Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2018 r.
11:47

Miał w samochodzie amfetaminę i marihuanę. W sumie kilkaset porcji

0 7 A A
Materiał ilustracyjny
Materiał ilustracyjny (fot. Archiwum)

W Wigilię usłyszał zarzuty i trafił za kraty. 36-latek z Lublina będzie odpowiadać za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Podczas minionego weekendu na ul. Nadbystrzyckiej policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Nissan – opisuje sierż. szt. Kamil Karbowniczek z Zespołu Kominikacji Społecznej KWP w Lublinie. – W trakcie czynności w aucie mundurowi ujawnili znaczne ilości narkotyków. Samochodem podróżował 36-latek z Lublina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 400 działek dilerskich marihuany i ponad 300 porcji dilerskich amfetaminy.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. – Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli od mieszkańca Lublina mienie w kwocie ponad 13 tys. zł – podaje sierż. szt. Kamil Karbowniczek.

36-latek jest też pod dozorem policji. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mieszkaniec Lublina może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 14:30
+2
Na Tymiankowej na niego czekali....
Avatar
Kibol / 26 grudnia 2018 r. o 14:21
+2
Policjanci powinni tego frajera zastrzelić podczas próby ucieczki. . A następnie zgłosić , że zaatakował policjanta i próbował uciekać . Jednego cwela i frajera byłoby mniej w Lublinie.
Avatar
kb9 / 26 grudnia 2018 r. o 13:12
+2
W Tajlandii dostałby 48 wiosen.
Avatar
zadziwiony / 26 grudnia 2018 r. o 12:58
+2
i Sylwek bedzie smutny
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 12:48
+1
Chciał mieć białe święta...
Avatar
Narodowiec / 26 grudnia 2018 r. o 13:23
-1
A w Krajach bliskiego wschodu to ścierwo dostałoby czapę. Dilerski śmieć dyndałby powieszony na dźwigu i pięknie wirgałby nóżkami w agonii i przedśmiertnych konwulsjach . Eh...... wspaniały widok !!!!!! Każdy kto sprzeda dilera zasługuje na wieczne zbawienie.
Avatar
gimbus2003 / 26 grudnia 2018 r. o 12:50
-1
Muj stary
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 14:30
+2
Na Tymiankowej na niego czekali....
Avatar
Kibol / 26 grudnia 2018 r. o 14:21
+2
Policjanci powinni tego frajera zastrzelić podczas próby ucieczki. . A następnie zgłosić , że zaatakował policjanta i próbował uciekać . Jednego cwela i frajera byłoby mniej w Lublinie.
Avatar
Narodowiec / 26 grudnia 2018 r. o 13:23
-1
A w Krajach bliskiego wschodu to ścierwo dostałoby czapę. Dilerski śmieć dyndałby powieszony na dźwigu i pięknie wirgałby nóżkami w agonii i przedśmiertnych konwulsjach . Eh...... wspaniały widok !!!!!! Każdy kto sprzeda dilera zasługuje na wieczne zbawienie.
Avatar
kb9 / 26 grudnia 2018 r. o 13:12
+2
W Tajlandii dostałby 48 wiosen.
Avatar
zadziwiony / 26 grudnia 2018 r. o 12:58
+2
i Sylwek bedzie smutny
Avatar
gimbus2003 / 26 grudnia 2018 r. o 12:50
-1
Muj stary
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 12:48
+1
Chciał mieć białe święta...
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]
galeria

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]

To był mój przyjaciel, domownik – mówi pan Tomasz o swoim psie Bąblu. Ich przyjaźń gwałtownie przerwał myśliwy z Tomaszowa Lubelskiego: czworonoga zastrzelił na oczach właściciela.

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!