Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 kwietnia 2011 r.
12:58
Edytuj ten wpis

Lublin: Wypadek na ul. Romera. Motocykl zderzył się z hondą

Autor: Zdjęcie autora (mm)
0 28 A A
Wypadek na ulicy Romera w Lublinie (Paweł Walczak / lublinforum.com)
Wypadek na ulicy Romera w Lublinie (Paweł Walczak / lublinforum.com)

Na ulicy Romera w Lublinie po godzinie 12 na wysokości przystanku autobusowego doszło do groźnego wypadku - poinformował nas Internauta. Motocykl zderzył się z osobową hondą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku i zdjęcie otrzymaliśmy od Internauty. Dziękujemy.

Samochód osobowy marki Honda zderzył się z motocyklem. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Kobieta, która jechała samochodem była trzeźwa. Prawdopodobnie motocyklista chciał wyprzedzić auto kiedy skręcało. Wtedy pojazdy się zderzyły.

Droga jest już odblokowana, wcześniej ruch odbywał się wahadłowo.

Więcej zdjęć na stronie MM Lublin: Wypadek na ul. Romera

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
andrew / 19 lutego 2012 o 00:52
0
[quote name='xor' timestamp='1303475870' post='468607']
no, tak znowu będzie tylko i wyłącznie wina kierującej samochodem, a że jeszcze baba to już w ogóle! Patrząc po "obrażeniach" Hondy, to motocyklista jednym słowem zapie***lał! Chciała baba skręcić, luknęła w lusterko, nic, dawaj skręcać,a motor już jest! i bum! Nauczcie się deb***e i dawcy, że po mieście nie jeździ się tak szybko! Na psutej prostej drodze tnijcie sobie ile chcecie, ale nie na ruchliwych ulicach! Ma szczęście dekiel że się nie zabił jak ten an lipowej.
[/quote]t
Ten na Lipowej nie zabił się, tylko zginał bo kierowca toyoty nie ustąpił mu pierwszeństwa. Skręcał w lewo czyli zmieniał kierunek ruchu. Zmieniając kierunek ruchu musimy dołożyć większej staranności niż inny użytkownik drogi.
ps motocykl to też Honda, ale nie ścigacz! Naprawdę tego nie zauważyłeś? To cruiser ważący prawie 400 kg - stąd tak duże uszkodzenia auta...
[quote name='xor' timestamp='1303475870' post='468607']
no, tak znowu będzie tylko i wyłącznie wina kierującej samochodem, a że jeszcze baba to już w ogóle! Patrząc po "obrażeniach" Hondy, to motocyklista jednym słowem zapie***lał! Chciała baba skręcić, luknęła w lusterko, nic, dawaj skręcać,a motor już jest! i bum! Nauczcie się deb***e i dawcy, że po mieście nie jeździ się tak szybko! Na psutej prostej drodze tnijcie sobie ile chcecie, ale nie na ruchliwych ulicach! Ma szczęś... rozwiń
Avatar
Aksedo / 29 kwietnia 2011 o 11:21
0
[color="#0000FF"]Poszkodowanych w wypadkach prosimy o kontakt pod nr 660 450 000 lub 22 498 06 56 lub email: wypadek@aksedo.pl [/color]
Avatar
Aksedo / 28 kwietnia 2011 o 21:51
0
[color="#000080"]Poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt pod nr tel. 660 450 000 lub 22 498 06 56[/color]
Avatar
mariusz_lublin / 26 kwietnia 2011 o 23:12
0
Nie wiem kto zawinił,nie moje szkiełko i oko,ale Panie motocyklista powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia .
Avatar
romera / 26 kwietnia 2011 o 21:08
0
[quote name='bb' timestamp='1303477992' post='468615']
XOR deklem to Ty jesteś... przez wyboje na romera nie da się szybko jechać i gdybyś miał odrobine wyobrazni i rozumu to byś o tym wiedział... zawsze jeździsz przepisowo...? nie sądze...
[/quote


