym kopali i bili po brzuchu tak aby szkło w środku pękło. Cała lista UPAińskich WYCZYNÓW jest dostępna w sieci. Było to systematyczne ludobójstwo, starannie zaplanowane i przeprowadzone ze ZWIERZĘCĄ NIENAWIŚCIĄ do Polski, POLAKÓW I WSZYSTKIEGO CO POLSKIE !!! Te zbrodnie NIGDY NIE zostały przez Ukraińców POTĘPIONE a sprawcy pozostają bezkarni ! Co więcej na Ukrainie OFICJALNIE (!) GLORYFIKUJE SIĘ (!) inspiratorów i wykonawców ludobójstwa na Polakach, uznaje ich za bohaterów narodowych, buduje się im pomniki, STAWIA ZA WZÓR dzieciom i młodzieży !!! Ukraińska administracja OD LAT konsekwentnie UTRUDNIA, a GDZIE TYLKO MOŻE (!!!!) udaremnia dokładne policzenie ofiar tej potwornej zbrodni, ich identyfikację i ustalenie miejsc, gdzie zostały zakopane, bo nie można tu mówić o pochówku należnym ludzkim istotom. Tam, gdzie udało się upamiętnić ofiary, na tabliczkach wolno wspomnieć tylko, że to "zmarli w 1943 roku" - mówienie wprost o ukraińskim ludobójstwie jest zabronione. Ukraina twierdzi, że zmierza do demokracji i wspólnoty cywilizowanych państw, ale SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ BUDUJE NA ZBRODNI I KŁAMSTWIE. To NIE SĄ podstawy, na których można stworzyć cywilizowane państwo, BEZPIECZNE DLA SĄSIADÓW, zwłaszcza (!) dla Polski. Dopóki te sprawy nie zostaną uregulowane, dopóki Ukraina oficjalnie nie przyzna się do ludobójstwa na Polakach, nie ukarze żyjących sprawców, nie przestanie ich gloryfikować i STAWIAĆ IM POMNIKI, WSZELKIE stosunki z UPAiną czy jakakolwiek ukrainą są dla Polski HANIEBNE I NIEBEZPIECZNE (!), a dla Ukrainy NIE MA (!) MIEJSCA w cywilizowanym świecie ! Dopóki nie uznają swej ludobójczej przeszłości za złą, nie wyrażą szczerej skruchy i nie przeproszą, a rodziny ich ofiar nie otrzymają zadośćuczynienia, Ukraińcy ze strony Polaków POWINNI spodziewać się JEDYNIE pogardy !

O TYM POWINNIŚMY MÓWIĆ GŁOŚNO: Ukraińcy wymordowali w latach 40-tych około 100 TYSIĘCY (!) Polaków - mężczyzn i kobiet, starców i dzieci, w BESTIALSKI sposób ZARZYNAJĄC ich, WYPRUWAJĄC WNĘTRZNOŚCI, PALĄC ŻYWCEM, ROZRYWAJĄC NIEMOWLĘTA I ROZBIJAJĄC JE O ŚCIANY DOMÓW. Siekierą odrąbywali jedną dłoń lub stopę lub 2 stopy po czym puszczali „wolno”. Dzieci, na oczach ich rodziców wrzucali do studni. Kobietom obrzynali piersi. W vaginę, a mężczyznom w odbyt wpychali na siłę szyszki specjalnie w taki sposób aby rozchylające się łuski uniemożliwia... rozwiń

Avatar
potomek z wołynia / 13 kwietnia 2015 o 19:36
+1

Takie postępowanie pokazuje jak odnoszą się władze Ukrainy do Polaków, poprostu kpią sobie to tak jak konsulem w Polsce niemieckim został by nacjonalista z Niemiec.Pamiętamy rzeź na Wołyniu doskonale i brak grobów dla wielu  zamordowanych i umęczonych a nie zastrzelonych. Plują w twarz polakom ale może znak że w Polsce  sa ich pobrtymcy . Ciekaw jestem kto zw podskokach pierwszy bedzie biegł  na spotkania w konsulacie?????

Avatar
xc / 19 kwietnia 2015 o 12:03
0

Przygłupy i oszołomy w liczbie 30 - ści 

jesteś debilem

Avatar
won / 18 kwietnia 2015 o 18:23
+2

Won z Lublina sowieckie szumowiny!

