Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 sierpnia 2013 r.
19:23
Edytuj ten wpis

Lubelskie w telewizji: "Fat killers", "Sąsiad na widelcu” (zdjęcia)

0 6 A A
Scena z pierwszego odcinka "Fat killers. Pogromcy tłuszczu” kręcona przed lubelskim Zamkiem (Agnies
Scena z pierwszego odcinka \"Fat killers. Pogromcy tłuszczu” kręcona przed lubelskim Zamkiem (Agnies

"Fat killers. Pogromcy tłuszczu” i "Sąsiad na widelcu”. To programy z naszym województwem w tle, które wkrótce obejrzymy. Oba będą emitowane w sobotnie wieczory.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwszy z nich to telewizyjne show, które poprowadzi Konrad Gaca, szef lubelskiego Centrum Odchudzania. Będzie w nim pokazana autorska metoda, która pozwoli schudnąć sześciu osobom od 40 do ponad 100 kilogramów.

– Wybraliśmy je z ponad 1500 chętnych, którzy przesłali do nas zgłoszenia. To ludzie w różnym wieku i z różnych grup społecznych, które chciały zmienić swoje życie – wyjaśnia Gaca.

10-odcinkowy program kręcono od stycznia. – Odcinki pokazują prawdziwą przemianę ludzi, którzy mieli do wykonania wiele ekstremalnych zadań. Chodziło o pokonanie swoich słabości – dodaje Gaca i podkreśla, że jego rola nie była reżyserowana. – Nie miałem scenariusza. Mogłem po prostu robić to, co było potrzebne dla tych ludzi – wyjaśnia.

Szczegóły programu są jednak tajemnicą. Gaca ma nadzieję, że program zainspiruje wiele osób, które mają problem z nadwagą. – Dla mnie ważne jest, żeby pokazać, że odchudzanie to przygoda. Mam nadzieje, że ktoś będzie mógł się utożsamić z naszymi bohaterami – dodaje.

Odcinki były kręcone w Lublinie, m.in. na Starym Mieście i w centrum, nad Zalewem Zemborzyckim. Ekipa wybrała się także do Kazimierza Dolnego i na lotnisko w Świdniku. Program będziemy mogli obejrzeć w Polsacie. Pierwszy odcinek w sobotę, 7 września, o godz. 17.45.

Z kolei "Sąsiad na widelcu” to 10-odcinkowy program, który pokaże najładniejsze zakątki woj. lubelskiego i potrawy z naszego regionu.

W każdym z nich zobaczymy zmagania dwóch sąsiadujących rodzin, które lubią gotować. Od prowadzącego otrzymają dwa obowiązkowe składniki – jeden do dania głównego, drugi do deseru. Oprócz tego do gotowania będą mogły wykorzystać wszystko, co znajdą w domowej lodówce. Każda rodzina ma 90 minut na przygotowanie obiadu.

Odcinki kręcono w Lublinie, Kazimierzu Dolnym i Janowie Lubelskim, Biłgoraju, Zamościu, Nałęczowie, Hrubieszowie, Janowie Podlaskim, Chełmie i na Roztoczu (w Zwierzyńcu i Józefowie). Zdjęcia zakończyły się we wtorek.

– W każdym odcinku będziemy promować inny produkt regionalny – zapowiada Kamil Kotarski, konsultant kulinarny programu. – Pokażemy także miejsca, w których można aktywnie spędzić czas. Pokaże je dziennikarz Łukasz Grass.

Uczestnikom będą pomagać szefowie kuchni Ewa Olejniczak i Robert Sowa. – Nie będę ukrywał, że po tym programie jestem zachwycony Roztoczem. Sam nauczyłem się przygotowywać wiele potraw, np. parowańca z kaszą jaglaną i grzybami – mówi Robert Sowa.

