Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 sierpnia 2014 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Lubelscy działacze PO jadą na rozmowy do Tuska. Biznesmen szefem sztabu?

3 18 A A

Działacze Platformy Obywatelskiej z naszego regionu spotkają się dziś z premierem Donaldem Tuskiem. Będą rozmawiać o jesiennych wyborach samorządowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Konsultacje z regionalnymi działaczami szef rządu rozpoczął w poniedziałek. Na pierwszy ogień poszły władze Platformy w województwie zachodniopomorskim. Dziś Tusk spotka się z przedstawicielami partii z Lubelszczyzny, Podkarpacia i Wielkopolski.

Do Warszawy wybierają się najważniejsi działacze PO w naszym regionie: przewodniczący Zarządu Regionu PO i minister skarbu Włodzimierz Karpiński, wiceprzewodniczący: poseł Mariusz Grad i Grzegorz Nowakowski, a także oraz pozostali członkowie prezydium partii: wojewoda lubelski Wojciech Wilk i lubelski radny Wojciech Krakowski. W stolicy ma pojawić się także prezydent Lublina Krzysztof Żuk. Zaproszenie na spotkanie dostali też parlamentarzyści z naszego regionu.

- Niewątpliwie będziemy rozmawiać na tematy wyborcze. Omówimy sprawę kształtu list i program działania naszych struktur na najbliższy czas - mówi Grzegorz Nowakowski.

Przedsiębiorca szefem sztabu?

Prawdopodobnie w czwartek lubelska Platforma przedstawi składy sztabów wyborczych w regionie i poszczególnych powiatach.

Jak udało nam się dowiedzieć, szefem sztabu w Lublinie ma zostać Marek Wieczorek, znany lubelski przedsiębiorca. Prowadził nieistniejące już dyskoteki Art Bis Klub i Piąty Element, ale w kraju znany jest głównie jako "fryzjer Joanny Muchy”, bo z usług należącego do niego zakładu fryzjerskiego korzystała była minister sportu.

W lutym 2012 roku Mucha powołała go na stanowisko wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Po kilku tygodniach Wieczorek zrezygnował ze stanowiska.

Kandydatura Wieczorka na szefa sztabu ma jeszcze zostać zatwierdzona oficjalną uchwałą. Wcześniej stanowisko to zaproponowano Arturowi Lipińskiemu, wiceprzewodniczącemu zarządu PO w stolicy województwa i mężowi zastępcy prezydenta Lublina Moniki Lipińskiej. Ostatecznie jednak Lipiński zrezygnował z objęcia tej funkcji.

W samym Lublinie zostali też wybrani koordynatorzy, którzy mają zająć się formułowaniem list do Rady Miasta w poszczególnych okręgach. Według naszych informacji zostali nimi radni: Wojciech Krakowski, Jarosław Pakuła, Leszek Daniewski, Marta Wcisło, Piotr Dreher i Mateusz Zaczyński.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Josef / 7 sierpnia 2014 o 09:01
0

Oj coś Jacuś  Sobczak w niełaskach.Może za dużo kłamie również swoich???

Avatar
Don / 7 sierpnia 2014 o 07:49
0

Przecież oni mieli, mają i będą mieli jeden cel - uwłaszczyć siebie i cały "układ zamknięty". Cała reszta jest tylko do tego pretekstem.

Wszystko śitwa,jeb ac całe to komunistyczne chamstwo wszędzie i w każdych wyborach

Avatar
BudŻet / 7 sierpnia 2014 o 07:16
0

Cytat

"Po całej branży krążą plotki, że Kompania Węglowa proponuje państwowym spółkom energetycznym zerwanie umów z prywatnymi dostawcami – Bogdanką i kupioną przez Czechów Silesią w zamian kupno węgla od Kompanii. Spotkania w tej sprawie miały się odbywać w resorcie gospodarki co sugeruje, że resort daje tym działaniom swoje błogosławieństwo."

cały artykuł.

na stronie wysokienapieci pl

 Tak przedstawiciel PO kandydat na europosła z lublina próbóje dbać o Lubelszczyznę. Całe PO z PSL też

Przecież oni mieli, mają i będą mieli jeden cel - uwłaszczyć siebie i cały "układ zamknięty". Cała reszta jest tylko do tego pretekstem.

Przecież oni mieli, mają i będą mieli jeden cel - uwłaszczyć siebie i cały "układ zamknięty". Cała reszta jest tylko do tego pretekstem.

rozwiń
Avatar
gość / 7 sierpnia 2014 o 06:16
0

Cytat

"Po całej branży krążą plotki, że Kompania Węglowa proponuje państwowym spółkom energetycznym zerwanie umów z prywatnymi dostawcami – Bogdanką i kupioną przez Czechów Silesią w zamian kupno węgla od Kompanii. Spotkania w tej sprawie miały się odbywać w resorcie gospodarki co sugeruje, że resort daje tym działaniom swoje błogosławieństwo."

cały artykuł.

na stronie wysokienapieci pl

 Tak przedstawiciel PO kandydat na europosła z lublina próbóje dbać o Lubelszczyznę. Całe PO z PSL też

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2014 o 01:54
0

Wszystko to jedna czerwona,komunistyczno-konfidencka śitwa,jedno czerwone komunistyczne łajno !!!!

