Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 sierpnia 2013 r.
19:23
Edytuj ten wpis

Lubelskie w telewizji: "Fat killers", "Sąsiad na widelcu” (zdjęcia)

0 6 A A
Scena z pierwszego odcinka "Fat killers. Pogromcy tłuszczu” kręcona przed lubelskim Zamkiem (Agnies
Scena z pierwszego odcinka \"Fat killers. Pogromcy tłuszczu” kręcona przed lubelskim Zamkiem (Agnies

"Fat killers. Pogromcy tłuszczu” i "Sąsiad na widelcu”. To programy z naszym województwem w tle, które wkrótce obejrzymy. Oba będą emitowane w sobotnie wieczory.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwszy z nich to telewizyjne show, które poprowadzi Konrad Gaca, szef lubelskiego Centrum Odchudzania. Będzie w nim pokazana autorska metoda, która pozwoli schudnąć sześciu osobom od 40 do ponad 100 kilogramów.

– Wybraliśmy je z ponad 1500 chętnych, którzy przesłali do nas zgłoszenia. To ludzie w różnym wieku i z różnych grup społecznych, które chciały zmienić swoje życie – wyjaśnia Gaca.

10-odcinkowy program kręcono od stycznia. – Odcinki pokazują prawdziwą przemianę ludzi, którzy mieli do wykonania wiele ekstremalnych zadań. Chodziło o pokonanie swoich słabości – dodaje Gaca i podkreśla, że jego rola nie była reżyserowana. – Nie miałem scenariusza. Mogłem po prostu robić to, co było potrzebne dla tych ludzi – wyjaśnia.

Szczegóły programu są jednak tajemnicą. Gaca ma nadzieję, że program zainspiruje wiele osób, które mają problem z nadwagą. – Dla mnie ważne jest, żeby pokazać, że odchudzanie to przygoda. Mam nadzieje, że ktoś będzie mógł się utożsamić z naszymi bohaterami – dodaje.

Odcinki były kręcone w Lublinie, m.in. na Starym Mieście i w centrum, nad Zalewem Zemborzyckim. Ekipa wybrała się także do Kazimierza Dolnego i na lotnisko w Świdniku. Program będziemy mogli obejrzeć w Polsacie. Pierwszy odcinek w sobotę, 7 września, o godz. 17.45.

Z kolei "Sąsiad na widelcu” to 10-odcinkowy program, który pokaże najładniejsze zakątki woj. lubelskiego i potrawy z naszego regionu.

W każdym z nich zobaczymy zmagania dwóch sąsiadujących rodzin, które lubią gotować. Od prowadzącego otrzymają dwa obowiązkowe składniki – jeden do dania głównego, drugi do deseru. Oprócz tego do gotowania będą mogły wykorzystać wszystko, co znajdą w domowej lodówce. Każda rodzina ma 90 minut na przygotowanie obiadu.

Odcinki kręcono w Lublinie, Kazimierzu Dolnym i Janowie Lubelskim, Biłgoraju, Zamościu, Nałęczowie, Hrubieszowie, Janowie Podlaskim, Chełmie i na Roztoczu (w Zwierzyńcu i Józefowie). Zdjęcia zakończyły się we wtorek.

– W każdym odcinku będziemy promować inny produkt regionalny – zapowiada Kamil Kotarski, konsultant kulinarny programu. – Pokażemy także miejsca, w których można aktywnie spędzić czas. Pokaże je dziennikarz Łukasz Grass.

Uczestnikom będą pomagać szefowie kuchni Ewa Olejniczak i Robert Sowa. – Nie będę ukrywał, że po tym programie jestem zachwycony Roztoczem. Sam nauczyłem się przygotowywać wiele potraw, np. parowańca z kaszą jaglaną i grzybami – mówi Robert Sowa.

– W swojej restauracji na pewno wprowadzę gryczaka. Pyszne były także racuszki z kaszy gryczanej – dodaje i tłumaczy, że program to świetna promocja dla województwa. – Dzięki niemu będzie można zaplanować sobie weekendowe wyjazdy w ciekawe miejsca.

Program będzie emitowany w soboty w TVP1. Pierwszy odcinek już 7 września o godz. 18.20.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DOLORES / 6 stycznia 2014 o 17:55
0

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NIE JEST FAJNE U NAS POLAKÓW ZE KAŻDEMU NAJLEPIEJ DOKOPAĆ BLEEE BLEEE ZAL :(  

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NI... rozwiń

Avatar
olo / 30 sierpnia 2013 o 12:53
0

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "indywidualną" dietę na tydzień - jednak nie przekona to nikogo, żeby żył tą dietą przez cały czas...a ile można być na diecie?