oczywiście, że nie da się jechać szybciej niz przepisowe w tym miejscu 40 km/h ...i właśnie dlatego mieszkańcy ulicy sami prosili o radar i dodatkowe przejścia dla pieszych... Mieszkam tu i wiem, że niejednemu dziwnym trafem udało się tu przekroczyć setke. Niestety nawet te wyboje na niektórych nie robią żadnego wrażenia. No cóż może ktoś kiedyś znajdzie na takich lepszy sposób...
[quote name='bb' timestamp='1303477992' post='468615']
XOR deklem to Ty jesteś... przez wyboje na romera nie da się szybko jechać i gdybyś miał odrobine wyobrazni i rozumu to byś o tym wiedział... zawsze jeździsz przepisowo...? nie sądze...
[/quote


oczywiście, że nie da się jechać szybciej niz przepisowe w tym miejscu 40 km/h ...i właśnie dlatego mieszkańcy ulicy sami prosili o radar i dodatkowe przejścia dla pieszych... Mieszkam tu i wiem, że niejednemu dziwnym trafem udało się tu prze... rozwiń
Avatar
Kml / 24 kwietnia 2011 o 16:56
0
[quote name='Gość' timestamp='1303557460' post='468853']
a wystarczylo pomyslec
[/quote]

Dokładnie. I nie łamać kilku przepisów.
Zupełnie inaczej by się skończyło, choćby przy zachowaniu dozwolonej w tym miejscu prędkości.

Mam jednak nadzieję, że z tego wyjdzie i wyciągnie przy tym odpowiednie wnioski. Może nawet podzieli się nimi z "kolegami" motocyklistami lub zorganizuje jakąś akcję policyjną typu: "nie wystarczą naklejki, że motocykliści są wszędzie".
[quote name='Gość' timestamp='1303557460' post='468853']
a wystarczylo pomyslec
[/quote]

Dokładnie. I nie łamać kilku przepisów.
Zupełnie inaczej by się skończyło, choćby przy zachowaniu dozwolonej w tym miejscu prędkości.

Mam jednak nadzieję, że z tego wyjdzie i wyciągnie przy tym odpowiednie wnioski. Może nawet podzieli się nimi z "kolegami" motocyklistami lub zorganizuje jakąś akcję policyjną typu: "nie wystarczą naklejki, że motocykliści są wszędzie". rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 13:17
0
[quote name='andrzej' timestamp='1303557007' post='468848']
Chłopak był operowany w piątek przez cztery godziny.Wewnątrz miał coś poobrywane.
Rokowania nie są optymistyczne.Nie wiadomo czy z tego wyjdzie.
Jezu zlituj się bo szkoda chłopa (już dużo ich poszło w tym roku )
[/quote]
a wystarczylo pomyslec
Avatar
andrzej / 23 kwietnia 2011 o 13:10
0
Chłopak był operowany w piątek przez cztery godziny.Wewnątrz miał coś poobrywane.
Rokowania nie są optymistyczne.Nie wiadomo czy z tego wyjdzie.
Jezu zlituj się bo szkoda chłopa (już dużo ich poszło w tym roku )
Avatar
ygdd / 23 kwietnia 2011 o 09:59
0
[quote name='kkk' timestamp='1303488606' post='468669']
nieee, no jasne jak jedzie i zatrzymuje sie w połowie przejścia ?????? ostro po hamulach??? kurrr. weź mnie nie denerwuj bo albo sie plynnie jeździ albo jak pacan ! jak juz jestes w polowie przejscia i widzisz zolte WLASNIE sie zapalajace to co? hamujesz ostro jak ten PACAN?? No chyba trzeba bedzie teraz kilometr za kazdym jeździć jak twoim zdaniem to prawidłowe zachowanie
a sytuacja druga to ja jechalam swoim pasem a BABSZTYL wjechał na mój pas z lewego bez kierunku i bez patrzenia w lusterko wiec sie nie wymadrzaj i nie przekręcaj moich slow! I jak Ci napisałam - jechałam 60 km/h a nie jak wspomniani przez Ciebie ludzie wiec n ZACHOWAJ obiketywizm i adekwatnosc w Twoich osądach
a jak ty zyczysz sobie malowanka to ja Ci zycze zebys ty na takie baby jak ja trafiał przed Toba i zobaczymy ten twój refleks rozsądek i bezpieczna odległosć:D:D:D
[/quote]

