Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 listopada 2015 r.
6:37

Lublin: Brutalne morderstwo na Tatarach. W mieszkaniu znaleziono dwa ciała

0 44 A A
Śledczy przeprowadzili dokładne oględziny mieszkania, w którym doszło do brutalnego morderstwa (fot. Maciej Kaczanowski)
Śledczy przeprowadzili dokładne oględziny mieszkania, w którym doszło do brutalnego morderstwa (fot. Maciej Kaczanowski)

W mieszkaniu przy ul. Motorowej w Lublinie znaleziono ciała kobiety i mężczyzny. Oboje zostali brutalnie zamordowani. W sprawie jest już pierwszy zatrzymany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zwłoki 48-letniej kobiety i 46-letniego mężczyzny odnaleziono w poniedziałek po południu w mieszkaniu przy ul. Motorowej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna mieszkał tam wraz ze współlokatorem. Kobieta była ich znajomą. Nie wiadomo dokładnie, kiedy zmarli. Odpowiedź na to pytanie dadzą zaplanowane na dzisiaj sekcje zwłok. Wyjaśnianiem sprawy zajmują się policjanci oraz prokuratura.

– W poniedziałek wszczęliśmy śledztwo. Czynności trwają. Przesłuchujemy świadków – mówi Magdalena Kanadys-Marko, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej w Lublinie. – Ze względu na dobro postępowania nie możemy jeszcze przekazać żadnych szczegółowych ustaleń.

Pewne jest tylko, że w mieszkaniu na lubelskich Tatarach doszło do brutalnego morderstwa. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna mieli poderżnięte gardła. Na ciele mężczyzny odnaleziono również rany świadczące o walce. Najprawdopodobniej 46-latek bronił się przed mordercą.

Możliwe, że do zbrodni doszło podczas zakrapianej alkoholem imprezy. W mieszkaniu zajmowanym przez 46-latka dochodziło do nich regularnie. Policja interweniowała tam kilkanaście razy. Prowadzący śledztwo nie ujawniają, ile osób było w mieszkaniu w chwili zabójstwa. Nie podają, czy obecny był wśród nich współlokator 46-latka.

Śledczy przeprowadzili dokładne oględziny mieszkania. Nie wiadomo jednak, czy odnaleziono tam narzędzie zbrodni oraz jakiekolwiek ślady, które mogłyby wskazać na potencjalnego zabójcę. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali do tej pory jedną osobę.

– To 26-letni mężczyzna – mówi Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy lubelskiej policji. – Obecnie przebywa on w areszcie. Będziemy ustalali jego dokładną rolę w zdarzeniu.

Dzisiaj 26-latek ma być przesłuchiwany przez prokuratora. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest on spokrewniony z mężczyzną, którego ciało odnaleziono w mieszkaniu przy ul. Motorowej.

Gniew i śmierć

Ostatnio do podobnie brutalnej zbrodni doszło w Lublinie w kwietniu tego roku. 25-letni Łukasz K. zamordował wówczas swoją dziewczynę. Udusił ją apaszką, a ciało schował w wersalce.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w jednym z mieszkań przy ul. 1 Maja. 26-letnia Dorota Z. i Łukasz K. byli razem od lat. Mieli się pobrać. Relacje między narzeczonymi stawały się jednak coraz gorsze. Dziewczyna postanowiła odejść od 25-latka. Kiedy mu to oznajmiła, doszło do awantury. Z akt sprawy wynika, że chłopak rzucił się na narzeczoną i próbował ją przytrzymać.

Dorota starała się wyrwać. Łukasz K. zacisnął jej wówczas na szyi apaszkę. Kiedy dziewczyna przestała się ruszać, zwolnił uścisk. Schował ciało w wersalce i uciekł.

Łukaszowi K. groziło dożywocie. W listopadzie sąd wymierzył mu karę 10 lat więzienia.

(fot. Maciej Kaczanowski)
(fot. Maciej Kaczanowski)
(fot. Maciej Kaczanowski)
(fot. Maciej Kaczanowski)

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
znajomy rodziny / 27 listopada 2015 o 18:04
0

Znawca chyba Ci się cos pomylilo.

skórska to miała jego matka z panieńskiego a on po ojcu miał czyżewski 

Avatar
aga / 27 listopada 2015 o 10:58
0

ja 21 lat mieszkałam na Lubartowskiej też niezła dzielnica,ale miałam szczęście i się wyprowadziłam na wieś i mam spokój. martwi mnie tylko że moja siostra cioteczna z Tatar

też popadła w alkoholizm ,zeszła na psy i obraca się w towarzystwie kryminalistów.

