Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2018 r.
10:25

Lublin: Kierowca jaguara podjechał do restauracji i dziwnie się zachowywał. Grozi mu więzienie

0 16 A A
23-latek został zatrzymany, a jaguar zabezpieczony na parkingu
23-latek został zatrzymany, a jaguar zabezpieczony na parkingu

Młody mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Telefon dotyczący dziwnego zachowania kierowcy jaguara, który podjechał pod jedną z restauracji przy al. Tysiąclecia, policjanci otrzymali w piątek po godz. 22. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca może być pod wpływem alkoholu albo narkotyków.

Na miejsce pojechał patrol. W jaguarze siedziało trzech młodych mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lat. Autem przyjechał 23-latek.

Badanie wykazało, że był pod wpływem środków odurzających. Policjanci znaleźli w pojeździe nabitą szklaną lufkę oraz dilerkę z suszem marihuany, które leżały na podłodze jaguara.

23-latek został zatrzymany, a jaguar zabezpieczony na parkingu. Młody mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego. Jak się okazało, 23-letni lublinianin ma już orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Dlatego może mu teraz grozić nawet do 5 lat więzienia.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Narodowiec / 17 grudnia 2018 r. o 10:51
+41
Zamknąć tych trzech frajerów. Niech ćpunki frajerskie robią za parówy pod celą. 
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 14:37
+37
A to auta to skąd mieli ci 3 gowniarze ? Od tatusia ?
Avatar
bjka / 17 grudnia 2018 r. o 12:09
+16
Policjanci znaleźli w pojeździe nabitą szklaną lufkę oraz dilerkę z suszem marihuany, które leżały na podłodze jaguara.
nabita lufka? Nie wszyscy czytelnicy to gimnazjaliści obeznani w tematyce palenia trawki. Służę z tłumaczeniem. Policjańci znaleźli w pojeździe naczynie służące do palenia marihuany, w którym znajdował się jeszcze niedopalony narkotyk oraz woreczek strunowy tkzw"dilerka" z suszem konopii w środku.
Avatar
hatrick / 17 grudnia 2018 r. o 12:48
+15
Wyszedł ładny hatrick - idioci, ćpuny, i jeszcze pedały.
Avatar
medzzo / 17 grudnia 2018 r. o 18:21
+9
Jaka knajpa??
Avatar
Katthehell / 17 grudnia 2018 r. o 16:07
+6
Jesteś w stanie zdiagnozowac nadpobudliwość autora wpisu po przeczytaniu kilku linijek tekstu. Brawo!
Avatar
Omen 76 / 17 grudnia 2018 r. o 22:26
+5
ale mi gangusy... pff cienko...
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 06:44
+4
23 latek. ..jaguar. raczej nie za własne uczciwie zarobione. Brawo dla tatusia. ..to nic że syn ćpun...masz synu. ..należy ci się jak chłopu ziemia. ..na 18.-stke.
Avatar
dziadeczek / 17 grudnia 2018 r. o 21:18
+4
Słusznie napisano, MOŻE MU GROZIĆ. może grozić w Polsce to nikomu, ale nie takiemu gogusiowi, który wozin jaguare, innych bubków bez prawka. mówi to wam coś. To Polska. Jakby to na Słowacji było, aaaa to co innego.....
Avatar
K4 / 18 grudnia 2018 r. o 09:16
+3
Leczniczą marihuane znaleźli bez recepty i wielkie mi halo. W cywilizowanym świecie normalnie by ich puścili. Przyjechał na miejsce, pod restauracja zapalił i miał zamiar coś w niej zjeść. Posiedzieć z 3h i normalnie trzeźwy wrócił y do domu. Tu wielka aferę robią. W PRLu łagodniejsze prawo było ;) W Holandii normalna rzecz ;)
Avatar
Jebłem i nie wstaje :-D / 20 grudnia 2018 r. o 06:29
+1
Leczniczą marihuane znaleźli bez recepty i wielkie mi halo. W cywilizowanym świecie normalnie by ich puścili. Przyjechał na miejsce, pod restauracja zapalił i miał zamiar coś w niej zjeść. Posiedzieć z 3h i normalnie trzeźwy wrócił y do domu. Tu wielka aferę robią. W PRLu łagodniejsze prawo było ;) W Holandii normalna rzecz ;)
 Hahaha :-D polaczki siedzą w domu i marzą o wielkim świecie. W holandii to nie normalna rzecz, a za jaranie i jazdę kary jeszcze większe. Dodatkowo jaranie w miejscach publicznych jest zabronieone. A to co, on się to marihuaną upił niby, że trzeźwy po 3 godzinach wyjdzie?
 Hahaha :-D polaczki siedzą w domu i marzą o wielkim świecie. W holandii to nie normalna rzecz, a za jaranie i jazdę kary jeszcze większe. Dodatkowo jaranie w miejscach publicznych jest zabronieone. A to co, on się to marihuaną upił niby, że trzeźwy po 3 godzinach wyjdzie? rozwiń
Avatar
K4 / 18 grudnia 2018 r. o 09:16
+3
Leczniczą marihuane znaleźli bez recepty i wielkie mi halo. W cywilizowanym świecie normalnie by ich puścili. Przyjechał na miejsce, pod restauracja zapalił i miał zamiar coś w niej zjeść. Posiedzieć z 3h i normalnie trzeźwy wrócił y do domu. Tu wielka aferę robią. W PRLu łagodniejsze prawo było ;) W Holandii normalna rzecz ;)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 06:44
+4
23 latek. ..jaguar. raczej nie za własne uczciwie zarobione. Brawo dla tatusia. ..to nic że syn ćpun...masz synu. ..należy ci się jak chłopu ziemia. ..na 18.-stke.
Avatar
Omen 76 / 17 grudnia 2018 r. o 22:26
+5
ale mi gangusy... pff cienko...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 21:38
+2
Narodowiec- musisz coś wiedzieć na temat parówek, z wlasnego doświadczenia zapewne...
Avatar
puma centkowana / 17 grudnia 2018 r. o 21:21
+1
Gowniarzerka spanowala se przed sobą nawzajem, dowartościowywała sie sprzęcichem. Załosne gównia rskie eskasyny. Zamiast na studiach stacjonarnych zakuwać i chcodzic piechtą to.... dobra zmiana , n ie powiem, ciekawe ile tatusie pincet plusów zgarnia?
Avatar
dziadeczek / 17 grudnia 2018 r. o 21:18
+4
Słusznie napisano, MOŻE MU GROZIĆ. może grozić w Polsce to nikomu, ale nie takiemu gogusiowi, który wozin jaguare, innych bubków bez prawka. mówi to wam coś. To Polska. Jakby to na Słowacji było, aaaa to co innego.....
Avatar
Karol / 17 grudnia 2018 r. o 18:44
-4
A po co w artykule wskazano markę auta i to jeszcze kilkukrotnie jakby to była najważniejsza informacja? Ja na miejscu przedstawicieli tej marki podjalbym działania prawne bo to jawne i niczym nie uzasadnione działanie na szkodę marki. No chyba ze pisanie nazwy marki z małej litery wskazuje, że sprawca przyjechał na jaguarze w postaci dzikiego kota...
Avatar
medzzo / 17 grudnia 2018 r. o 18:21
+9
Jaka knajpa??
Avatar
Holender / 17 grudnia 2018 r. o 18:05
-2
Do bjka Niedopalony narkotyk? A skąd Ty to wiesz? Niedopalony oznacza że był palony ale nie był do końca wypalony A w artykule jest ze lufka była nabita więc mogła być pełna nie palona Chcesz być mądry ale nie wychodzi....
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

