Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 maja 2011 r.
20:36
Edytuj ten wpis

Lublin: Nowy asfalt w kilku częściach miasta

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 10 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Ratusz planuje remont fragmentów dróg, które w tym roku nie były ujęte w planie prac.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Otrzymaliśmy dodatkowe pieniądze na przebudowę ulicy Mełgiewskiej z Ministerstwa Infrastruktury, dzięki temu możemy przesunąć pieniądze na inne inwestycje – wyjaśnia Stanisław Kalinowski, zastępca prezydenta Lublina.

5,5 mln zł trafi na remont ulic na Czechowie i Wrotkowie. – Wyremontujemy fragment al. Smorawińskiego (między skrzyżowaniem z ul. Chodźki, a rondem przy Szeligowskiego) – dodaje.

Druga część zaoszczędzonej kwoty zostanie przeznaczona na odnowienie ul. Diamentowej (od skrzyżowania z ul. Krochmalną, do krzyżówki przy siedzibie Herbapolu).

Ratusz wybuduje również fragment ul. Lędzian, prowadzący bezpośrednio do Hospicjum Małego Księcia. To ma kosztować ok. miliona zł.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mateusz / 7 sierpnia 2011 o 11:25
0
co z remontem Koryznowej w lubline
Avatar
Gość / 12 maja 2011 o 12:24
0
Andy pieprzysz az zal czytac.

Wszytkim narzekaczom proagne przypomniec, ze te 3 inwestycje z artykulu to dodatkowe extra do remontu.A jest cala dluga lista ulic ktore maja juz ogloszone i roztrzygniete przetragi.
Smorawinskiego od Sp. Pracy i razem z tym odcinkiem z artykulu bedzie remontowana w sumie az do ronda z Szeligowskiego.To krotki odcinek?Chyba komus słonko przygrzewa.A krochmlana od PKP do wyremontowanego mostu na bystrzycy i diamentowa do Herbapolu to tez krotki odcinek? Poza tym Kompozytorow, Krasnicka az do granic miasta, jednojezdniowy odcinek Sp. Pracy od Andersa przez Unicka oaz do ronda pod Zamkiem.Przedluzana Mełgiewska, budowa nowego odcinka Grygowej do DMM, Zwiazkowa przedluzana do walecznych.Trwa tez remoint Radfziwilowskiej i 3 Maja, przebudowa skrzyzowania 3 maja Prusa i Solidarnosci.

Jezeli to jest malo wg narzekaczy i jezeli sa to fragmenciki to ja wymiekam z takimi expertami jak Wy.
Zalosni jestescie.
Brawo nowa wladza.Lublin ruszyl ostro do przodu.A wiadomo, ze wszystkiego nie nadrobimy w rok.
Andy pieprzysz az zal czytac.

Wszytkim narzekaczom proagne przypomniec, ze te 3 inwestycje z artykulu to dodatkowe extra do remontu.A jest cala dluga lista ulic ktore maja juz ogloszone i roztrzygniete przetragi.
Smorawinskiego od Sp. Pracy i razem z tym odcinkiem z artykulu bedzie remontowana w sumie az do ronda z Szeligowskiego.To krotki odcinek?Chyba komus słonko przygrzewa.A krochmlana od PKP do wyremontowanego mostu na bystrzycy i diamentowa do Herbapolu to tez krotki odcinek? Poza tym Kompozytorow, Krasnicka az do gr... rozwiń
Avatar
Marcin / 12 maja 2011 o 06:22
0
Zróbcie w końcu Głuską!!!
Avatar
Mario / 11 maja 2011 o 21:10
0
Należy tylko "trzymać kciuki", aby wszystkie zaplanowane na ten rok inwestycje zotały zrealizowane. Takiej ilości remontów nie pamiętam od 12 lat (czyli dwie "prezydentury" p.Pruszkowskiego i jedna "prezydentura" p.Wasilewskiego. Ostatnie 4-y lata to znaczne spowolnienie inwestycji. Ulica Łęczyńska nadaje sie do natychmiastowego remontu!
Avatar
marcin / 11 maja 2011 o 19:53
0
ŁECZYŃSKA juz autobusy nawet zwalniaja
Avatar
andy / 11 maja 2011 o 18:41
0
[quote name='Karr' timestamp='1305130165' post='476991']
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po całości ,a nie kilka i tylko fragmenty !!
[/quote]
Tak, Lublin wygląda jak po bombardowaniu. I piszę tak, nie aby Lublin pogrążyć, tylko aby coś w tym mieście się ruszyło.

