Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2009 r.
20:22
Edytuj ten wpis

Kupił mieszkanie w spółdzielni, w której jest wiceszefem

0 34 A A

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłosiła przetarg na sprzedaż atrakcyjnego mieszkania. Zgłosił się tylko wiceprezes spółdzielni. I kupił mieszkanie za kilkadziesiąt tysięcy mniej, niż było warte.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej w Lublinie o powierzchni ponad 50 mkw. Znajduje się w atrakcyjnym punkcie: blisko targowiska, hipermarketu i przystanku autobusowego. - Jest warte na pewno 200 tys. zł, a może nawet więcej - szacuje Magdalena Staniszewska z lubelskiego biura nieruchomości.

Tymczasem - jak poinformował nas wczoraj jeden z Czytelników - LSM właśnie mieszkanie sprzedała. I to za niewiele ponad 140 tys. złotych. Ustaliliśmy, że kupił je… Andrzej Mazurek, wiceprezes ds. ekonomiczno-finansowych LSM.

Jak to możliwe? Jesienią spółdzielnia wysiedliła z mieszkania rodzinę, która nie płaciła czynszu. Na początku grudnia ogłosiła przetarg na sprzedaż lokalu. Cena wywoławcza: ok. 140 tys. zł. Ofertę złożył tylko wiceprezes, niewiele wyższą od ceny wywoławczej. - Wszystko odbyło się zgodnie z prawem - mówi Mazurek. - Był oficjalny przetarg, były informacje w prasie o nim, każdy mógł się zgłosić. To nie moja wina, że nie startował nikt poza mną.
- Nawet interesowałam się kupnem tego mieszkania - mówi jedna z mieszkanek bloku przy ul. Wileńskiej. - Ale, gdy poszłam do spółdzielni, okazało się, że już jest po przetargu. Tydzień później w lokalu pojawili się robotnicy. Pracownicy LSM - dodaje sąsiadka.

- Przyjechali w żółto-zielonych strojach z logo spółdzielni na plecach - dodaje pracowniczka pobliskiego kiosku. - Był też samochód spółdzielni.

- To prawda - nie kryje Mazurek. - Ale pracowali u mnie po godzinach albo gdy byli w spółdzielni na urlopach. Wszystko można sprawdzić - podkreśla wiceprezes. - Samochód też oficjalnie wynająłem i za to zapłaciłem. Po co miałem szukać gdzieś indziej, skoro był na miejscu.

Problemu nie widzi prezes LSM. - No i co w tym złego, że mieszkanie kupił pan Mazurek? - dziwi się Jan Gąbka. - Miał prawo. Tym bardziej że jest członkiem naszej spółdzielni. Był przetarg, on w nim wystartował. Był jedyny i wygrał.

A cena? - Skoro nie było więcej oferentów, to po co miał podbijać cenę - zaznacza Staniszewska. - Po prostu, zgodnie z prawem, wykorzystał świetną okazję.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytelnik / 9 czerwca 2010 r. o 13:35
0
takajedna napisał:
odwalcie sie od Prezesa!!! jak tylko ktos potrzebuje pomocy, on zawsze pomaga! a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien!!! a na os. Mickiewicza jest tyle społeczniakow ze niech ich wszystkich...!!! ktos tu dobrze napisal ze psy ogrodnika. a ta stara lumfra co to niby sie interesowala mieszkaniem to pewnie z czystej ciekawosci a nie z tego powodu, ze chciala je kupic. pier... o Szopenie


przepraszam bardzo ale komu pomaga ?
jesli ktos ma zadłuzenie to stara sie mu pomagac np. rozklada na raty
to mieszkanie moze dyło do remontu ale czy ktoś wie jaki tam był metraż ?
na tym osiedlu mieszkanie ok.35 m2 do totalnego remontu kosztuje prawie 200 tysięcy więc gdzie tu jakaś logika ...
jawny przekret

powinna zająć się tym prokuratura


przepraszam bardzo ale komu pomaga ?
jesli ktos ma zadłuzenie to stara sie mu pomagac np. rozklada na raty
to mieszkanie moze dyło do remontu ale czy ktoś wie jaki tam był metraż ?
na tym osiedlu mieszkanie ok.35 m2 do totalnego remontu kosztuje prawie 200 tysięcy więc gdzie tu jakaś logika ...
jawny przekret