Avatar
radek / 18 kwietnia 2015 o 11:13
+1

klasyka - kremlowska 5ta kolumna: partia Zmiana, OWP, Isakowicz-zalewski i cała reszta kremlowskich faszystów, Dugin'owskich Euroazjatów-oszołomów, pseudokresowiaków zapominających o 2 milionach pomordowanych na Kresach Rzeczpospolitej przez NKVD. Wszystkich tych zdrajców zapamiętać, bo po tym jak Putin uwolni swój blitzkrieg trzeba wyłapać.

klasyka - postbanserowska 5ta kolumna: Po, PiS, "Gaety Polskie" i " Wyborcze", różne Szeremietewy, Macierewicze, Wojciechowskie, Kowale, Michały i inne ukrofilskie typy i archetypy atlantyckich oszołomów i tchórzy, zapominających o bestialskich mordach na Kresach Rzeczpospolitej przez UPA. Wszystkich tych zdrajców należy zapamiętać, bo po tym jak "niezawisły" ukraiński diabeł rozpęta piekło na wschodzie Polski, to należy ich wyłapać i pod sąd.

klasyka - postbanserowska 5ta kolumna: Po, PiS, "Gaety Polskie" i " Wyborcze", różne Szeremietewy, Macierewicze, Wojciechowskie, Kowale, Michały i inne ukrofilskie typy i archetypy atlantyckich oszołomów i tchórzy, zapominających o bestialskich mordach na Kresach Rzeczpospolitej przez UPA. Wszystkich tych zdrajców należy zapamiętać, bo po tym jak "niezawisły" ukraiński diabeł rozpęta piekło na wschodzie Polski, to należy ich wyłapać i pod sąd.

rozwiń
Avatar
Michal / 16 kwietnia 2015 o 13:13
0

klasyka - kremlowska 5ta kolumna: partia Zmiana, OWP, Isakowicz-zalewski i cała reszta kremlowskich faszystów, Dugin'owskich Euroazjatów-oszołomów, pseudokresowiaków zapominających o 2 milionach pomordowanych na Kresach Rzeczpospolitej przez NKVD. Wszystkich tych zdrajców zapamiętać, bo po tym jak Putin uwolni swój blitzkrieg trzeba wyłapać.

Avatar
krzysztof_gps / 15 kwietnia 2015 o 01:57
-1

Nigdy nie staneły do otwartej walki? A Powstanie Chmielnickiego? Korsuń? Żółte Wody? Mówi Ci to cos? 

To byli Kozacy. Współcześni Ukraińcy mają z nimi tyle wspólnego, że zamieszkują te same ziemie.

Avatar
folkatka / 14 kwietnia 2015 o 12:45
0

Nigdy nie staneły do otwartej walki? A Powstanie Chmielnickiego? Korsuń? Żółte Wody? Mówi Ci to cos? 

Avatar
nikolka / 14 kwietnia 2015 o 12:12
+1

ukraińska V kolumna w polsce  jest coraz liczniejsza i ma coraz większe wpływy.na razie ten kraj nie jest dla nas zagrożeniem, ale za 20-30 lat wiele może się zmienić.to fałszywy naród z zakorzenioną nienawiścią do polaków.te prymitywy nigdy nie stanęły z nami do otwartej walki ,ale pogromy urządzały nam regularnie.