I znów są łzy. Tym razem szczęścia i nadziei. "Naprawdę ludzie mi pomagają tak sami z siebie?"

I znów są łzy. Tym razem szczęścia i nadziei. "Naprawdę ludzie mi pomagają tak sami z siebie?"

Jeszcze w poniedziałek wieczorem pani Grażyna płakała, dzwoniąc do redakcji: Niech pani mnie ratuje! Kobieta i jej podopieczni – kot Maciek i pies Rufik – niemal z dnia na dzień tracili lokum, a niewielkie finanse nie dawały nadziei na rozwiązanie beznadziejnej sytuacji. Ale nasi Czytelnicy nie zawiedli! Dobę później znów były łzy... łzy szczęścia

Całą noc pił, potem wsiadł za kierownicę. Z policjantami był bardzo szczery

Całą noc pił, potem wsiadł za kierownicę. Z policjantami był bardzo szczery

Mieszkaniec powiatu kozienickiego całą noc pił wódkę, a nad ranem wsiadł za kierownicę i udał się w podróż. O tym, że mężczyzna może być nietrzeźwy, policję powiadomił przypadkowy świadek. Miał rację. 52-latek wydmuchał 2,5 promila.

Problemy z potencją - jak sobie z nimi radzić ?

Problemy z potencją - jak sobie z nimi radzić ?

Problemy z potencją można rozwiązać na wiele różnych sposobów. Kluczowe jest to, aby się zaangażować i nie pozostawiać problemu na bocznym torze. Szybko można tego pożałować, ponieważ odbije się to niekorzystnie na jakości życia seksualnego. W grę wchodzi rozwiązywanie problemu na wielu płaszczyznach. Nie należy skupiać się wyłącznie na jednym elemencie, lecz spróbować połączyć kilka z nich w odpowiednio prosperującą całość.