powinna zająć się tym prokuratura rozwiń
Avatar
Zakręcony / 3 lutego 2010 r. o 00:58
0
Towarzysze Prezesi z LSM bronili swoich członków od wielkiego nieszczęścia jakim miał być tor motocrrosowy i skutecznie odwrócili uwagę od swojego kręcenia lodów. Od lat tak jest, że lokale spółdzielcze po eksmisji jakimś dziwnym sposobem trafiają do łapsk świty spółdzielczej. Podobnież w Lublinie są prokuratorzy ale oni są tylko od "kurdupla". A tak na marginesie co to za przetarg jak startuje jedna osoba. W cywilizowanym kraju a nie tow. Gąbki taki przekręt winien być unieważniony.Tow. Gąbko wybory blisko. Zrobimy Ci niespodziankę i zabierzemu Ci te diety radnego w kwocie 1800PLN na M-c.
Towarzysze Prezesi z LSM bronili swoich członków od wielkiego nieszczęścia jakim miał być tor motocrrosowy i skutecznie odwrócili uwagę od swojego kręcenia lodów. Od lat tak jest, że lokale spółdzielcze po eksmisji jakimś dziwnym sposobem trafiają do łapsk świty spółdzielczej. Podobnież w Lublinie są prokuratorzy ale oni są tylko od "kurdupla". A tak na marginesie co to za przetarg jak startuje jedna osoba. W cywilizowanym kraju a nie tow. Gąbki taki przekręt winien być unieważniony.Tow. Gąbko wybory blisko. Zrobimy Ci niespodziank... rozwiń
Avatar
ddd / 2 lutego 2010 r. o 22:59
0
noname napisał:
O! Witamy jasnowidza! A może nie pracownik, tylko ktoś obiektywny? Ja tylko piszę jak było naprawdę. A widzę, że większość na tym forum to jak stado baranów - jeden za drugim podąża w stwierdzeniu, że jak prezes to od razu wałki, lody, przekręty.
Tak naprawdę to zwykła zawiść przez ludzi przemawia, że ktoś sobie kupił chałupę za nieduże pieniądze. Ciekawe ilu z tych oskarżycieli dzięki durnej ustawie naszego rządu wykupiło sobie mieszkanie za "złotówkę"???

ciekawe skąd prezes lekką ręką znalazł 140 tysięcy przecież oni podobno tak niewiele zarabiają ja 20lat prowadzę swoją działalność i nie wiem czy bym wysupłał tyle kasy

ciekawe skąd prezes lekką ręką znalazł 140 tysięcy przecież oni podobno tak niewiele zarabiają ja 20lat prowadzę swoją działalność i nie wiem czy bym wysupłał tyle kasy rozwiń
Avatar
noname / 20 stycznia 2009 r. o 22:03
0
aaa napisał:
Witamy pracownika spółdzielni LSM na forum, a może to sam jaśnie panujący prezes Mazurek się wyppowiada???

O! Witamy jasnowidza! A może nie pracownik, tylko ktoś obiektywny? Ja tylko piszę jak było naprawdę. A widzę, że większość na tym forum to jak stado baranów - jeden za drugim podąża w stwierdzeniu, że jak prezes to od razu wałki, lody, przekręty.
Tak naprawdę to zwykła zawiść przez ludzi przemawia, że ktoś sobie kupił chałupę za nieduże pieniądze. Ciekawe ilu z tych oskarżycieli dzięki durnej ustawie naszego rządu wykupiło sobie mieszkanie za "złotówkę"???