z zatrzymywaniem się chodziło mi o to, że jeśli baba wjeżdżała na żółtym, to następny pojazd (w tym wypadku Ty) chyba nie powinien wjeżdżać, na późnym żółtym... Nie myśl, że ja mam siebie za takiego idealnego kierowce, ale można mieć pretensje do baby, że nagle ostro hamowała, ona może mieć do Ciebie, bo o mało nie wjechałaś jej w tyłek itd. błędne koło, ale jakby doszło do stuknięcia, to winna byłabyś Ty..
co do Twojej drugiej sytuacji, każdemu może się zdarzyć, że jakiś idiota nie włączy kierunku, nie tylko motocyklistom, ale nie usprawiedliwiam kiera auta, broń boze, Twoja racja i szczęście ze nic sie nie stało
Jedno jest pewne, jest nieliczne grono motocyklistów, którzy jeżdżą normalnie, a większość na ścigaczach zapier**** i wpycha się na chama, więc nic dziwnego, że utarło się takie przekonanie, że motocykliści to złoooo.. Powiem szczerze, że przez takich matołów nie mam szacunku do przecinaków na drodze, bo nie są świętymi krowami. Wracając do sytuacji opisanej przeze mnie w poprzednim poście (wyprzedzanie skręcających w zemb), to jakby któryś się puknął z osobówką, to też pewnie byłoby krzyczane, że kierowca nie patrzył w lusterka. Dla mnie te wszystkie naklejki, to usprawiedliwianie na siłę głupoty niektórych motocyklistów.
[quote name='kkk' timestamp='1303488606' post='468669']
nieee, no jasne jak jedzie i zatrzymuje sie w połowie przejścia ?????? ostro po hamulach??? kurrr. weź mnie nie denerwuj bo albo sie plynnie jeździ albo jak pacan ! jak juz jestes w polowie przejscia i widzisz zolte WLASNIE sie zapalajace to co? hamujesz ostro jak ten PACAN?? No chyba trzeba bedzie teraz kilometr za kazdym jeździć jak twoim zdaniem to prawidłowe zachowanie
a sytuacja druga to ja jechalam swoim pasem a BABSZTYL wjechał na mój pas... rozwiń
Avatar
Łukasz / 22 kwietnia 2011 o 22:14
0
http://www.youtube.com/watch?v=Ipvu5TTqM8A

niezależnie od wszystkiego:
1 - zobaczcie ten film - jest to typowa sytuacja na drodze
2 - naklejki motocykle są wszędzie mają podnieść świadomość naszego zapyziałego społeczeństwa które za kierownicami aut pokazuje innym gdzie ich miejsce
3 - gdyby motocyklista zamiast motocyklem jechał czołgiem nawet szybciej to na pewno byłby zauważony, motocykle są niewidzialne, dziwne prawda?
4 - osobiście jechałem ok 40 km/h i auto zajechało mi drogę, półtora roku leczyłem złamanie ręki, kierowca samochodu powiedział że mogłem tak nie zap..ć
5 - czy dlatego że jadę motocyklem mam zostać zabity przez czyjąś nieuwagę, nonszalancję albo lenistwo? patrz link:
http://www.youtube.com/watch?v=Ipvu5TTqM8A
6 - nie wszyscy motocykliści to deb***e! mamy dla kogo żyć! zrozumcie to wreszcie wy znawcy tematu!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Ipvu5TTqM8A

