Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2015 r.
21:27

Lublin: Kobieta zmarła po porodzie. Nie żyje także jej dziecko

0 27 A A
SPSK4
SPSK4

Lekarzom nie udało się uratować dziecka 34-letniej kobiety, która pod koniec października zmarła na porodówce w SPSK 4. Dziewczynka od tamtej pory przebywała w szpitalu klinicznym przy ul. Jaczewskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Dziecko zmarło w ubiegłą środę 2 grudnia. W ubiegły piątek została wykonana sekcja zwłok – informuje Beata Syk-Jankowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Czekamy też na wyniki badań histopatologicznych matki. Potrzebne są do sporządzenia kompletnej opinii przez biegłego.

Jak już informowaliśmy, kobieta trafiła na porodówkę SPSK4 w Lublinie po przewiezieniu ze szpitala w Biłgoraju. – Sekcja zwłok nie dała podstaw do jednoznacznego stwierdzenia, co było przyczyną śmierci kobiety. Biegli z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego muszą porównać dokumentację medyczną ze szpitali w Lublinie i Biłgoraju z obrazem autopsji – mówił w połowie listopada Maciej Maćkowski, szef Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ. – Na tej podstawie wydadzą opinię. Może to zająć nawet kilka tygodni.

Prokuraturę zawiadomił mąż kobiety. – Wszczęto postępowanie w kierunku art. 160 i 155 kodeksu karnego, czyli narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia oraz nieumyślne spowodowanie śmierci w związku z podejmowanymi działaniami medycznymi – informował Maćkowski. – Zabezpieczyliśmy dokumentację medyczną, która w połączeniu z zeznaniami personelu będzie podstawą do dalszych ustaleń – stwierdził. 

– W naszym szpitalu zgony podczas porodu zdarzają się bardzo rzadko. W ciągu ostatnich kilkunastu lat nie mieliśmy takich przypadków – mówiła nam w październiku Marta Podgórska, rzeczniczka SPSK4.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 21:26
0
TAKIE RZECZY W KATOLSKIM KRAJU, GDZIE POLITYCY TZW PRAWICY CO RUSZ WYCIERAJĄ SOBIE GĘBY RODZINĄ, POCZĘTYM I ITD!???!WSTYD I HAŃBĄ PANIE PANOWIE MEDYCY!!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 17:37
0
~Anna~ Odezwała się paniusia magister z wymalowanymi pazurkami. Może by tak się pochwaliła ile zarabia czy nie 3000, i co robi, ile wypełnia tabelek i statystyk, a w tym czasie inni odwalają czarną robotę!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 14:36
0
Pielęgniarki wykonują tylko zlecenia lekarzy po za tym nic więcej tj:EKG,kroplowka, wenflon ,przewiezienie na RTG,USG .
Avatar
o co kaman / 8 grudnia 2015 o 09:24
0

Polozne może na umowie mają płacone 1300, ale niech powiedzą ile biorą w kopercie jak mawiają się z pacjentkami prywatnie. A poród to jest koncert życzeń jeżeli lekarze dostają za to pieniądze

Pisałeś to po pijaku?

Avatar
kasia / 7 grudnia 2015 o 22:36
0

A nie zauważyłeś gościu, że kobieta została przywieziona z INNEGO SZPITALA?? Sądzisz, że bez powodu????


Ok z innego i co z tego nie zmienia to faktu że to fatalne miejsce, drugie dziecko urodziłam w szpitalu powiatowym w sświdniku i było bardzo dobrze:-) tam jesteś człowiekiem a nie elementem w fabryce jaką jest porodowe na J.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 22:27
0
taa, ale kawałek łożyska koleżance zostawili i leczyła się przez to latami
Avatar
JKL / 7 grudnia 2015 o 22:07
0

Polozne może na umowie mają płacone 1300, ale niech powiedzą ile biorą w kopercie jak mawiają się z pacjentkami prywatnie. A poród to jest koncert życzeń jeżeli lekarze dostają za to pieniądze

Nie pisz bzdur prostaku!

Avatar
Anna / 7 grudnia 2015 o 22:05
0

Co to za bzdury w tym szpitalu 1300 to zarabiają wszyscy inni oprócz lekarzy i pielęgniarek . Oba zawody miały wszystkie możliwe podwyżki w swoich branżach. Biedna jest cała reszta o której świat zapomniał , a najbardziej dyrekcja. Tą interesuje zdobywanie certyfikatów i reklama. Biurokracja urasta do niebotycznych rozmiarów. Najmniejsi , salowe, i inne służby harują na darmozjadów pracujących po 7 godzin, zamykających się przed pacjentami na zamki elektroniczne itp. Mówią że nie po to się uczyli by teraz za..dalać , tylko dla czego biznesem stała się medycyna? Tata lekarz dobrze mu było, synek lekarz dobrze mu jest, wnuczek lekarz dobrze mu będzie. Może by tak nowy rząd zrobił listę tych samych nazwisk w szpitalu ? Rodziny a może już MAFIA?

