Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 sierpnia 2015 r.
11:30

Kukiz ogłosił liderów list wyborczych. Kto w Lubelskiem?

0 33 A A
Jedynką” w Lublinie został pochodzący z Puław 25-letni Jakub Kulesza. To członek zespołu prasowego Ruchu Kukiza i były prezes Stowarzyszenia KoLiber.
Jedynką” w Lublinie został pochodzący z Puław 25-letni Jakub Kulesza. To członek zespołu prasowego Ruchu Kukiza i były prezes Stowarzyszenia KoLiber.

Jakub Kulesza i Paweł Miszczuk będą otwierać listy ruchu Pawła Kukiza w województwie lubelskim w jesiennych wyborach parlamentarnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Paweł Kukiz w czwartek wieczorem zamieścił na swoim profilu na Facebooku film, w którym poinformował, że listy jego ugrupowania są już gotowe. Przedstawił też osoby, które wystartują z trzech pierwszych pozycji w każdym z 41 okręgów. Nazwiska pozostałych kandydatów ma ogłosić w piątek.

„Jedynką” w Lublinie został pochodzący z Puław 25-letni Jakub Kulesza. To członek zespołu prasowego Ruchu Kukiza i były prezes Stowarzyszenia KoLiber. Z drugiego miejsca wystartuje Kamil Kopeć inżynier i działacz Ruchu Kukiza z Dęblina, a z drugiego – Krzysztof Kowalczyk, wieloletni członek ruchu na rzecz JOW z podlubelskiego Bogucina.

Kandydaci, którzy otworzą listę w okręgu nr 7 są związani z Zamojszczyzną. Pierwsze miejsce otrzymał Paweł Miszczuk, przedsiębiorca i działacz społeczny z Zamościa. Na drugiej pozycji znalazł się Adam Kondrakiewicz, który jest koordynatorem Ruchu Kukiza w województwie lubelskim. Z „trójki” wystartuje Jarosław Sachajko, nauczyciel akademicki.

Decyzję dotycząca ostatecznego kształtu list podejmował osobiście Paweł Kukiz, któremu powołana przez niego rada społeczna przedstawiła propozycje przekazane przez zespoły wojewódzkie. Te ostatnie prowadziły rozmowy z osobami, które zgłaszały swoje kandydatury m. in. drogą internetową.

- W województwie lubelskim mieliśmy ponad 200 zgłoszeń. Z tej grupy wytypowaliśmy ok. 80 osób, które zaprosiliśmy na rozmowy – mówi Adam Kondrakiewicz. W tym gronie był m. in. Marian Kowalski, działacz Ruchu Narodowego i niedawny kandydat na prezydenta RP. Kilka dni temu poinformował, że miał dostać wysokie miejsce na lubelskiej liście Ruchu Kukzia. Propozycji jednak nie przyjął.

- Więcej byłych kandydatów na prezydenta się do nas nie zgłosiło. Nie było też osób znanych z aktywności politycznej. Tacy ludzie raczej szukają miejsca gdzie indziej – podsumowuje Kondrakiewicz.

Wśród 41 liderów list znaleźli się za to inni działacze związani z Ruchem Narodowym. „Jedynkę” w Legnicy otrzymał Robert Winnicki, a w Zielonej Górze – Krzysztof Bosak. Listę w okręgu płockim otwiera Marek Jakubiak, właściciel Browarów Regionalnych Jakubiak. W Kielcach liderem będzie Piotr Marzec, bardziej znany jako Liroy, polski raper. Sam Kukiz ma być „jedynką” w Warszawie.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kuba / 1 września 2015 o 21:46
0

Kondrakiewicz dwójka na liście, przecież to kpina, ten gość jest z Lublina z innego okręgu wyborczego. Chcecie JOW które was mają nie dotyczyć ? Gratuluje hipokryzji.

Avatar
halo / 31 sierpnia 2015 o 14:14
0

Wschód nie ma jeszcze najgorzej, przynajmniej kandydaci z tego województwa. A co ma powiedzieć okręg lubelski, gdzie kandydaci nr 1 i 2 są związani z Warszawą. Czy takie osoby będą bronić zakładów pracy patrz Bogdanka, czy Zakłady Azotowe? Sądzę, że nie, ale ważne, że są przy korycie...