niezależnie od wszystkiego:
1 - zobaczcie ten film - jest to typowa sytuacja na drodze
2 - naklejki motocykle są wszędzie mają podnieść świadomość naszego zapyziałego społeczeństwa które za kierownicami aut pokazuje innym gdzie ich miejsce
3 - gdyby motocyklista zamiast motocyklem jechał czołgiem nawet szybciej to na pewno byłby zauważony, motocykle są niewidzialne, dziwne prawda?
4 - osobiście jechałem ok 40 km/h i auto zajechało mi drogę, półtora roku leczyłem ... rozwiń
Avatar
andrew / 19 lutego 2012 o 00:52
0
[quote name='xor' timestamp='1303475870' post='468607']
no, tak znowu będzie tylko i wyłącznie wina kierującej samochodem, a że jeszcze baba to już w ogóle! Patrząc po "obrażeniach" Hondy, to motocyklista jednym słowem zapie***lał! Chciała baba skręcić, luknęła w lusterko, nic, dawaj skręcać,a motor już jest! i bum! Nauczcie się deb***e i dawcy, że po mieście nie jeździ się tak szybko! Na psutej prostej drodze tnijcie sobie ile chcecie, ale nie na ruchliwych ulicach! Ma szczęście dekiel że się nie zabił jak ten an lipowej.
[/quote]t
Ten na Lipowej nie zabił się, tylko zginał bo kierowca toyoty nie ustąpił mu pierwszeństwa. Skręcał w lewo czyli zmieniał kierunek ruchu. Zmieniając kierunek ruchu musimy dołożyć większej staranności niż inny użytkownik drogi.
ps motocykl to też Honda, ale nie ścigacz! Naprawdę tego nie zauważyłeś? To cruiser ważący prawie 400 kg - stąd tak duże uszkodzenia auta...
[quote name='xor' timestamp='1303475870' post='468607']
no, tak znowu będzie tylko i wyłącznie wina kierującej samochodem, a że jeszcze baba to już w ogóle! Patrząc po "obrażeniach" Hondy, to motocyklista jednym słowem zapie***lał! Chciała baba skręcić, luknęła w lusterko, nic, dawaj skręcać,a motor już jest! i bum! Nauczcie się deb***e i dawcy, że po mieście nie jeździ się tak szybko! Na psutej prostej drodze tnijcie sobie ile chcecie, ale nie na ruchliwych ulicach! Ma szczęś... rozwiń
Avatar
Aksedo / 29 kwietnia 2011 o 11:21
0
[color="#0000FF"]Poszkodowanych w wypadkach prosimy o kontakt pod nr 660 450 000 lub 22 498 06 56 lub email: wypadek@aksedo.pl [/color]
Avatar
Aksedo / 28 kwietnia 2011 o 21:51
0
[color="#000080"]Poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt pod nr tel. 660 450 000 lub 22 498 06 56[/color]
Avatar
mariusz_lublin / 26 kwietnia 2011 o 23:12
0
Nie wiem kto zawinił,nie moje szkiełko i oko,ale Panie motocyklista powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia .
Avatar
romera / 26 kwietnia 2011 o 21:08
0
[quote name='bb' timestamp='1303477992' post='468615']
XOR deklem to Ty jesteś... przez wyboje na romera nie da się szybko jechać i gdybyś miał odrobine wyobrazni i rozumu to byś o tym wiedział... zawsze jeździsz przepisowo...? nie sądze...
[/quote


oczywiście, że nie da się jechać szybciej niz przepisowe w tym miejscu 40 km/h ...i właśnie dlatego mieszkańcy ulicy sami prosili o radar i dodatkowe przejścia dla pieszych... Mieszkam tu i wiem, że niejednemu dziwnym trafem udało się tu przekroczyć setke. Niestety nawet te wyboje na niektórych nie robią żadnego wrażenia. No cóż może ktoś kiedyś znajdzie na takich lepszy sposób...
[quote name='bb' timestamp='1303477992' post='468615']
XOR deklem to Ty jesteś... przez wyboje na romera nie da się szybko jechać i gdybyś miał odrobine wyobrazni i rozumu to byś o tym wiedział... zawsze jeździsz przepisowo...? nie sądze...
[/quote


