Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 maja 2014 r.
20:51
Edytuj ten wpis

Lublin: Piorun zabił kobietę przy ul. Młodzieżowej

Autor: Zdjęcie autora łm
452 20 A A

Do tragicznego wypadku doszło w środę po południu przy ul. Młodzieżowej w Lublinie (dzielnica Dziesiąta). Piorun trafił kobietę, 53-latka zginęła na miejscu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Do zdarzenia doszło po godz. 18. Kobieta szła z 60-letnim mężczyzną koło garaży i ogródków działkowych. Nagle poraził ich piorun - mówi Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

53-latka upadła na ziemię, mężczyzna próbował ją reanimować, ale bezskutecznie. Kobieta zginęła na miejscu. 60-latek trafił do szpitala. Jego życie nie jest zagrożone.
Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wiesiek / 29 maja 2014 o 22:53
0

Ciemniaki nic nie wieta o piorunach to mordy w kubeł. Wczoraj jak se wracał o 19 z roboty to dwa razy strzelił mnie piorun aż mi dziure w kieszeni wypaliło. Za drugim razem walneło mnei w plecy aż mi kołnierz postawiło. Komurke ja miał wyłączoną i co, też mnie walneło. Dopiero jak do domu doszedł ja zauważył że urwało mi też obczas od pułbuta.

Avatar
Kierowca Bombowca / 29 maja 2014 o 10:06
0

Część forumowiczów prezentuje sobą stopień zacofania godny zapitej wsi gdzieś na Czukotce.

Może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób korzystanie w trakcie burzy z telefonu komórkowego (zakładając, że nie jest podpięty do ładowarki) zwiększa zagrożenie uderzenia piorunem?

Może profesor Binienda wam pomoże jakimś "ziuu-bziuu" to wyjaśnić, dla mnie to niewytłumaczalne.

Po kolei więc:

1. od telefonów z daleka, ale od stacjonarnych (chyba, że masz bezprzewodową słuchawkę- wtedy wsio ryba) - istnieje ryzyko porażenia w wypadku uderzenia pioruna w linię telefoniczną,

2. od urządzeń elektrycznych z daleka (ryzyko przepięcia po uderzeniu),

3. chronimy się w budynkach i samochodach (jak to już napisał przedmówca - samochód to klatka Farraday-a, tak samo jak wiata przystanku czy garaż blaszak), unikamy sąsiedztwa wysokich drzew

4. nawet w budynkach były przypadki porażenia kogoś przez szyby okienne - jak już musisz patrzeć, to z pewnej odległości.

Część forumowiczów prezentuje sobą stopień zacofania godny zapitej wsi gdzieś na Czukotce.

Może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób korzystanie w trakcie burzy z telefonu komórkowego (zakładając, że nie jest podpięty do ładowarki) zwiększa zagrożenie uderzenia piorunem?

Może profesor Binienda wam pomoże jakimś "ziuu-bziuu" to wyjaśnić, dla mnie to niewytłumaczalne.

Po kolei więc:

1. od telefonów z daleka, ale od stacjonarnych (chyba, że masz bezprzewodową słuchawkę- wtedy wsio ryba) - istnieje ryzyko porażenia w ... rozwiń

Avatar
radek / 29 maja 2014 o 09:32
0

Przecież zawsze można zadzwonić po taksówkę lub kogokolwiek. Samochód jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo karoseria działa jak klatka Faradaya. 

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:30
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:26
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
żbrenek kutaśnik / 29 maja 2014 o 09:26
0

 ja wczoraj konczylam prace o 20:30 waliło piorunami, pracuje w takim miekim miejscu gdzie do przystanku mam 15 minut drogi a reszte to pole lub drzewa , jakies domy. i co mialam do rana stac pod jakimś drzewem? czy pod zamknietą pracą, a dookoła grzmiało i piorunami waliło.

a wiesz o tym, że są taksówki, które dojada do ciebie i zawiozą pod sam dom???

poczytaj o tym fenomenie w necie:P

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:25
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:25
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
Ada / 29 maja 2014 o 08:26
0

tak się kończy lekceważenie burzy, słychac grzmowty widac idącą burzę a ludzie sobie chodzą jakby nic sie nie działo i dlatego są takie skutki bezmyslonoći i lekcewarzenia jednego z najgroźniejszych zjawisk jakim jest burza. Jeszcze nie raz zginie nie jedna bezmyślna osoba w czasie burzy

 ja wczoraj konczylam prace o 20:30 waliło piorunami, pracuje w takim miekim miejscu gdzie do przystanku mam 15 minut drogi a reszte to pole lub drzewa , jakies domy. i co mialam do rana stac pod jakimś drzewem? czy pod zamknietą pracą, a dookoła grzmiało i piorunami waliło.

 ja wczoraj konczylam prace o 20:30 waliło piorunami, pracuje w takim miekim miejscu gdzie do przystanku mam 15 minut drogi a reszte to pole lub drzewa , jakies domy. i co mialam do rana stac pod jakimś drzewem? czy pod zamknietą pracą, a dookoła grzmiało i piorunami waliło.

rozwiń
Avatar
olo / 29 maja 2014 o 06:29
0

Ile razy się mówiło w TV i Radio o takich przypadkach, ale ludzie dalej - albo są nieświadomi, albo olewają zagrożenie wychodząc z założenia, że nic się nie stanie. Ostatnio widziałem młodą dziewczynę która pod czarnymi i piorunującymi chmurami szła sobioe chodniczkiem i gadała przez telefon...