Widzisz, to jest tak że te firmy non stop się podciąga pod politykę jako że to czołówka regionu. Tylko prawda jest taka że one już dawno zostały obronione i zabezpieczone, ale jak widać niektórzy nadal chcą na tym zbijać kapitał polityczny

to jest tak że te firmy non stop się podciąga pod politykę jako że to czołówka regionu. Tylko prawda jest taka że one już dawno zostały obronione i zabezpieczone, ale jak widać niektórzy nadal chcą na tym zbijać kapitał polityczny

rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 03:18
0
Czyżby znów seryjny samobójca dawał o sobie znać? Prawdziwy wojownik niczego się nie boi i nigdy się nie poddaje, więc DRODZY PARTYJNIACY takie zakończenie do niego nie pasuje :) „Naj­pierw cię ig­norują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz" !!!
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2015 o 22:14
0
Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:
 
- nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.
 
- jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.
 
- realizuję program KUKIZ'15
1.  Zmiana ustroju państwa.
2.  Napisanie nowej Konstytucji.
3.  Obywatelskie listy wyborcze zamiast partii – struktura bez struktur.
4.  Wzmocnienia władzy wykonawczej poprzez wzmocnienie prezydenta.
5.  Zmiana ordynacji wyborczej – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.
6.  Finansowanie partii spoza budżetu państwa.
7.  Związki partnerskie – tak; małżeństwa jednopłciowe – nie.
8.  Dwukadencyjność parlamentarzystów i samorządowców.
9.  Repolonizacja mediów i banków.
10. Reforma sądownictwa i prokuratury.
11. Opodatkowanie banków i wzmocnienie roli nadzoru Komisji Nadzoru Finansowego.
12. Kościół finansowany z darowizn a nie z budżetu państwa.
13. In vitro – tak, ale nie finansowane z budżetu państwa.
14. Likwidacja podatku dochodowego od firm (CIT). W jego miejsce 1-2-proc. podatek od wartości sprzedaży. Likwidacja podatku od dochodów osobistych PIT
15. Opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych i wyprowadzenie ich z centrów miast.
 
 
Moi Drodzy! Jest jasne, że do rejestracji list można jeszcze dokonywać korekt. To Wy jesteście najlepszymi recenzentami, a nasz więc jeśli macie jakieś uwagi do zgłoszonych kandydatów - proszę prześlijcie je na maile członków Rady Społecznej - do niedzieli. Mam na myśli również uwagi pozytywne - jeśli dostrzegacie pozytywy kandydata. Ale także jeśli macie uwagi o sytuacjach, które powinniśmy skorygować. Ogólnie - uważam, że nasze listy - wypracowane przez zespoły, Radę Społeczną z zaproponowanymi przeze mnie korektami - są listami społecznymi o bardzo wysokim poziomie. Oczywiście przy wszystkich mankamentach systemu wyborczego, w którym musimy się poruszać. Wasze opinie, o które proszę na pewno zostaną wzięte pod uwagę. Paweł Kukiz

To są jakieś jaja i kpiny z inteligencji wyborców.

Żeby wprowadzić w życie te wyżej zapisane obietnice potrzeba supersprawnego aparatu dużej partii politycznej, a nie pospolitego ruszenia byłej gwiazdy estrady.

To jest kolejny oszołom, który chce dostać się do sejmu po kasę i się dostanie, a skończy jak Palikot... oby nie jak Lepper

kieś jaja i kpiny z inteligencji wyborców.

Żeby wprowadzić w życie te wyżej zapisane obietnice potrzeba supersprawnego aparatu dużej partii politycznej, a nie pospolitego ruszenia byłej gwiazdy estrady.

To jest kolejny oszołom, który chce dostać się do sejmu po kasę i się dostanie, a skończy jak Palikot... oby nie jak Lepper

rozwiń
Avatar
cytaty / 30 sierpnia 2015 o 14:23
0
Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:
 
- nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.
 
- jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.
 
