Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 maja 2013 r.
16:26
Edytuj ten wpis

Lataj z Lublina. Akcja Portu Lotniczego

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 16 A A
 (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
(Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Pod takim hasłem Port Lotniczy Lublin promuje połączenia czarterowe z Lublina. 17 i 18 maja w godzinach od 11 do 17 w Galerii Orkana oraz Galerii Olimp, mieszkańcy Lublina będą mogli spotkać specjalne teamy stewardess i pilotów z Portu Lotniczego Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę (18 maja) i niedzielę (19 maja) pojawią się one również na głównych ulicach Lublina. Hostessy promować będą lubelskie lotnisko, jako najlepszy wybór dla mieszkańców do wylotu na wakacyjny wypoczynek. Dodatkowo rozdawać będą ulotki z siatką połączeń, przedstawiającą kierunki lotów czarterowych i regularnych rejsów oraz drobne słodkości.

- Zależy nam, żeby jak najwięcej osób, dowiedziało się o możliwości skorzystania z wakacyjnych wyjazdów zagranicznych, które oferują biura podróży z naszego lotniska. To doskonała okazja, aby już dziś zaplanować wakacyjny wypoczynek - mówi Piotr Jankowski rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego. Dlatego w następny weekend (tj. 25-26 maja) teamy stewardess i pilotów Portu Lotniczego Lublin pojawią się także w największych miastach regionu, m.in. w Zamościu, Chełmie czy Puławach.

Akcja "Lataj z Lublina” wspierana jest również przez kampanię outdoorową. Informacja o połączeniach czarterowych pojawiła się na 50 billboardach w całym województwie lubelskim.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
.. / 19 maja 2013 o 17:54
0
[quote name='Maryjan' timestamp='1368906200' post='771712']
Jestem ze Świdnika. Lecimy w sierpniu do Turcji. Skąd lecimy?
Była opcja z Lublina, ale droższa ok. 100 - 150 pln od osoby niż inne lokalizacje. Jak będzie ta sama cena oczywiście skorzystam. Jeśli jest znacznie drożej to wolę podjechać np. do Rzeszowa. Dla mnie nie musicie robić promocji. Cena niech mnie przekona.
[/quote]Do Antalii z Rzeszowa korzystniejsze godziny wylotu.Z Lublina tracicie 1 dzień i lecicie w nocy. Z Rzeszowa przelot w dzień.
Avatar
Maryjan / 18 maja 2013 o 21:43
0
Jestem ze Świdnika. Lecimy w sierpniu do Turcji. Skąd lecimy?
Była opcja z Lublina, ale droższa ok. 100 - 150 pln od osoby niż inne lokalizacje. Jak będzie ta sama cena oczywiście skorzystam. Jeśli jest znacznie drożej to wolę podjechać np. do Rzeszowa. Dla mnie nie musicie robić promocji. Cena niech mnie przekona.
Avatar
Olaf / 18 maja 2013 o 15:10
0
Mnie się podoba. W końcu zaczynają się dziać jakieś akcje promocyjne! Czekam na więcej!
Avatar
common ismeneu / 18 maja 2013 o 10:15
0
[quote name='Gość' timestamp='1368834065' post='771504']
Tak to prawda. Nieudacznicy zarabiają 1200 zł na rękę. Ci bardziej cwani udają bezrobotnych.
[/quote] być może
tylko odpowiadasz nie na temat
Avatar
zizi / 18 maja 2013 o 09:15
0
masakra, marudzenie 24 godziny na dobe
ludzie !!!!
jestesmy malym zadupiastym miastem
A MAMY OD POL ROKU LOTNISKO !!!!
tez bym chciala ay rozwijało sie ono szybciej
ale nie przesadzajmy
ja jestem bardzo zadowolona z faktu ze WRESZCIE mamy lotnisko
i choć jeszcze z niego nie leciałam
i choć zalezy mi osobiscie akyrat na kierinkach Wrocław i Gdańsk
to ciesze sie z tego co mamy i czekam na wiecej
po prostu
jak sa mozliwosci to i sposobnosc sie znajdzie
wiecej spokoju zycze
masakra, marudzenie 24 godziny na dobe
ludzie !!!!
jestesmy malym zadupiastym miastem
A MAMY OD POL ROKU LOTNISKO !!!!
tez bym chciala ay rozwijało sie ono szybciej
ale nie przesadzajmy
ja jestem bardzo zadowolona z faktu ze WRESZCIE mamy lotnisko
i choć jeszcze z niego nie leciałam
i choć zalezy mi osobiscie akyrat na kierinkach Wrocław i Gdańsk
to ciesze sie z tego co mamy i czekam na wiecej
po prostu
jak sa mozliwosci to i sposobnosc sie znaj... rozwiń
Avatar
Josef / 18 maja 2013 o 08:48
0
Jest akcja "lataj z Lublina",a gdzie powrót ?Do Łodzi,Rzeszowa czy Warszawy? Dobre lotnisko samo się promuje,tylko chętni nie mają za co latać!!!Nie zarabiają tyle co Żuk ,czy Hetman Lubelski.Najgorsze jest to,że na poprawę tego stanu się nie zanosi!Za nim hazardzistów i gumo filcowych ziemia pochłonie ,to wcześniej naród goły zostanie!!!
Avatar
Gość / 18 maja 2013 o 01:41
0
[quote name='common ismeneu' timestamp='1368819385' post='771427']
" Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego "
tych zarabiających 1200 na rękę i bezrobotnych też ?

