Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 maja 2010 r.
11:57
Edytuj ten wpis

Kto bardziej pomógł powodzianom? Radni licytowali się na sesji w Ratuszu

0 17 A A

Władze miasta przekazały 150 tys zł pomocy dla zalanej gminy Wilków. Przy okazji doszło do licytacji radnych, kto bardziej pomógł poszkodowanym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W pierwszej wersji uchwały władze miasta wnioskowały o przekazanie stu tysięcy zł na rzecz gminy Wilków. W ostatniej chwili wiceprezydent Krzysztof Żuk zaproponował o 50 tysięcy więcej.

Radni zgodzili się na to bez dyskusji. Do wymiany zdań doszło przy wniosku radnego Leszka Daniewskiego PO, który zaproponował, by każdy z radnych przekazał dobrowolnie część swojej diety na rzecz potrzebujących.

- Ja już w poniedziałek zakupiłam materiały dla mieszkańców Wilkowa, to teraz mam przedstawić fakturę? – pytała się radna Elżbieta Dados PiS. – Społecznicy z mojej dzielnicy zaproponowali zorganizowanie półkolonii dla dzieci z terenów zalanych – dodała.

Na to radny Leszek Daniewski odparł, że rada dzielnicy z Zemborzyc podjęła podobne działania. Sytuację starała się uspokoić radna Wioletta Szafrańska-Kocuń. – Proszę, nie licytujmy się – apelowała do swoich kolegów.

Ostatecznie sprawa przekazania części diet nie została rozwiązana.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JL / 28 maja 2010 o 15:50
0
r napisał:
i kończąc jeżeli tak jak piszesz (osoby które tak się wypowiadają na forum) są to wyborcy rozumiem, że w domyśle że moi wyborcy to powiem Ci szczerze że mi wstyd za nich



Internet, drogi Panie Radny, gwarantuje pozorną anonimowość. W przeciwieństwie do Pana, to jednak podpisałem się inicjałami. Panu nadal brakuje odwagi, by przynajmniej tak się podpisać. Strach przed wyborcami? Sądząc po chaotycznej wypowiedzi, odpowiedź pisana była pod wpływem silnego wzburzenia.
Jeżeli wyborcy kierują pod adresem swoich „wybrańców” inwektywy, a może nawet wskazują im odpowiednie miejsce do pracy, bo ich zdaniem nie nadaja się do niczego innego, to znaczy, że cos nie jest tak z przedstawicielami tej spolecznosci. Proszę popytać swoich wyborców co myślą o swoich przedstawicielach. Czy kiedykolwiek poprosił Pan, zwykłego mieszkańca miasta o jego opinię odnośnie funkcjonowania RM? Wydaje mi się, że to co piszą forumowicze, jest odzwierciedleniem nastrojów panujących w mieście. Nie zajmujecie się Państwo rzeczami ważnymi dla miasta (rozwój, albo przynajmniej by życie w nim było mniej uciążliwe). Ważniejsze są sprawy takie jak nadanie nazwy ulicy wbrew woli mieszkańców, czy też blokowanie inwestycji. Nie wspomne tu już o politycznych swarach i blokowaniu niektórych dobrych pomysłów.
Jako polityk, a tym samym osoba publiczna, proszę się liczyć z tym, że każde posunięcie będzie krytykowane, a nawet sprawdzane przez elektorat. Dlatego też pozwoliłem sobie poprosić o wgląd do rzeczonego rachunku. Czy to od razu znaczy, że sugeruję kłamstwo? W mojej opinii - nie. Kradzieży też nie zasugerowałem. Pańską wypowiedź traktuję jako – tu zacytuję „klasyka gatunku", a być może nawet Pańskiego mentora - semantyczne nadużycie.
Jako wyborca mam prawo zapytać swojego przedstawiciela o to co zrobił dla swojej społeczności i rozliczyć go z efektów jego pracy. Tak naprawdę to radni są „pracownikami” mieszkańców tego miasta. I jako pracodawcy możemy rozliczyć, Was radnych, za okres 4 lat pracy na rzecz miasta, na naszą rzecz. Rachunek oczywiście wystawimy w trakcie wyborów. Dla uścślenia, mój przedstawiciel w radzie miasta zajmuje sie w wiekszości parkigami. W chwili kiedy jego działania były potrzebny, zniknał. Nie odpowiadał na telefony. Jego działania nijak sie miały do pieknych haseł na jego stronie internetowej. Od prawie roku czekam na jego odpowiedz w sprawie interesującej wszystkich mieszkańców jednej z dzielnic Lublina.