- realizuję program KUKIZ'15
1.  Zmiana ustroju państwa.
2.  Napisanie nowej Konstytucji.
3.  Obywatelskie listy wyborcze zamiast partii – struktura bez struktur.
4.  Wzmocnienia władzy wykonawczej poprzez wzmocnienie prezydenta.
5.  Zmiana ordynacji wyborczej – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.
6.  Finansowanie partii spoza budżetu państwa.
7.  Związki partnerskie – tak; małżeństwa jednopłciowe – nie.
8.  Dwukadencyjność parlamentarzystów i samorządowców.
9.  Repolonizacja mediów i banków.
10. Reforma sądownictwa i prokuratury.
11. Opodatkowanie banków i wzmocnienie roli nadzoru Komisji Nadzoru Finansowego.
12. Kościół finansowany z darowizn a nie z budżetu państwa.
13. In vitro – tak, ale nie finansowane z budżetu państwa.
14. Likwidacja podatku dochodowego od firm (CIT). W jego miejsce 1-2-proc. podatek od wartości sprzedaży. Likwidacja podatku od dochodów osobistych PIT
15. Opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych i wyprowadzenie ich z centrów miast.
 
 
Moi Drodzy! Jest jasne, że do rejestracji list można jeszcze dokonywać korekt. To Wy jesteście najlepszymi recenzentami, a nasz więc jeśli macie jakieś uwagi do zgłoszonych kandydatów - proszę prześlijcie je na maile członków Rady Społecznej - do niedzieli. Mam na myśli również uwagi pozytywne - jeśli dostrzegacie pozytywy kandydata. Ale także jeśli macie uwagi o sytuacjach, które powinniśmy skorygować. Ogólnie - uważam, że nasze listy - wypracowane przez zespoły, Radę Społeczną z zaproponowanymi przeze mnie korektami - są listami społecznymi o bardzo wysokim poziomie. Oczywiście przy wszystkich mankamentach systemu wyborczego, w którym musimy się poruszać. Wasze opinie, o które proszę na pewno zostaną wzięte pod uwagę. Paweł Kukiz
 
Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:
 
- nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.
 
- jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.
 
- realizuję program KUKIZ'15
1.  Zmiana ustroju państwa.
2.  Napisanie nowej Konstytucji.
3.  Obyw... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 13:01
0
Czy na tych listach są kobiety? W pierwszych trójkach... Bardzo kiepsko to wygląda. Chciałam głosować na tę listę, ale od kiedy skończyłam 18 lat oddaję glos tylko na kobiety. Szkoda, ale zasad się nie łamie.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 12:09
0
Kukiza można popierać i wtedy iść na referendum i zagłosować za JOW-ami, ale nikt poważny nie zagłosuje na jego listę do parlamentu.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 12:01
0
Wczoraj był marz JOW a Kulesza z Kondrakiewiczem mieli inne ważniejsze sprawy. Ten drugi w samotności urządzał sobie spacery po starym mieście. Dla nich ważne są listy a nie działanie. Po drugie Kondrakiewicz zataił informacje o powstawaniu komisji weryfikacyjnej i nie dziwcie się, że są na wysokich pozycjach.
Avatar
Piotr / 29 sierpnia 2015 o 06:54
0

Ja także popieram Kukiza. Mam mój głos zarówno 6 września jak i 25.

Avatar
kewy / 29 sierpnia 2015 o 01:10
0

Chyba już nikt nie ma wątpliwości co do niecnych planów pewnych ludzi, którzy pojawili się na listach kukiza w okręgach 6 i 7. Zatem sprawa jest prosta do referendum marsz i T-N-T, ale NIE WOLNO głosować na kogokolwiek z list kukiza w wyborach parlamentarnych. Głos oddany na tę listę to głos na hochsztaplerów i spadochroniarzy, którzy się też tam znaleźli. To również głos na utrzymanie partiokracji w postaci KNP. Taka refleksja na szybko. Innego wyjścia raczej nie ma

a co Ty z PIS-u czy z PO?

na Kukizowych listach na pewno znajdą się wartościowi ludzie poczekalmy na dalesze miejsca.

a co Ty z PIS-u czy z PO?

na Kukizowych listach na pewno znajdą się wartościowi ludzie poczekalmy na dalesze miejsca.

rozwiń
Avatar
Kuba / 1 września 2015 o 21:46
0

Kondrakiewicz dwójka na liście, przecież to kpina, ten gość jest z Lublina z innego okręgu wyborczego. Chcecie JOW które was mają nie dotyczyć ? Gratuluje hipokryzji.

Avatar
halo / 31 sierpnia 2015 o 14:14
0

Wschód nie ma jeszcze najgorzej, przynajmniej kandydaci z tego województwa. A co ma powiedzieć okręg lubelski, gdzie kandydaci nr 1 i 2 są związani z Warszawą. Czy takie osoby będą bronić zakładów pracy patrz Bogdanka, czy Zakłady Azotowe? Sądzę, że nie, ale ważne, że są przy korycie...

