Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 września 2015 r.
21:49

Letnia Scena Eski. Mała frekwencja na koncercie za 215 tys. zł (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora drs
0 30 A A

215 tys. zł brutto ma otrzymać warszawska spółka Promotor United Entertainment za organizację piątkowego koncertu na trawniku obok stadionu Arena Lublin.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na taką kwotę opiewa zamówienie udzielone jej przez zarządzający stadionem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który spodziewał się na imprezie 10 tys. widzów.

Jako gwiazdy zapowiedziano duet producencki Wet Fingers oraz zespół Red Lips i Patrycję Markowską. Frekwencja była jednak mała, a po około dwóch godzinach od rozpoczęcia koncertu zaczął padać deszcz.

Pierwotnie koncert Letnia Scena Eski innym zestawem muzyków miał się odbyć w lipcu i to nie obok stadionu, ale na samym obiekcie, jednak na kilka dni przed wydarzeniem okazało się, że zamiast spodziewanych 15 tys. widzów bilety kosztujące 10 zł kupiło niecałe 200 osób. Na piątkowy koncert wstęp był bezpłatny.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 14:09
0
Byłem na meczu i byłem tam dosłownie minute za dużo ! tego nie dało się słuchać. Zróbcie impreze z muzyką lat 90 eurodance, zobaczcie co się działo w Zatorze czy w Bielsku Białym gdzie bilety były po 80 zł i biletów zbrakło ! A nie zapraszacie na coś co nawet jest za darmo i ludzi nie ma !!!
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 03:39
0
Nie ma pracy, a jak już jest to nawet na waciki nie starcza, więc nie ma pieniędzy na rozrywkę. Tak to koło się tu zamyka. Od początku było wiadomo, że ten stadion na siebie nie wyrobi i będzie tylko powiększał koszta miasta.
Avatar
niepisior / 19 września 2015 o 17:37
0

Wszystko w tym mieście stoi na głowie. Proponuję pompować jeszcze więcej pieniędzy w rozrywkę. W końcu mieszkańcom Lublina pieniądze aż wysypują się z portfeli. Nic nie pozostaje tylko się "rekreować".

Tak tak znamy tę retorykę - wszystkie dzieci głodują, jest rozwarstwienie społeczne, bieda i ruina a z inwestycji unijnych(w tym ze stref ekonomicznych) korzystają tylko ci najbogatsi :lol:

Avatar
Gość / 19 września 2015 o 15:44
0
Wszystko w tym mieście stoi na głowie. Proponuję pompować jeszcze więcej pieniędzy w rozrywkę. W końcu mieszkańcom Lublina pieniądze aż wysypują się z portfeli. Nic nie pozostaje tylko się "rekreować".
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 14:54
0

 czy ty ignorancie i pieniaczu zdajesz sobie sprawę z tego, że stadion to inwestycja na lat kilkadziesiąt a nie dzień lub dwa? jak można pisać po jednym roku, że to słabo przemyślana inwestycja? a jak za cztery lata będzie w Lublinie Ekstraklasa i stadion będzie co dwa tygodnie szczelnie wypełniany, odszczekasz to co teraz piszesz? założę się że nie - pierwszy z językiem na brodzie polecisz po karnet w myślach dziękując Żukowi, że kiedyś zbudował nowoczesny kameralny stadionik i dzięki temu nie trzeba na mecze Motoru jeździć do Łęcznej a żeby zobaczyć w akcji zespoły pokroju Szachtara, Monako czy Hannoveru nie trzeba się wybierać do Gdańska, Wrocławia albo Poznania bo mamy to na miejscu

 o meczach reprezentacji młodzieżowych[Polska-Włochy już był, za chwilę będzie Polska-Izrael], czy koncertach lub innych wydarzeniach[stadion specjalnie został zaprojektowany tak by spełniał wiele funkcji] nawet nie wspominam

 pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących niepieniaczy

Ty chyba jezteś zakadzony dopalaczmi. Jak do tej pory na tym obiekcie nic szczególnego sie nie wydarzyło(no moze poza meczem PL-ITA w dodatku młodzieżowka, ludzie przyszli zobaczyć stadion) Na takim twoim gdybaniu co będzie jak będzie ekstraklasa stadion niezarabia no chyba żę wirtualnie bo realnie każdy dzień to stata finansowa.