Chyba to jednak już nie te czasy i do znudzenia te porównania. Przynajmniej jak piszesz ,ta jedna ,czerwona......!!! miała jakieś wartości i klasę polityczną, a ci jeśli nawet rozpoczynali zaraz przed przewrotem 89.go niewiele się nauczyli od swoich starszych kolegów.

Avatar
Gościo / 6 sierpnia 2014 o 21:20
0

A co z panem Sobczakiem i jego chłopaczkami?

Avatar
rozbawiona Iwona / 6 sierpnia 2014 o 20:17
0

No cóż Panie Karpiński i inni. To z  jaką klasą przejeliście władze w województwie, nie wspominając już o wywalonej z hukiem

,,mistrzyni skuteczności" byłej wojewodzie Szołno z waszego nadania tak będziecie traktowani. Czyli nijak. Znaczycie tyle co wasza uczciwość polityczna. Jezeli stanowisko wojewody niedacznie reprezentowało takie...., dla której (dr hab.) starosta,  to gorzej niż student, to dlaczego szefem kampanii nie ma być biznesmem? A kto daje pracę, jak nie lokalny biznes?

Wszystko to jedna czerwona,komunistyczno-konfidencka śitwa,jedno czerwone komunistyczne łajno !!!!

Wszystko to jedna czerwona,komunistyczno-konfidencka śitwa,jedno czerwone komunistyczne łajno !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2014 o 20:09
0

No cóż Panie Karpiński i inni. To z  jaką klasą przejeliście władze w województwie, nie wspominając już o wywalonej z hukiem

,,mistrzyni skuteczności" byłej wojewodzie Szołno z waszego nadania tak będziecie traktowani. Czyli nijak. Znaczycie tyle co wasza uczciwość polityczna. Jezeli stanowisko wojewody niedacznie reprezentowało takie...., dla której (dr hab.) starosta,  to gorzej niż student, to dlaczego szefem kampanii nie ma być biznesmem? A kto daje pracę, jak nie lokalny biznes?

Avatar
BojKot / 6 sierpnia 2014 o 17:29
0

Nie głosujesz przez lenistwo , sprawiasz radość komunistom ! Komunistom w obu postaciach : i tym spod sierpa i młota , i tym spod tęczowej flagi , od głupich frazesów o orientacji seksualnej .

Przecież to za jawnych rządów PZPR jedyną możliwością wpływu na decyzje rządzących był bojkot wyborów.

Gdyby było jak piszesz, to nikt by nie wprowadzał powszechnej możliwości głosowania korespondencyjnego.

Jeszcze tylko wybory samorządowe pozbawione zostaną tej powszechnej możliwości, a to z tej przyczyny, że łatwiej będzie zweryfikować czy ktoś czasem nie nadużył tej możliwości.

Czyżbyś nie wiedział, że w ciągu 30 dni od stwierdzenia ważności wyborów wszystkie spisy wyborców i oddane głosy idą na przemiał? Jedyne czego już zrobić nie mogą, to poprawić propagandowej i autoryzacyjnej części w postaci frekwencji...

Przecież to za jawnych rządów PZPR jedyną możliwością wpływu na decyzje rządzących był bojkot wyborów.

Gdyby było jak piszesz, to nikt by nie wprowadzał powszechnej możliwości głosowania korespondencyjnego.

Jeszcze tylko wybory samorządowe pozbawione zostaną tej powszechnej możliwości, a to z tej przyczyny, że łatwiej będzie zweryfikować czy ktoś czasem nie nadużył tej możliwości.

Czyżbyś nie wiedział, że w ciągu 30 dni od stwierdzenia ważności wyborów wszystkie spisy wyborców i oddane głosy idą na pr... rozwiń

Avatar
Anon / 6 sierpnia 2014 o 15:53
0

Czemu boją się słowa SITWA ?? Co im w nim nie pasuje ?

Avatar
Josef / 7 sierpnia 2014 o 09:01
0

Oj coś Jacuś  Sobczak w niełaskach.Może za dużo kłamie również swoich???

Avatar
Don / 7 sierpnia 2014 o 07:49
0

Przecież oni mieli, mają i będą mieli jeden cel - uwłaszczyć siebie i cały "układ zamknięty". Cała reszta jest tylko do tego pretekstem.

Wszystko śitwa,jeb ac całe to komunistyczne chamstwo wszędzie i w każdych wyborach

Avatar
BudŻet / 7 sierpnia 2014 o 07:16
0

Cytat

"Po całej branży krążą plotki, że Kompania Węglowa proponuje państwowym spółkom energetycznym zerwanie umów z prywatnymi dostawcami – Bogdanką i kupioną przez Czechów Silesią w zamian kupno węgla od Kompanii. Spotkania w tej sprawie miały się odbywać w resorcie gospodarki co sugeruje, że resort daje tym działaniom swoje błogosławieństwo."

cały artykuł.

na stronie wysokienapieci pl

 Tak przedstawiciel PO kandydat na europosła z lublina próbóje dbać o Lubelszczyznę. Całe PO z PSL też

Przecież oni mieli, mają i będą mieli jeden cel - uwłaszczyć siebie i cały "układ zamknięty". Cała reszta jest tylko do tego pretekstem.

