Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2013 r.
15:17
Edytuj ten wpis

Lublin: Ferie w mieście

0 4 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Rozpoczęły się ferie. Co można robić w Lublinie?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin” (ul. Judyma 2a)

Akcja "F2 = FAJNE FERIE” na Węglinie odbędzie się w formie dwóch turnusów. Pierwszy trwa od 11 do 15 lutego, drugi od 18 do 22 lutego. Zajęcia dla dzieci w wieku 6–12 lat będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 9–15. Dzieci w wieku 4–5 lat mogą brać udział w zajęciach pod opieką rodziców. Koszt za udział dziecka w jednym turnusie to 50 zł. W ramach opłaty dzieci mają zapewnione opiekę kadry instruktorskiej, materiały warsztatowe i ubezpieczenie, wyżywienie we własnym zakresie.

W programie znalazły się m.in. warsztaty artystyczne łączące śpiew, muzykę, rękodzieło oraz elementy parateatralne, warsztaty konstruktorskie, komiksowe oraz Mała Akademia Filmowa, podczas której dzieci dowiedzą się m.in. jak powstają filmy animowane. W ramach podsumowania pierwszego tygodnia ferii będzie można obejrzeć wystawę prac, które powstały podczas warsztatów.
Uczestnicy drugiego turnusu również będą mogli poznać tajniki powstawania filmów, a także popracować z kamerą. W programie znalazły się także warsztaty pracy z dźwiękiem, plastyczne i teatralne. Nie zabraknie też zajęć z komiksem, muzyką i fotografią. Będzie też coś dla amatorów robotyki, dzieciaki dowiedzą się jak zbudować robota w domowych warunkach.

Szczegóły pod nr tel. (81) 466 59 10 i adresem e-mail: info@ddkweglin.pl.

Klub Osiedlowy "Miniatura” (ul. Śliwińskiego 1)

Zajęcia od 11 do 22 lutego dla dzieci powyżej 7 lat odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 9-15. Wszystkie są bezpłatne (rodzice kupują tylko bilety MPK).

W programie pierwszego tygodnia ferii m.in. filmy, warsztaty plastyczne, turnieje sportowe, pokazy taekwon-do. Dzieci wezmą również udział w wycieczkach do Teatru Andersena (spektakl "Pasterka i Kominiarczyk”) i Ośrodka "Radość” w Galerii Olimp. Będą też filmy, spektakle teatralne w wykonaniu teatru Art-Re z Krakowa oraz spacer ulicami Starego Miasta.
Drugi tydzień ferii rozpoczną warsztaty tańca nowoczesnego i spotkanie ze studentami w ramach międzynarodowego projektu "Across the Skyline”. W programie znalazły się też projekcje filmowe, konkursy sprawnościowe, warsztaty plastyczne. Nie zabraknie teatru. Dzieci będą mogły obejrzeć spektakl "Śpiąca Królewna” w Teatrze Andersena i warsztatach teatralnych. Na zakończenie ferii wszyscy uczestnicy dostaną upominki.

Szczegóły pod nr tel. (81) 741 27 73 i na www.dkm-miniatura.blogspot.com.

Dzielnicowy Domu Kultury SM "Czechów” (ul. Kiepury 5a)

Zajęcia od 11 do 22 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 11–16. Karnety tygodniowe w cenie 18 zł, dla rodzeństwa w cenie 15 zł.
W programie m.in. konkursy, warsztaty teatralne, plastyczne, taneczne i muzyczne. Będą też projekcje filmowe, wycieczki do centrum rozrywki dla najmłodszych – Kid's Club i Magic Park oraz konkurs dla przebierańców. Dzieci będą mogły także obejrzeć spektakle w Teatrze Andersena – "Pasterka i Kominiarczyk” i "Śpiąca królewna” oraz w wykonaniu Teatru Art–Re z Krakowa.
Uczestnicy imprezy będą również przygotowywać m.in. teksty, rysunki, łamigłówki, krzyżówki do gazety "Kaprys”, która zostanie wydana na koniec ferii.