-Nawet kamienice na starym mieście wyglądają jakby wojna skonczyła sie wczoraj(okna zabite dechami dosłownie(!), elewacja nie remontowana od wielu lat, kamienice rozsypujące się, grożące zawaleniem),
-trasa prowadząca na zamek również rozsypująca się, zabezpieczona barierką drogową(!)
-chyba wiesz jak wyglądaja Al. Racławickie - takie wertepy jak w żadnym innym mieście wojewódzkim. Przy takich drogach inwestycja w nowe autobusy, to pieniądze wyrzucone w błoto-żadne zawieszenie nie wytrzyma takich dróg.
-Ten nieszczęsny dworzec PKS i te wszystkie budy, stragany
-Ulica zamojska-znajduje się całkiem blisko starego miasta i obok ładnych starych kamienic znajdują sie baraki, stare magazyny, hale handlowe, barak biedronki
-Mnóstwo dziurawych dróg, chodniki nie remontowane od wielu lat, zielen miejska totalnie zaniedbana, zardzewiałe latarnie uliczne, parki miejskie rónież totalnie zaniedbane na czele z parkiem akademickim i ogrodzeniem og. Saskiego.


Płakać się chce jak człowiek widzi co się dzieje w tym Lublinie



Ja zwracam uwagę na to, ze lepiej zrobić pewne inwestycje od początku do końca zamiast męczyć.

W Lublinie często zamiast kompleksowo wyremontować daną ulicę, to na początku remontuje się chodniki-> później wymieniane sa latarnie uliczne, przy czym wyremontowane chodniki sie niszczą->później zrywany jest asfalt i ciężkie maszyny jezdzą po wyremontowanych chodnikach, a te na nowo się psują->a po remontach o nową infrastrukturę miasto nie dba, nowe chodniki zarastają, trawniki wyglądają bardzo źle, są zachwaszczone.
[quote name='Karr' timestamp='1305130165' post='476991']
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po całości ,a nie kilka i tylko fragmenty !!
[/quote]
Tak, Lublin wygląda jak po bombardowaniu. I piszę tak, nie aby Lublin pogrążyć, tylko aby coś w tym mieście się ruszyło.

-Nawet kamienice na starym mieście wyglądają jakby wojna skonczyła sie wczoraj(okna zabite dechami dosłownie(!), elewacj... rozwiń
Avatar
Karr / 11 maja 2011 o 18:09
0
[quote name='andy' timestamp='1305125620' post='476961']
dlaczego w lublinie remontuje się fragmenty ulic a nigdy nie można zrobić remontów od początku do końca. To jest wlaśnie bolączka lublina, że tu wymieni się kawalek asfaltu, tam poprawi się chodnik, tu wymieni się latarnie i jak ktoś popatrzy obiektywnie to miasto wygląda tragicznie jak po bombardowaniu.
[/quote]
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po całości ,a nie kilka i tylko fragmenty !!
[quote name='andy' timestamp='1305125620' post='476961']
dlaczego w lublinie remontuje się fragmenty ulic a nigdy nie można zrobić remontów od początku do końca. To jest wlaśnie bolączka lublina, że tu wymieni się kawalek asfaltu, tam poprawi się chodnik, tu wymieni się latarnie i jak ktoś popatrzy obiektywnie to miasto wygląda tragicznie jak po bombardowaniu.
[/quote]
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po cał... rozwiń
Avatar
jano / 11 maja 2011 o 17:55
0
a co z remontem ul. Koryznowej? Zapowiadali i na tym koniec? Wyparowało?
Avatar
Rzeco? / 11 maja 2011 o 17:19
0
Po to się wymienia kawałkami,żeby podobni Tobie malkontenci nie narzekali,że muszą stać w kilometrowych korkach z powodu remontu i żeby potem jakiś mądraliński nie powiedział,że na Czechowie robi się drogi a np. na Kalinie nie.
Avatar
andy / 11 maja 2011 o 16:53
0
dlaczego w lublinie remontuje się fragmenty ulic a nigdy nie można zrobić remontów od początku do końca. To jest wlaśnie bolączka lublina, że tu wymieni się kawalek asfaltu, tam poprawi się chodnik, tu wymieni się latarnie i jak ktoś popatrzy obiektywnie to miasto wygląda tragicznie jak po bombardowaniu.
Avatar
mateusz / 7 sierpnia 2011 o 11:25
0
co z remontem Koryznowej w lubline
Avatar
Gość / 12 maja 2011 o 12:24
0
Andy pieprzysz az zal czytac.

