Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2016 r.
13:59

Lublinianin wpadł z torbą wypakowaną narkotykami. 2 kg marihuany i kg mefedronu

56 10 A A

2 kilogramy marihuany i ponad kilogram mefedronu. Takie ilości narkotyków miał lublinianin, który wpadł w Krakowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W  piątek policjanci zatrzymali w Krakowie 53-letniego mieszkańca Lublina.  Do zatrzymani doszło w okolicach dworca przy ul. Bosackiej. 53-latek nie spodziewał się, że poza granicami naszego województwa  może być zatrzymany przez lubelską policję.

Mężczyzna poszukiwanybył przez Sąd Okręgowy w Lublinie dwoma listami gończymi oraz zarządzeniem wydanym przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. W przeszłości był wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe. Ma do odbycia łączna karę 6 lat więzienia.

I tym razem policjanci odnaleźli przy 53-latku narkotyki. Podczas przeszukania jego bagażu zabezpieczono ponad 2 kilogramy marihuany oraz ponad kilogram białej substancji wykazującej właściwości mefedronu.

Lublinianin usłyszy teraz kolejne zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za co grozić mu może kara do 10 lat więzienia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 18:48
No to czeka go wcześniejsza emerytura i pobyt w sanatorium na koszt podatników.
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 17:21
Dziadek wnukami lepiej by się zajął a nie rozrywką dla małolatów...
Avatar
Maniek Kowalski / 13 listopada 2016 r. o 16:46
O kogo kórwa chodzi???
Avatar
Maniek Kowalski / 13 listopada 2016 r. o 16:45
O kogo kórwa chodzi
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 16:16
@Henryk "Natomiast palenie marihuany może wywołać HIVa podobnie jak i zażywanie innych narkotyków." Nie wywołuj HIVa z lasu ;)
Avatar
Henryk 65 lat / 13 listopada 2016 r. o 15:24
Picie alkoholu niszczy wątrobę, ale nie wywołuje Aidsa. Palenie papierosów może co prawda spowodować raka, ale rak nie jest zakaźny. Natomiast palenie marihuany może wywołać HIVa podobnie jak i zażywanie innych narkotyków. Dlatego wszelkie narkotyki powinny być bezwzględnie zakazane bo nie dosyć , że człowiek może sam sobie zniszczyć życie to może jeszcze zniszczyć życie innym.
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 15:12
Pali pewnie z 30 lat. A mówią, że marihuana szkodzi....
Avatar
gfgfg / 13 listopada 2016 r. o 14:36
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwne,że jeszcze brak komentarzy o wyższości  trawy nad legalnie dostępnym alkoholem??? Widocznie zjarane czerepy jeszcze nie doszły do siebie po sobotnich imprezach.
nie rozumiem też dlaczego nie zabronią produkcji i sprzedaży alkoholu, tyle nieszczęść przez to cholerstwo. Jak zakazujemy to  zakazujmy każdą używkę
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 14:32
53 letni ćpun?? jakiś *** weteran...
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 14:21
Dziwne,że jeszcze brak komentarzy o wyższości trawy nad legalnie dostępnym alkoholem??? Widocznie zjarane czerepy jeszcze nie doszły do siebie po sobotnich imprezach.
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 18:48
No to czeka go wcześniejsza emerytura i pobyt w sanatorium na koszt podatników.
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 17:21
Dziadek wnukami lepiej by się zajął a nie rozrywką dla małolatów...
Avatar
Maniek Kowalski / 13 listopada 2016 r. o 16:46
O kogo kórwa chodzi???
Avatar
Maniek Kowalski / 13 listopada 2016 r. o 16:45
O kogo kórwa chodzi
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 16:16
@Henryk "Natomiast palenie marihuany może wywołać HIVa podobnie jak i zażywanie innych narkotyków." Nie wywołuj HIVa z lasu ;)
Avatar
Henryk 65 lat / 13 listopada 2016 r. o 15:24
Picie alkoholu niszczy wątrobę, ale nie wywołuje Aidsa. Palenie papierosów może co prawda spowodować raka, ale rak nie jest zakaźny. Natomiast palenie marihuany może wywołać HIVa podobnie jak i zażywanie innych narkotyków. Dlatego wszelkie narkotyki powinny być bezwzględnie zakazane bo nie dosyć , że człowiek może sam sobie zniszczyć życie to może jeszcze zniszczyć życie innym.
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 15:12
Pali pewnie z 30 lat. A mówią, że marihuana szkodzi....
Avatar
gfgfg / 13 listopada 2016 r. o 14:36
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwne,że jeszcze brak komentarzy o wyższości  trawy nad legalnie dostępnym alkoholem??? Widocznie zjarane czerepy jeszcze nie doszły do siebie po sobotnich imprezach.
nie rozumiem też dlaczego nie zabronią produkcji i sprzedaży alkoholu, tyle nieszczęść przez to cholerstwo. Jak zakazujemy to  zakazujmy każdą używkę
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 14:32
53 letni ćpun?? jakiś *** weteran...
Avatar
Gość / 13 listopada 2016 r. o 14:21
Dziwne,że jeszcze brak komentarzy o wyższości trawy nad legalnie dostępnym alkoholem??? Widocznie zjarane czerepy jeszcze nie doszły do siebie po sobotnich imprezach.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Mali uchodźcy wciąż mogą korzystać z pomocy świetlicy działającej w Galerii Labirynt. W planach na lato są spotkania integrujące małych Ukraińców i Polaków.