Szczegóły pod nr tel. (81) 741 99 11 i na www.dzielnicowydomkulturysmczechw.blogspot.com.
Dom Kultury Błonie (ul. Dragonów 2)

Impreza dla dzieci w wieku 7–13 lat. Zajęcia od 11 do 22 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 9–15. Koszt za tydzień dla mieszkańców os. Błonie – 40 zł, dla pozostałych – 50 zł.

W programie ferii znalazły się warsztaty taneczne, teatralne, plastyczne i sportowe. Nie zabraknie wycieczek do kina, Teatru Andersena, centrów rozrywki dla dzieci i na lodowisko. Na zakończenie ferii wszystkie dzieci dostaną nagrody.
Szczegóły pod nr tel. (81) 527 47 00 i na www.dkblonie.bloog.pl.

Domu Kultury "Skarpa” (ul. Przytulna 4)

Impreza dla dzieci w wieku 7–12 lat będą odbywać się od 11 do 22 lutego od poniedziałku do piątku w godz. 9–16. Koszt za tydzień: 40 zł – dla członków SM "Czuby”, 50 zł – dla pozostałych (bilety MPK i prowiant we własnym zakresie).
W programie: zajęcia plastyczne, modelarskie, taneczne, konkursy sprawnościowe. Poza tym będą gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wyjścia do kina, Teatru Andersena, Kid's Clubu, podziemi Starego Miasta i na lotnisko w Świdniku. Ferie zakończy zabawa karnawałowa.
Szczegóły pod nr tel. (81) 527 46 48 i na www.domkulturyskarpa.pl.

Dom Kultury "Łęgi” (ul. Tatarakowa 28)

Zajęcia będą odbywać się od 11 do 22 lutego, od poniedziałku do piątku. Koszt: 45 zł za tydzień – dla członków SM "Czuby”, 60 zł – dla pozostałych. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku 7–12 lat.
W ramach imprezy dzieci będą mogły skorzystać z warsztatów muzycznych, ekologicznych, plastycznych i tanecznych. Będą też wyjścia do centrów rozrywki dla dzieci, kina i Teatru Andersena. W programie znalazły się także zabawy z animatorem i spotkania z młodzieżą z róznych krajów w ramach projektu "Across The Skyline”.

Szczegóły pod nr tel. 503 37 66 33, na www.dk-tatarakowa.ocom.pl i pod adresem: dk-tatarakowa@wp.pl.

Klub Osiedlowy "Przyjaźni” (ul. Przyjaźni 13)

Zajęcia zorganizowane dla dzieci będą odbywać się od 11 do 22 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 9-15. Zajęcia w klubie są bezpłatne. Rodzice płacą tylko za wycieczki (bilety wstępu).
Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych, plastycznych i sportowych. W programie znalazły się też wycieczki do kina, Teatru Muzycznego i Teatru Andersena, Muzeum Apteki i Muzeum Lubelskiego. Na zakończenie ferii każde dziecko dostanie upominek.
Szczegóły pod nr tel. (81) 746 18 00.

Klub Osiedlowy "Niepodległości” (ul. Tumidajskiego 2)

Zajęcia zorganizowane są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Impreza trwa od 11 do 22 lutego, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Koszt – 45 zł za tydzień.

W programie m.in. wycieczki do kina, Teatru Andersena i centrów rozrywki dla dzieci. Będą też warsztaty plastyczne, teatralne, turnieje sportowe i konkursy. Na zakończenie ferii dzieciaki dostaną upominki.

Szczegóły pod nr tel. (81) 747 21 82 i adresem: klub.osiedlowy@autograf.pl.