Do błędu się przyznałem. Pani Ewa jest bardziej znana niż Pańska koleżanka. Jak rozumiem, Pani E. Dados jest koleżanką z ławy RM, może nawet partyjną. Błąd jaki popełniłem, jest powszechnie znany. Wiele osób myli. Jeżeli wytknięcie mi omyłki, natychmiast poprawionej, jest szczytem złośliwości… to gratuluję. Proszę startować w mistrzostwach ciętej riposty.

A na koniec, proszę o przestrzeganie pewnych form, bo jakoś nie przypominam sobie żadnego stopnia zażyłości, tym bardziej, ze sam Pan wspomina o kulturze. Każdego interlokutora należy szanować, chyba, że chce Pan być nasladowca kolejnego klasyka gatunku i odpowiedzieć mi w stylu praskowarszawskim.



Internet, drogi Panie Radny, gwarantuje pozorną anonimowość. W przeciwieństwie do Pana, to jednak podpisałem się inicjałami. Panu nadal brakuje odwagi, by przynajmniej tak się podpisać. Strach przed wyborcami? Sądząc po chaotycznej wypowiedzi, odpowiedź pisana była pod wpływem silnego wzburzenia.
Jeżeli wyborcy kierują pod adresem swoich „wybrańców” inwektywy, a może nawet wskazują im odpowiednie miejsce do pracy, bo ich zdaniem nie nadaja się do niczego innego, to znaczy, że cos nie jest ... rozwiń
Avatar
~Piotr~ / 27 maja 2010 o 22:39
0
Ciekawe czego Straży Miejkiej radni nie wysłali do pomocy tylko tylko impreze z pogranicznikami zrobili żeby pokazać ilu ich jest.A tam by sie przydali w tych ciężkich chwilach a nie tylko mandaty pisać bo tak uchwalili że miliony do kay miejskiej mają spływać a o porządek teraz nie ma kto dbać.To po co ta Straż Miejska więceej zarobią jak ją zlikwidują a nie na drapane liczą od biednych ludzi bo parkingów w lublinie brak. Czasy sie zmieniły i pojazdów wiecej nie na te parkingi i ulice!!!!Ale kogo to byle kasa wpływała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTOŚ POWINIEN Z NIMI ZROBIĆ PORZĄDEK NIE TYLKO OBIECYWAĆ ALE TWARDO LUBLIN MA BYĆ CZYSTY STRAŻ MIEJSKA TO NIE DROGÓWKA SĄ OD PORZĄDKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Ciekawe czego Straży Miejkiej radni nie wysłali do pomocy tylko tylko impreze z pogranicznikami zrobili żeby pokazać ilu ich jest.A tam by sie przydali w tych ciężkich chwilach a nie tylko mandaty pisać bo tak uchwalili że miliony do kay miejskiej mają spływać a o porządek teraz nie ma kto dbać.To po co ta Straż Miejska więceej zarobią jak ją zlikwidują a nie na drapane liczą od biednych ludzi bo parkingów w lublinie brak. Czasy sie zmieniły i pojazdów wiecej nie na te parkingi i ulice!!!!Ale kogo to byle kasa wpływała!&#... rozwiń
Avatar
r / 27 maja 2010 o 17:57
0
JL napisał:
.... Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. ....


i kończąc jeżeli tak jak piszesz (osoby które tak się wypowiadają na forum) są to wyborcy rozumiem, że w domyśle że moi wyborcy to powiem Ci szczerze że mi wstyd za nich


i kończąc jeżeli tak jak piszesz (osoby które tak się wypowiadają na forum) są to wyborcy rozumiem, że w domyśle że moi wyborcy to powiem Ci szczerze że mi wstyd za nich rozwiń
Avatar
radny / 27 maja 2010 o 17:50
0
JL napisał:
Panie (niepo)Radny,
Swoim postem pokazałeś Pan bute i arogancję. Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. Prosze pamietac, ze raz dana wladza w wyborach nie oznacza jej posiadania az do smierci. Zaluje, ze nie podpisal sie Pan z imienia i nazwiska, o inicjalach juz nie wspomne.


