Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 września 2010 r.
15:17
Edytuj ten wpis

Kuchenne Rewolucje: Czarcia Łapa na widelcu Magdy Gessler

0 30 A A

Tym razem nie było żadnej krytyki, przekleństw i wypluwania mięsa. Magda Gessler zachwyciła się kuchnią i zmianami, które po jej sugestiach wprowadziła lubelska Czarcia Łapa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Słynna restauratorka kolejny odcinek telewizyjnych "Kuchennych Rewolucji” kręciła na lubelskim Starym Mieście – w Czarciej Łapie. Pierwsza część programu była nagrywana latem. W niedzielę Gessler przyjechała zobaczyć zmiany, które wtedy zaproponowała.

– Jesteśmy zachwyceni opiniami pani Magdy – cieszy się Łukasz Nowomiejski, menedżer Czarciej Łapy. – Już nie możemy się doczekać emisji programu z naszym udziałem (TVN szykuje go na późną jesień – dop. red.).

Czarcia czekała na wizytę ekipy TVN od kilkunastu dni. Właściciele restauracji dostali nieoficjalną informację, że Gessler może się zjawić lada dzień.

Atmosferę dodatkowo podgrzała emisja kontrowersyjnego odcinka z udziałem lubelskiego Jesz Burgera. Gessler nie zostawiła na restauracji i jej właścicielach suchej nitki. A mięso z hamburgera, którego dostała do zjedzenia, ostentacyjnie wypluła.

Nic dziwnego, że w Czarciej Łapie od ponad tygodnia wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na stolikach codziennie leżały turkusowe obrusy, które zaproponowała Gessler. Były też lustra, lampy i świece, które zasugerowała. W kuchni wszystko na wysoki połysk. A kucharze i kelnerzy każdego dnia w pełnej gotowości.

– Wprowadziliśmy wszystkie zmiany i spokojnie czekamy – mówił kilka dni temu na naszych łamach menedżer.

Gessler zjawiła się w niedzielę wieczorem. – Było super – mówi Ł. Nowomiejski. – Pani Magdzie wszystko smakowało. Powiedziała, że nasza kuchnia jest jedną z najlepszych w Polsce. Chwaliła wystrój.

Menedżer Czarciej podkreśla, że jego restauracja, w przeciwieństwie do Jesz Burgera, dostosowała się do wszystkich zaleceń Gessler. – Warto było, bo efekty już widać – mówi Nowomiejski. – Nawet bez emisji programu mamy więcej klientów.

– Godząc się na udział w tym programie, znając jego zasady, podejmuje się oczywiście jakieś ryzyko – podkreśla Karol Smoląg, rzecznik TVN. – Ale to jest ryzyko własne, podobnie jak w przypadku uczestników "Mam Talent”, a nawet "Tańca z Gwiazdami”.



Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rachel / 11 marca 2013 o 20:01
0
[quote name='m' timestamp='1285704923' post='354048']
Jak i ty mongole
[/quote]

Rzeczywiście jak pracują tam polaczki po tatarskim grzmoceniu to nie można się dziwić ,że
w jadle kłaki,gluciory i karaluchy i inne prusaki.
Żryjcie te swoje schabowe i pierogi z łoniakami.
Jakby tam pracowali prawdziwi ŻYDZI co mają pojęcie o koszerności to by wam się nie ciagnęło.A tu przyjdzie Jasio przysłany z pośredniaka i macie "koszerność"polskie brudasy.
Avatar
oleg / 30 listopada 2010 o 14:50
0
[quote name='pablo' timestamp='1285598646' post='353218']
Poczekajcie do emisji... Pani G. nie jest żadnym specem, sama miała syf w Gościnnych Piwnicach Magdy Gessler przy ul. Kościuszki , sprawa sprzed kilku lat, sanepid i inspekcja pracy.
[/quote]

Nie kłam. To nie był jej lokal. Zrobiła aranżację podobnie jak w Czarciej Łapie i teoretycznie brał prowizję od obrotu. Wykiwali ją i wyszło jak wyszło...oczywiście lemingi nadają, że to był jej lokal.
Avatar
. / 28 listopada 2010 o 11:25
0
Czy ten lubelski zaścianek będzie kiedykolwiek z czegoś zadowolony??. I co Łysy głupio Ci?
Avatar
mariusz / 25 października 2010 o 00:58
0
brudu nie za dużo porównując np z Wa-Wą , smród to po takich wypowiedziach złośliwych tobie pozostanie...a ubóstwo ?- my to nazywamy -kameralne, małe, ale tętniące życiem i powerem studenckim miasto, nawet jeśli ubogie!
Avatar
m / 28 września 2010 o 22:15
0
Jak i ty mongole
Avatar
lol / 28 września 2010 o 15:17
0
Będąc kiedyś w Lublinie byłem w "czarciej łapie" i było drogo ale jedzenie całkiem ok. Jednak patrząc na wypowiedzi ludzi z Lublina tu i na innych forach, stwierdzam autorytatywnie - jesteście tak samo żałośni jak Wasze miasto - bród, smród i ubóstwo...
Avatar
Mzl / 28 września 2010 o 13:54
0
Czarcia Łapa jest naprawdę dobra restauracja. Hasłem tam z żoną i polecam wszystkim. A jeszburger to zawsze był syf i nieudolność szefostwa.
Avatar
Abram / 28 września 2010 o 11:29
0
[quote name='kluk' date='28 wrzesień 2010 - 11:23 ' timestamp='1285665806' post='353675']
Ja czebie pyytam a cebularz to tam dobry ? a mąka koszerna i prusak po niej nie łażił ?
[/quote]
Jak ty chcesz wiedżeć to najlepszy cebularz jest w Mandragora. Tam tylko co najwyżej to włos z pejsa może ciebie utknąć między zębami. To nie problem bo jest długi i łatwo go wyczągnąć.
Avatar
kluk / 28 września 2010 o 11:23
0
[quote name='Kris' date='27 wrzesień 2010 - 17:21 ' timestamp='1285600865' post='353243']
A tam, w Czarciej jest naprawdę dobrze, polecam sałatkę śródziemnomorską - rewelacja. Myślałem, że w Polsce nie da się takiej zjeść, a jednak (a w sałatce podstawa to świeże składniki!).
[/quote]