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "i... rozwiń

Avatar
fds / 30 sierpnia 2013 o 08:03
0

Kto znał Gace w czasach jego smiesznej kariery kulturystycznej,to wie ile to to przyjęło koksu na swoje dupsko.Pies na baby,z wygladem pedała

Avatar
czarna / 29 sierpnia 2013 o 14:21
0

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i będzie okej. Bycie szczupłym czy chudym także trzeba mieć w głowie przede wszystkim. 
Wracając do tematu p. Gacy to rzeczywiście dużo mu zawdzięczam aczkolwiek jak obserwuję z boku cały obiekt w Lublinie to niestety nic się nie rozwija - prócz zmian na siłowni, kilku nowych smaków suplementów a przecież miało być ponad 2 tysiące nowych diet.- a cena o niebo wyższa niż np. rok temu.. 

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i ... rozwiń

Avatar
suchy.biust / 29 sierpnia 2013 o 11:00
0

Ciekawe czy na antenie Pan Gaca będzie stosował tą swoją dietę tłuszczową (golonka smażona na tłuszczu3xdziennie przez tydzień/dwa, później niewiele lepsze pokarmy)

Avatar
betka / 29 sierpnia 2013 o 08:44
0

Dieta P. Gacy to w mojej ocenie ściema. Kilka osób znajomych przeszlo przez diete. Faktycznie efekt byl piorunujacy ale pozniej efekt jojo byl jeszcze szybszy i to wcale bez objadania sie paczkami bialym chlebem kebabami i innymi fast foodami. Dieta jest bardzo wyczerpujaca a kazde niewielkie odstepstwo powoduje brak utraty masy. a pomyslcie czy zrzucenie nagle 40 kg jest zdrowe??? wg znajomych lekarzy dieta ta jest niebezpieczna moze efekt jest ok ale czy do konca zdrowa. a i jeszcze jedno mozna poatrzec na ostatnie zdjecia P. Iwony Pavlowic!!!

Avatar
DOLORES / 6 stycznia 2014 o 17:55
0

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NIE JEST FAJNE U NAS POLAKÓW ZE KAŻDEMU NAJLEPIEJ DOKOPAĆ BLEEE BLEEE ZAL :(  

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NI... rozwiń

Avatar
olo / 30 sierpnia 2013 o 12:53
0

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "indywidualną" dietę na tydzień - jednak nie przekona to nikogo, żeby żył tą dietą przez cały czas...a ile można być na diecie?

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "i... rozwiń

Avatar
fds / 30 sierpnia 2013 o 08:03
0

Kto znał Gace w czasach jego smiesznej kariery kulturystycznej,to wie ile to to przyjęło koksu na swoje dupsko.Pies na baby,z wygladem pedała

Avatar
czarna / 29 sierpnia 2013 o 14:21
0

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i będzie okej. Bycie szczupłym czy chudym także trzeba mieć w głowie przede wszystkim. 
Wracając do tematu p. Gacy to rzeczywiście dużo mu zawdzięczam aczkolwiek jak obserwuję z boku cały obiekt w Lublinie to niestety nic się nie rozwija - prócz zmian na siłowni, kilku nowych smaków suplementów a przecież miało być ponad 2 tysiące nowych diet.- a cena o niebo wyższa niż np. rok temu.. 

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i ... rozwiń

Avatar
suchy.biust / 29 sierpnia 2013 o 11:00
0

Ciekawe czy na antenie Pan Gaca będzie stosował tą swoją dietę tłuszczową (golonka smażona na tłuszczu3xdziennie przez tydzień/dwa, później niewiele lepsze pokarmy)

Avatar
betka / 29 sierpnia 2013 o 08:44
0

Dieta P. Gacy to w mojej ocenie ściema. Kilka osób znajomych przeszlo przez diete. Faktycznie efekt byl piorunujacy ale pozniej efekt jojo byl jeszcze szybszy i to wcale bez objadania sie paczkami bialym chlebem kebabami i innymi fast foodami. Dieta jest bardzo wyczerpujaca a kazde niewielkie odstepstwo powoduje brak utraty masy. a pomyslcie czy zrzucenie nagle 40 kg jest zdrowe??? wg znajomych lekarzy dieta ta jest niebezpieczna moze efekt jest ok ale czy do konca zdrowa. a i jeszcze jedno mozna poatrzec na ostatnie zdjecia P. Iwony Pavlowic!!!

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 9

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 3 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!