Widzisz, to jest tak że te firmy non stop się podciąga pod politykę jako że to czołówka regionu. Tylko prawda jest taka że one już dawno zostały obronione i zabezpieczone, ale jak widać niektórzy nadal chcą na tym zbijać kapitał polityczny

to jest tak że te firmy non stop się podciąga pod politykę jako że to czołówka regionu. Tylko prawda jest taka że one już dawno zostały obronione i zabezpieczone, ale jak widać niektórzy nadal chcą na tym zbijać kapitał polityczny

rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 03:18
0
Czyżby znów seryjny samobójca dawał o sobie znać? Prawdziwy wojownik niczego się nie boi i nigdy się nie poddaje, więc DRODZY PARTYJNIACY takie zakończenie do niego nie pasuje :) „Naj­pierw cię ig­norują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz" !!!
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2015 o 22:14
0
Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:
 
- nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.
 
- jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.
 
- realizuję program KUKIZ'15
1.  Zmiana ustroju państwa.
2.  Napisanie nowej Konstytucji.
3.  Obywatelskie listy wyborcze zamiast partii – struktura bez struktur.
4.  Wzmocnienia władzy wykonawczej poprzez wzmocnienie prezydenta.
5.  Zmiana ordynacji wyborczej – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.
6.  Finansowanie partii spoza budżetu państwa.
7.  Związki partnerskie – tak; małżeństwa jednopłciowe – nie.
8.  Dwukadencyjność parlamentarzystów i samorządowców.
9.  Repolonizacja mediów i banków.
10. Reforma sądownictwa i prokuratury.
11. Opodatkowanie banków i wzmocnienie roli nadzoru Komisji Nadzoru Finansowego.
12. Kościół finansowany z darowizn a nie z budżetu państwa.
13. In vitro – tak, ale nie finansowane z budżetu państwa.
14. Likwidacja podatku dochodowego od firm (CIT). W jego miejsce 1-2-proc. podatek od wartości sprzedaży. Likwidacja podatku od dochodów osobistych PIT
15. Opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych i wyprowadzenie ich z centrów miast.
 
 
Moi Drodzy! Jest jasne, że do rejestracji list można jeszcze dokonywać korekt. To Wy jesteście najlepszymi recenzentami, a nasz więc jeśli macie jakieś uwagi do zgłoszonych kandydatów - proszę prześlijcie je na maile członków Rady Społecznej - do niedzieli. Mam na myśli również uwagi pozytywne - jeśli dostrzegacie pozytywy kandydata. Ale także jeśli macie uwagi o sytuacjach, które powinniśmy skorygować. Ogólnie - uważam, że nasze listy - wypracowane przez zespoły, Radę Społeczną z zaproponowanymi przeze mnie korektami - są listami społecznymi o bardzo wysokim poziomie. Oczywiście przy wszystkich mankamentach systemu wyborczego, w którym musimy się poruszać. Wasze opinie, o które proszę na pewno zostaną wzięte pod uwagę. Paweł Kukiz

To są jakieś jaja i kpiny z inteligencji wyborców.

Żeby wprowadzić w życie te wyżej zapisane obietnice potrzeba supersprawnego aparatu dużej partii politycznej, a nie pospolitego ruszenia byłej gwiazdy estrady.

To jest kolejny oszołom, który chce dostać się do sejmu po kasę i się dostanie, a skończy jak Palikot... oby nie jak Lepper

kieś jaja i kpiny z inteligencji wyborców.

Żeby wprowadzić w życie te wyżej zapisane obietnice potrzeba supersprawnego aparatu dużej partii politycznej, a nie pospolitego ruszenia byłej gwiazdy estrady.

To jest kolejny oszołom, który chce dostać się do sejmu po kasę i się dostanie, a skończy jak Palikot... oby nie jak Lepper

rozwiń
Avatar
cytaty / 30 sierpnia 2015 o 14:23
0
Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:
 
- nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.
 
- jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.
 