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 07:59
0
Patologia patologia ale to nie powód żeby mordować!!!!! Trochę współczucia!!!!!
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 05:34
0

Piotrek Skórski, wczesniej mieszkał na czubach, na różanej 7 .

oficjalny serwis policji podaje ze gość ma nazwisko na C
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 23:51
0
Ewa Czub jakich mało masz rację, najpierw prawdopodobnie okradł mojego ojca a teraz zamordolwał dwie osoby
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 23:03
0
Mieszkałam tam od urodzenia i nie ma co ukrywać, że patologii i dresiarstwa jest tam pełno. Widać to dopiero, gdy człowiek wyprowadzi się na nowe spokojne osiedle lub za miasto. Niestety na wszystkich starych osiedlach jest podobnie, ale tam jednak jest specyficznie. Większość mieszkańców to osoby starsze i pracujące, które ledwo wiążą koniec z końcem, ale normalne, a część to hołota bez wykształcenia, kasy i ambicji. Przez tych ostatnich, choćby stanowili niewielki odsetek, nie jest spokojnie. Jeśli ktoś się dorobi szybko stamtąd ucieknie, bo nie ma bloku, w którym nie znajdzie się jakiś dres mający konflikty z prawem albo inny pijak lub pijaczka. Nikt normalny nie chce mieć takich sąsiadów. Dlatego cieszę się, że nie muszę tam mieszkać.
Mieszkałam tam od urodzenia i nie ma co ukrywać, że patologii i dresiarstwa jest tam pełno. Widać to dopiero, gdy człowiek wyprowadzi się na nowe spokojne osiedle lub za miasto. Niestety na wszystkich starych osiedlach jest podobnie, ale tam jednak jest specyficznie. Większość mieszkańców to osoby starsze i pracujące, które ledwo wiążą koniec z końcem, ale normalne, a część to hołota bez wykształcenia, kasy i ambicji. Przez tych ostatnich, choćby stanowili niewielki odsetek, nie jest spokojnie. Jeśli ktoś się dorobi szybko stamtąd ucieknie, ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 20:33
0
Ale kto ten czub?Ten 26 latek?
Avatar
Ewa / 26 listopada 2015 o 17:48
0

To był czub jakich mało w niedzielę po tym morderstwie chciał udusić swoją ex w krzakach. Dlatego że nie chciała z nim już być. Pokazywał ch..a pod sklepem nikt normalny tak sie nie zachowuje. Psychol psychopata debil. Jak można zabić dwie osoby ? Żyć z tym tyle dni i mało tego zaprosić dziewczynę do tego domu na wódkę . Wysłać ja po kieliszki wiedząc że w kuchni na podłodze leży zamordowany w kałuży krwi wujek. A nie daleko jego konkurują. Podwójne dożywocie dla chuja.. albo kara śmierci.

Skąd takie informacje? Przerażające :(

Skąd takie informacje? Przerażające :(

rozwiń
Avatar
Ewa / 26 listopada 2015 o 17:45
0

To był czub jakich mało w niedzielę po tym morderstwie chciał udusić swoją ex w krzakach. Dlatego że nie chciała z nim już być. Pokazywał ch..a pod sklepem nikt normalny tak sie nie zachowuje. Psychol psychopata debil. Jak można zabić dwie osoby ? Żyć z tym tyle dni i mało tego zaprosić dziewczynę do tego domu na wódkę . Wysłać ja po kieliszki wiedząc że w kuchni na podłodze leży zamordowany w kałuży krwi wujek. A nie daleko jego konkurują. Podwójne dożywocie dla chuja.. albo kara śmierci.

Skąd takie informacje? Przerażające :(

Skąd takie informacje? Przerażające :(

rozwiń
Avatar
Ewa / 26 listopada 2015 o 17:43
0

No ładnie Motorowa 1/32...

Po co piszesz nieprawdę???