Rozumiem drogi wyborco że ty forumowicze mogę wszystkich obrzucać błotem, poczytaj posty jest coś o bydle, bardzo często czytam o złodziejach itp inwektywy i to wg Ciebie jest ok, dla mnie pisanie o bydle, czy też o złodziejstwie dla samego pisania, czy też teksty typu za do łopat to jest typowy forumowy trollizm, i nic tu nie ma z buty i arogancji, gdyby ktoś napisał konstruktywnie co jest źle nigdy bym się tak do takiego forumowicza nie odniósł
najlepiej jest napisać że darmozjady nic nie robią a potem się okazuje i tu będę złośliwy żę samemu myli się Elę z Ewą, dobrze że się chociaż poprawiłeś,
co do reszty sugerujesz ze pani D nie kupiła pomocy o której mówiła, (osobiście uważam że takimi rzeczami nie powinna się chwalić) ale z drugiej strony pisząc o tym że z chęcią zobaczyłbym fakturę sugerujesz ze tego nie zrobiła czyli kłamie lub też te rzeczy ukradła, chcesz zobaczyć fakturkę a nie podajesz swoich namiarów nawet maila gdzie by można było skan tej fakturki podesłać....takie zachowanie jest dla mnie butą i arogancją oraz zwykłym brakiem kultury, rozumiem żę forum daje pewną anonimowość ale myślę że przede wszystkim trzeba wymagać od siebie a nie zarzucać np arogancję innym, przeczytaj uważnie pierwsze komentarze i sam mi powiedz /napisz/ jak je można określić
pozdrawiam
radny


Rozumiem drogi wyborco że ty forumowicze mogę wszystkich obrzucać błotem, poczytaj posty jest coś o bydle, bardzo często czytam o złodziejach itp inwektywy i to wg Ciebie jest ok, dla mnie pisanie o bydle, czy też o złodziejstwie dla samego pisania, czy też teksty typu za do łopat to jest typowy forumowy trollizm, i nic tu nie ma z buty i arogancji, gdyby ktoś napisał konstruktywnie co jest źle nigdy bym się tak do takiego forumowicza nie odniósł
najlepiej jest napisać że darmozjady nic nie robią a potem się ... rozwiń
Avatar
JL / 27 maja 2010 o 17:14
0
W poscie wkradl sie bład: chodzi o Pania Elżbiete Dados, a nie Ewę. Przepraszam Panią Ewę. Robi Pani wspaniałe rzeczy dla innych
Avatar
JL / 27 maja 2010 o 17:11
0
radny napisał:
Typowe sączenie jadu przez forumowych trolli, to że miasto dało pieniądze na powodzian to chyba dobrze, a to że każdy daje /wpłaca/ sam/ także radni/ to też chyba dobrze, zaraz zaczęło by się roztrząsanie kto dał 10 a kto 1000 pln, osobiście wpłaciłem kwotę na jaką mnie stać i nie będe się tym wszystkim chwalił bo do tego prowadziła propozycja potrącania diet, uważam że najważniejsza jest pomoc, a nie informowanie o tym że się jej udzieliło i w jakiej wysokości
Radny


Panie (niepo)Radny,
Swoim postem pokazałeś Pan bute i arogancję. Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. Prosze pamietac, ze raz dana wladza w wyborach nie oznacza jej posiadania az do smierci. Zaluje, ze nie podpisal sie Pan z imienia i nazwiska, o inicjalach juz nie wspomne.

Zenujace jest to jak partyjne interesy sa realizowane kosztem waznych spolecznie rzeczy. Przyklad? Prosze bardzo - gorki czechowskie. Bujacie sie z tym juz kilka lat. Zamiast raz na zawsze sprawe zamknac i czekac na osad historii.