– W swojej restauracji na pewno wprowadzę gryczaka. Pyszne były także racuszki z kaszy gryczanej – dodaje i tłumaczy, że program to świetna promocja dla województwa. – Dzięki niemu będzie można zaplanować sobie weekendowe wyjazdy w ciekawe miejsca.

Program będzie emitowany w soboty w TVP1. Pierwszy odcinek już 7 września o godz. 18.20.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DOLORES / 6 stycznia 2014 r. o 17:55
0

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NIE JEST FAJNE U NAS POLAKÓW ZE KAŻDEMU NAJLEPIEJ DOKOPAĆ BLEEE BLEEE ZAL :(  

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NI... rozwiń

Avatar
olo / 30 sierpnia 2013 r. o 12:53
0

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "indywidualną" dietę na tydzień - jednak nie przekona to nikogo, żeby żył tą dietą przez cały czas...a ile można być na diecie?

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "i... rozwiń

Avatar
fds / 30 sierpnia 2013 r. o 08:03
0

Kto znał Gace w czasach jego smiesznej kariery kulturystycznej,to wie ile to to przyjęło koksu na swoje dupsko.Pies na baby,z wygladem pedała

Avatar
czarna / 29 sierpnia 2013 r. o 14:21
0

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i będzie okej. Bycie szczupłym czy chudym także trzeba mieć w głowie przede wszystkim. 
Wracając do tematu p. Gacy to rzeczywiście dużo mu zawdzięczam aczkolwiek jak obserwuję z boku cały obiekt w Lublinie to niestety nic się nie rozwija - prócz zmian na siłowni, kilku nowych smaków suplementów a przecież miało być ponad 2 tysiące nowych diet.- a cena o niebo wyższa niż np. rok temu.. 

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i ... rozwiń

Avatar
suchy.biust / 29 sierpnia 2013 r. o 11:00
0

Ciekawe czy na antenie Pan Gaca będzie stosował tą swoją dietę tłuszczową (golonka smażona na tłuszczu3xdziennie przez tydzień/dwa, później niewiele lepsze pokarmy)

Avatar
betka / 29 sierpnia 2013 r. o 08:44
0

Dieta P. Gacy to w mojej ocenie ściema. Kilka osób znajomych przeszlo przez diete. Faktycznie efekt byl piorunujacy ale pozniej efekt jojo byl jeszcze szybszy i to wcale bez objadania sie paczkami bialym chlebem kebabami i innymi fast foodami. Dieta jest bardzo wyczerpujaca a kazde niewielkie odstepstwo powoduje brak utraty masy. a pomyslcie czy zrzucenie nagle 40 kg jest zdrowe??? wg znajomych lekarzy dieta ta jest niebezpieczna moze efekt jest ok ale czy do konca zdrowa. a i jeszcze jedno mozna poatrzec na ostatnie zdjecia P. Iwony Pavlowic!!!

Avatar
DOLORES / 6 stycznia 2014 r. o 17:55
0

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NIE JEST FAJNE U NAS POLAKÓW ZE KAŻDEMU NAJLEPIEJ DOKOPAĆ BLEEE BLEEE ZAL :(  

NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NI... rozwiń

Avatar
olo / 30 sierpnia 2013 r. o 12:53
0

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "indywidualną" dietę na tydzień - jednak nie przekona to nikogo, żeby żył tą dietą przez cały czas...a ile można być na diecie?

Witam!

Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "i... rozwiń

Avatar
fds / 30 sierpnia 2013 r. o 08:03
0

Kto znał Gace w czasach jego smiesznej kariery kulturystycznej,to wie ile to to przyjęło koksu na swoje dupsko.Pies na baby,z wygladem pedała

Avatar
czarna / 29 sierpnia 2013 r. o 14:21
0

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i będzie okej. Bycie szczupłym czy chudym także trzeba mieć w głowie przede wszystkim. 
Wracając do tematu p. Gacy to rzeczywiście dużo mu zawdzięczam aczkolwiek jak obserwuję z boku cały obiekt w Lublinie to niestety nic się nie rozwija - prócz zmian na siłowni, kilku nowych smaków suplementów a przecież miało być ponad 2 tysiące nowych diet.- a cena o niebo wyższa niż np. rok temu.. 

betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.)
Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i ... rozwiń

Avatar
suchy.biust / 29 sierpnia 2013 r. o 11:00
0

Ciekawe czy na antenie Pan Gaca będzie stosował tą swoją dietę tłuszczową (golonka smażona na tłuszczu3xdziennie przez tydzień/dwa, później niewiele lepsze pokarmy)

Avatar
betka / 29 sierpnia 2013 r. o 08:44
0

Dieta P. Gacy to w mojej ocenie ściema. Kilka osób znajomych przeszlo przez diete. Faktycznie efekt byl piorunujacy ale pozniej efekt jojo byl jeszcze szybszy i to wcale bez objadania sie paczkami bialym chlebem kebabami i innymi fast foodami. Dieta jest bardzo wyczerpujaca a kazde niewielkie odstepstwo powoduje brak utraty masy. a pomyslcie czy zrzucenie nagle 40 kg jest zdrowe??? wg znajomych lekarzy dieta ta jest niebezpieczna moze efekt jest ok ale czy do konca zdrowa. a i jeszcze jedno mozna poatrzec na ostatnie zdjecia P. Iwony Pavlowic!!!

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Paulo Sousa po odpadnięciu z Euro 2020: Wierzę, że pokażemy lepszą jakość
film

Paulo Sousa po odpadnięciu z Euro 2020: Wierzę, że pokażemy lepszą jakość

Trzy mecze – dwie porażki i jeden remis to bilans reprezentacji Polski na Euro 2020. Biało-Czerwoni w środowy wieczór walczyli do samego końca o zwycięstwo nad Szwecją, ale przegrali 2:3 i są jedną z sześciu ośmiu ekip, które zakończyły swój udział w mistrzostwach już na fazie grupowej

Piracka Przygoda w Marinie Puławy
27 czerwca 2021, 16:00

Piracka Przygoda w Marinie Puławy

Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Puławach zaprasza całe rodziny na barwne wydarzenie organizowane z powodu rozpoczęcia wakacji. "Piracka Przygoda" odbędzie się 27 czerwca o godz. 16 w Marinie Puławy.

Lublin. Podwyżka w toalecie

Lublin. Podwyżka w toalecie

Już nie złotówkę, ale dwa złote ma kosztować wstęp do automatycznych toalet ustawionych przez miasto w pobliżu uczęszczanych przystanków. Nad podniesieniem ceny już dziś głosować ma Rada Miasta.

Kraśnik: Zabytkowy piec do wypalania cegieł będzie wyeksponowany

Kraśnik: Zabytkowy piec do wypalania cegieł będzie wyeksponowany

Zabytkowy piec do wypału cegieł, który znajduje się w pobliżu zalewu w Kraśniku zostanie zrekonstruowany i odpowiednio wyeksponowany. Zaplanowane prace potrwają najpóźniej do października bieżącego roku.

Ostatni żyjący uczestnik bitwy pod Kockiem ma 103 lata. Właśnie awansował
galeria

Ostatni żyjący uczestnik bitwy pod Kockiem ma 103 lata. Właśnie awansował

Franciszek Skrzypczyk, rocznik 1918, ostatni żyjący Kleeberczyk, a zarazem uczestnik bitwy pod Mławą, otrzymał wczoraj nominację na stopień porucznika. Patent oficerski wręczył mu gen. bryg. Michał Rohde, prawnuk gen. dyw. Franciszka Kleeberga.