- realizuję program KUKIZ'15
1.  Zmiana ustroju państwa.
2.  Napisanie nowej Konstytucji.
3.  Obywatelskie listy wyborcze zamiast partii – struktura bez struktur.
4.  Wzmocnienia władzy wykonawczej poprzez wzmocnienie prezydenta.
5.  Zmiana ordynacji wyborczej – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.
6.  Finansowanie partii spoza budżetu państwa.
7.  Związki partnerskie – tak; małżeństwa jednopłciowe – nie.
8.  Dwukadencyjność parlamentarzystów i samorządowców.
9.  Repolonizacja mediów i banków.
10. Reforma sądownictwa i prokuratury.
11. Opodatkowanie banków i wzmocnienie roli nadzoru Komisji Nadzoru Finansowego.
12. Kościół finansowany z darowizn a nie z budżetu państwa.
13. In vitro – tak, ale nie finansowane z budżetu państwa.
14. Likwidacja podatku dochodowego od firm (CIT). W jego miejsce 1-2-proc. podatek od wartości sprzedaży. Likwidacja podatku od dochodów osobistych PIT
15. Opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych i wyprowadzenie ich z centrów miast.
 
 
Moi Drodzy! Jest jasne, że do rejestracji list można jeszcze dokonywać korekt. To Wy jesteście najlepszymi recenzentami, a nasz więc jeśli macie jakieś uwagi do zgłoszonych kandydatów - proszę prześlijcie je na maile członków Rady Społecznej - do niedzieli. Mam na myśli również uwagi pozytywne - jeśli dostrzegacie pozytywy kandydata. Ale także jeśli macie uwagi o sytuacjach, które powinniśmy skorygować. Ogólnie - uważam, że nasze listy - wypracowane przez zespoły, Radę Społeczną z zaproponowanymi przeze mnie korektami - są listami społecznymi o bardzo wysokim poziomie. Oczywiście przy wszystkich mankamentach systemu wyborczego, w którym musimy się poruszać. Wasze opinie, o które proszę na pewno zostaną wzięte pod uwagę. Paweł Kukiz
 
Ja wybran[a]y w demokratycznych Wyborach 2015-10-25 na Posła/Senatora uroczyście oświadczam:
 
- nie przyjmę mandatu ponieważ nie osiagn[ęłam]ąłem najwyższej liczby głosów na liscie z której kandydował[a]em.
 
- jeśli w trakcie kadencji zawiodę oczekianie społeczne i zmienię "barwy klubowe" rezygnuję z mandatu.
 
- realizuję program KUKIZ'15
1.  Zmiana ustroju państwa.
2.  Napisanie nowej Konstytucji.
3.  Obyw... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 13:01
0
Czy na tych listach są kobiety? W pierwszych trójkach... Bardzo kiepsko to wygląda. Chciałam głosować na tę listę, ale od kiedy skończyłam 18 lat oddaję glos tylko na kobiety. Szkoda, ale zasad się nie łamie.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 12:09
0
Kukiza można popierać i wtedy iść na referendum i zagłosować za JOW-ami, ale nikt poważny nie zagłosuje na jego listę do parlamentu.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 12:01
0
Wczoraj był marz JOW a Kulesza z Kondrakiewiczem mieli inne ważniejsze sprawy. Ten drugi w samotności urządzał sobie spacery po starym mieście. Dla nich ważne są listy a nie działanie. Po drugie Kondrakiewicz zataił informacje o powstawaniu komisji weryfikacyjnej i nie dziwcie się, że są na wysokich pozycjach.
Avatar
Piotr / 29 sierpnia 2015 o 06:54
0

Ja także popieram Kukiza. Mam mój głos zarówno 6 września jak i 25.

Avatar
kewy / 29 sierpnia 2015 o 01:10
0

Chyba już nikt nie ma wątpliwości co do niecnych planów pewnych ludzi, którzy pojawili się na listach kukiza w okręgach 6 i 7. Zatem sprawa jest prosta do referendum marsz i T-N-T, ale NIE WOLNO głosować na kogokolwiek z list kukiza w wyborach parlamentarnych. Głos oddany na tę listę to głos na hochsztaplerów i spadochroniarzy, którzy się też tam znaleźli. To również głos na utrzymanie partiokracji w postaci KNP. Taka refleksja na szybko. Innego wyjścia raczej nie ma

a co Ty z PIS-u czy z PO?

na Kukizowych listach na pewno znajdą się wartościowi ludzie poczekalmy na dalesze miejsca.

a co Ty z PIS-u czy z PO?

na Kukizowych listach na pewno znajdą się wartościowi ludzie poczekalmy na dalesze miejsca.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!