szanowny panie " dziennikarzu " , może warto wcześniej pomyśleć zanim siada się do klawiatury
[/quote]Tak to prawda. Nieudacznicy zarabiają 1200 zł na rękę. Ci bardziej cwani udają bezrobotnych.
Avatar
Ciekawski George / 18 maja 2013 o 00:08
0
Ludzie po pierwsze to jest to informacja prasowa wysłana przez rzecznika portu do mediów. Akcja promocyjna - stewardessyi i piloci - to bedzie hostessy i promotorzy przebrani w uniformy, ot taka fanaberia i strata pieniędzy. Ktoś napisał coś o Galerii Orkana, jednak CH nie pobiera za takie akcje pieniędzy tz nie powinno. Jeśli pobiera to faktycznie dziwna sprawa.
Jednak moja uwaga jest taka, że PL Lublin jest strasznie słabo promowany. Poza regionem ludzie nie wiedzą o jego istnieniu, a mieszkańcy też nie są poinformowani gdzie i za ile lecimy. Może warto skupić się na tym by o lotnisku było głośno (przykładem jest "wielkie" otwarcie, z telewizji informacjnych TVP i Polsat wspomniały o fakcie iż działa 13 port lotniczy w Polsce, a TVN przemilczał to. Pytanie się rodzi co robił rzecznik?Generowanie publikacji w mediach loklanych jest słabe!!!). Może jest potrzebna kampania reklamowa i przy tym INFORMACYJNA na dużą skalę. Hostessy bedą atrakcyjne, ale jaki bedzie tego efekt? Ulotki zejdą i trafią do ... kosza, słodkości podniosą poziom cukru i endorfin, a zarząd portu poczuje dumę i będzie upijał się słodkim smakiem sukcesu!
W ogóle mam takie wrażenie, że to lotnisko ma przynieść jak najwięcej zysku dla firm współpracujących, niż dla właścicieli. Nie mam pojęcia kto jest odpowiedzialny za marketing, ale wiem jedno jest to wyjątkowo nieudolny menager. Pewnie jest to szokujące, ale może warto zatrudnić kompetentnego i doświadczonego człowieka (z wiadomych względów nie ma takich na lubelszczyźnie, gdyż jak dotąd nie było tam lotniska), który sprawi, że jego rozwój będzie dynamiczny, nie organiczny.

Lepszym pomysłem jest dopłata do biletu, a nie akcja promocyjna "agencji rekalmowej", która nic nie da. Pieniądze na promocję można spożytkować znacznie lepiej. Z drugiej strony dlaczego centra handlowe, a nie dworce, albo kooperacja z lokalnymi biurami podróży?

PS
To moje uwagi, mój wpis nie jest tożsamy z chęcią pracy dla PLL.Nie znam się na transporcie, zwracam jedynie uwagę na zagadnienia, które są i bliskie.