jezteś zakadzony dopalaczmi. Jak do tej pory na tym obiekcie nic szczególnego sie nie wydarzyło(no moze poza meczem PL-ITA w dodatku młodzieżowka, ludzie przyszli zobaczyć stadion) Na takim twoim gdybaniu co będzie jak będzie ekstraklasa stadion niezarabia no chyba żę wirtualnie bo realnie każdy dzień to stata finansowa.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 12:18
0

 czy ty ignorancie i pieniaczu zdajesz sobie sprawę z tego, że stadion to inwestycja na lat kilkadziesiąt a nie dzień lub dwa? jak można pisać po jednym roku, że to słabo przemyślana inwestycja? a jak za cztery lata będzie w Lublinie Ekstraklasa i stadion będzie co dwa tygodnie szczelnie wypełniany, odszczekasz to co teraz piszesz? założę się że nie - pierwszy z językiem na brodzie polecisz po karnet w myślach dziękując Żukowi, że kiedyś zbudował nowoczesny kameralny stadionik i dzięki temu nie trzeba na mecze Motoru jeździć do Łęcznej a żeby zobaczyć w akcji zespoły pokroju Szachtara, Monako czy Hannoveru nie trzeba się wybierać do Gdańska, Wrocławia albo Poznania bo mamy to na miejscu

 o meczach reprezentacji młodzieżowych[Polska-Włochy już był, za chwilę będzie Polska-Izrael], czy koncertach lub innych wydarzeniach[stadion specjalnie został zaprojektowany tak by spełniał wiele funkcji] nawet nie wspominam

 pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących niepieniaczy

rozwiń
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 11:49
0

...a może by tak zasiedlić stadion uchodźcami? będzie wykorzystany w 100%...

Avatar
Gość / 19 września 2015 o 10:14
0
215tyś poszłoooo. Szkodnik z ratusza po cichu rozwala Lublin.
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 09:01
0

Wczoraj na "Arenie Lublin" był derbowy mecz Motor - Lublinianka.

Organizatorzy koncertu liczyli na to, że kibice po meczu podniosą frekwencję imprezie ESKI.

Daty dwóch imprez zostały specjalnie zsynchronizowane.

Ale kibole olali ten koncert i tyle.  ;) 

...........................

Patrycja Markowska, Wet Fingers, Red Lips ..... czyli dożynkowe "gwiazdy" z Pierdziszewa.

Wczoraj na "Arenie Lublin" był derbowy mecz Motor - Lublinianka.

Organizatorzy koncertu liczyli na to, że kibice po meczu podniosą frekwencję imprezie ESKI.

Daty dwóch imprez zostały specjalnie zsynchronizowane.

Ale kibole olali ten koncert i tyle.  ;) 

...........................rozwiń

Avatar
Gość / 19 września 2015 o 08:54
0
Szczekacze atakują stadion, bo wybory idą. Założę sie ze polowe wpisów to PiS robi albo wynajęci ludzie. Przecież zygmuntowskie to był wstyd na cała Polskę, ludzie opamiętajcie sie z ta krytyka, nasz kraj wcale taki chujowy nie jest, jak nam wmawia propaganda
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 14:09
0
Byłem na meczu i byłem tam dosłownie minute za dużo ! tego nie dało się słuchać. Zróbcie impreze z muzyką lat 90 eurodance, zobaczcie co się działo w Zatorze czy w Bielsku Białym gdzie bilety były po 80 zł i biletów zbrakło ! A nie zapraszacie na coś co nawet jest za darmo i ludzi nie ma !!!
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 03:39
0
Nie ma pracy, a jak już jest to nawet na waciki nie starcza, więc nie ma pieniędzy na rozrywkę. Tak to koło się tu zamyka. Od początku było wiadomo, że ten stadion na siebie nie wyrobi i będzie tylko powiększał koszta miasta.
Avatar
niepisior / 19 września 2015 o 17:37
0

Wszystko w tym mieście stoi na głowie. Proponuję pompować jeszcze więcej pieniędzy w rozrywkę. W końcu mieszkańcom Lublina pieniądze aż wysypują się z portfeli. Nic nie pozostaje tylko się "rekreować".

Tak tak znamy tę retorykę - wszystkie dzieci głodują, jest rozwarstwienie społeczne, bieda i ruina a z inwestycji unijnych(w tym ze stref ekonomicznych) korzystają tylko ci najbogatsi :lol:

Avatar
Gość / 19 września 2015 o 15:44
0
Wszystko w tym mieście stoi na głowie. Proponuję pompować jeszcze więcej pieniędzy w rozrywkę. W końcu mieszkańcom Lublina pieniądze aż wysypują się z portfeli. Nic nie pozostaje tylko się "rekreować".
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 14:54
0

 czy ty ignorancie i pieniaczu zdajesz sobie sprawę z tego, że stadion to inwestycja na lat kilkadziesiąt a nie dzień lub dwa? jak można pisać po jednym roku, że to słabo przemyślana inwestycja? a jak za cztery lata będzie w Lublinie Ekstraklasa i stadion będzie co dwa tygodnie szczelnie wypełniany, odszczekasz to co teraz piszesz? założę się że nie - pierwszy z językiem na brodzie polecisz po karnet w myślach dziękując Żukowi, że kiedyś zbudował nowoczesny kameralny stadionik i dzięki temu nie trzeba na mecze Motoru jeździć do Łęcznej a żeby zobaczyć w akcji zespoły pokroju Szachtara, Monako czy Hannoveru nie trzeba się wybierać do Gdańska, Wrocławia albo Poznania bo mamy to na miejscu

 o meczach reprezentacji młodzieżowych[Polska-Włochy już był, za chwilę będzie Polska-Izrael], czy koncertach lub innych wydarzeniach[stadion specjalnie został zaprojektowany tak by spełniał wiele funkcji] nawet nie wspominam

 pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących niepieniaczy

Ty chyba jezteś zakadzony dopalaczmi. Jak do tej pory na tym obiekcie nic szczególnego sie nie wydarzyło(no moze poza meczem PL-ITA w dodatku młodzieżowka, ludzie przyszli zobaczyć stadion) Na takim twoim gdybaniu co będzie jak będzie ekstraklasa stadion niezarabia no chyba żę wirtualnie bo realnie każdy dzień to stata finansowa.

jezteś zakadzony dopalaczmi. Jak do tej pory na tym obiekcie nic szczególnego sie nie wydarzyło(no moze poza meczem PL-ITA w dodatku młodzieżowka, ludzie przyszli zobaczyć stadion) Na takim twoim gdybaniu co będzie jak będzie ekstraklasa stadion niezarabia no chyba żę wirtualnie bo realnie każdy dzień to stata finansowa.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 12:18
0

 czy ty ignorancie i pieniaczu zdajesz sobie sprawę z tego, że stadion to inwestycja na lat kilkadziesiąt a nie dzień lub dwa? jak można pisać po jednym roku, że to słabo przemyślana inwestycja? a jak za cztery lata będzie w Lublinie Ekstraklasa i stadion będzie co dwa tygodnie szczelnie wypełniany, odszczekasz to co teraz piszesz? założę się że nie - pierwszy z językiem na brodzie polecisz po karnet w myślach dziękując Żukowi, że kiedyś zbudował nowoczesny kameralny stadionik i dzięki temu nie trzeba na mecze Motoru jeździć do Łęcznej a żeby zobaczyć w akcji zespoły pokroju Szachtara, Monako czy Hannoveru nie trzeba się wybierać do Gdańska, Wrocławia albo Poznania bo mamy to na miejscu

 o meczach reprezentacji młodzieżowych[Polska-Włochy już był, za chwilę będzie Polska-Izrael], czy koncertach lub innych wydarzeniach[stadion specjalnie został zaprojektowany tak by spełniał wiele funkcji] nawet nie wspominam

 pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących niepieniaczy

rozwiń
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 11:49
0

...a może by tak zasiedlić stadion uchodźcami? będzie wykorzystany w 100%...

Avatar
Gość / 19 września 2015 o 10:14
0
215tyś poszłoooo. Szkodnik z ratusza po cichu rozwala Lublin.
Avatar
Gość / 19 września 2015 o 09:01
0

Wczoraj na "Arenie Lublin" był derbowy mecz Motor - Lublinianka.

Organizatorzy koncertu liczyli na to, że kibice po meczu podniosą frekwencję imprezie ESKI.

Daty dwóch imprez zostały specjalnie zsynchronizowane.

Ale kibole olali ten koncert i tyle.  ;) 

...........................

Patrycja Markowska, Wet Fingers, Red Lips ..... czyli dożynkowe "gwiazdy" z Pierdziszewa.

Wczoraj na "Arenie Lublin" był derbowy mecz Motor - Lublinianka.

Organizatorzy koncertu liczyli na to, że kibice po meczu podniosą frekwencję imprezie ESKI.

Daty dwóch imprez zostały specjalnie zsynchronizowane.

Ale kibole olali ten koncert i tyle.  ;) 

...........................rozwiń

Avatar
Gość / 19 września 2015 o 08:54
0
Szczekacze atakują stadion, bo wybory idą. Założę sie ze polowe wpisów to PiS robi albo wynajęci ludzie. Przecież zygmuntowskie to był wstyd na cała Polskę, ludzie opamiętajcie sie z ta krytyka, nasz kraj wcale taki chujowy nie jest, jak nam wmawia propaganda
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 5

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 14 5

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 1

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 0 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 27 2

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 2

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.