Co ty bredzisz człowieku??? Salowe i biuraliści leczą pacjentów??? A puknij ty się w łeb! To nie są pracownicy medyczni! Salowe to personel niefachowy, do wykonywania tego zawodu nie potrzebne jest żadne medyczne wykształcenie!!! Chcesz, aby cię salowa leczyła???? W szpitalu (czy też przychodni) najważniejsi są lekarze i pielęgniarki (również rehabilitanci itp) i oni powinni zarabiać najwięcej. Salowa to nie pracownik medyczny! 

Co do podwyżek... To jakież wszelkie możliwe podwyżki dostały np. pielęgniarki??? Przez 10 lat zamrożone płace, a teraz z wielką łaską 400 zł BRUTTO BRUTTO (wiesz co to znaczy?) Oczywiście, ludzie tego bruttowania pod uwagę nie biorą, bo po co? Lepiej uważać, że to jakieś niebotyczne pieniądze, prawda?
Nie pisz więc głupot, niech cię jakiś durny żal nie zżera. Zawsze możesz zostać choćby pielęgniarką, tym bardziej, jeśli jesteś salową i zarabiać te kokosy za rzekome nicnierobienie.

Walcz o swoje, masz prawo, ale nie pisz przy tym durnot o innych!!! No chyba, że jesteś pisiorem, wtedy wszystko zrozumiałe. Pisiory szacunku nie mają do nikogo :(

Co ty bredzisz człowieku??? Salowe i biuraliści leczą pacjentów??? A puknij ty się w łeb! To nie są pracownicy medyczni! Salowe to personel niefachowy, do wykonywania tego zawodu nie potrzebne jest żadne medyczne wykształcenie!!! Chcesz, aby cię salowa leczyła???? W szpitalu (czy też przychodni) najważniejsi są lekarze i pielęgniarki (również rehabilitanci itp) i oni powinni zarabiać najwięcej. Salowa to nie pracownik medyczny! 

Co do podwyżek... To jakież wszelkie możliwe podwyżki dostały np. pielęgniarki??? Pr... rozwiń

Avatar
Jan / 7 grudnia 2015 o 21:53
0

Szpital na Jaczewskiego - połoznictwo jest straszny!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy więcej nie chce tam przebywać. Ludzi traktują jak bydło, w dokumentacji piszą rzeczy, które nie mają miejsca, wszystko po to by wyłudzić pieniądze z NFZ. A na ścianach wiszą przeróżne ceryfikaty. Za co? jaka jakość - za takie warunki??? za takie podejscie do pacjenta???????? jaki przyjazny to szpital matce i dziecku??????ze zdaniem matki nikt się nie liczy, idąc tam nagle tracisz wszystkie prawa człowieka, czujesz się jak w więzieniu i każdy tylko warczy. Nie ma żadnego dialogu z pacjnetem tylko rozkazy i te ncaly śmieszny profesor, który ściga za torby na podłodze, które na wizytę muszą być schowane pod poduszkę by się nei zezlościł. A jak w szafce maleńkiej pomieścic swoje rzeczy i rzeczy dziecka. W tej szafce to pampresy tylko się zmieszczą. BRRRRR okropne miejsce

A nie zauważyłeś gościu, że kobieta została przywieziona z INNEGO SZPITALA?? Sądzisz, że bez powodu????

A nie zauważyłeś gościu, że kobieta została przywieziona z INNEGO SZPITALA?? Sądzisz, że bez powodu????

rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 21:26
0
Ja mialam podobny porod na al krasnickiej powinnam byla urodzic 1listopada urodzilam 9grudnia w 10mies cala ciaze czulam sie bardzo dobrze dziecko tez ok zdrowe bylo ale jak poszlam 1listopada do szpitala i mowilam lekarzowi ze zle sie czuje mowil ze przesadzam polozyli mnie na patologie ciazy i lezalam do 10grudnia poki nie bylo dane w lape lekarzowi wtedy mi zrobili cesarke synek pozyl 2tyg i umarl bo w brzuchu byl przenoszony zrobil 1smolke wodami sie zachlysna dostal sepsy a co bylo najgorsze to to ze nawet ostatniego usg nie dostalam i nawet karty informacyjnej sprawe wygralam w sadzie ale to dziecku zycia nie zwrocilo minelo 7lat a ja mam synka 4letniego zyje jest zdrowy i po naglosnieniu sprawy jak poszlam 10czerwca rodzic tak odrazu mi go wyjeli z brzucha najlepszy szpital na lubartowskiej polecam kazdej mamie a temu tacie skladam najszczersze kondolencje
Ja mialam podobny porod na al krasnickiej powinnam byla urodzic 1listopada urodzilam 9grudnia w 10mies cala ciaze czulam sie bardzo dobrze dziecko tez ok zdrowe bylo ale jak poszlam 1listopada do szpitala i mowilam lekarzowi ze zle sie czuje mowil ze przesadzam polozyli mnie na patologie ciazy i lezalam do 10grudnia poki nie bylo dane w lape lekarzowi wtedy mi zrobili cesarke synek pozyl 2tyg i umarl bo w brzuchu byl przenoszony zrobil 1smolke wodami sie zachlysna dostal sepsy a co bylo najgorsze to to ze nawet ostatniego usg nie dostalam i ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 21:26
0
TAKIE RZECZY W KATOLSKIM KRAJU, GDZIE POLITYCY TZW PRAWICY CO RUSZ WYCIERAJĄ SOBIE GĘBY RODZINĄ, POCZĘTYM I ITD!???!WSTYD I HAŃBĄ PANIE PANOWIE MEDYCY!!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 17:37
0
~Anna~ Odezwała się paniusia magister z wymalowanymi pazurkami. Może by tak się pochwaliła ile zarabia czy nie 3000, i co robi, ile wypełnia tabelek i statystyk, a w tym czasie inni odwalają czarną robotę!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 14:36
0
Pielęgniarki wykonują tylko zlecenia lekarzy po za tym nic więcej tj:EKG,kroplowka, wenflon ,przewiezienie na RTG,USG .
Avatar
o co kaman / 8 grudnia 2015 o 09:24
0

Polozne może na umowie mają płacone 1300, ale niech powiedzą ile biorą w kopercie jak mawiają się z pacjentkami prywatnie. A poród to jest koncert życzeń jeżeli lekarze dostają za to pieniądze

Pisałeś to po pijaku?

Avatar
kasia / 7 grudnia 2015 o 22:36
0

A nie zauważyłeś gościu, że kobieta została przywieziona z INNEGO SZPITALA?? Sądzisz, że bez powodu????


Ok z innego i co z tego nie zmienia to faktu że to fatalne miejsce, drugie dziecko urodziłam w szpitalu powiatowym w sświdniku i było bardzo dobrze:-) tam jesteś człowiekiem a nie elementem w fabryce jaką jest porodowe na J.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 22:27
0
taa, ale kawałek łożyska koleżance zostawili i leczyła się przez to latami
Avatar
JKL / 7 grudnia 2015 o 22:07
0

Polozne może na umowie mają płacone 1300, ale niech powiedzą ile biorą w kopercie jak mawiają się z pacjentkami prywatnie. A poród to jest koncert życzeń jeżeli lekarze dostają za to pieniądze

Nie pisz bzdur prostaku!

Avatar
Anna / 7 grudnia 2015 o 22:05
0

Co to za bzdury w tym szpitalu 1300 to zarabiają wszyscy inni oprócz lekarzy i pielęgniarek . Oba zawody miały wszystkie możliwe podwyżki w swoich branżach. Biedna jest cała reszta o której świat zapomniał , a najbardziej dyrekcja. Tą interesuje zdobywanie certyfikatów i reklama. Biurokracja urasta do niebotycznych rozmiarów. Najmniejsi , salowe, i inne służby harują na darmozjadów pracujących po 7 godzin, zamykających się przed pacjentami na zamki elektroniczne itp. Mówią że nie po to się uczyli by teraz za..dalać , tylko dla czego biznesem stała się medycyna? Tata lekarz dobrze mu było, synek lekarz dobrze mu jest, wnuczek lekarz dobrze mu będzie. Może by tak nowy rząd zrobił listę tych samych nazwisk w szpitalu ? Rodziny a może już MAFIA?

Co ty bredzisz człowieku??? Salowe i biuraliści leczą pacjentów??? A puknij ty się w łeb! To nie są pracownicy medyczni! Salowe to personel niefachowy, do wykonywania tego zawodu nie potrzebne jest żadne medyczne wykształcenie!!! Chcesz, aby cię salowa leczyła???? W szpitalu (czy też przychodni) najważniejsi są lekarze i pielęgniarki (również rehabilitanci itp) i oni powinni zarabiać najwięcej. Salowa to nie pracownik medyczny! 