Avatar
wiesiek / 29 maja 2014 o 22:53
0

Ciemniaki nic nie wieta o piorunach to mordy w kubeł. Wczoraj jak se wracał o 19 z roboty to dwa razy strzelił mnie piorun aż mi dziure w kieszeni wypaliło. Za drugim razem walneło mnei w plecy aż mi kołnierz postawiło. Komurke ja miał wyłączoną i co, też mnie walneło. Dopiero jak do domu doszedł ja zauważył że urwało mi też obczas od pułbuta.

Avatar
Kierowca Bombowca / 29 maja 2014 o 10:06
0

Część forumowiczów prezentuje sobą stopień zacofania godny zapitej wsi gdzieś na Czukotce.

Może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób korzystanie w trakcie burzy z telefonu komórkowego (zakładając, że nie jest podpięty do ładowarki) zwiększa zagrożenie uderzenia piorunem?

Może profesor Binienda wam pomoże jakimś "ziuu-bziuu" to wyjaśnić, dla mnie to niewytłumaczalne.

Po kolei więc:

1. od telefonów z daleka, ale od stacjonarnych (chyba, że masz bezprzewodową słuchawkę- wtedy wsio ryba) - istnieje ryzyko porażenia w wypadku uderzenia pioruna w linię telefoniczną,

2. od urządzeń elektrycznych z daleka (ryzyko przepięcia po uderzeniu),

3. chronimy się w budynkach i samochodach (jak to już napisał przedmówca - samochód to klatka Farraday-a, tak samo jak wiata przystanku czy garaż blaszak), unikamy sąsiedztwa wysokich drzew

4. nawet w budynkach były przypadki porażenia kogoś przez szyby okienne - jak już musisz patrzeć, to z pewnej odległości.

Część forumowiczów prezentuje sobą stopień zacofania godny zapitej wsi gdzieś na Czukotce.

Może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób korzystanie w trakcie burzy z telefonu komórkowego (zakładając, że nie jest podpięty do ładowarki) zwiększa zagrożenie uderzenia piorunem?

Może profesor Binienda wam pomoże jakimś "ziuu-bziuu" to wyjaśnić, dla mnie to niewytłumaczalne.

Po kolei więc:

1. od telefonów z daleka, ale od stacjonarnych (chyba, że masz bezprzewodową słuchawkę- wtedy wsio ryba) - istnieje ryzyko porażenia w ... rozwiń

Avatar
radek / 29 maja 2014 o 09:32
0

Przecież zawsze można zadzwonić po taksówkę lub kogokolwiek. Samochód jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo karoseria działa jak klatka Faradaya. 

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:30
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:26
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
żbrenek kutaśnik / 29 maja 2014 o 09:26
0

 ja wczoraj konczylam prace o 20:30 waliło piorunami, pracuje w takim miekim miejscu gdzie do przystanku mam 15 minut drogi a reszte to pole lub drzewa , jakies domy. i co mialam do rana stac pod jakimś drzewem? czy pod zamknietą pracą, a dookoła grzmiało i piorunami waliło.

a wiesz o tym, że są taksówki, które dojada do ciebie i zawiozą pod sam dom???

poczytaj o tym fenomenie w necie:P

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:25
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
ja / 29 maja 2014 o 09:25
0

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesamowitego huku, prąd wysiadł. Te wszystkie i inne zdarzenia tylko utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą to zjawisko. Inni natomiast śmieją się ze mnie kiedy panicznie szukam schronienia, sadząc, że "to tylko burza". Mam tylko nadzieję, że takie przypadki czegoś nauczą społeczeństwo.. 

Faktem jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie przed burzą się uchronić. Sama wczoraj o godzinie 18 wysiadałam z autobusu i miałam przed sobą spory kawałek pustej drogi do przejścia. Mało tego pamiętam wielki błysk o tej porze, który nie wywołał żadnego huku. Być może był to właśnie ten, który poraził tę kobietę.. (byłam całkiem 'niedaleko'). Jednak nie do tego zmierzam. Jestem osobą, która panicznie boi się burz już od paru dobrych lat. Niegdyś piorun strzelił nieopodal członka mojej rodziny, w tamtym roku trafił w mój blok, narobił niesam... rozwiń

Avatar
Ada / 29 maja 2014 o 08:26
0

tak się kończy lekceważenie burzy, słychac grzmowty widac idącą burzę a ludzie sobie chodzą jakby nic sie nie działo i dlatego są takie skutki bezmyslonoći i lekcewarzenia jednego z najgroźniejszych zjawisk jakim jest burza. Jeszcze nie raz zginie nie jedna bezmyślna osoba w czasie burzy

 ja wczoraj konczylam prace o 20:30 waliło piorunami, pracuje w takim miekim miejscu gdzie do przystanku mam 15 minut drogi a reszte to pole lub drzewa , jakies domy. i co mialam do rana stac pod jakimś drzewem? czy pod zamknietą pracą, a dookoła grzmiało i piorunami waliło.

 ja wczoraj konczylam prace o 20:30 waliło piorunami, pracuje w takim miekim miejscu gdzie do przystanku mam 15 minut drogi a reszte to pole lub drzewa , jakies domy. i co mialam do rana stac pod jakimś drzewem? czy pod zamknietą pracą, a dookoła grzmiało i piorunami waliło.

rozwiń
Avatar
olo / 29 maja 2014 o 06:29
0

Ile razy się mówiło w TV i Radio o takich przypadkach, ale ludzie dalej - albo są nieświadomi, albo olewają zagrożenie wychodząc z założenia, że nic się nie stanie. Ostatnio widziałem młodą dziewczynę która pod czarnymi i piorunującymi chmurami szła sobioe chodniczkiem i gadała przez telefon...

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!