Publiczne chwalenie się przez Pania Dados ile to ona kupiła, wg mnie to tylko i wylacznie zagranie pod katem wyborow samorzadowych, to nic innego jak rozpaczliwa proba ratowania wizerunku.
Swoja dorga chcialbym zobaczyc dowod zakupu tych rzeczy przez Panią Radna. Pani Ewo, kiedy mozna obejrzec paragon?

Życze braku poparcia w najblizszych wyborach
Wyborca


Panie (niepo)Radny,
Swoim postem pokazałeś Pan bute i arogancję. Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. Prosze pamietac, ze raz dana wladza w wyborach nie oznacza jej posiadania az do smierci. Zaluje, ze nie podpisal sie Pan z imienia i nazwiska, o in... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 16:46
0
Rozumiem że szanowny pan dziennikarz w czasie dyskusji przysnął lub też pił wodę na korytarzu i stąd ta oczywista pomyłka
Wniosek po podwyższenie kwoty zgłosili radni a żuk się jedynie do niego przychylił, a nie tak jak pisze szanowny pan dziennikarz i jestem pewien że szybko naprawi to oczywiste przejęzyczenie
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 15:35
0
Mam nadzieję, ze radna Dados nie rozliczy tej faktury za materiały budowlane dla mieszkańców Wilkowa w przyszłorocznym picie
Avatar
zieluna haluna / 27 maja 2010 o 15:14
0
[size=4]samżeś troll małpoludzie[/size]
Avatar
radny / 27 maja 2010 o 15:04
0
aqq napisał:
no tak, publiczne pieniążki wydaje się łatwo, a prywatne zawsze są pod szczególnym nadzorem

Typowe sączenie jadu przez forumowych trolli, to że miasto dało pieniądze na powodzian to chyba dobrze, a to że każdy daje /wpłaca/ sam/ także radni/ to też chyba dobrze, zaraz zaczęło by się roztrząsanie kto dał 10 a kto 1000 pln, osobiście wpłaciłem kwotę na jaką mnie stać i nie będe się tym wszystkim chwalił bo do tego prowadziła propozycja potrącania diet, uważam że najważniejsza jest pomoc, a nie informowanie o tym że się jej udzieliło i w jakiej wysokości
Radny

Typowe sączenie jadu przez forumowych trolli, to że miasto dało pieniądze na powodzian to chyba dobrze, a to że każdy daje /wpłaca/ sam/ także radni/ to też chyba dobrze, zaraz zaczęło by się roztrząsanie kto dał 10 a kto 1000 pln, osobiście wpłaciłem kwotę na jaką mnie stać i nie będe się tym wszystkim chwalił bo do tego prowadziła propozycja potrącania diet, uważam że najważniejsza jest pomoc, a nie informowanie o tym że się jej udzieliło i w jakiej wysokości
Radny rozwiń
Avatar
JL / 28 maja 2010 o 15:50
0
r napisał:
i kończąc jeżeli tak jak piszesz (osoby które tak się wypowiadają na forum) są to wyborcy rozumiem, że w domyśle że moi wyborcy to powiem Ci szczerze że mi wstyd za nich