Co do podwyżek... To jakież wszelkie możliwe podwyżki dostały np. pielęgniarki??? Przez 10 lat zamrożone płace, a teraz z wielką łaską 400 zł BRUTTO BRUTTO (wiesz co to znaczy?) Oczywiście, ludzie tego bruttowania pod uwagę nie biorą, bo po co? Lepiej uważać, że to jakieś niebotyczne pieniądze, prawda?
Nie pisz więc głupot, niech cię jakiś durny żal nie zżera. Zawsze możesz zostać choćby pielęgniarką, tym bardziej, jeśli jesteś salową i zarabiać te kokosy za rzekome nicnierobienie.

Walcz o swoje, masz prawo, ale nie pisz przy tym durnot o innych!!! No chyba, że jesteś pisiorem, wtedy wszystko zrozumiałe. Pisiory szacunku nie mają do nikogo :(

Co ty bredzisz człowieku??? Salowe i biuraliści leczą pacjentów??? A puknij ty się w łeb! To nie są pracownicy medyczni! Salowe to personel niefachowy, do wykonywania tego zawodu nie potrzebne jest żadne medyczne wykształcenie!!! Chcesz, aby cię salowa leczyła???? W szpitalu (czy też przychodni) najważniejsi są lekarze i pielęgniarki (również rehabilitanci itp) i oni powinni zarabiać najwięcej. Salowa to nie pracownik medyczny! 

Co do podwyżek... To jakież wszelkie możliwe podwyżki dostały np. pielęgniarki??? Pr... rozwiń

Avatar
Jan / 7 grudnia 2015 o 21:53
0

Szpital na Jaczewskiego - połoznictwo jest straszny!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy więcej nie chce tam przebywać. Ludzi traktują jak bydło, w dokumentacji piszą rzeczy, które nie mają miejsca, wszystko po to by wyłudzić pieniądze z NFZ. A na ścianach wiszą przeróżne ceryfikaty. Za co? jaka jakość - za takie warunki??? za takie podejscie do pacjenta???????? jaki przyjazny to szpital matce i dziecku??????ze zdaniem matki nikt się nie liczy, idąc tam nagle tracisz wszystkie prawa człowieka, czujesz się jak w więzieniu i każdy tylko warczy. Nie ma żadnego dialogu z pacjnetem tylko rozkazy i te ncaly śmieszny profesor, który ściga za torby na podłodze, które na wizytę muszą być schowane pod poduszkę by się nei zezlościł. A jak w szafce maleńkiej pomieścic swoje rzeczy i rzeczy dziecka. W tej szafce to pampresy tylko się zmieszczą. BRRRRR okropne miejsce

A nie zauważyłeś gościu, że kobieta została przywieziona z INNEGO SZPITALA?? Sądzisz, że bez powodu????

A nie zauważyłeś gościu, że kobieta została przywieziona z INNEGO SZPITALA?? Sądzisz, że bez powodu????

rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 21:26
0
Ja mialam podobny porod na al krasnickiej powinnam byla urodzic 1listopada urodzilam 9grudnia w 10mies cala ciaze czulam sie bardzo dobrze dziecko tez ok zdrowe bylo ale jak poszlam 1listopada do szpitala i mowilam lekarzowi ze zle sie czuje mowil ze przesadzam polozyli mnie na patologie ciazy i lezalam do 10grudnia poki nie bylo dane w lape lekarzowi wtedy mi zrobili cesarke synek pozyl 2tyg i umarl bo w brzuchu byl przenoszony zrobil 1smolke wodami sie zachlysna dostal sepsy a co bylo najgorsze to to ze nawet ostatniego usg nie dostalam i nawet karty informacyjnej sprawe wygralam w sadzie ale to dziecku zycia nie zwrocilo minelo 7lat a ja mam synka 4letniego zyje jest zdrowy i po naglosnieniu sprawy jak poszlam 10czerwca rodzic tak odrazu mi go wyjeli z brzucha najlepszy szpital na lubartowskiej polecam kazdej mamie a temu tacie skladam najszczersze kondolencje
Ja mialam podobny porod na al krasnickiej powinnam byla urodzic 1listopada urodzilam 9grudnia w 10mies cala ciaze czulam sie bardzo dobrze dziecko tez ok zdrowe bylo ale jak poszlam 1listopada do szpitala i mowilam lekarzowi ze zle sie czuje mowil ze przesadzam polozyli mnie na patologie ciazy i lezalam do 10grudnia poki nie bylo dane w lape lekarzowi wtedy mi zrobili cesarke synek pozyl 2tyg i umarl bo w brzuchu byl przenoszony zrobil 1smolke wodami sie zachlysna dostal sepsy a co bylo najgorsze to to ze nawet ostatniego usg nie dostalam i ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 125 52

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 20 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 58 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 10

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!