Ferie z Caritas

Lubelska Caritas przygotowała zimowisko dla dzieci z rodzin ubogich i dysfunkcyjnych oraz wychowanków placówek opiekuńczych.
Między 12 a 18 lutego uczniowie z archidiecezji lubelskiej spędzą ferie w dąbrowickim "Domu Spotkania”. W imprezie weźmie udział blisko 70 uczniów, w wieku od 8 do 16 lat. Będą szukać skarbów, spotykać się z ciekawymi ludźmi i jeździć na wycieczki. Organizatorzy zaplanowali dla nich także m. in. bal karnawałowy, Mini Listę Przebojów, wieczór kabaretowy, warsztaty nowych umiejętności i zajęcia ze śmiechoterapii. Jeśli pogoda dopisze, nie zabraknie także największej zimowej atrakcji – kuligu. Impreza jest bezpłatna.
Szczegóły pod nr tel. (81) 532 95 71 i (81) 743 64 65 oraz na www.lublin.caritas.pl.

Ferie z IPN

Lubelski oddział Instytutu Pamięci Narodowej serdecznie zaprasza na "Ferie z IPN”, które odbędą się w dniach 11-22 lutego w sali konferencyjno wystawienniczej (ul. Staszica 22A). W programie m.in. warsztaty dla maturzystów oraz pokazy filmów z krótkim wprowadzeniem historyka z Instytutu.

UWAGA! Na warsztatach ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy (tel. 81 53 63 424, 81 53 63 467 w godz. 9–15 lub e-mail: agata.fijuth@ipn.gov.pl)

Kino Bajka (ul. Radziszewskiego 8)

Kino Bajka przygotowało specjalny przegląd filmowy. Dzieci zobaczą cztery atrakcyjne nowości.
12 lutego – "Renifer Niko ratuje brata” 2D (bilet w cenie 10 zł), 14 lutego – "Ralph Demolka” 3D (bilet – 12 zł), 19 lutego – "Strażnicy marzeń” 3D (bilet – 10 zł) i 21 lutego – "Zambezia” 2D (bilet – 10 zł). Seanse rozpoczynać się będą o godz. 10.30.
Oprócz projekcji będą też konkursy i zabawy prowadzone przez animatorów kultury. Organizatorzy przygotowali słodkie nagrody i mnóstwo innych niespodzianek.

Szczegóły pod nr tel. (81) 533 88 72 i na kinobajka.nazwa.pl.

Warsztaty Kultury (ul. Grodzka 5 a)

Od piątku (9 lutego) do soboty (23 lutego) "Zimowa majsternia” dla dzieci i młodzieży. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Dla poszczególnych grup wiekowych przygotowane będą zajęcia plastyczne, muzyczne, czy spotkania z opowieścią z cyklu "Słowodaję”.
Warsztaty: "Wzory i desenie” – projektowanie i drukowanie na tkaninach, "Kreatywne Formy Recyklingu”, "Tajemnicze kropki” – zabawy brajlem, "Kartkomania” – warsztat scrapbookingu dla najmłodszych, warsztat teatru impro, "Muzyka bez instrumentów” – warsztaty beatboxu.
Tel. (81) 533 08 18.

Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego

Dla dzieci przez cały okres ferii w filiach bibliotecznych bezpłatny dostęp do Internetu. Dzieci pod okiem bibliotekarzy będą mogły bezpiecznie po nim surfować.

Codziennie w wybranych filiach bibliotecznych będzie realizowany program zajęć plastycznych, literackich, zajęcia dla grup i indywidualne spotkania dla czytelników oraz ogłaszane konkursy. Zajęcia są bezpłatne.

Szczegółowy harmonogram na stronie Internetowej www.mbp.lublin.pl.

Filie MBP im. H. Łopacińskiego

W pierwszym tygodniu ferii w kilku lubelskich bibliotekach odbędzie się seria specjalnych warsztatów i wykładów o deskorolce dla dzieci w wieku 6–12 lat.