Avatar
folkatka / 14 kwietnia 2015 o 11:54
+2

Warto pamiętać, ze poczatek państwowemu kultowi UPA dał Juszczenko - który swego czasu miał tak spore poparcie wsrod Polaków...Jeżdzę na Ukraine regularnie, i moge powiedzieć, ze w czasach przedjuszczenkowskich kultu Bandery ani UPA nie było, przynajmniej był on niewidoczny. W pewnym momencie pojawiy sie stragany z koszulkami, płytami, flagami UPOwskimi, zaś wszelkie protesty zaczęły być marginalizowane - bo UPA i wsród wielu Ukrainców zapisało sie złą sławą. Na Ukrainie po prostu w ogóle nie mówi się o ciemnej stronie działalności tej organizacji. Dla wielu ludzi UPA stała sie symbolem walki o wolność Ukrainy - tak ja przedstawia oficjalna propaganda, szkolne podręczniki etc. "Da nas UPA to bohaterowie, walczący o wolność Ukrainy, w, Polacy, tez macie swoja AK" - tak mi powiedział niedawno pewien młody Ukrainiec. Zapytany o Wołyń, odparł, że mordy były wywołane przez sowiecka agenturę, która umiejętnie podburzyła ukrainską ludność - wykorzystując zadawnione poczucie krzywdy, jaka do Polaków wielu z nich zywiło. Największa rolę powinny tu odegrać polskie władze państwowe. Niestety, Polska po raz kolejny pokazała, ze polityka historyczna na najwyzszym szczeblu nie istnieje. Było mi zwyczajnie wstyd, kiedy przeczytałam bredzenie Komorowskiego o "swarach". W ten sposób określił on bestialskie wymordowanie tysięcy ludzi...mianem swar. O ile jeszcze nie tak dawno brałam pod uwagę możliwość zagłosowania na niego, to teraz juz wiem, że jest to niemożliwe. Czym rózni sie Komorowski od czerwonych, przez całe dekady fałszujacych prawde o Katyniu? Dla mnie - niczym.

Pozostaje tylko bardzo smutnym ten fakt, ze za obronę pamięci ofiar Wołynia biora się polscy neostalinowcy. Tak - ponieważ w szeregach partii "Zmiana" nie brakuje ludzi o pogladach, które jak do tej pory były w polskiej polityce totalnym marginesem - dzisiaj zaś zaczynaja wypływać na szersze wody, dzieki tchórzliwej postawie naszych głównych polityków. .  Polecam wszystkim fejsbukowy profil "Rosyjska V Kolumna w Polsce" która dość informuje na ten temat. Polecam również bardzo dobry tekst z bloga janusza Wojciechowskiego - ten z 13 kwietnia. W całosci moge sie pod nim podpisać

http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/

Warto pamiętać, ze poczatek państwowemu kultowi UPA dał Juszczenko - który swego czasu miał tak spore poparcie wsrod Polaków...Jeżdzę na Ukraine regularnie, i moge powiedzieć, ze w czasach przedjuszczenkowskich kultu Bandery ani UPA nie było, przynajmniej był on niewidoczny. W pewnym momencie pojawiy sie stragany z koszulkami, płytami, flagami UPOwskimi, zaś wszelkie protesty zaczęły być marginalizowane - bo UPA i wsród wielu Ukrainców zapisało sie złą sławą. Na Ukrainie po prostu w ogóle nie mówi się o ciemnej stronie działalności tej or... rozwiń

Avatar
radek / 14 kwietnia 2015 o 11:39
0

Pełno idiotów na tym forum. Ty jesteś jednym z nich. Nie daj Boże takich "patriotów" i "przyjaciół" Polski. Z wrogami sami sobie poradzimy.

Do "Gościa"

A ty nie jesteś idiotą?! Takich jak ty "patriotów" są całe ogłupiałe stada. Widziśz wszędzie krew rozlaną przez Putina. A może twoja partia też ma krew na rękach. Przyznaj się, którą partię wspierasz? Taki jesteś czysty, faryzeuszu?

Nie daj Boże takich "patriotów" i "przyjaciół"  polski.

Widać, że nie zrozumiałeś mojego wpisu, a to tylko potwierdza, że możesz mieć dużo wspólnego z banderowską bracią.

Do "Gościa"

A ty nie jesteś idiotą?! Takich jak ty "patriotów" są całe ogłupiałe stada. Widziśz wszędzie krew rozlaną przez Putina. A może twoja partia też ma krew na rękach. Przyznaj się, którą partię wspierasz? Taki jesteś czysty, faryzeuszu?

Nie daj Boże takich "patriotów" i "przyjaciół"  polski.