Internet, drogi Panie Radny, gwarantuje pozorną anonimowość. W przeciwieństwie do Pana, to jednak podpisałem się inicjałami. Panu nadal brakuje odwagi, by przynajmniej tak się podpisać. Strach przed wyborcami? Sądząc po chaotycznej wypowiedzi, odpowiedź pisana była pod wpływem silnego wzburzenia.
Jeżeli wyborcy kierują pod adresem swoich „wybrańców” inwektywy, a może nawet wskazują im odpowiednie miejsce do pracy, bo ich zdaniem nie nadaja się do niczego innego, to znaczy, że cos nie jest tak z przedstawicielami tej spolecznosci. Proszę popytać swoich wyborców co myślą o swoich przedstawicielach. Czy kiedykolwiek poprosił Pan, zwykłego mieszkańca miasta o jego opinię odnośnie funkcjonowania RM? Wydaje mi się, że to co piszą forumowicze, jest odzwierciedleniem nastrojów panujących w mieście. Nie zajmujecie się Państwo rzeczami ważnymi dla miasta (rozwój, albo przynajmniej by życie w nim było mniej uciążliwe). Ważniejsze są sprawy takie jak nadanie nazwy ulicy wbrew woli mieszkańców, czy też blokowanie inwestycji. Nie wspomne tu już o politycznych swarach i blokowaniu niektórych dobrych pomysłów.
Jako polityk, a tym samym osoba publiczna, proszę się liczyć z tym, że każde posunięcie będzie krytykowane, a nawet sprawdzane przez elektorat. Dlatego też pozwoliłem sobie poprosić o wgląd do rzeczonego rachunku. Czy to od razu znaczy, że sugeruję kłamstwo? W mojej opinii - nie. Kradzieży też nie zasugerowałem. Pańską wypowiedź traktuję jako – tu zacytuję „klasyka gatunku", a być może nawet Pańskiego mentora - semantyczne nadużycie.
Jako wyborca mam prawo zapytać swojego przedstawiciela o to co zrobił dla swojej społeczności i rozliczyć go z efektów jego pracy. Tak naprawdę to radni są „pracownikami” mieszkańców tego miasta. I jako pracodawcy możemy rozliczyć, Was radnych, za okres 4 lat pracy na rzecz miasta, na naszą rzecz. Rachunek oczywiście wystawimy w trakcie wyborów. Dla uścślenia, mój przedstawiciel w radzie miasta zajmuje sie w wiekszości parkigami. W chwili kiedy jego działania były potrzebny, zniknał. Nie odpowiadał na telefony. Jego działania nijak sie miały do pieknych haseł na jego stronie internetowej. Od prawie roku czekam na jego odpowiedz w sprawie interesującej wszystkich mieszkańców jednej z dzielnic Lublina.

Do błędu się przyznałem. Pani Ewa jest bardziej znana niż Pańska koleżanka. Jak rozumiem, Pani E. Dados jest koleżanką z ławy RM, może nawet partyjną. Błąd jaki popełniłem, jest powszechnie znany. Wiele osób myli. Jeżeli wytknięcie mi omyłki, natychmiast poprawionej, jest szczytem złośliwości… to gratuluję. Proszę startować w mistrzostwach ciętej riposty.

A na koniec, proszę o przestrzeganie pewnych form, bo jakoś nie przypominam sobie żadnego stopnia zażyłości, tym bardziej, ze sam Pan wspomina o kulturze. Każdego interlokutora należy szanować, chyba, że chce Pan być nasladowca kolejnego klasyka gatunku i odpowiedzieć mi w stylu praskowarszawskim.



Internet, drogi Panie Radny, gwarantuje pozorną anonimowość. W przeciwieństwie do Pana, to jednak podpisałem się inicjałami. Panu nadal brakuje odwagi, by przynajmniej tak się podpisać. Strach przed wyborcami? Sądząc po chaotycznej wypowiedzi, odpowiedź pisana była pod wpływem silnego wzburzenia.
Jeżeli wyborcy kierują pod adresem swoich „wybrańców” inwektywy, a może nawet wskazują im odpowiednie miejsce do pracy, bo ich zdaniem nie nadaja się do niczego innego, to znaczy, że cos nie jest ... rozwiń
Avatar
~Piotr~ / 27 maja 2010 o 22:39
0
Ciekawe czego Straży Miejkiej radni nie wysłali do pomocy tylko tylko impreze z pogranicznikami zrobili żeby pokazać ilu ich jest.A tam by sie przydali w tych ciężkich chwilach a nie tylko mandaty pisać bo tak uchwalili że miliony do kay miejskiej mają spływać a o porządek teraz nie ma kto dbać.To po co ta Straż Miejska więceej zarobią jak ją zlikwidują a nie na drapane liczą od biednych ludzi bo parkingów w lublinie brak. Czasy sie zmieniły i pojazdów wiecej nie na te parkingi i ulice!!!!Ale kogo to byle kasa wpływała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTOŚ POWINIEN Z NIMI ZROBIĆ PORZĄDEK NIE TYLKO OBIECYWAĆ ALE TWARDO LUBLIN MA BYĆ CZYSTY STRAŻ MIEJSKA TO NIE DROGÓWKA SĄ OD PORZĄDKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Ciekawe czego Straży Miejkiej radni nie wysłali do pomocy tylko tylko impreze z pogranicznikami zrobili żeby pokazać ilu ich jest.A tam by sie przydali w tych ciężkich chwilach a nie tylko mandaty pisać bo tak uchwalili że miliony do kay miejskiej mają spływać a o porządek teraz nie ma kto dbać.To po co ta Straż Miejska więceej zarobią jak ją zlikwidują a nie na drapane liczą od biednych ludzi bo parkingów w lublinie brak. Czasy sie zmieniły i pojazdów wiecej nie na te parkingi i ulice!!!!Ale kogo to byle kasa wpływała!&#... rozwiń
Avatar
r / 27 maja 2010 o 17:57
0
JL napisał:
.... Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. ....