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Obok Dworca Głównego PKS zburzono jeden z budynków handlowych. Pozostałe na razie zostają.

Łukasz Maciec wraca do ringu

Łukasz Maciec wraca do ringu

Pięściarz z Lublina w piątek w Środzie Wielkopolskiej zmierzy się z Joelem Julio

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Szwajcarska firma likwiduje swoje podmioty w Polsce. Taka zapowiedź to efekt odrzucenia przez polski rząd wniosku firmy o skreślenie z listy podmiotów objętych sankcjami. W tle jest rosyjski oligarcha i najazd armii Putina na Ukrainę.

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy
wideo
film

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy

Komisja Europejska zaakceptowała polski krajowy plan odbudowy, a pieniądze z unijnych funduszy na rzecz odbudowy po pandemii COVID-19 za kilka miesięcy popłyną do Polski szerokim strumieniem - zapewnił Mateusz Morawiecki.

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?
zdjęcia
galeria

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?

Około 50 fragmentów ludzkich kości należących do dwóch osób odnaleźli specjaliści z IPN na górkach czechowskich. Teraz znaleziskiem zajmą się eksperci z Zakładu Medycyny Sądowej.

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina
22 maja 2022, 12:00

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina

22 maja przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu postanowił to uczcić.

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
zdjęcia
galeria

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jeszcze w piątek będzie można odwiedzić Uniwersytet Medyczny, żeby poznać ofertę uczelni.

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show w Ułężu (powiat rycki) już w ten weekend. „Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła” – zapewniają organizatorzy.

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera
Zdjęcia tuż przed otwarciem
galeria

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera

Najprawdopodobniej w sobotę zostanie otwarty 20-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 między Kraśnikiem i Niedrzwicą Dużą. To ostatni fragment ekspresówki z Lublina do Rzeszowa, jaki nie został jeszcze oddany do użytku.

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Sytuacja obu ekip na tym etapie rozgrywek nie wygląda różowo. Granica i Ar-Tig zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin
wideo
film

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak ciężarówka jedzie środkiem jezdni. I t w miejscu przejścia dla pieszych.

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu
21 maja 2022, 17:00

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu

W sobotę, 21 maja o godz. 17 w Domu Kultury Błonie (ul. Dragonów 2) zostanie zorganizowana premiera nowego spektaklu Teatru Pierwszego Kontaktu pt. "Jak rozlana woda".

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Nieznajomość prawa szkodzi – tak mówi jedna z podstawowych prawniczych zasad. Trudno jednak wymagać od przeciętnego Kowalskiego biegłości we wszystkich przepisach, kruczkach, pozwach, wnioskach czy procedurach sądowych. Kancelaria prawna jest podmiotem zatrudniającym adwokatów lub radców prawnych, którzy służą poradą prawną oraz reprezentują swoich klientów przed sądami, organami administracji, czy w trakcie transakcji biznesowych.

Zbrojna akcja policji na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Niczego się nie spodziewał
wideo
film

Zbrojna akcja policji na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Niczego się nie spodziewał

Na jednej z ulic Lublina policja zatrzymała seryjnego włamywacza. W tym celu powołano specjalną grupę śledczą, a akcji nadano kryptonim „Hydra”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!