Zajęcia poprowadzi Jacek Harasimiuk – laureat nagrody Żurawia 2011 w kategorii Animator Kultury. Tematem wykładów będzie: "Czym jest deskorolka dla osób jeźdzacych na niej”, oraz: "Jak deskorolka pomaga w codziennym życiu”.

– W ferie chciałbym w trakcie krótkiego wykładu przekazać zebranym dzieciakom to, co mnie kręci w desce – czyli to, że jazda na deskorolce zmienia postrzeganie świata i daje dużo dobrych wrażeń i pozytywnych myśli. Chciałbym zachęcić dzieciaczki do wiary w lecznicze działanie pasji, że gdy człowiek się w coś zaangażuje, to daje to dużo szczęścia – wyjaśnia Jacek Harasimiuk.

Warsztaty oraz krótki wykład odbędą się w następujących dniach i bibliotekach: poniedziałek 11 lutego, godz. 10-11 –filia nr 35, ul. Bursztynowa 20, wtorek 12 lutego, godz. 10:30-11:30 – filia nr 32, ul. Szaserów 13-15, piątek 15 lutego, godz. 12-13 – filia nr 9, ul. Krańcowa 106.

Filia Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice” (ul. Hutnicza 28a)

Akcja "Zima w mieście”. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat prowadzone będą podczas dwóch 5-dniowych turnusów w godzinach 9-15.
Koszt udziału w turnusie wynosi 55 zł. Jedzenie i picie we własnym zakresie.

Pierwszy turnus w poniedziałek (11 lutego)., wyjście do Teatru im. H. Ch. Andersena na spektakl "Pasterka i Kominiarczyk”, wyjście do Narodowego Banku Polskiego na warsztaty: "Zabezpieczenia polskich banknotów przed fałszowaniem”, do kina "Bajka”, Klubu Firro i sali zabaw "Latająca Owca”. Planszowe gry, zajęcia edukacyjne w Galerii Labirynt, gry i zabawy świetlicowe.
II turnus zaczyna się w poniedziałek (18 lutego) z podobnym programem.

Tel. (81) 746 61 94. Szczegółowy program na stronie internetowej www.ddkbronowice.pl.

Dom Kultury "Ruta” SM "Czuby” (ul, Różana 8)

Zajęcia dla dzieci od lat 7 odbywają się w godzinach 9-15.

Koszt udziału w jednym turnusie dla członków SM "Czuby” – 45 zł, dla pozostałych – 55 zł.

I tydzień (od poniedziałku 11 lutego) – wyjście na spektakl pt: "Tańcząca królewna”, wycieczka do Urzędu Marszałkowskiego – Spotkanie z Marszałkiem Województwa Lubelskiego, wyjście do Magic Parku, do Teatru H. Ch. Andersena ,warsztaty bębniarskie, zajęcia świetlicowe, gry planszowe, komputerowe, konkursy, Akademia Małego Widza – oglądamy najpiękniejsze polskie bajki

II tydzień (od poniedziałku 18 lutego) – wyjście do kina na film pt.: "Dzwoneczek i uczynne wróżki”, do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na wystawę poświęconą rocznicy Powstania Styczniowego, do Muzeum Lubelskiego, do Teatru H. Ch. Andersena na spektakl pt.: "Śpiąca królewna”, wyjazd na ścianę wspinaczkową do Straży Pożarnej (zwiedzanie Straży Pożarnej, wyjście do Magic Parku. Zajęcia świetlicowe, gry planszowe, komputerowe, konkursy. Bal kostiumowy na zakończenie ferii i rozdanie nagród za konkursy.
Tel. (81) 463 70 30.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 (ul. Bernardyńska 14a)

Wszystkie zajęcia bezpłatne, w różnych godzinach, przygotowane dla dzieci i młodzieży (udział od 5-7 lat).
Akcja zima rozpoczyna się w poniedziałek (11 lutego) kończy w sobotę (23 lutego)

W programie m.in. "Poznajemy Lublin” – legendy i opowieści o mieście, zabawa w teatr, wyjście na spektakl do Teatru im. H.Ch. Andersena, do Izby Drukarstwa, nauka gry na gitarze, warsztaty wokalne, perkusyjne, taneczne, plastyczne, żonglerki.
Tel. (81) 53 208 53. Więcej informacji na stronie www.mdk2.lublin.pl.

