Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2012 r.
14:45
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Otwarcie i pierwszy samolot (zdjęcia Czytelników)

0 18 A A
 (Rafał Falkiewicz)
(Rafał Falkiewicz)

Lotnisko Lublin już działa. Wiele osób przyszło żeby zobaczyć pierwszy przylot i odlot samolotu linii Ryanair. Zobaczcie zdjęcia naszych Czytelników. Jeśli macie własne, wyślijcie je na: dziennik.wschodni@gmail.com.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lucek / 17 grudnia 2012 r. o 22:24
pewnie to lotnisko powstało z tego powodu że jest duże zainteresowanie wyjazdami za pracą z naszego regionu. bye bye. See you in England.Wir sehen uns in Deutschland.Ci vediamo in Italia.se er i Sverige.Te zien in Nederland.你在中國
Avatar
MADZIA / 17 grudnia 2012 r. o 19:01
WSZYSTKO TO JEDNO WIELKIE PROPAGANDOWE - GÓWNO!!!!!
Avatar
Jerr / 17 grudnia 2012 r. o 18:29
[quote name='bart' timestamp='1355758885' post='710566']
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
[/quote]
Chyba musisz poczekać aż wrócą .
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 17:08
tak btw pierwszy wyladowal an26 exinu
Avatar
Renia / 17 grudnia 2012 r. o 16:46
O 12 mówili o tym lotnisku w wiadomosciach na tvp 1;-))))
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 16:43
Potwierdzam szmatławy tvn 24 nawet nie zamięścił info na stronie o newsie tv nie wspomnę boją się bo tego zas.....ego Modlina nawet dojazdu nie ma bilet z lotniska do centrum Wa-wy 27 zl żenada
na temat jakiegoś bobra co go wycie Dody wypłoszyło z bunkra obszerna relacja co za puste łby w tym tvn 24 sr......ł na nich pies Pzdr
p.s. samolot linię podejścia miał od felina
Avatar
de Kerk / 17 grudnia 2012 r. o 16:41
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]
Przecież TVN i inne Polsaty, to media promujące jedynie Warszawę i "warszaski" styl bycia i krzyku. Reszta Polski ich nie interesuje.
Avatar
bart / 17 grudnia 2012 r. o 16:41
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 16:39
Dziekuje za odpowiedzi,pozdrawiam
Avatar
wer / 17 grudnia 2012 r. o 16:29
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]

... lotnisko w Modlinie obsługuje miesięcznie 100 - 200 tys. osób, kilkadziesiąt lądować codziennie, loty do ponad 20 miast w Europie.
Lotnisko w Świdniku to maluszek.
Avatar
Lucek / 17 grudnia 2012 r. o 22:24
pewnie to lotnisko powstało z tego powodu że jest duże zainteresowanie wyjazdami za pracą z naszego regionu. bye bye. See you in England.Wir sehen uns in Deutschland.Ci vediamo in Italia.se er i Sverige.Te zien in Nederland.你在中國
Avatar
MADZIA / 17 grudnia 2012 r. o 19:01
WSZYSTKO TO JEDNO WIELKIE PROPAGANDOWE - GÓWNO!!!!!
Avatar
Jerr / 17 grudnia 2012 r. o 18:29
[quote name='bart' timestamp='1355758885' post='710566']
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
[/quote]
Chyba musisz poczekać aż wrócą .
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 17:08
tak btw pierwszy wyladowal an26 exinu
Avatar
Renia / 17 grudnia 2012 r. o 16:46
O 12 mówili o tym lotnisku w wiadomosciach na tvp 1;-))))
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 16:43
Potwierdzam szmatławy tvn 24 nawet nie zamięścił info na stronie o newsie tv nie wspomnę boją się bo tego zas.....ego Modlina nawet dojazdu nie ma bilet z lotniska do centrum Wa-wy 27 zl żenada
na temat jakiegoś bobra co go wycie Dody wypłoszyło z bunkra obszerna relacja co za puste łby w tym tvn 24 sr......ł na nich pies Pzdr
p.s. samolot linię podejścia miał od felina
Avatar
de Kerk / 17 grudnia 2012 r. o 16:41
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]
Przecież TVN i inne Polsaty, to media promujące jedynie Warszawę i "warszaski" styl bycia i krzyku. Reszta Polski ich nie interesuje.
Avatar
bart / 17 grudnia 2012 r. o 16:41
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 16:39
Dziekuje za odpowiedzi,pozdrawiam
Avatar
wer / 17 grudnia 2012 r. o 16:29
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]