Ja czebie pyytam a cebularz to tam dobry ? a mąka koszerna i prusak po niej nie łażił ?
Avatar
wtf / 28 września 2010 o 11:05
0
[quote name='Kris' date='27 wrzesień 2010 - 17:21 ' timestamp='1285600865' post='353243']
A tam, w Czarciej jest naprawdę dobrze, polecam sałatkę śródziemnomorską - rewelacja. Myślałem, że w Polsce nie da się takiej zjeść, a jednak (a w sałatce podstawa to świeże składniki!).
[/quote]
Skończ pier..ć pracowniku czarciego gówna
Avatar
Rachel / 11 marca 2013 o 20:01
0
[quote name='m' timestamp='1285704923' post='354048']
Jak i ty mongole
[/quote]

Rzeczywiście jak pracują tam polaczki po tatarskim grzmoceniu to nie można się dziwić ,że
w jadle kłaki,gluciory i karaluchy i inne prusaki.
Żryjcie te swoje schabowe i pierogi z łoniakami.
Jakby tam pracowali prawdziwi ŻYDZI co mają pojęcie o koszerności to by wam się nie ciagnęło.A tu przyjdzie Jasio przysłany z pośredniaka i macie "koszerność"polskie brudasy.
Avatar
oleg / 30 listopada 2010 o 14:50
0
[quote name='pablo' timestamp='1285598646' post='353218']
Poczekajcie do emisji... Pani G. nie jest żadnym specem, sama miała syf w Gościnnych Piwnicach Magdy Gessler przy ul. Kościuszki , sprawa sprzed kilku lat, sanepid i inspekcja pracy.
[/quote]

Nie kłam. To nie był jej lokal. Zrobiła aranżację podobnie jak w Czarciej Łapie i teoretycznie brał prowizję od obrotu. Wykiwali ją i wyszło jak wyszło...oczywiście lemingi nadają, że to był jej lokal.
Avatar
. / 28 listopada 2010 o 11:25
0
Czy ten lubelski zaścianek będzie kiedykolwiek z czegoś zadowolony??. I co Łysy głupio Ci?
Avatar
mariusz / 25 października 2010 o 00:58
0
brudu nie za dużo porównując np z Wa-Wą , smród to po takich wypowiedziach złośliwych tobie pozostanie...a ubóstwo ?- my to nazywamy -kameralne, małe, ale tętniące życiem i powerem studenckim miasto, nawet jeśli ubogie!
Avatar
m / 28 września 2010 o 22:15
0
Jak i ty mongole
Avatar
lol / 28 września 2010 o 15:17
0
Będąc kiedyś w Lublinie byłem w "czarciej łapie" i było drogo ale jedzenie całkiem ok. Jednak patrząc na wypowiedzi ludzi z Lublina tu i na innych forach, stwierdzam autorytatywnie - jesteście tak samo żałośni jak Wasze miasto - bród, smród i ubóstwo...
Avatar
Mzl / 28 września 2010 o 13:54
0
Czarcia Łapa jest naprawdę dobra restauracja. Hasłem tam z żoną i polecam wszystkim. A jeszburger to zawsze był syf i nieudolność szefostwa.
Avatar
Abram / 28 września 2010 o 11:29
0
[quote name='kluk' date='28 wrzesień 2010 - 11:23 ' timestamp='1285665806' post='353675']
Ja czebie pyytam a cebularz to tam dobry ? a mąka koszerna i prusak po niej nie łażił ?
[/quote]
Jak ty chcesz wiedżeć to najlepszy cebularz jest w Mandragora. Tam tylko co najwyżej to włos z pejsa może ciebie utknąć między zębami. To nie problem bo jest długi i łatwo go wyczągnąć.
Avatar
kluk / 28 września 2010 o 11:23
0
[quote name='Kris' date='27 wrzesień 2010 - 17:21 ' timestamp='1285600865' post='353243']
A tam, w Czarciej jest naprawdę dobrze, polecam sałatkę śródziemnomorską - rewelacja. Myślałem, że w Polsce nie da się takiej zjeść, a jednak (a w sałatce podstawa to świeże składniki!).
[/quote]

Ja czebie pyytam a cebularz to tam dobry ? a mąka koszerna i prusak po niej nie łażił ?
Avatar
wtf / 28 września 2010 o 11:05
0
[quote name='Kris' date='27 wrzesień 2010 - 17:21 ' timestamp='1285600865' post='353243']
A tam, w Czarciej jest naprawdę dobrze, polecam sałatkę śródziemnomorską - rewelacja. Myślałem, że w Polsce nie da się takiej zjeść, a jednak (a w sałatce podstawa to świeże składniki!).
[/quote]
Skończ pier..ć pracowniku czarciego gówna
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 9

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 3 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!