Spektakl "Czarny mnich" w Teatrze Starym
3 lipca 2021, 19:00

Spektakl "Czarny mnich" w Teatrze Starym

Teatr Stary w Lublinie (ul. Jezuicka) zaprasza na premierowe pokazy spektaklu "Czarny mnich" na podstawie opowiadania Antoniego Czechowa. Przedstawienie będzie można zobaczyć 3 lipca o godz. 19 oraz w dniach 4-7 lipca o godz. 20.

Euro 2020. O krok od sensacji. Niemcy uciekli spod topora
film

Euro 2020. O krok od sensacji. Niemcy uciekli spod topora

Reprezentacja Niemiec była bardzo blisko odpadnięcia z Euro 2020 już po fazie grupowej turnieju. Podopieczni trenera Joachmia Loewa dwukrotnie przegrywali z Węgrami w Monachium, ale w końcówce uratowali remis, który dał im awans poprzez zajęcie trzeciej lokaty w grupie F nazywanej grupą śmierci

Lublin: Szafki z artykułami higienicznymi dla kobiet w szkołach? Ratusz mówi "nie"

Lublin: Szafki z artykułami higienicznymi dla kobiet w szkołach? Ratusz mówi "nie"

Urząd Miasta nie wstawi do szkół szafek z artykułami higienicznymi dla kobiet. Taka jest oficjalna odpowiedź Ratusza na prośbę dwóch miejskich radnych: Moniki Kwiatkowskiej i Mai Zaborowskiej (obie z klubu prezydenta Żuka).

Czterdziestolatek idzie po kredyt hipoteczny

Czterdziestolatek idzie po kredyt hipoteczny

Co czwarty wniosek o kredyt hipoteczny jest składany przez osoby powyżej 40. roku życia. Ze względu na wiek bank może ograniczyć okres kredytowania. Mogą się też pojawić dodatkowe koszty

Przychodnia w Lublinie kpi sobie z pacjentów
Alarm 24
galeria

Przychodnia w Lublinie kpi sobie z pacjentów

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie – informuje przychodnia alergologiczna w Lublinie. W rzeczywistości wprowadza jednak w błąd, bo można rejestrować się też osobiście. Ale kartka na drzwiach musi wisieć „z powodu covidu”, a pacjenci nie mogą się dodzwonić nawet przez kilka tygodni.

Matka i syn koczują na klatkach schodowych. "Ciągle słyszymy, że nic się nie da zrobić"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Matka i syn koczują na klatkach schodowych. "Ciągle słyszymy, że nic się nie da zrobić"

Ze względu na zadłużenie pani Józefa i jej syn stracili dach nad głową. Rodzina od roku koczuje na klatkach schodowych. Dla mieszkańców to problem. Czy uda się pomóc?

Wąwolnica zakłada gminną orkiestrę dętą

Wąwolnica zakłada gminną orkiestrę dętą

Trwa nabór do nowej orkiestry, która powstaje przy Gminnym Domu Kultury w Wąwolnicy. Dotychczas zgłoszenia wpłynęły od siedemnastu zainteresowanych. Nie brakuje również chętnych do objęcia funkcji kapelmistrzów.

Teresa Werner zaśpiewa w puławskim Domu Chemika
26 czerwca 2021, 16:00

Teresa Werner zaśpiewa w puławskim Domu Chemika

W sobotę, 26 czerwca o godz. 16 w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) wystąpi ciesząca się wielką popularnością gwiazda polskiej estrady Teresa Werner.

Donald Tusk w Lublinie? "Były takie plany. Ale..."

Donald Tusk w Lublinie? "Były takie plany. Ale..."

Donald Tusk miał być gościem wydarzenia organizowanego w ten weekend w Lublinie przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Jego przyjazd był utrzymywany w tajemnicy, a według nieoficjalnych informacji były szef Platformy Obywatelskiej miał w jego trakcie ogłosić powrót do krajowej polityki. Z powodu przecieków na ten temat do wizyty jednak najprawdopodobniej nie dojdzie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 czerwca 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 czerwca 2021 r.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!