oczywiście, że nie da się jechać szybciej niz przepisowe w tym miejscu 40 km/h ...i właśnie dlatego mieszkańcy ulicy sami prosili o radar i dodatkowe przejścia dla pieszych... Mieszkam tu i wiem, że niejednemu dziwnym trafem udało się tu prze... rozwiń
Avatar
Kml / 24 kwietnia 2011 o 16:56
0
[quote name='Gość' timestamp='1303557460' post='468853']
a wystarczylo pomyslec
[/quote]

Dokładnie. I nie łamać kilku przepisów.
Zupełnie inaczej by się skończyło, choćby przy zachowaniu dozwolonej w tym miejscu prędkości.

Mam jednak nadzieję, że z tego wyjdzie i wyciągnie przy tym odpowiednie wnioski. Może nawet podzieli się nimi z "kolegami" motocyklistami lub zorganizuje jakąś akcję policyjną typu: "nie wystarczą naklejki, że motocykliści są wszędzie".
[quote name='Gość' timestamp='1303557460' post='468853']
a wystarczylo pomyslec
[/quote]

Dokładnie. I nie łamać kilku przepisów.
Zupełnie inaczej by się skończyło, choćby przy zachowaniu dozwolonej w tym miejscu prędkości.

Mam jednak nadzieję, że z tego wyjdzie i wyciągnie przy tym odpowiednie wnioski. Może nawet podzieli się nimi z "kolegami" motocyklistami lub zorganizuje jakąś akcję policyjną typu: "nie wystarczą naklejki, że motocykliści są wszędzie". rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2011 o 13:17
0
[quote name='andrzej' timestamp='1303557007' post='468848']
Chłopak był operowany w piątek przez cztery godziny.Wewnątrz miał coś poobrywane.
Rokowania nie są optymistyczne.Nie wiadomo czy z tego wyjdzie.
Jezu zlituj się bo szkoda chłopa (już dużo ich poszło w tym roku )
[/quote]
a wystarczylo pomyslec
Avatar
andrzej / 23 kwietnia 2011 o 13:10
0
Chłopak był operowany w piątek przez cztery godziny.Wewnątrz miał coś poobrywane.
Rokowania nie są optymistyczne.Nie wiadomo czy z tego wyjdzie.
Jezu zlituj się bo szkoda chłopa (już dużo ich poszło w tym roku )
Avatar
ygdd / 23 kwietnia 2011 o 09:59
0
[quote name='kkk' timestamp='1303488606' post='468669']
nieee, no jasne jak jedzie i zatrzymuje sie w połowie przejścia ?????? ostro po hamulach??? kurrr. weź mnie nie denerwuj bo albo sie plynnie jeździ albo jak pacan ! jak juz jestes w polowie przejscia i widzisz zolte WLASNIE sie zapalajace to co? hamujesz ostro jak ten PACAN?? No chyba trzeba bedzie teraz kilometr za kazdym jeździć jak twoim zdaniem to prawidłowe zachowanie
a sytuacja druga to ja jechalam swoim pasem a BABSZTYL wjechał na mój pas z lewego bez kierunku i bez patrzenia w lusterko wiec sie nie wymadrzaj i nie przekręcaj moich slow! I jak Ci napisałam - jechałam 60 km/h a nie jak wspomniani przez Ciebie ludzie wiec n ZACHOWAJ obiketywizm i adekwatnosc w Twoich osądach
a jak ty zyczysz sobie malowanka to ja Ci zycze zebys ty na takie baby jak ja trafiał przed Toba i zobaczymy ten twój refleks rozsądek i bezpieczna odległosć:D:D:D
[/quote]

