Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 maja 2012 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Ks. prof. Antoni Dębiński został nowym rektorem KUL

Autor: Zdjęcie autora mb
0 10 A A
 (KUL / www.kul.pl)
(KUL / www.kul.pl)

Nowym rektorem KUL został dotychczasowy dziekan Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji. Będzie rządził Katolickim Uniwersytetem Lubelskim przez najbliższe cztery lata.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ks. prof. Antoni Dębiński urodził się 1953 r. w Lublinie. Jest profesorem zwyczajnym nauk prawnych, specjalistą w zakresie prawa rzymskiego. W latach 1999-2004 pełnił funkcję prodziekana Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL, od 2004 r. pełni funkcję dziekana.

Był współinicjatorem uruchomienia kilku projektów studiów podyplomowych oraz utworzenia na wydziale Szkoły Prawa Ukraińskiego. Był inicjatorem utworzenia kierunku europeistyka oraz european studies. Pełni funkcję przewodniczącego Rady Programowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (od 2009 r.).

Więcej: Ks. prof. Antoni Dębiński nowym rektorem KUL?

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
matka Boża / 11 maja 2012 o 10:38
0
[left][color="#4b0082"][color="#000080"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#4b0082"]arne inteligenty:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [color="#FF0000"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/color]”, albo „[color="#FF0000"]Głupi Jasio[/color]”...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]„Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [color="#FF0000"]nikt z [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]nie wpadł w nałóg papiestwa[/color]![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W takiej to scenerii [color="#FF0000"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [color="#FF0000"]o nazwisku CHOBOT[/color] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]– zjawił się też i w Lublinie...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[color="#FF0000"] z taką samą mocą nienawidziły [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [color="#FF0000"]drugą rozpier[/color]...niczały [color="#FF0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [color="#FF0000"]jest to problem dla psychiatrów [/color]– na co nie raz zwracał już uwagę [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![color="#FF0000"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/color](irniętym) mniemaniu [color="#FF0000"]nazywa się POWOŁANIE[/color]...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas Polski) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II [/color]– Karola Wojtyły.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [color="#FF0000"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/color]– na to już nie raz zwracał uwagę [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I tak:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[color="#FF0000"]Pamięć i tożsamość[/color]" - [color="#FF0000"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/color]. [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Dało to to, że[color="#FF0000"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/color], a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego[color="#FF0000"] byli i są wrogami nr 1 kościoła[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Do takich wrogów zaliczał się[color="#FF0000"] [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color] -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza,[color="#FF0000"] ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Od samego też początku [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]określany był jako "[color="#FF0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color]", a w roku 2002 l
[left][color="#4b0082"][color="#000080"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#4b0082"]arne inteligenty:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy koś... rozwiń
Avatar
nadrzej / 10 maja 2012 o 16:06
0
Co tam robi Narecki? Gorszej kandydatury nie było. widać, że ta uczelnia stawia na miernoty
Avatar
on81 / 10 maja 2012 o 15:52
0
Świetny wybór, nowy rektor jest olbrzymią szansą na dalszy rozwój, poznałem Ks. prof. na studiach świetny człowiek
Avatar
roman basta / 10 maja 2012 o 14:53
0
NO TO PLATFORMA PO KULOWA RZĄDZI!! CZY TEN TYP TO MIŁOŚNIK PARTII RZĄDZĄCEJ?
Avatar
rss / 10 maja 2012 o 14:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1336648735' post='629048']
ksiądz!? jak ksiądz może być ?
[/quote]
Normalnie-nawet musi bo to PRYWATNA kościelna uczelnia jedynie na prawach uczelni państwowych.
Avatar
Gość / 10 maja 2012 o 13:18
0
ksiądz!? jak ksiądz może być ?
Avatar
rss / 10 maja 2012 o 13:05
0
Super, I rektor i prorektorzy gwarantują profesjonalne zarządzanie uczelnią.
Avatar
lublinek / 10 maja 2012 o 12:57
0
Doskonały wybór
Avatar
Gość / 10 maja 2012 o 12:54
0
Brawo! Prawidłowy wybór.
Avatar
Gość / 10 maja 2012 o 12:49
0
Barwo! Dobry wybór!
Avatar
matka Boża / 11 maja 2012 o 10:38
0
[left][color="#4b0082"][color="#000080"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#4b0082"]arne inteligenty:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [color="#FF0000"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/color]”, albo „[color="#FF0000"]Głupi Jasio[/color]”...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]„Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [color="#FF0000"]nikt z [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]nie wpadł w nałóg papiestwa[/color]![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W takiej to scenerii [color="#FF0000"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [color="#FF0000"]o nazwisku CHOBOT[/color] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]– zjawił się też i w Lublinie...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[color="#FF0000"] z taką samą mocą nienawidziły [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [color="#FF0000"]drugą rozpier[/color]...niczały [color="#FF0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [color="#FF0000"]jest to problem dla psychiatrów [/color]– na co nie raz zwracał już uwagę [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![color="#FF0000"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/color](irniętym) mniemaniu [color="#FF0000"]nazywa się POWOŁANIE[/color]...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas Polski) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II [/color]– Karola Wojtyły.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [color="#FF0000"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/color]– na to już nie raz zwracał uwagę [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I tak:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[color="#FF0000"]Pamięć i tożsamość[/color]" - [color="#FF0000"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/color]. [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Dało to to, że[color="#FF0000"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/color], a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego[color="#FF0000"] byli i są wrogami nr 1 kościoła[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Do takich wrogów zaliczał się[color="#FF0000"] [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color] -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza,[color="#FF0000"] ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Od samego też początku [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]określany był jako "[color="#FF0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color]", a w roku 2002 l
[left][color="#4b0082"][color="#000080"]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#4b0082"]arne inteligenty:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy koś... rozwiń
Avatar
nadrzej / 10 maja 2012 o 16:06
0
Co tam robi Narecki? Gorszej kandydatury nie było. widać, że ta uczelnia stawia na miernoty
Avatar
on81 / 10 maja 2012 o 15:52
0
Świetny wybór, nowy rektor jest olbrzymią szansą na dalszy rozwój, poznałem Ks. prof. na studiach świetny człowiek
Avatar
roman basta / 10 maja 2012 o 14:53
0
NO TO PLATFORMA PO KULOWA RZĄDZI!! CZY TEN TYP TO MIŁOŚNIK PARTII RZĄDZĄCEJ?
Avatar
rss / 10 maja 2012 o 14:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1336648735' post='629048']
ksiądz!? jak ksiądz może być ?
[/quote]
Normalnie-nawet musi bo to PRYWATNA kościelna uczelnia jedynie na prawach uczelni państwowych.
Avatar
Gość / 10 maja 2012 o 13:18
0
ksiądz!? jak ksiądz może być ?
Avatar
rss / 10 maja 2012 o 13:05
0
Super, I rektor i prorektorzy gwarantują profesjonalne zarządzanie uczelnią.
Avatar
lublinek / 10 maja 2012 o 12:57
0
Doskonały wybór
Avatar
Gość / 10 maja 2012 o 12:54
0
Brawo! Prawidłowy wybór.
Avatar
Gość / 10 maja 2012 o 12:49
0
Barwo! Dobry wybór!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 28 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 27 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 156 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 420 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 10 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 24 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!