Wszytkim narzekaczom proagne przypomniec, ze te 3 inwestycje z artykulu to dodatkowe extra do remontu.A jest cala dluga lista ulic ktore maja juz ogloszone i roztrzygniete przetragi.
Smorawinskiego od Sp. Pracy i razem z tym odcinkiem z artykulu bedzie remontowana w sumie az do ronda z Szeligowskiego.To krotki odcinek?Chyba komus słonko przygrzewa.A krochmlana od PKP do wyremontowanego mostu na bystrzycy i diamentowa do Herbapolu to tez krotki odcinek? Poza tym Kompozytorow, Krasnicka az do granic miasta, jednojezdniowy odcinek Sp. Pracy od Andersa przez Unicka oaz do ronda pod Zamkiem.Przedluzana Mełgiewska, budowa nowego odcinka Grygowej do DMM, Zwiazkowa przedluzana do walecznych.Trwa tez remoint Radfziwilowskiej i 3 Maja, przebudowa skrzyzowania 3 maja Prusa i Solidarnosci.

Jezeli to jest malo wg narzekaczy i jezeli sa to fragmenciki to ja wymiekam z takimi expertami jak Wy.
Zalosni jestescie.
Brawo nowa wladza.Lublin ruszyl ostro do przodu.A wiadomo, ze wszystkiego nie nadrobimy w rok.
Andy pieprzysz az zal czytac.

Wszytkim narzekaczom proagne przypomniec, ze te 3 inwestycje z artykulu to dodatkowe extra do remontu.A jest cala dluga lista ulic ktore maja juz ogloszone i roztrzygniete przetragi.
Smorawinskiego od Sp. Pracy i razem z tym odcinkiem z artykulu bedzie remontowana w sumie az do ronda z Szeligowskiego.To krotki odcinek?Chyba komus słonko przygrzewa.A krochmlana od PKP do wyremontowanego mostu na bystrzycy i diamentowa do Herbapolu to tez krotki odcinek? Poza tym Kompozytorow, Krasnicka az do gr... rozwiń
Avatar
Marcin / 12 maja 2011 o 06:22
0
Zróbcie w końcu Głuską!!!
Avatar
Mario / 11 maja 2011 o 21:10
0
Należy tylko "trzymać kciuki", aby wszystkie zaplanowane na ten rok inwestycje zotały zrealizowane. Takiej ilości remontów nie pamiętam od 12 lat (czyli dwie "prezydentury" p.Pruszkowskiego i jedna "prezydentura" p.Wasilewskiego. Ostatnie 4-y lata to znaczne spowolnienie inwestycji. Ulica Łęczyńska nadaje sie do natychmiastowego remontu!
Avatar
marcin / 11 maja 2011 o 19:53
0
ŁECZYŃSKA juz autobusy nawet zwalniaja
Avatar
andy / 11 maja 2011 o 18:41
0
[quote name='Karr' timestamp='1305130165' post='476991']
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po całości ,a nie kilka i tylko fragmenty !!
[/quote]
Tak, Lublin wygląda jak po bombardowaniu. I piszę tak, nie aby Lublin pogrążyć, tylko aby coś w tym mieście się ruszyło.