Przecież oni mieli, mają i będą mieli jeden cel - uwłaszczyć siebie i cały "układ zamknięty". Cała reszta jest tylko do tego pretekstem.

rozwiń
Avatar
gość / 7 sierpnia 2014 o 06:16
0

Cytat

"Po całej branży krążą plotki, że Kompania Węglowa proponuje państwowym spółkom energetycznym zerwanie umów z prywatnymi dostawcami – Bogdanką i kupioną przez Czechów Silesią w zamian kupno węgla od Kompanii. Spotkania w tej sprawie miały się odbywać w resorcie gospodarki co sugeruje, że resort daje tym działaniom swoje błogosławieństwo."

cały artykuł.

na stronie wysokienapieci pl

 Tak przedstawiciel PO kandydat na europosła z lublina próbóje dbać o Lubelszczyznę. Całe PO z PSL też

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2014 o 01:54
0

Wszystko to jedna czerwona,komunistyczno-konfidencka śitwa,jedno czerwone komunistyczne łajno !!!!

Chyba to jednak już nie te czasy i do znudzenia te porównania. Przynajmniej jak piszesz ,ta jedna ,czerwona......!!! miała jakieś wartości i klasę polityczną, a ci jeśli nawet rozpoczynali zaraz przed przewrotem 89.go niewiele się nauczyli od swoich starszych kolegów.

Avatar
Gościo / 6 sierpnia 2014 o 21:20
0

A co z panem Sobczakiem i jego chłopaczkami?

Avatar
rozbawiona Iwona / 6 sierpnia 2014 o 20:17
0

No cóż Panie Karpiński i inni. To z  jaką klasą przejeliście władze w województwie, nie wspominając już o wywalonej z hukiem

,,mistrzyni skuteczności" byłej wojewodzie Szołno z waszego nadania tak będziecie traktowani. Czyli nijak. Znaczycie tyle co wasza uczciwość polityczna. Jezeli stanowisko wojewody niedacznie reprezentowało takie...., dla której (dr hab.) starosta,  to gorzej niż student, to dlaczego szefem kampanii nie ma być biznesmem? A kto daje pracę, jak nie lokalny biznes?

Wszystko to jedna czerwona,komunistyczno-konfidencka śitwa,jedno czerwone komunistyczne łajno !!!!

Wszystko to jedna czerwona,komunistyczno-konfidencka śitwa,jedno czerwone komunistyczne łajno !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2014 o 20:09
0

No cóż Panie Karpiński i inni. To z  jaką klasą przejeliście władze w województwie, nie wspominając już o wywalonej z hukiem

,,mistrzyni skuteczności" byłej wojewodzie Szołno z waszego nadania tak będziecie traktowani. Czyli nijak. Znaczycie tyle co wasza uczciwość polityczna. Jezeli stanowisko wojewody niedacznie reprezentowało takie...., dla której (dr hab.) starosta,  to gorzej niż student, to dlaczego szefem kampanii nie ma być biznesmem? A kto daje pracę, jak nie lokalny biznes?

Avatar
BojKot / 6 sierpnia 2014 o 17:29
0

Nie głosujesz przez lenistwo , sprawiasz radość komunistom ! Komunistom w obu postaciach : i tym spod sierpa i młota , i tym spod tęczowej flagi , od głupich frazesów o orientacji seksualnej .

Przecież to za jawnych rządów PZPR jedyną możliwością wpływu na decyzje rządzących był bojkot wyborów.

Gdyby było jak piszesz, to nikt by nie wprowadzał powszechnej możliwości głosowania korespondencyjnego.

Jeszcze tylko wybory samorządowe pozbawione zostaną tej powszechnej możliwości, a to z tej przyczyny, że łatwiej będzie zweryfikować czy ktoś czasem nie nadużył tej możliwości.

Czyżbyś nie wiedział, że w ciągu 30 dni od stwierdzenia ważności wyborów wszystkie spisy wyborców i oddane głosy idą na przemiał? Jedyne czego już zrobić nie mogą, to poprawić propagandowej i autoryzacyjnej części w postaci frekwencji...

Przecież to za jawnych rządów PZPR jedyną możliwością wpływu na decyzje rządzących był bojkot wyborów.

Gdyby było jak piszesz, to nikt by nie wprowadzał powszechnej możliwości głosowania korespondencyjnego.

Jeszcze tylko wybory samorządowe pozbawione zostaną tej powszechnej możliwości, a to z tej przyczyny, że łatwiej będzie zweryfikować czy ktoś czasem nie nadużył tej możliwości.

Czyżbyś nie wiedział, że w ciągu 30 dni od stwierdzenia ważności wyborów wszystkie spisy wyborców i oddane głosy idą na pr... rozwiń

Avatar
Anon / 6 sierpnia 2014 o 15:53
0

Czemu boją się słowa SITWA ?? Co im w nim nie pasuje ?

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!