i kończąc jeżeli tak jak piszesz (osoby które tak się wypowiadają na forum) są to wyborcy rozumiem, że w domyśle że moi wyborcy to powiem Ci szczerze że mi wstyd za nich


i kończąc jeżeli tak jak piszesz (osoby które tak się wypowiadają na forum) są to wyborcy rozumiem, że w domyśle że moi wyborcy to powiem Ci szczerze że mi wstyd za nich rozwiń
Avatar
radny / 27 maja 2010 o 17:50
0
JL napisał:
Panie (niepo)Radny,
Swoim postem pokazałeś Pan bute i arogancję. Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. Prosze pamietac, ze raz dana wladza w wyborach nie oznacza jej posiadania az do smierci. Zaluje, ze nie podpisal sie Pan z imienia i nazwiska, o inicjalach juz nie wspomne.


Rozumiem drogi wyborco że ty forumowicze mogę wszystkich obrzucać błotem, poczytaj posty jest coś o bydle, bardzo często czytam o złodziejach itp inwektywy i to wg Ciebie jest ok, dla mnie pisanie o bydle, czy też o złodziejstwie dla samego pisania, czy też teksty typu za do łopat to jest typowy forumowy trollizm, i nic tu nie ma z buty i arogancji, gdyby ktoś napisał konstruktywnie co jest źle nigdy bym się tak do takiego forumowicza nie odniósł
najlepiej jest napisać że darmozjady nic nie robią a potem się okazuje i tu będę złośliwy żę samemu myli się Elę z Ewą, dobrze że się chociaż poprawiłeś,
co do reszty sugerujesz ze pani D nie kupiła pomocy o której mówiła, (osobiście uważam że takimi rzeczami nie powinna się chwalić) ale z drugiej strony pisząc o tym że z chęcią zobaczyłbym fakturę sugerujesz ze tego nie zrobiła czyli kłamie lub też te rzeczy ukradła, chcesz zobaczyć fakturkę a nie podajesz swoich namiarów nawet maila gdzie by można było skan tej fakturki podesłać....takie zachowanie jest dla mnie butą i arogancją oraz zwykłym brakiem kultury, rozumiem żę forum daje pewną anonimowość ale myślę że przede wszystkim trzeba wymagać od siebie a nie zarzucać np arogancję innym, przeczytaj uważnie pierwsze komentarze i sam mi powiedz /napisz/ jak je można określić
pozdrawiam
radny


Rozumiem drogi wyborco że ty forumowicze mogę wszystkich obrzucać błotem, poczytaj posty jest coś o bydle, bardzo często czytam o złodziejach itp inwektywy i to wg Ciebie jest ok, dla mnie pisanie o bydle, czy też o złodziejstwie dla samego pisania, czy też teksty typu za do łopat to jest typowy forumowy trollizm, i nic tu nie ma z buty i arogancji, gdyby ktoś napisał konstruktywnie co jest źle nigdy bym się tak do takiego forumowicza nie odniósł
najlepiej jest napisać że darmozjady nic nie robią a potem się ... rozwiń
Avatar
JL / 27 maja 2010 o 17:14
0
W poscie wkradl sie bład: chodzi o Pania Elżbiete Dados, a nie Ewę. Przepraszam Panią Ewę. Robi Pani wspaniałe rzeczy dla innych
Avatar
JL / 27 maja 2010 o 17:11
0
radny napisał:
Typowe sączenie jadu przez forumowych trolli, to że miasto dało pieniądze na powodzian to chyba dobrze, a to że każdy daje /wpłaca/ sam/ także radni/ to też chyba dobrze, zaraz zaczęło by się roztrząsanie kto dał 10 a kto 1000 pln, osobiście wpłaciłem kwotę na jaką mnie stać i nie będe się tym wszystkim chwalił bo do tego prowadziła propozycja potrącania diet, uważam że najważniejsza jest pomoc, a nie informowanie o tym że się jej udzieliło i w jakiej wysokości
Radny