Widać, że nie zrozumiałeś mojego wpisu, a to tylko potwierdza, że możesz mieć dużo wspólnego z banderowską bracią.

rozwiń
Avatar
mzły77 / 14 kwietnia 2015 o 11:20
+1

O TYM POWINNIŚMY MÓWIĆ GŁOŚNO: Ukraińcy wymordowali w latach 40-tych około 100 TYSIĘCY (!) Polaków - mężczyzn i kobiet, starców i dzieci, w BESTIALSKI sposób ZARZYNAJĄC ich, WYPRUWAJĄC WNĘTRZNOŚCI, PALĄC ŻYWCEM, ROZRYWAJĄC NIEMOWLĘTA I ROZBIJAJĄC JE O ŚCIANY DOMÓW. Siekierą odrąbywali jedną dłoń lub stopę lub 2 stopy po czym puszczali „wolno”. Dzieci, na oczach ich rodziców wrzucali do studni. Kobietom obrzynali piersi. W vaginę, a mężczyznom w odbyt wpychali na siłę szyszki specjalnie w taki sposób aby rozchylające się łuski uniemożliwiały ich wyjęcie. Wpychano butelki po czym kopali i bili po brzuchu tak aby szkło w środku pękło. Cała lista UPAińskich WYCZYNÓW jest dostępna w sieci. Było to systematyczne ludobójstwo, starannie zaplanowane i przeprowadzone ze ZWIERZĘCĄ NIENAWIŚCIĄ do Polski, POLAKÓW I WSZYSTKIEGO CO POLSKIE !!! Te zbrodnie NIGDY NIE zostały przez Ukraińców POTĘPIONE a sprawcy pozostają bezkarni ! Co więcej na Ukrainie OFICJALNIE (!) GLORYFIKUJE SIĘ (!) inspiratorów i wykonawców ludobójstwa na Polakach, uznaje ich za bohaterów narodowych, buduje się im pomniki, STAWIA ZA WZÓR dzieciom i młodzieży !!! Ukraińska administracja OD LAT konsekwentnie UTRUDNIA, a GDZIE TYLKO MOŻE (!!!!) udaremnia dokładne policzenie ofiar tej potwornej zbrodni, ich identyfikację i ustalenie miejsc, gdzie zostały zakopane, bo nie można tu mówić o pochówku należnym ludzkim istotom. Tam, gdzie udało się upamiętnić ofiary, na tabliczkach wolno wspomnieć tylko, że to "zmarli w 1943 roku" - mówienie wprost o ukraińskim ludobójstwie jest zabronione. Ukraina twierdzi, że zmierza do demokracji i wspólnoty cywilizowanych państw, ale SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ BUDUJE NA ZBRODNI I KŁAMSTWIE. To NIE SĄ podstawy, na których można stworzyć cywilizowane państwo, BEZPIECZNE DLA SĄSIADÓW, zwłaszcza (!) dla Polski. Dopóki te sprawy nie zostaną uregulowane, dopóki Ukraina oficjalnie nie przyzna się do ludobójstwa na Polakach, nie ukarze żyjących sprawców, nie przestanie ich gloryfikować i STAWIAĆ IM POMNIKI, WSZELKIE stosunki z UPAiną czy jakakolwiek ukrainą są dla Polski HANIEBNE I NIEBEZPIECZNE (!), a dla Ukrainy NIE MA (!) MIEJSCA w cywilizowanym świecie ! Dopóki nie uznają swej ludobójczej przeszłości za złą, nie wyrażą szczerej skruchy i nie przeproszą, a rodziny ich ofiar nie otrzymają zadośćuczynienia, Ukraińcy ze strony Polaków POWINNI spodziewać się JEDYNIE pogardy !

Wszystko się zgadza, jedynie Kuczma swoim dekretem zakazał gloryfikowania UPA, Bandery i innego ścierwa. Wszystkim kombatantom tych organizacji cofnął emerytury lecz ich kult jest mocno zakorzeniony w ukraińskiej świadomości. Władze lokalne nadal dbają o pamięć morderców fundując im kolejne pomniki oraz wypłacając "należne świadczenia" jednocześnie utrudniając przywrócenie godności pomordowanym. Najgorsze jest to że listę wymordowanych i spalonych polskich wsi na dzisiejszej Ukrainie nazywa się szlakiem bojowym wyzwoleńczych oddziałów ukraińskich.