O! Witamy jasnowidza! A może nie pracownik, tylko ktoś obiektywny? Ja tylko piszę jak było naprawdę. A widzę, że większość na tym forum to jak stado baranów - jeden za drugim podąża w stwierdzeniu, że jak prezes to od razu wałki, lody, przekręty.
Tak naprawdę to zwykła zawiść przez ludzi przemawia, że ktoś sobie kupił chałupę za nieduże pieniądze. Ciekawe ilu z tych oskarżycieli dzięki durnej ustawie naszego rządu wykupiło sobie mieszkanie za "złotówkę"??? rozwiń
Avatar
GOŚĆ 12 / 18 stycznia 2009 r. o 20:51
0
W sekretariacie siedzi wyfiokowana dama która wraz ze swym zięciem roznosi pisma do mieszkańców , oczywiście nie za darmo, bagatela za każdy doręczony dokument bierze 1zł, to niby dlaczego prezes nie miałby sobie kupić taniej mieszkania. Ludzie przestańcie narzekać weźmy się w końcu za to.
Avatar
gość 12 / 18 stycznia 2009 r. o 20:45
0
aaa napisał:
I kolejny obrońca biednego Mazurka. Skąd pani wie, że pomaga? Siedzi Pani u niego w sekretariacie?
Avatar
aaa / 17 stycznia 2009 r. o 14:40
0
takajedna napisał:
odwalcie sie od Prezesa!!! jak tylko ktos potrzebuje pomocy, on zawsze pomaga! a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien!!! a na os. Mickiewicza jest tyle społeczniakow ze niech ich wszystkich...!!! ktos tu dobrze napisal ze psy ogrodnika. a ta stara lumfra co to niby sie interesowala mieszkaniem to pewnie z czystej ciekawosci a nie z tego powodu, ze chciala je kupic. pier... o Szopenie

I kolejny obrońca biednego Mazurka. Skąd pani wie, że pomaga? Siedzi Pani u niego w sekretariacie?

I kolejny obrońca biednego Mazurka. Skąd pani wie, że pomaga? Siedzi Pani u niego w sekretariacie? rozwiń
Avatar
aaa / 17 stycznia 2009 r. o 14:37
0
noname napisał:
Ludzie!!! Zacznijcie czytać gazety zanim kogoś oskarżycie!!! Ogłoszenie o przetargu na powyższe mieszkanie było zamieszczane dwukrotnie w prasie i na stronie internetowej tej spółdzielni!!!!!!! Podany był termin składania ofert jak również minimalna cena wywoławcza - nie mógł dać niższej niż w ogłoszeniu!!! A, że nikt nie wykazał zainteresowania tą ruderą - to zapewne z tego względu, ze mieszkanie to było do generalnego remontu.Na przyszłość NIE OSKARŻAJCIE JEŚLI NIE MACIE PEWNYCH INFORMACJI!!!

Witamy pracownika spółdzielni LSM na forum, a może to sam jaśnie panujący prezes Mazurek się wyppowiada???

Witamy pracownika spółdzielni LSM na forum, a może to sam jaśnie panujący prezes Mazurek się wyppowiada??? rozwiń
Avatar
luiza / 17 stycznia 2009 r. o 11:59
0
~gość~ napisał:
ciekawe kto zapłaci zaległy czynsz za to mieszkanie ,na pewno nie obecny właściciel ,,tylko kto


A to ciekawe pytanie..... no właśnie KTO ? KTO?
Avatar
balbinka / 17 stycznia 2009 r. o 09:57
0
Przetargi w LSM to jeden wielki skandal i przekręt, panowie prezesi od lat traktuja spółdzielnie jako swój folwark, prokuratura powinna sprawdzic też inne przetargi "ofertowe" gdzie "swoi" wiedzieli o cenach złożonych przez innych oferentów
Avatar
czytelnik / 9 czerwca 2010 r. o 13:35
0
takajedna napisał:
odwalcie sie od Prezesa!!! jak tylko ktos potrzebuje pomocy, on zawsze pomaga! a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien!!! a na os. Mickiewicza jest tyle społeczniakow ze niech ich wszystkich...!!! ktos tu dobrze napisal ze psy ogrodnika. a ta stara lumfra co to niby sie interesowala mieszkaniem to pewnie z czystej ciekawosci a nie z tego powodu, ze chciala je kupic. pier... o Szopenie


przepraszam bardzo ale komu pomaga ?
jesli ktos ma zadłuzenie to stara sie mu pomagac np. rozklada na raty
to mieszkanie moze dyło do remontu ale czy ktoś wie jaki tam był metraż ?
na tym osiedlu mieszkanie ok.35 m2 do totalnego remontu kosztuje prawie 200 tysięcy więc gdzie tu jakaś logika ...
jawny przekret