Avatar
znajomy rodziny / 27 listopada 2015 o 18:04
0

Znawca chyba Ci się cos pomylilo.

skórska to miała jego matka z panieńskiego a on po ojcu miał czyżewski 

Avatar
aga / 27 listopada 2015 o 10:58
0

ja 21 lat mieszkałam na Lubartowskiej też niezła dzielnica,ale miałam szczęście i się wyprowadziłam na wieś i mam spokój. martwi mnie tylko że moja siostra cioteczna z Tatar

też popadła w alkoholizm ,zeszła na psy i obraca się w towarzystwie kryminalistów.

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 07:59
0
Patologia patologia ale to nie powód żeby mordować!!!!! Trochę współczucia!!!!!
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 05:34
0

Piotrek Skórski, wczesniej mieszkał na czubach, na różanej 7 .

oficjalny serwis policji podaje ze gość ma nazwisko na C
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 23:51
0
Ewa Czub jakich mało masz rację, najpierw prawdopodobnie okradł mojego ojca a teraz zamordolwał dwie osoby
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 23:03
0
Mieszkałam tam od urodzenia i nie ma co ukrywać, że patologii i dresiarstwa jest tam pełno. Widać to dopiero, gdy człowiek wyprowadzi się na nowe spokojne osiedle lub za miasto. Niestety na wszystkich starych osiedlach jest podobnie, ale tam jednak jest specyficznie. Większość mieszkańców to osoby starsze i pracujące, które ledwo wiążą koniec z końcem, ale normalne, a część to hołota bez wykształcenia, kasy i ambicji. Przez tych ostatnich, choćby stanowili niewielki odsetek, nie jest spokojnie. Jeśli ktoś się dorobi szybko stamtąd ucieknie, bo nie ma bloku, w którym nie znajdzie się jakiś dres mający konflikty z prawem albo inny pijak lub pijaczka. Nikt normalny nie chce mieć takich sąsiadów. Dlatego cieszę się, że nie muszę tam mieszkać.
Mieszkałam tam od urodzenia i nie ma co ukrywać, że patologii i dresiarstwa jest tam pełno. Widać to dopiero, gdy człowiek wyprowadzi się na nowe spokojne osiedle lub za miasto. Niestety na wszystkich starych osiedlach jest podobnie, ale tam jednak jest specyficznie. Większość mieszkańców to osoby starsze i pracujące, które ledwo wiążą koniec z końcem, ale normalne, a część to hołota bez wykształcenia, kasy i ambicji. Przez tych ostatnich, choćby stanowili niewielki odsetek, nie jest spokojnie. Jeśli ktoś się dorobi szybko stamtąd ucieknie, ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 20:33
0
Ale kto ten czub?Ten 26 latek?
Avatar
Ewa / 26 listopada 2015 o 17:48
0

To był czub jakich mało w niedzielę po tym morderstwie chciał udusić swoją ex w krzakach. Dlatego że nie chciała z nim już być. Pokazywał ch..a pod sklepem nikt normalny tak sie nie zachowuje. Psychol psychopata debil. Jak można zabić dwie osoby ? Żyć z tym tyle dni i mało tego zaprosić dziewczynę do tego domu na wódkę . Wysłać ja po kieliszki wiedząc że w kuchni na podłodze leży zamordowany w kałuży krwi wujek. A nie daleko jego konkurują. Podwójne dożywocie dla chuja.. albo kara śmierci.

Skąd takie informacje? Przerażające :(

Skąd takie informacje? Przerażające :(

rozwiń
Avatar
Ewa / 26 listopada 2015 o 17:45
0

To był czub jakich mało w niedzielę po tym morderstwie chciał udusić swoją ex w krzakach. Dlatego że nie chciała z nim już być. Pokazywał ch..a pod sklepem nikt normalny tak sie nie zachowuje. Psychol psychopata debil. Jak można zabić dwie osoby ? Żyć z tym tyle dni i mało tego zaprosić dziewczynę do tego domu na wódkę . Wysłać ja po kieliszki wiedząc że w kuchni na podłodze leży zamordowany w kałuży krwi wujek. A nie daleko jego konkurują. Podwójne dożywocie dla chuja.. albo kara śmierci.

Skąd takie informacje? Przerażające :(

Skąd takie informacje? Przerażające :(

rozwiń
Avatar
Ewa / 26 listopada 2015 o 17:43
0

No ładnie Motorowa 1/32...

Po co piszesz nieprawdę???

Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 20 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 14 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 502 45

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!