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją” (ul. Bolesława Chrobrego 18 i Grodzka 11)
Wszystkie zajęcia są bezpłatne w godz. 10-16.

Ferie zaczyna "Bal u króla Bolesława” w MDK przy ul. Chrobrego 18 w sobotę 9 lutego o godz. 11. Na bal zapraszane są dzieci od lat 5, ale obowiązują zapisy.

Podczas dwóch tygodni ferii czynne będą wszystkie pracownie. W programie są warsztaty teatralne, taneczne, plastyczne, kulinarne (te przy ul. Grodzkiej). Na zakończenie otwarty turniej o puchar Piastów i bal w placówce przy ul. Chrobrego.

Tel. (81) 53 227 40. Szczegółowy program na stronie internetowej www.mdk.lublin.pl.

Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a)

Zajęcia feryjne rozpoczynają się w poniedziałek (11 lutego) i trwają w godz. 9-15.30. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7–11 lat. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Trzeba zapłacić jedynie za bilet do kina – 10 zł i za przejazd autokarem – 7 zł.
W programie warsztaty taneczne, wokalne, teatr lalek, gry i zabawy, wyjazd na spektakl "Śpiąca królewna”, pokaz dogoterapii, w poniedziałki, środy, piątki kino "Grażyna”.

Tel. (81) 743 48 29.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Strefa H2O przy Al. Zygmuntowskich. MOSiR rozda specjalne kupony uprawniające do kupienia godzinnego biletu na basen za złotówkę. Do rozdysponowania jest 500 promocyjnych wejściówek dla osób indywidualnych. Można je odbierać od 4 lutego w kasie Strefy h2o.Dodatkowo dla grup zorganizowanych z instytucji oświatowych przygotowanych jest 400 biletów. Zgłoszenia przyjmowane są drogą internetową – za pomocą formularza na stronie MOSiR (www.mosir.lublin.pl) lub mailowo (bok@mosir.lublin.pl). Zapisy trwają.

Globus Ski przy ul. Zana. Podczas ferii zimowych od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 12 korzystanie ze stoku narciarskiego będzie tańsze o połowę. W lutym będzie też działać odkryte lodowisko przy Globusie. W dni powszednie do południa za wejście zapłacimy tylko złotówkę.

Icemania przy Al. Zygmuntowskich. W okresie ferii na lodowisku przy Al. Zygmuntowskich godzinna jazda na łyżwach będzie kosztować złotówkę. Oferta obowiązuje w dni powszednie między godz. 8 a 10.

Szczegóły na www.mosir.lublin.pl.

Ferie na strzelnicy

Od soboty (9 lutego) do czwartku (14 lutego) na strzelnicy w miejscowości Borowica Centrum Szkoleń Strzeleckich Shooter w Lublinie organizuje naukę strzelania z broni ostrej dla dzieci i młodzieży. Koszt ok. 50 zł. W przypadku grup i osób indywidualnych niepełnoletnich niezbędna jest obecność rodziców lub opiekunów.

Informacje o zapisach i terminach na stronie Internetowej www.shooter.com.pl pod nr. tel. 502 290 040, albo drogą mailową: info@shooter.com.pl.

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją” (ul. Bolesława Chrobrego 18 i Grodzka 11)

Ferie zaczyna "Bal u króla Bolesława” w MDK przy ul. Chrobrego 18 w sobotę 9 lutego o godz. 11. Na bal zapraszane są dzieci od lat 5, ale obowiązują zapisy.