powinna zająć się tym prokuratura


przepraszam bardzo ale komu pomaga ?
jesli ktos ma zadłuzenie to stara sie mu pomagac np. rozklada na raty
to mieszkanie moze dyło do remontu ale czy ktoś wie jaki tam był metraż ?
na tym osiedlu mieszkanie ok.35 m2 do totalnego remontu kosztuje prawie 200 tysięcy więc gdzie tu jakaś logika ...
jawny przekret

powinna zająć się tym prokuratura rozwiń
Avatar
Zakręcony / 3 lutego 2010 r. o 00:58
0
Towarzysze Prezesi z LSM bronili swoich członków od wielkiego nieszczęścia jakim miał być tor motocrrosowy i skutecznie odwrócili uwagę od swojego kręcenia lodów. Od lat tak jest, że lokale spółdzielcze po eksmisji jakimś dziwnym sposobem trafiają do łapsk świty spółdzielczej. Podobnież w Lublinie są prokuratorzy ale oni są tylko od "kurdupla". A tak na marginesie co to za przetarg jak startuje jedna osoba. W cywilizowanym kraju a nie tow. Gąbki taki przekręt winien być unieważniony.Tow. Gąbko wybory blisko. Zrobimy Ci niespodziankę i zabierzemu Ci te diety radnego w kwocie 1800PLN na M-c.
Towarzysze Prezesi z LSM bronili swoich członków od wielkiego nieszczęścia jakim miał być tor motocrrosowy i skutecznie odwrócili uwagę od swojego kręcenia lodów. Od lat tak jest, że lokale spółdzielcze po eksmisji jakimś dziwnym sposobem trafiają do łapsk świty spółdzielczej. Podobnież w Lublinie są prokuratorzy ale oni są tylko od "kurdupla". A tak na marginesie co to za przetarg jak startuje jedna osoba. W cywilizowanym kraju a nie tow. Gąbki taki przekręt winien być unieważniony.Tow. Gąbko wybory blisko. Zrobimy Ci niespodziank... rozwiń
Avatar
ddd / 2 lutego 2010 r. o 22:59
0
noname napisał:
O! Witamy jasnowidza! A może nie pracownik, tylko ktoś obiektywny? Ja tylko piszę jak było naprawdę. A widzę, że większość na tym forum to jak stado baranów - jeden za drugim podąża w stwierdzeniu, że jak prezes to od razu wałki, lody, przekręty.
Tak naprawdę to zwykła zawiść przez ludzi przemawia, że ktoś sobie kupił chałupę za nieduże pieniądze. Ciekawe ilu z tych oskarżycieli dzięki durnej ustawie naszego rządu wykupiło sobie mieszkanie za "złotówkę"???

ciekawe skąd prezes lekką ręką znalazł 140 tysięcy przecież oni podobno tak niewiele zarabiają ja 20lat prowadzę swoją działalność i nie wiem czy bym wysupłał tyle kasy

ciekawe skąd prezes lekką ręką znalazł 140 tysięcy przecież oni podobno tak niewiele zarabiają ja 20lat prowadzę swoją działalność i nie wiem czy bym wysupłał tyle kasy rozwiń
Avatar
noname / 20 stycznia 2009 r. o 22:03
0
aaa napisał:
Witamy pracownika spółdzielni LSM na forum, a może to sam jaśnie panujący prezes Mazurek się wyppowiada???

O! Witamy jasnowidza! A może nie pracownik, tylko ktoś obiektywny? Ja tylko piszę jak było naprawdę. A widzę, że większość na tym forum to jak stado baranów - jeden za drugim podąża w stwierdzeniu, że jak prezes to od razu wałki, lody, przekręty.
Tak naprawdę to zwykła zawiść przez ludzi przemawia, że ktoś sobie kupił chałupę za nieduże pieniądze. Ciekawe ilu z tych oskarżycieli dzięki durnej ustawie naszego rządu wykupiło sobie mieszkanie za "złotówkę"???

