Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2018 r.
10:25

Lublin: Kierowca jaguara podjechał do restauracji i dziwnie się zachowywał. Grozi mu więzienie

0 16 A A
23-latek został zatrzymany, a jaguar zabezpieczony na parkingu
23-latek został zatrzymany, a jaguar zabezpieczony na parkingu

Młody mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Telefon dotyczący dziwnego zachowania kierowcy jaguara, który podjechał pod jedną z restauracji przy al. Tysiąclecia, policjanci otrzymali w piątek po godz. 22. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca może być pod wpływem alkoholu albo narkotyków.

Na miejsce pojechał patrol. W jaguarze siedziało trzech młodych mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lat. Autem przyjechał 23-latek.

Badanie wykazało, że był pod wpływem środków odurzających. Policjanci znaleźli w pojeździe nabitą szklaną lufkę oraz dilerkę z suszem marihuany, które leżały na podłodze jaguara.

23-latek został zatrzymany, a jaguar zabezpieczony na parkingu. Młody mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego. Jak się okazało, 23-letni lublinianin ma już orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Dlatego może mu teraz grozić nawet do 5 lat więzienia.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Narodowiec / 17 grudnia 2018 r. o 10:51
Zamknąć tych trzech frajerów. Niech ćpunki frajerskie robią za parówy pod celą. 
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 14:37
A to auta to skąd mieli ci 3 gowniarze ? Od tatusia ?
Avatar
bjka / 17 grudnia 2018 r. o 12:09
Policjanci znaleźli w pojeździe nabitą szklaną lufkę oraz dilerkę z suszem marihuany, które leżały na podłodze jaguara.
nabita lufka? Nie wszyscy czytelnicy to gimnazjaliści obeznani w tematyce palenia trawki. Służę z tłumaczeniem. Policjańci znaleźli w pojeździe naczynie służące do palenia marihuany, w którym znajdował się jeszcze niedopalony narkotyk oraz woreczek strunowy tkzw"dilerka" z suszem konopii w środku.
Avatar
hatrick / 17 grudnia 2018 r. o 12:48
Wyszedł ładny hatrick - idioci, ćpuny, i jeszcze pedały.
Avatar
medzzo / 17 grudnia 2018 r. o 18:21
Jaka knajpa??
Avatar
Katthehell / 17 grudnia 2018 r. o 16:07
Jesteś w stanie zdiagnozowac nadpobudliwość autora wpisu po przeczytaniu kilku linijek tekstu. Brawo!
Avatar
Omen 76 / 17 grudnia 2018 r. o 22:26
ale mi gangusy... pff cienko...
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 06:44
23 latek. ..jaguar. raczej nie za własne uczciwie zarobione. Brawo dla tatusia. ..to nic że syn ćpun...masz synu. ..należy ci się jak chłopu ziemia. ..na 18.-stke.
Avatar
dziadeczek / 17 grudnia 2018 r. o 21:18
Słusznie napisano, MOŻE MU GROZIĆ. może grozić w Polsce to nikomu, ale nie takiemu gogusiowi, który wozin jaguare, innych bubków bez prawka. mówi to wam coś. To Polska. Jakby to na Słowacji było, aaaa to co innego.....
Avatar
K4 / 18 grudnia 2018 r. o 09:16
Leczniczą marihuane znaleźli bez recepty i wielkie mi halo. W cywilizowanym świecie normalnie by ich puścili. Przyjechał na miejsce, pod restauracja zapalił i miał zamiar coś w niej zjeść. Posiedzieć z 3h i normalnie trzeźwy wrócił y do domu. Tu wielka aferę robią. W PRLu łagodniejsze prawo było ;) W Holandii normalna rzecz ;)
Avatar
Jebłem i nie wstaje :-D / 20 grudnia 2018 r. o 06:29
Leczniczą marihuane znaleźli bez recepty i wielkie mi halo. W cywilizowanym świecie normalnie by ich puścili. Przyjechał na miejsce, pod restauracja zapalił i miał zamiar coś w niej zjeść. Posiedzieć z 3h i normalnie trzeźwy wrócił y do domu. Tu wielka aferę robią. W PRLu łagodniejsze prawo było ;) W Holandii normalna rzecz ;)
 Hahaha :-D polaczki siedzą w domu i marzą o wielkim świecie. W holandii to nie normalna rzecz, a za jaranie i jazdę kary jeszcze większe. Dodatkowo jaranie w miejscach publicznych jest zabronieone. A to co, on się to marihuaną upił niby, że trzeźwy po 3 godzinach wyjdzie?
 Hahaha :-D polaczki siedzą w domu i marzą o wielkim świecie. W holandii to nie normalna rzecz, a za jaranie i jazdę kary jeszcze większe. Dodatkowo jaranie w miejscach publicznych jest zabronieone. A to co, on się to marihuaną upił niby, że trzeźwy po 3 godzinach wyjdzie? rozwiń
Avatar
K4 / 18 grudnia 2018 r. o 09:16
Leczniczą marihuane znaleźli bez recepty i wielkie mi halo. W cywilizowanym świecie normalnie by ich puścili. Przyjechał na miejsce, pod restauracja zapalił i miał zamiar coś w niej zjeść. Posiedzieć z 3h i normalnie trzeźwy wrócił y do domu. Tu wielka aferę robią. W PRLu łagodniejsze prawo było ;) W Holandii normalna rzecz ;)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 06:44
23 latek. ..jaguar. raczej nie za własne uczciwie zarobione. Brawo dla tatusia. ..to nic że syn ćpun...masz synu. ..należy ci się jak chłopu ziemia. ..na 18.-stke.
Avatar
Omen 76 / 17 grudnia 2018 r. o 22:26
ale mi gangusy... pff cienko...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 21:38
Narodowiec- musisz coś wiedzieć na temat parówek, z wlasnego doświadczenia zapewne...
Avatar
puma centkowana / 17 grudnia 2018 r. o 21:21
Gowniarzerka spanowala se przed sobą nawzajem, dowartościowywała sie sprzęcichem. Załosne gównia rskie eskasyny. Zamiast na studiach stacjonarnych zakuwać i chcodzic piechtą to.... dobra zmiana , n ie powiem, ciekawe ile tatusie pincet plusów zgarnia?
Avatar
dziadeczek / 17 grudnia 2018 r. o 21:18
Słusznie napisano, MOŻE MU GROZIĆ. może grozić w Polsce to nikomu, ale nie takiemu gogusiowi, który wozin jaguare, innych bubków bez prawka. mówi to wam coś. To Polska. Jakby to na Słowacji było, aaaa to co innego.....
Avatar