Wszystko się zgadza, jedynie Kuczma swoim dekretem zakazał gloryfikowania UPA, Bandery i innego ścierwa. Wszystkim kombatantom tych organizacji cofnął emerytury lecz ich kult jest mocno zakorzeniony w ukraińskiej świadomości. Władze lokalne nadal dbają o pamięć morderców fundując im kolejne pomniki oraz wypłacając "należne świadczenia" jednocześnie utrudniając przywrócenie godności pomordowanym. Najgorsze jest to że listę wymordowanych i spalonych polskich wsi na dzisiejszej Ukrainie nazywa się szlakiem bojowym wyzwoleńczych... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zaledwie 100 sekund dzieli nas od północy. Wskazówki Zegara Zagłady zbliżyły się do godziny "zero"

Zaledwie 100 sekund dzieli nas od północy. Wskazówki Zegara Zagłady zbliżyły się do godziny "zero" 2 1

Wskazówki Zegara Zagłady (z ang. Doomsday Clock) zbliżyły się niebezpiecznie blisko północy - od godziny "zero" dzieli nas zaledwie 100 sekund. To pierwsze takie wskazanie od 1947 roku, czyli od momentu stworzenia Zegara.

Kolejne auta z cofniętymi licznikami. Rekordzista miał przebieg mniejszy o 900 tys. km

Kolejne auta z cofniętymi licznikami. Rekordzista miał przebieg mniejszy o 900 tys. km 0 0

Jeden dzień i trzy auta z cofniętymi licznikami. Policjanci wyjaśniają, jak doszło do zmniejszenia wskazań przejechanych kilometrów w trzech samochodach. Dwa pojazdy zatrzymano wczoraj do kontroli drogowej, a właściciel trzeciego z nich sam zgłosił się na komendę.

Czwarty transfer Wisły Puławy

Czwarty transfer Wisły Puławy 0 0

Duma Powiśla potwierdziła kolejny transfer. W piątek do drużyny Mariusza Pawlaka dołączył Dariusz Brągiel, ostatnio zawodnik Wisły Sandomierz.

W czasie II wojny światowej wydał rozkaz pacyfikacji dwóch wsi pod Krasnymstawem. Dożył 100 lat w USA

W czasie II wojny światowej wydał rozkaz pacyfikacji dwóch wsi pod Krasnymstawem. Dożył 100 lat w USA 4 11

Zbrodnia Michael Karkoc, pseudonim Wołk, który wydał rozkaz pacyfikacji wsi Chłaniów i Kolonia Władysławina pod Krasnymstawem, nie stanie przed sądem. Zmarł w wieku 100 lat w USA. – Można powiedzieć, że uciekł sprawiedliwości – mówią mieszkańcy wsi, gdzie pamięć zbrodni z 1944 roku wciąż jest żywa

Regulamin konkursu "Artyści pieniądza"

Regulamin konkursu "Artyści pieniądza" 0

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 24-26 stycznia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 24-26 stycznia 0 0

W niedzielę bardzo ważny mecz czeka piłkarki MKS Perła. Rywalem mistrzyń Polski w ramach Pucharu EHF będzie węgierski zespół ERD. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17. W weekend dwa razy swoich pupili obejrzą za to kibice siatkarzy ze Świdnika. Avia w sobotę zagra z Błękitnymi Ropczyce, a w niedzielę z Karpatami Krosno.

"Sąd Najwyższy zmuszony jest odroczyć dzisiejszą rozprawę". Zamieszanie w sądach po uchwale SN
film

"Sąd Najwyższy zmuszony jest odroczyć dzisiejszą rozprawę". Zamieszanie w sądach po uchwale SN 0 0

Warszawa. - Sąd Najwyższy zmuszony jest odroczyć dzisiejszą rozprawę - oświadczyła na początku rozprawy w Sądzie Najwyższym sędzia Małgorzata Manowska.

Zmiany w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Połączą dwa oddziały

Zmiany w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Połączą dwa oddziały 3 6

Oddział Chirurgii Piersi szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie zostanie połączony z Oddziałem Chirurgii Ogólnej. Taką decyzję podjął dzisiaj dyrektor w kontekście trwającej w placówce restrukturyzacji.