... lotnisko w Modlinie obsługuje miesięcznie 100 - 200 tys. osób, kilkadziesiąt lądować codziennie, loty do ponad 20 miast w Europie.
Lotnisko w Świdniku to maluszek.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Drogo?  To jasne jak słońce!
oszczędzanie

Drogo? To jasne jak słońce!

PRĄD Koszty energii rosną z roku na rok i nikt nie jest w stanie temu przeciwdziałać. Są jednak sposoby na to, żeby rachunek za prąd nie był aż tak bardzo bolesny. Co więcej rady na oszczędzanie nie są wcale trudne do zastosowania. Wystarczy zmienić tylko kilka naszych codziennych przyzwyczajeń

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Tragedia w jednej z miejscowości w gminie Drelów (powiat bialski).

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

KS Cisowianka Drzewce i Janowianka Janów Lubelski po rundzie jesiennej są na miejscach premiowanych awansem do IV ligi

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Depresja jest chorobą psychiczną, która dotyka dzieci, młodzież i dorosłych. Zaburzenie psychiczne znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie, odbiera radość z życia. Niejednokrotnie prowadzi do prób samobójczych. Depresja wymaga leczenia.

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

Mieszkańcy osiedla Kochanowskiego w Chełmie zyskają dostęp do komunikacji miejskiej. Kursy kilku linii zostaną dostosowane do potrzeb uczniów. Od 1 grudnia Chełmskie Linie Autobusowe wprowadzą zmiany w rozkładach jazdy.

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

W poniedziałek drugie swoje drugie mecze na mistrzostwach świata w Katarze rozegrają zespoły z grup G i H. Hitem dnia będzie wieczorne starcie Urugwaju z Portugalią

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur
4 grudnia 2022, 16:00

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur

Sceniczną komedię "Kochane pieniążki" będzie można zobaczyć w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1). Pokazy zaplanowano na 4 grudnia o godz. 16 i 19.

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć
Pierwsza strona
galeria

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć

Mieszkała z krowami i traktowała je bardziej jak towarzyszy, niż zwierzęta hodowlane. Ale krowy były w złym stanie, dlatego kobieta za znęcanie się nad nimi trafiła do więzienia. Teraz karmią je urzędnicy, a żaden gospodarz nie chce ich przygarnąć, bo nie można ich sprzedać do ubojni. Tymczasem robi się coraz zimniej, a w okolicy grasują wilki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Reprezentacja Niemiec wciąż pozostaje w grze o awans do fazy pucharowej. W niedzielny wieczór ekipa Hansiego Flicka zremisowała z Hiszpanią 1:1 ratując cenny punkt w końcówce spotkania

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Nie trzeba już jechać do PSZOK, który na dodatek jest otwarty tylko w konkretnych porach, ale przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu zużytego sprzętu można się pozbyć wrzucając go do specjalnych pojemników. Taka możliwość właśnie pojawiła się w Tomaszowie Lubelskim.

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Krzysztof Ż. radny miejski klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz urzędnik powiatowego starostwa przyznał się do zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środki zapobiegawcze, w tym zakaz opuszczania kraju.

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Na początku grudnia po raz pierwszy spotkają się członkowie nowego gremium Powiatowej Rady Seniorów. Tworzy ją osiemnaście osób z różnych środowisk. – Współcześni emeryci chcą wychodzić z domu, chcą działać – mówią przedstawiciele systematycznie powiększającej się grupy mieszkańców.

Puławy. Szef jednego z wydziałów odchodzi z urzędu miasta