Podczas dwóch tygodni ferii czynne będą wszystkie pracownie. W programie są warsztaty teatralne, taneczne, plastyczne, kulinarne (przy ul. Grodzkiej). Na zakończenie otwarty turniej o puchar Piastów i bal w placówce przy ul. Chrobrego. Zajęcia odbywają się w godz. 10-16. Są bezpłatne. Tel. (81) 53 227 40

Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a)

Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek (11 lutego) i będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.30. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Trzeba zapłacić jedynie za bilet do kina – 10 zł i za przejazd autokarem – 7 zł.
W programie: warsztaty taneczne, wokalne, teatr lalek, gry i zabawy, wyjazd na spektakl "Śpiąca królewna”, pokaz dogoterapii, w poniedziałki, środy, seans w kinie "Grażyna”. Tel. (81) 743 48 29.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Strefa H2O przy Al. Zygmuntowskich. MOSiR rozda specjalne kupony uprawniające do kupienia godzinnego biletu na basen za złotówkę. Do rozdysponowania jest 500 promocyjnych wejściówek dla osób indywidualnych. Można je odbierać od 4 lutego w kasie Strefy H2O.Dodatkowo dla grup zorganizowanych z instytucji oświatowych przygotowanych jest 400 biletów. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza na stronie MOSiR (www.mosir.lublin.pl).

Globus Ski przy ul. Zana. Podczas ferii zimowych od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 12 korzystanie ze stoku narciarskiego będzie tańsze o połowę. W lutym będzie też działać odkryte lodowisko przy Globusie. W dni powszednie do godz. 12 za wejście zapłacimy tylko złotówkę.

Icemania przy Al. Zygmuntowskich. W dni powszednie w godz. 8 -10 na lodowisku przy Al. Zygmuntowskich godzinna jazda na łyżwach będzie kosztować złotówkę.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 15:44
0
polecam ***s://akademos.pl/promocje/ferie-zimowe-2017 ferie na sportowo
Avatar
BUSOMAT.PL / 8 lutego 2013 o 23:12
0
Na takie przejazdy można poszukać taniego autokary przez BUSOMAT.PL

[url="http://www.busomat.pl"]Wynajem autokarów Lublin[/url]
Avatar
EMU / 8 lutego 2013 o 19:39
0
Dlaczego ferie w mieście w jednych Domach Kultury sa bezpłatne, a w innych płatne nawet az 50zł. Oczywiście Dom Kultury "Błonie" chyba nie ma nic do zaoferowania dzieciom, gdyż ich propozycji nie znalazłam.. Ciekawa jestem za jaką cenę.
Avatar
Marek / 8 lutego 2013 o 18:05
0
[font=arial,helvetica,sans-serif]Szanowna redakcjo[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]Proszę dodać - Ferie 2013 w Poniatowej --> [/font]http://e-poniatowa.pl/ferie-zimowe-2013-w-poniatowej/
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 15:44
0
polecam ***s://akademos.pl/promocje/ferie-zimowe-2017 ferie na sportowo
Avatar
BUSOMAT.PL / 8 lutego 2013 o 23:12
0
Na takie przejazdy można poszukać taniego autokary przez BUSOMAT.PL

[url="http://www.busomat.pl"]Wynajem autokarów Lublin[/url]
Avatar
EMU / 8 lutego 2013 o 19:39
0
Dlaczego ferie w mieście w jednych Domach Kultury sa bezpłatne, a w innych płatne nawet az 50zł. Oczywiście Dom Kultury "Błonie" chyba nie ma nic do zaoferowania dzieciom, gdyż ich propozycji nie znalazłam.. Ciekawa jestem za jaką cenę.
Avatar
Marek / 8 lutego 2013 o 18:05
0
[font=arial,helvetica,sans-serif]Szanowna redakcjo[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]Proszę dodać - Ferie 2013 w Poniatowej --> [/font]http://e-poniatowa.pl/ferie-zimowe-2013-w-poniatowej/
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 3 0

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 1 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 1

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 334 25

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 11 5

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 17 3

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.