Przebudowa kompleksu Aqua Lublin. Prace będą trwały niemal do końca marca

Przebudowa kompleksu Aqua Lublin. Prace będą trwały niemal do końca marca 1 12

Od poniedziałku zamknięta będzie część kompleksu pływackiego Aqua Lublin. Niemal do końca marca będzie tutaj trwała rozbudowa systemu wentylacyjnego. Prace podzielono na dwa etapy, każdy z nich wymaga zamknięcia innej części obiektu

Start Lublin w niedzielę zagra z MKS Dąbrowa Górnicza

Start Lublin w niedzielę zagra z MKS Dąbrowa Górnicza 0 1

Czerwono-czarni będą chcieli pójść za ciosem po wygranej z HydroTruck Radom. W niedzielę ich rywalem będzie ostatni zespół w tabeli Energa Basket Ligi – MKS Dąbrowa Górnicza. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17.30, a zawody pokaże stacja Polsat Sport Extra.

Prezydencie, szanuj zieleń! I mieszkańców
Nasz komentarz

Prezydencie, szanuj zieleń! I mieszkańców 70 20

Środa, 15 stycznia. Spotkanie pt. „Zielony Lublin” w ramach Strategii Lublin 2030. Na korytarzu ciasteczka i owoce. Na sali świeże foldery o rowerowym Lublinie i – poza pracownikami kilku wydziałów Urzędu Miasta – kilkanaście zainteresowanych tematem osób. Słuchamy o sprawdzonych sposobach na łapanie deszczówki, zielonych parkingach, zazielenianiu skrzyżowań.

Samochody kontra drzewa, czyli wielka przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Za i przeciw
Magazyn

Samochody kontra drzewa, czyli wielka przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Za i przeciw 3 48

Władze miasta przekonują: ta przebudowa jest niezbędna i trzeba ją zrobić teraz, bo inaczej stracimy unijne pieniądze, a bez nich miasto nie udźwignie tej inwestycji. Dlatego nie można zmienić projektu przebudowy, który jest dobry i nie zakłada za dużej wycinki drzew. Przeciwnicy przebudowy w kształcie zatwierdzonym przez Ratusz mówią, że projekt jest zły, bo poszerzenie jezdni na skrzyżowaniach nie usprawni ruchu, a planowana wycinka drzew jest za duża i pozbawi unikalnego charakteru zarówno Al. Racławickie jak też ul. Lipową. Przedstawiamy argumenty obu stron sporu o przyszłość.

Lublin może mieć swoje centrum nauki. Taki pomysł przedstawił poseł Koalicji Obywatelskiej

Lublin może mieć swoje centrum nauki. Taki pomysł przedstawił poseł Koalicji Obywatelskiej 0 14

Osiem wniosków do tegorocznego budżetu państwa złożył lubelski poseł Koalicji Obywatelskiej Michał Krawczyk. Za najważniejszy uważa ten dotyczący powstania w Lublinie centrum nauki, wzorowanego na warszawskim „Koperniku”.

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zagra u siebie z mistrzem Polski

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zagra u siebie z mistrzem Polski 0 3

Po emocjach związanych z rozgrywkami Suzuki Pucharu Polski Kobiet czas na powrót do ligowego grania. W niedzielę (godz. 18) Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin zagra przed własną publicznością z CCC Polkowice

Jak rysuje się przyszłość zawodowych tłumaczy w Polsce?

Jak rysuje się przyszłość zawodowych tłumaczy w Polsce? 0 0

Zgodnie z opinią ekspertów, najbliższe lata dla polskiej branży tłumaczeniowej zapowiadają się nadzwyczaj wspaniale. Postępująca globalizacja wraz z nieustanną poprawą warunków na rynku pracy pozwala tłumaczom optymistycznie patrzeć w przyszłość. Choć jeszcze do niedawna osoby powiązane z tą branżą obawiały się dużej konkurencji ze strony innowacyjnych programów komputerowych, systemów i maszyn, to na szczęście człowiek w dalszym ciągu pozostaje niezastąpiony. Tylko człowiek posiadający odpowiednią wiedzę oraz umiejętności zdolny jest do przeprowadzenia kompleksowego i prawidłowego tłumaczenia wskazanego tekstu lub dokumentu. Pomimo prężnego rozwoju technologii, żadne stworzone do tej pory urządzenie nie jest w stanie zagwarantować w pełni profesjonalnego i perfekcyjnego tłumaczenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.