-Nawet kamienice na starym mieście wyglądają jakby wojna skonczyła sie wczoraj(okna zabite dechami dosłownie(!), elewacja nie remontowana od wielu lat, kamienice rozsypujące się, grożące zawaleniem),
-trasa prowadząca na zamek również rozsypująca się, zabezpieczona barierką drogową(!)
-chyba wiesz jak wyglądaja Al. Racławickie - takie wertepy jak w żadnym innym mieście wojewódzkim. Przy takich drogach inwestycja w nowe autobusy, to pieniądze wyrzucone w błoto-żadne zawieszenie nie wytrzyma takich dróg.
-Ten nieszczęsny dworzec PKS i te wszystkie budy, stragany
-Ulica zamojska-znajduje się całkiem blisko starego miasta i obok ładnych starych kamienic znajdują sie baraki, stare magazyny, hale handlowe, barak biedronki
-Mnóstwo dziurawych dróg, chodniki nie remontowane od wielu lat, zielen miejska totalnie zaniedbana, zardzewiałe latarnie uliczne, parki miejskie rónież totalnie zaniedbane na czele z parkiem akademickim i ogrodzeniem og. Saskiego.


Płakać się chce jak człowiek widzi co się dzieje w tym Lublinie



Ja zwracam uwagę na to, ze lepiej zrobić pewne inwestycje od początku do końca zamiast męczyć.

W Lublinie często zamiast kompleksowo wyremontować daną ulicę, to na początku remontuje się chodniki-> później wymieniane sa latarnie uliczne, przy czym wyremontowane chodniki sie niszczą->później zrywany jest asfalt i ciężkie maszyny jezdzą po wyremontowanych chodnikach, a te na nowo się psują->a po remontach o nową infrastrukturę miasto nie dba, nowe chodniki zarastają, trawniki wyglądają bardzo źle, są zachwaszczone.
[quote name='Karr' timestamp='1305130165' post='476991']
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po całości ,a nie kilka i tylko fragmenty !!
[/quote]
Tak, Lublin wygląda jak po bombardowaniu. I piszę tak, nie aby Lublin pogrążyć, tylko aby coś w tym mieście się ruszyło.

-Nawet kamienice na starym mieście wyglądają jakby wojna skonczyła sie wczoraj(okna zabite dechami dosłownie(!), elewacj... rozwiń
Avatar
Karr / 11 maja 2011 o 18:09
0
[quote name='andy' timestamp='1305125620' post='476961']
dlaczego w lublinie remontuje się fragmenty ulic a nigdy nie można zrobić remontów od początku do końca. To jest wlaśnie bolączka lublina, że tu wymieni się kawalek asfaltu, tam poprawi się chodnik, tu wymieni się latarnie i jak ktoś popatrzy obiektywnie to miasto wygląda tragicznie jak po bombardowaniu.
[/quote]
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po całości ,a nie kilka i tylko fragmenty !!
[quote name='andy' timestamp='1305125620' post='476961']
dlaczego w lublinie remontuje się fragmenty ulic a nigdy nie można zrobić remontów od początku do końca. To jest wlaśnie bolączka lublina, że tu wymieni się kawalek asfaltu, tam poprawi się chodnik, tu wymieni się latarnie i jak ktoś popatrzy obiektywnie to miasto wygląda tragicznie jak po bombardowaniu.
[/quote]
Nie no nie przesadzaj z tym bombardowaniem bo to już przesada ,ale fakt że to trochę chore że nie mogą zrobić ul. np. jednej i po cał... rozwiń
Avatar
jano / 11 maja 2011 o 17:55
0
a co z remontem ul. Koryznowej? Zapowiadali i na tym koniec? Wyparowało?
Avatar
Rzeco? / 11 maja 2011 o 17:19
0
Po to się wymienia kawałkami,żeby podobni Tobie malkontenci nie narzekali,że muszą stać w kilometrowych korkach z powodu remontu i żeby potem jakiś mądraliński nie powiedział,że na Czechowie robi się drogi a np. na Kalinie nie.
Avatar
andy / 11 maja 2011 o 16:53
0
dlaczego w lublinie remontuje się fragmenty ulic a nigdy nie można zrobić remontów od początku do końca. To jest wlaśnie bolączka lublina, że tu wymieni się kawalek asfaltu, tam poprawi się chodnik, tu wymieni się latarnie i jak ktoś popatrzy obiektywnie to miasto wygląda tragicznie jak po bombardowaniu.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 0 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 0 0

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 0

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 0

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 0

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 4

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 4

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 141 61

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!