Pozdrawiam
Ludzie po pierwsze to jest to informacja prasowa wysłana przez rzecznika portu do mediów. Akcja promocyjna - stewardessyi i piloci - to bedzie hostessy i promotorzy przebrani w uniformy, ot taka fanaberia i strata pieniędzy. Ktoś napisał coś o Galerii Orkana, jednak CH nie pobiera za takie akcje pieniędzy tz nie powinno. Jeśli pobiera to faktycznie dziwna sprawa.
Jednak moja uwaga jest taka, że PL Lublin jest strasznie słabo promowany. Poza regionem ludzie nie wiedzą o jego istnieniu, a mieszkańcy też nie są poinformowani gdzie i za il... rozwiń
Avatar
Maniek / 17 maja 2013 o 23:03
0
a tu kolejny charterowy kierunek z Lublina odpadł - tym razem po Dubrowniku, Teneryfie i Tunezji wypada Barcelona
Pozostała nam już tylko Bułgaria, Egipt, Turcja i Kreta
Avatar
yosityp magnetic / 17 maja 2013 o 22:52
0
Powinno być również jeszcze jedno polączenie do Irlandii.Do portu Shannon na zachodnim wybrzeżu.Bardzo dużo osób z naszego regionu właśnie tam pracuje.
Avatar
.. / 19 maja 2013 o 17:54
0
[quote name='Maryjan' timestamp='1368906200' post='771712']
Jestem ze Świdnika. Lecimy w sierpniu do Turcji. Skąd lecimy?
Była opcja z Lublina, ale droższa ok. 100 - 150 pln od osoby niż inne lokalizacje. Jak będzie ta sama cena oczywiście skorzystam. Jeśli jest znacznie drożej to wolę podjechać np. do Rzeszowa. Dla mnie nie musicie robić promocji. Cena niech mnie przekona.
[/quote]Do Antalii z Rzeszowa korzystniejsze godziny wylotu.Z Lublina tracicie 1 dzień i lecicie w nocy. Z Rzeszowa przelot w dzień.
Avatar
Maryjan / 18 maja 2013 o 21:43
0
Jestem ze Świdnika. Lecimy w sierpniu do Turcji. Skąd lecimy?
Była opcja z Lublina, ale droższa ok. 100 - 150 pln od osoby niż inne lokalizacje. Jak będzie ta sama cena oczywiście skorzystam. Jeśli jest znacznie drożej to wolę podjechać np. do Rzeszowa. Dla mnie nie musicie robić promocji. Cena niech mnie przekona.
Avatar
Olaf / 18 maja 2013 o 15:10
0
Mnie się podoba. W końcu zaczynają się dziać jakieś akcje promocyjne! Czekam na więcej!
Avatar
common ismeneu / 18 maja 2013 o 10:15
0
[quote name='Gość' timestamp='1368834065' post='771504']
Tak to prawda. Nieudacznicy zarabiają 1200 zł na rękę. Ci bardziej cwani udają bezrobotnych.
[/quote] być może
tylko odpowiadasz nie na temat
Avatar
zizi / 18 maja 2013 o 09:15
0
masakra, marudzenie 24 godziny na dobe
ludzie !!!!
jestesmy malym zadupiastym miastem
A MAMY OD POL ROKU LOTNISKO !!!!
tez bym chciala ay rozwijało sie ono szybciej
ale nie przesadzajmy
ja jestem bardzo zadowolona z faktu ze WRESZCIE mamy lotnisko
i choć jeszcze z niego nie leciałam
i choć zalezy mi osobiscie akyrat na kierinkach Wrocław i Gdańsk
to ciesze sie z tego co mamy i czekam na wiecej
po prostu
jak sa mozliwosci to i sposobnosc sie znajdzie
wiecej spokoju zycze
masakra, marudzenie 24 godziny na dobe
ludzie !!!!
jestesmy malym zadupiastym miastem
A MAMY OD POL ROKU LOTNISKO !!!!
tez bym chciala ay rozwijało sie ono szybciej
ale nie przesadzajmy
ja jestem bardzo zadowolona z faktu ze WRESZCIE mamy lotnisko
i choć jeszcze z niego nie leciałam
i choć zalezy mi osobiscie akyrat na kierinkach Wrocław i Gdańsk
to ciesze sie z tego co mamy i czekam na wiecej
po prostu
jak sa mozliwosci to i sposobnosc sie znaj... rozwiń
Avatar
Josef / 18 maja 2013 o 08:48
0
Jest akcja "lataj z Lublina",a gdzie powrót ?Do Łodzi,Rzeszowa czy Warszawy? Dobre lotnisko samo się promuje,tylko chętni nie mają za co latać!!!Nie zarabiają tyle co Żuk ,czy Hetman Lubelski.Najgorsze jest to,że na poprawę tego stanu się nie zanosi!Za nim hazardzistów i gumo filcowych ziemia pochłonie ,to wcześniej naród goły zostanie!!!
Avatar
Gość / 18 maja 2013 o 01:41
0
[quote name='common ismeneu' timestamp='1368819385' post='771427']
" Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego "
tych zarabiających 1200 na rękę i bezrobotnych też ?