Lubelskie: Mieszkańcy obawiają się, że zostaną bez lekarza. "Nie jesteśmy workami ziemniaków"

Lubelskie: Mieszkańcy obawiają się, że zostaną bez lekarza. "Nie jesteśmy workami ziemniaków"

– W środku zimy i pandemii zostaniemy bez lekarza – obawiają się mieszkańcy gminy Borki. Z końcem stycznia kończy się umowa dzierżawy budynków ośrodków zdrowia w Borkach i Woli Osowińskiej przez Praktykę Lekarza Rodzinnego Lidii i Zbigniewa Lipków. Lekarze już w ubiegłym roku zwrócili się do władz gminy o bezprzetargowe zawarcie umowy na kolejne 10 lat, ale samorząd zaproponował krótszy okres dzierżawy. Ostatecznie jednak, gmina ogłosiła w grudniu przetarg na wynajem budynków, ale nikt do niego nie przystąpił.

Polska na rowerze - gdzie pojechać, co warto zobaczyć i jak się przygotować?

Polska na rowerze - gdzie pojechać, co warto zobaczyć i jak się przygotować?

Turystyka staje się coraz bardziej dostępna - budowa i ulepszanie szlaków, wznoszące ten aktywny sposób wypoczynku na znacznie wyższy poziom. Większość z nich planowanych jest zgodnie ze standardami europejskimi - z dala od ruchu samochodowego. Gdzie zatem pojechać? Każdy polski region ma do zaoferowania trasy, na których znajduje się wiele ciekawych miejsc, charakteryzujące się walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi. Wybraliśmy kilka najatrakcyjniejszych, o różnym stopniu trudności, tak by każdy rowerzysta mógł znaleźć coś dla siebie.

Lubelskie: 358 osób zakażonych koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. tomaszowskim

Lubelskie: 358 osób zakażonych koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. tomaszowskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj, że w woj. lubelskim odnotowano 358 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 22 chorych, z czego 2 osoby bez chorób współistniejących

6789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 389 chorych

6789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 389 chorych

6 789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 389 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Parczew. Niespodziewany sms, przez który straciła 13 tys. złotych

Parczew. Niespodziewany sms, przez który straciła 13 tys. złotych

Mieszkanka gminy Milanów otrzymała sms z poleceniem dopłacenia malutkiej kwoty do przesyłki. To był podstęp.

GKS Niemce walczy o przetrwanie

GKS Niemce walczy o przetrwanie

GKS Niemce czeka na zniesienie obostrzeń epidemiologicznych oraz zastrzyk gotówki ze strony gminy.

Takiego parku Ludowego jeszcze nie widzieliście. Zimą z lotu ptaka [zdjęcia]
galeria

Takiego parku Ludowego jeszcze nie widzieliście. Zimą z lotu ptaka [zdjęcia]

Jak prezentuje się park Ludowy z góry? Teraz jest okazja, żeby to sprawdzić. Mamy zdjęcia najnowszej inwestycji w Lublinie wykonane z lotu ptaka.

Amazon uruchomi polski serwis internetowy. Przygotowania już trwają

Amazon uruchomi polski serwis internetowy. Przygotowania już trwają

Amerykańska spółka Amazon ogłosiła, że uruchomi polski serwis pod adresem Amazon.pl. Przedsiębiorcy, którzy planują sprzedawać towary na tej platformie, mogą już rejestrować swoje konta.

Powiat lubelski. Drogi zasypane? Bo nad ranem palił się pług

Powiat lubelski. Drogi zasypane? Bo nad ranem palił się pług

Kilka minut po godzinie 4 rano straż ruszyła do pożaru pługu.

Powrót uczniów do szkół? Minister mówi jedno, wiceminister drugie

Powrót uczniów do szkół? Minister mówi jedno, wiceminister drugie

- Absolutnie nie rekomenduję dalszego otwierania szkół; w drugim tygodniu lutego powtórzymy badania przesiewowe nauczycieli i dopiero po wynikach tych badań będziemy rekomendowali dalsze kroki – powiedział szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk, która po raz ostatni była widziana w Białej Podlaskiej. Od poniedziałku nie wróciła do domu, nie nawiązała także kontaktu z rodziną. Jej bliscy proszą o pomoc.

Koncert "Kolęda na cały rok!" w Puławach
31 stycznia 2021, 19:00

Koncert "Kolęda na cały rok!" w Puławach

W niedzielę, 31 stycznia o godz. 19 w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach (ul. Kowalskiego 1) odbędzie się wyjątkowy koncert "Kolęda na cały rok!". Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Puławach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!