O! Witamy jasnowidza! A może nie pracownik, tylko ktoś obiektywny? Ja tylko piszę jak było naprawdę. A widzę, że większość na tym forum to jak stado baranów - jeden za drugim podąża w stwierdzeniu, że jak prezes to od razu wałki, lody, przekręty.
Tak naprawdę to zwykła zawiść przez ludzi przemawia, że ktoś sobie kupił chałupę za nieduże pieniądze. Ciekawe ilu z tych oskarżycieli dzięki durnej ustawie naszego rządu wykupiło sobie mieszkanie za "złotówkę"??? rozwiń
Avatar
GOŚĆ 12 / 18 stycznia 2009 r. o 20:51
0
W sekretariacie siedzi wyfiokowana dama która wraz ze swym zięciem roznosi pisma do mieszkańców , oczywiście nie za darmo, bagatela za każdy doręczony dokument bierze 1zł, to niby dlaczego prezes nie miałby sobie kupić taniej mieszkania. Ludzie przestańcie narzekać weźmy się w końcu za to.
Avatar
gość 12 / 18 stycznia 2009 r. o 20:45
0
aaa napisał:
I kolejny obrońca biednego Mazurka. Skąd pani wie, że pomaga? Siedzi Pani u niego w sekretariacie?
Avatar
aaa / 17 stycznia 2009 r. o 14:40
0
takajedna napisał:
odwalcie sie od Prezesa!!! jak tylko ktos potrzebuje pomocy, on zawsze pomaga! a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien!!! a na os. Mickiewicza jest tyle społeczniakow ze niech ich wszystkich...!!! ktos tu dobrze napisal ze psy ogrodnika. a ta stara lumfra co to niby sie interesowala mieszkaniem to pewnie z czystej ciekawosci a nie z tego powodu, ze chciala je kupic. pier... o Szopenie

I kolejny obrońca biednego Mazurka. Skąd pani wie, że pomaga? Siedzi Pani u niego w sekretariacie?

I kolejny obrońca biednego Mazurka. Skąd pani wie, że pomaga? Siedzi Pani u niego w sekretariacie? rozwiń
Avatar
aaa / 17 stycznia 2009 r. o 14:37
0
noname napisał:
Ludzie!!! Zacznijcie czytać gazety zanim kogoś oskarżycie!!! Ogłoszenie o przetargu na powyższe mieszkanie było zamieszczane dwukrotnie w prasie i na stronie internetowej tej spółdzielni!!!!!!! Podany był termin składania ofert jak również minimalna cena wywoławcza - nie mógł dać niższej niż w ogłoszeniu!!! A, że nikt nie wykazał zainteresowania tą ruderą - to zapewne z tego względu, ze mieszkanie to było do generalnego remontu.Na przyszłość NIE OSKARŻAJCIE JEŚLI NIE MACIE PEWNYCH INFORMACJI!!!

Witamy pracownika spółdzielni LSM na forum, a może to sam jaśnie panujący prezes Mazurek się wyppowiada???

Witamy pracownika spółdzielni LSM na forum, a może to sam jaśnie panujący prezes Mazurek się wyppowiada??? rozwiń
Avatar
luiza / 17 stycznia 2009 r. o 11:59
0
~gość~ napisał:
ciekawe kto zapłaci zaległy czynsz za to mieszkanie ,na pewno nie obecny właściciel ,,tylko kto


A to ciekawe pytanie..... no właśnie KTO ? KTO?
Avatar
balbinka / 17 stycznia 2009 r. o 09:57
0
Przetargi w LSM to jeden wielki skandal i przekręt, panowie prezesi od lat traktuja spółdzielnie jako swój folwark, prokuratura powinna sprawdzic też inne przetargi "ofertowe" gdzie "swoi" wiedzieli o cenach złożonych przez innych oferentów
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina
1 sierpnia 2021, 19:00

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina

W niedzielę, 1 sierpnia o godz. 19, będzie można w formie online wysłuchać koncertu "Muzyka z pogranicza" z całorocznego cyklu Fonie Lublina.

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Już po raz trzeci w przeciągu roku Urząd Miasta Puławy oferuje pracę trzem strażnikom miejskim. W poprzednich dwóch naborach udało się zatrudnić zaledwie jedną osobę.

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Na początku lipca miasto zapowiedziało, że rusza z przebudową ulicy Podmiejskiej. Ale spółka energetyczna nie doczekała się jeszcze harmonogramu prac od urzędników.

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca
Rozmowa

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca

Z Krzysztofem Pietrzakiem z lubelskiej firmy Inteligentne Instalacje Elektryczne rozmawiamy o szkolnictwie zawodowym, sytuacji w branży po pandemii oraz o tym, czy mamy wielkie serca.