szanowny panie " dziennikarzu " , może warto wcześniej pomyśleć zanim siada się do klawiatury
[/quote]Tak to prawda. Nieudacznicy zarabiają 1200 zł na rękę. Ci bardziej cwani udają bezrobotnych.
Avatar
Ciekawski George / 18 maja 2013 o 00:08
0
Ludzie po pierwsze to jest to informacja prasowa wysłana przez rzecznika portu do mediów. Akcja promocyjna - stewardessyi i piloci - to bedzie hostessy i promotorzy przebrani w uniformy, ot taka fanaberia i strata pieniędzy. Ktoś napisał coś o Galerii Orkana, jednak CH nie pobiera za takie akcje pieniędzy tz nie powinno. Jeśli pobiera to faktycznie dziwna sprawa.
Jednak moja uwaga jest taka, że PL Lublin jest strasznie słabo promowany. Poza regionem ludzie nie wiedzą o jego istnieniu, a mieszkańcy też nie są poinformowani gdzie i za ile lecimy. Może warto skupić się na tym by o lotnisku było głośno (przykładem jest "wielkie" otwarcie, z telewizji informacjnych TVP i Polsat wspomniały o fakcie iż działa 13 port lotniczy w Polsce, a TVN przemilczał to. Pytanie się rodzi co robił rzecznik?Generowanie publikacji w mediach loklanych jest słabe!!!). Może jest potrzebna kampania reklamowa i przy tym INFORMACYJNA na dużą skalę. Hostessy bedą atrakcyjne, ale jaki bedzie tego efekt? Ulotki zejdą i trafią do ... kosza, słodkości podniosą poziom cukru i endorfin, a zarząd portu poczuje dumę i będzie upijał się słodkim smakiem sukcesu!
W ogóle mam takie wrażenie, że to lotnisko ma przynieść jak najwięcej zysku dla firm współpracujących, niż dla właścicieli. Nie mam pojęcia kto jest odpowiedzialny za marketing, ale wiem jedno jest to wyjątkowo nieudolny menager. Pewnie jest to szokujące, ale może warto zatrudnić kompetentnego i doświadczonego człowieka (z wiadomych względów nie ma takich na lubelszczyźnie, gdyż jak dotąd nie było tam lotniska), który sprawi, że jego rozwój będzie dynamiczny, nie organiczny.

Lepszym pomysłem jest dopłata do biletu, a nie akcja promocyjna "agencji rekalmowej", która nic nie da. Pieniądze na promocję można spożytkować znacznie lepiej. Z drugiej strony dlaczego centra handlowe, a nie dworce, albo kooperacja z lokalnymi biurami podróży?

PS
To moje uwagi, mój wpis nie jest tożsamy z chęcią pracy dla PLL.Nie znam się na transporcie, zwracam jedynie uwagę na zagadnienia, które są i bliskie.

Pozdrawiam
Ludzie po pierwsze to jest to informacja prasowa wysłana przez rzecznika portu do mediów. Akcja promocyjna - stewardessyi i piloci - to bedzie hostessy i promotorzy przebrani w uniformy, ot taka fanaberia i strata pieniędzy. Ktoś napisał coś o Galerii Orkana, jednak CH nie pobiera za takie akcje pieniędzy tz nie powinno. Jeśli pobiera to faktycznie dziwna sprawa.
Jednak moja uwaga jest taka, że PL Lublin jest strasznie słabo promowany. Poza regionem ludzie nie wiedzą o jego istnieniu, a mieszkańcy też nie są poinformowani gdzie i za il... rozwiń
Avatar
Maniek / 17 maja 2013 o 23:03
0
a tu kolejny charterowy kierunek z Lublina odpadł - tym razem po Dubrowniku, Teneryfie i Tunezji wypada Barcelona
Pozostała nam już tylko Bułgaria, Egipt, Turcja i Kreta
Avatar
yosityp magnetic / 17 maja 2013 o 22:52
0
Powinno być również jeszcze jedno polączenie do Irlandii.Do portu Shannon na zachodnim wybrzeżu.Bardzo dużo osób z naszego regionu właśnie tam pracuje.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 3 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 34 2

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 9 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!