z zatrzymywaniem się chodziło mi o to, że jeśli baba wjeżdżała na żółtym, to następny pojazd (w tym wypadku Ty) chyba nie powinien wjeżdżać, na późnym żółtym... Nie myśl, że ja mam siebie za takiego idealnego kierowce, ale można mieć pretensje do baby, że nagle ostro hamowała, ona może mieć do Ciebie, bo o mało nie wjechałaś jej w tyłek itd. błędne koło, ale jakby doszło do stuknięcia, to winna byłabyś Ty..
co do Twojej drugiej sytuacji, każdemu może się zdarzyć, że jakiś idiota nie włączy kierunku, nie tylko motocyklistom, ale nie usprawiedliwiam kiera auta, broń boze, Twoja racja i szczęście ze nic sie nie stało
Jedno jest pewne, jest nieliczne grono motocyklistów, którzy jeżdżą normalnie, a większość na ścigaczach zapier**** i wpycha się na chama, więc nic dziwnego, że utarło się takie przekonanie, że motocykliści to złoooo.. Powiem szczerze, że przez takich matołów nie mam szacunku do przecinaków na drodze, bo nie są świętymi krowami. Wracając do sytuacji opisanej przeze mnie w poprzednim poście (wyprzedzanie skręcających w zemb), to jakby któryś się puknął z osobówką, to też pewnie byłoby krzyczane, że kierowca nie patrzył w lusterka. Dla mnie te wszystkie naklejki, to usprawiedliwianie na siłę głupoty niektórych motocyklistów.
[quote name='kkk' timestamp='1303488606' post='468669']
nieee, no jasne jak jedzie i zatrzymuje sie w połowie przejścia ?????? ostro po hamulach??? kurrr. weź mnie nie denerwuj bo albo sie plynnie jeździ albo jak pacan ! jak juz jestes w polowie przejscia i widzisz zolte WLASNIE sie zapalajace to co? hamujesz ostro jak ten PACAN?? No chyba trzeba bedzie teraz kilometr za kazdym jeździć jak twoim zdaniem to prawidłowe zachowanie
a sytuacja druga to ja jechalam swoim pasem a BABSZTYL wjechał na mój pas... rozwiń
Avatar
Łukasz / 22 kwietnia 2011 o 22:14
0
http://www.youtube.com/watch?v=Ipvu5TTqM8A

niezależnie od wszystkiego:
1 - zobaczcie ten film - jest to typowa sytuacja na drodze
2 - naklejki motocykle są wszędzie mają podnieść świadomość naszego zapyziałego społeczeństwa które za kierownicami aut pokazuje innym gdzie ich miejsce
3 - gdyby motocyklista zamiast motocyklem jechał czołgiem nawet szybciej to na pewno byłby zauważony, motocykle są niewidzialne, dziwne prawda?
4 - osobiście jechałem ok 40 km/h i auto zajechało mi drogę, półtora roku leczyłem złamanie ręki, kierowca samochodu powiedział że mogłem tak nie zap..ć
5 - czy dlatego że jadę motocyklem mam zostać zabity przez czyjąś nieuwagę, nonszalancję albo lenistwo? patrz link:
http://www.youtube.com/watch?v=Ipvu5TTqM8A
6 - nie wszyscy motocykliści to deb***e! mamy dla kogo żyć! zrozumcie to wreszcie wy znawcy tematu!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Ipvu5TTqM8A

niezależnie od wszystkiego:
1 - zobaczcie ten film - jest to typowa sytuacja na drodze
2 - naklejki motocykle są wszędzie mają podnieść świadomość naszego zapyziałego społeczeństwa które za kierownicami aut pokazuje innym gdzie ich miejsce
3 - gdyby motocyklista zamiast motocyklem jechał czołgiem nawet szybciej to na pewno byłby zauważony, motocykle są niewidzialne, dziwne prawda?
4 - osobiście jechałem ok 40 km/h i auto zajechało mi drogę, półtora roku leczyłem ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 3

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 8

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 10

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 36 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 5

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 1 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!