Lao Che we wrześniu w Lublinie
5 września 2021, 17:00

Lao Che we wrześniu w Lublinie

Po ponad 20 latach grania zespół Lao Che zawiesza działalność. Ale zanim to nastąpi, popularna formacja wyrusza w ostatnią, pożegnalną trasę koncertową. 5 września wystąpi w Lublinie.

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia
film

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia

Tokio, Japonia. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Uroczystość przeprowadzono bez obecności widzów na stadionie olimpijskim.

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Kto spoczywa w zbiorowych mogiłach przy ogrodzeniu cmentarza od strony ul. Żytniej w Kraśniku? To będzie wiadomo dokładnie po przeprowadzeniu częściowej ekshumacji. Obecnie urząd miasta szuka firmy, która przygotuje dokumentację projektowo-kosztorysową dotyczącą renowacji grobu wojennego.

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów
galeria

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów

Wcześniej piwiarnia z golonką w menu, teraz restauracja wegańska oraz sklep ze zdrową żywnością i ogródek z atrakcjami dla dzieci oraz azyl dla bezdomnych kotów. Marta Wójtowicz i jej przyjaciółka Monika Kubiszewska zapraszają do O!gródka w Puławach.

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć
film

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć

Górnik Łęczna w sobotnie popołudnie zainauguruje swój ósmy sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Zielono-czarni w 224 meczu w historii swoich występów w ekstraklasie podejmować będą drużynę Cracovii

Darmowe zabiegi dla psów i kotów. Warunek: właściciel musi mieszkać w Świdniku

Darmowe zabiegi dla psów i kotów. Warunek: właściciel musi mieszkać w Świdniku

Mieszkańcy Świdnika, którym mają zwierzęta mogą za darmo wysterylizować, wykastrować psa lub kota. Na koszt miasta pupil może zostać też zaczipowany.

Nowa wystawa w sierpniu w Zaułku Hartwigów
1 sierpnia 2021, 0:00

Nowa wystawa w sierpniu w Zaułku Hartwigów

Prace fotograficzne Artura Pastora będzie można w sierpniu podziwiać w Zaułku Hartwigów. Wystawa będzie prezentować Portugalki w różnych rolach społecznych.

Mama: Po prostu chcę żeby Kubuś nie cierpiał. Ostatnia chwila na pomoc dla 3-latka z Biłgoraja

Mama: Po prostu chcę żeby Kubuś nie cierpiał. Ostatnia chwila na pomoc dla 3-latka z Biłgoraja

Termin operacji w klinice w Miami już jest, bilety na samolot też kupione. Teraz pozostaje tylko walka z czasem, aby udało się zebrać jeszcze ponad 200 tysięcy złotych na opłacenie operacji dla 3-letniego Kuby Pawęzki z Biłgoraja.

Wisła Puławy przed sezonem w II lidze. Najpierw aklimatyzacja, potem myśli o awansie

Wisła Puławy przed sezonem w II lidze. Najpierw aklimatyzacja, potem myśli o awansie

Wisła Puławy szykuje się na sezon 2021/2022. Do tej pory do drużyny Mariusza Pawlaka dołączył tylko Portugalczyk Carlos Daniel. Wkrótce można się jednak spodziewać kolejnych transferów. Dobra wiadomość to także powrót do drużyny Przemysława Skałeckiego, który był testowany przez ekstraklasowego Radomiaka

Biała Podlaska: Na stadionie piłkarskim plac budowy

Biała Podlaska: Na stadionie piłkarskim plac budowy

Teren stadionu został już przekazany wykonawcom trzeciego etapu przebudowy. Inwestycją zajmą się dwie bialskie firmy.

Tony betonu. Tak drogowcy szkodzą drzewom z ul. Lipowej
galeria

Tony betonu. Tak drogowcy szkodzą drzewom z ul. Lipowej

Wbrew wyraźnemu zakazowi firma przebudowująca ul. Lipową składowała pod drzewami palety z płytami chodnikowymi. W piątek naliczyliśmy ich około 60 takich palet. Po naszej interwencji Urząd Miasta wezwał firmę do ich usunięcia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!