Panie (niepo)Radny,
Swoim postem pokazałeś Pan bute i arogancję. Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. Prosze pamietac, ze raz dana wladza w wyborach nie oznacza jej posiadania az do smierci. Zaluje, ze nie podpisal sie Pan z imienia i nazwiska, o inicjalach juz nie wspomne.

Zenujace jest to jak partyjne interesy sa realizowane kosztem waznych spolecznie rzeczy. Przyklad? Prosze bardzo - gorki czechowskie. Bujacie sie z tym juz kilka lat. Zamiast raz na zawsze sprawe zamknac i czekac na osad historii.

Publiczne chwalenie się przez Pania Dados ile to ona kupiła, wg mnie to tylko i wylacznie zagranie pod katem wyborow samorzadowych, to nic innego jak rozpaczliwa proba ratowania wizerunku.
Swoja dorga chcialbym zobaczyc dowod zakupu tych rzeczy przez Panią Radna. Pani Ewo, kiedy mozna obejrzec paragon?

Życze braku poparcia w najblizszych wyborach
Wyborca


Panie (niepo)Radny,
Swoim postem pokazałeś Pan bute i arogancję. Nazywanie forumowiczow, wskazujacych jak bardzo ta sytuacja jest zenujaca dla otoczenia, a przede wszystkim wyborcow, trollami forumowymi jest co najmniej niestosowne. Jak osoba zaufania publicznego moze tak wyrazac sie o mieszkancach swojego miasta. Wiele z tych osob to nikt inny jka tylko wyborcy. Prosze pamietac, ze raz dana wladza w wyborach nie oznacza jej posiadania az do smierci. Zaluje, ze nie podpisal sie Pan z imienia i nazwiska, o in... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 16:46
0
Rozumiem że szanowny pan dziennikarz w czasie dyskusji przysnął lub też pił wodę na korytarzu i stąd ta oczywista pomyłka
Wniosek po podwyższenie kwoty zgłosili radni a żuk się jedynie do niego przychylił, a nie tak jak pisze szanowny pan dziennikarz i jestem pewien że szybko naprawi to oczywiste przejęzyczenie
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 15:35
0
Mam nadzieję, ze radna Dados nie rozliczy tej faktury za materiały budowlane dla mieszkańców Wilkowa w przyszłorocznym picie
Avatar
zieluna haluna / 27 maja 2010 o 15:14
0
[size=4]samżeś troll małpoludzie[/size]
Avatar
radny / 27 maja 2010 o 15:04
0
aqq napisał:
no tak, publiczne pieniążki wydaje się łatwo, a prywatne zawsze są pod szczególnym nadzorem

Typowe sączenie jadu przez forumowych trolli, to że miasto dało pieniądze na powodzian to chyba dobrze, a to że każdy daje /wpłaca/ sam/ także radni/ to też chyba dobrze, zaraz zaczęło by się roztrząsanie kto dał 10 a kto 1000 pln, osobiście wpłaciłem kwotę na jaką mnie stać i nie będe się tym wszystkim chwalił bo do tego prowadziła propozycja potrącania diet, uważam że najważniejsza jest pomoc, a nie informowanie o tym że się jej udzieliło i w jakiej wysokości
Radny

Typowe sączenie jadu przez forumowych trolli, to że miasto dało pieniądze na powodzian to chyba dobrze, a to że każdy daje /wpłaca/ sam/ także radni/ to też chyba dobrze, zaraz zaczęło by się roztrząsanie kto dał 10 a kto 1000 pln, osobiście wpłaciłem kwotę na jaką mnie stać i nie będe się tym wszystkim chwalił bo do tego prowadziła propozycja potrącania diet, uważam że najważniejsza jest pomoc, a nie informowanie o tym że się jej udzieliło i w jakiej wysokości
Radny rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 462 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!