Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 lipca 2015 r.
6:39

Lubelska Noc Kabaretowa. Pośmieją się z nas na żywo i w telewizji

0 21 A A
4 lipca 2015 20:00
Widzów w Lublinie i przed telewizorami ma rozśmieszać m.in. kabaret Ani Mru Mru<br />
Widzów w Lublinie i przed telewizorami ma rozśmieszać m.in. kabaret Ani Mru Mru

Scena jest już gotowa, trwa montaż scenografii i multimediów. W tę sobotę na Placu Zamkowym w Lublinie wystąpią najpopularniejsze polskie kabarety. Imprezę na żywo pokaże TVP 2.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

„Latający Klub 2 na wakacjach w Lubelskiem” to jedna z letnich odsłon popularnego programu rozrywkowego telewizyjnej „Dwójki”. Kabaretowy wieczór na Placu Zamkowym poprowadzą Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru i Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Oba kabarety wystąpią też w pełnych składach. Ponadto na scenie pojawią się: Artur Andrus, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, Szymon Jachimek „Mariush”, Robert Korólczyk oraz kabarety: Czesuaf, K2, Na Koniec Świata i Ciach.

– Motywem przewodnim będzie Lubelszczyzna. Skecze i scenki będą nawiązywać do naszego regionu. Szykujemy też niespodziankę muzyczną – mówi Artur Korgul, menadżer kabaretu Ani Mru-Mru i jeden z organizatorów sobotniej imprezy.

Wstęp na wieczór kabaretowy będzie bezpłatny. Widzowie na Plac Zamkowy będą wpuszczani od godz. 19, a o 20.05 rozpocznie się bezpośrednia transmisja w TVP 2. W planie są trzy wejścia antenowe trwające po 55 minut. Poza występami kabareciarzy wyświetlane będą także scenki rodzajowe z udziałem Michała Wójcika i Waldemara Wilkołka z kabaretu Ani Mru-Mru, które w ubiegłym tygodniu były kręcone w Kazimierzu Dolnym i Szczebrzeszynie.

– Ideą programu jest to, aby wpisał się w kalendarz realizacji telewizyjnych na kilka lat. Pracujemy nad tym, żeby za rok również pojawił się wśród wakacyjnych programów – zdradza Korgul.

Za imprezę zapłaci Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Koszt to 400 tys. zł brutto. – Otrzymamy w ten sposób promocję w całej Polsce, bo program ma kilkumilionową widownię. Na Placu Zamkowym spodziewamy się ok. 11 tysięcy widzów – mówi Dariusz Donica, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
trefniś / 23 sierpnia 2015 o 17:31
0

każdy kabareciarz mówi to co widzi i boi się autentycznie boi się konkurencji pisu w tym całym kabarecie,a jak ''nie daj'' Panie przejmie wladzę po 25.10.2015r to wszystkie kabarety upadną te co się utrzymają mają pewny wyjazd do BIAŁYCH NIEDŹWIEDZI.

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 10:21
0
Gorski robi wszystko aby sie przrzypodobacmocodawca PO i telewizji Wymysla jakies bzdury o opozycji. Czego to nie zrobi czlowiek dla przypodobania sie
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 08:09
0
Szkoda było nóg. ....
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 06:23
0
Wstęp był darmowy i o dziwo praktycznie nie widziałem hołoty! Było śmiesznie i fajnie! Tylko nogi troszkę bolały :)
Avatar
grze / 5 lipca 2015 o 02:21
0

mam pytanie gdzie można było kupic bilety na kabareton ?

Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 23:40
0
Wogole to się powinno nazywać noc sucharow!!!!!
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 23:38
0
Tragedia najgorsze kabarety jakie widziałem a taka ekipa jezuu!!!!!!!
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 21:40
0
fajnie podział publiczności lubelskiej :/ elita w środku plebs po bokach?
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 17:17
0
O której to godzinie ???
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 07:41
0
Za imprezę zapłaci Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Koszt to 400 tys. zł brutto. Tak, tak, to ten sam Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, który deficyt budżetowy pokrywa obligacjami, a podległe mu szpitale zaciągają pożyczki w parabankach, bo już dano utraciły zdolność kredytową. Może aspirujący do roli posła marszałek województwa zapłaciłby z własnej kieszeni za ten element kampanii wyborczej? Całość kwalifikuje do numeru roku albo kto wie czy nie kabaretowego numeru ostatniego 25 lecia?
Avatar
trefniś / 23 sierpnia 2015 o 17:31
0

każdy kabareciarz mówi to co widzi i boi się autentycznie boi się konkurencji pisu w tym całym kabarecie,a jak ''nie daj'' Panie przejmie wladzę po 25.10.2015r to wszystkie kabarety upadną te co się utrzymają mają pewny wyjazd do BIAŁYCH NIEDŹWIEDZI.

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 10:21
0
Gorski robi wszystko aby sie przrzypodobacmocodawca PO i telewizji Wymysla jakies bzdury o opozycji. Czego to nie zrobi czlowiek dla przypodobania sie
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 08:09
0
Szkoda było nóg. ....
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 06:23
0
Wstęp był darmowy i o dziwo praktycznie nie widziałem hołoty! Było śmiesznie i fajnie! Tylko nogi troszkę bolały :)
Avatar
grze / 5 lipca 2015 o 02:21
0

mam pytanie gdzie można było kupic bilety na kabareton ?

Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 23:40
0
Wogole to się powinno nazywać noc sucharow!!!!!
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 23:38
0
Tragedia najgorsze kabarety jakie widziałem a taka ekipa jezuu!!!!!!!
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 21:40
0
fajnie podział publiczności lubelskiej :/ elita w środku plebs po bokach?
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 17:17
0
O której to godzinie ???
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 07:41
0
Za imprezę zapłaci Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Koszt to 400 tys. zł brutto. Tak, tak, to ten sam Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, który deficyt budżetowy pokrywa obligacjami, a podległe mu szpitale zaciągają pożyczki w parabankach, bo już dano utraciły zdolność kredytową. Może aspirujący do roli posła marszałek województwa zapłaciłby z własnej kieszeni za ten element kampanii wyborczej? Całość kwalifikuje do numeru roku albo kto wie czy nie kabaretowego numeru ostatniego 25 lecia?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 11 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!