Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2012 r.
15:20
Edytuj ten wpis

Młodzi lewicowcy z nagrobnym wieńcem w PO

Autor: Zdjęcie autora rp
0 8 A A
Dzisiejsza akcja był pierwszą przeprowadzoną wspólnie przez młodzieżówki dotychczas rywalizujących z
Dzisiejsza akcja był pierwszą przeprowadzoną wspólnie przez młodzieżówki dotychczas rywalizujących z

Nagrobny wieniec z napisem "Z ostatnim pożegnaniem lubelskie inwestycje” zanieśli dziś posłom lubelskiej Platformy działacze młodzieżówek SLD i Ruchu Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Przez skandaliczne głosowanie posłów Platformy w sprawie poprawek do budżetu kraju na 2013 r. przepadło m. in. 70 mln zł na ekspresówkę S12 i 40 mln zł na ekspresówkę S17 – wyliczał Karol Inglot z Federacji Młodych Socjaldemokratów.

- PO olewa region i mieszkańców. Dziwię się, że posłowie PSL byli zdolni zagłosować za poprawkami, a Platformy już nie - mówił Przemysław Bobrowicz z Ruchu Młodych. Wyjął z kieszeni 1000 zł. – Tyle w PO kosztuje wyłamanie się z dyscypliny głosowania. Żadnego posła nie było na to stać. Zrobimy dla nich zbiórkę – dodał Bobrowicz. Z dyscypliny przy dwóch głosowaniach wyłamał się tylko poseł Grzegorz Raniewicz z Chełma.

Młodzi lewicowcy rozdawali przechodniom ulotki z podobiznami lubelskich posłów PO, którzy nie poparli poprawek do budżetu (na ok. 1,6 mld zł).

- To skrajny populizm. Budżet przede wszystkim musi być trzymany w ryzach. Co by się stało gdyby każdy region przegłosował sobie poprawki? - przekonywał Jan Srebrny, dyrektor regionalnego biura PO. Co zrobi z wieńcem? – Szkoda żeby się zmarnował. Po odczepieniu wstęg z napisami może położymy go pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego – stwierdził.

Dzisiejsza akcja był pierwszą przeprowadzoną wspólnie przez młodzieżówki dotychczas rywalizujących ze sobą lewicowych partii.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
em / 19 grudnia 2012 r. o 08:50
0
[quote name='zajec' timestamp='1355868521' post='711231']
ty jakiś ślepy albo ślepawy wiesiu. jesteś
[/quote]Lapsus uzasadniony!Tyle,że leninowcy nie bawiliby się z wieńcem,tylko wzięliby mocniejszy argument w dłoń (taki na kilka naboi....)
Avatar
mecenas / 19 grudnia 2012 r. o 08:42
0
[quote name='obserwator' timestamp='1355900195' post='711298']
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigrant zakład pracy, który dzisiaj byduje bloki dla swoich pracowników a wówczas każdyiększy je budował lub kupował dla nich. Nawet podaj różnicęw tym jak żyli ówcześni rządzący z dzisiejszymi.Najlepiej poda jróżnicę w ich zarobkach. Podstawowe hasło tamtych czasów "Socjalizm tak wypaczenia nie ". Nawet w sprawach duchowych.To dzisiaj ludzi co raz mniej chodzi do kościoła niż za tej "złej komuny". i to jest może jedno pozytywne osiągnięcie.Nie mylić ilości wierzących do chodzących itd. itd.
[/quote]Ty też widzę że nie jesteś na bieżąco z naszą historią.To nie tyle wina Solidarności jako takiej,ale kilkudziesięciu komucho-konfidentów,żydów i pachołków Moskwy z BOLKIEM na czele którzy to według swojego scenariusza podzielili ten kraj,roztrwonili cały majątek,powsadzali swoje ciepłe du.pska na prezesów banków , sądów, sejmu ,senatu parlamentu EU , opanowali media , cały aparat nacisku i represji w tym kraju.
[quote name='obserwator' timestamp='1355900195' post='711298']
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigr... rozwiń
Avatar
obserwator / 19 grudnia 2012 r. o 07:56
0
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigrant zakład pracy, który dzisiaj byduje bloki dla swoich pracowników a wówczas każdyiększy je budował lub kupował dla nich. Nawet podaj różnicęw tym jak żyli ówcześni rządzący z dzisiejszymi.Najlepiej poda jróżnicę w ich zarobkach. Podstawowe hasło tamtych czasów "Socjalizm tak wypaczenia nie ". Nawet w sprawach duchowych.To dzisiaj ludzi co raz mniej chodzi do kościoła niż za tej "złej komuny". i to jest może jedno pozytywne osiągnięcie.Nie mylić ilości wierzących do chodzących itd. itd.
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigrant zakład pracy, który dzisiaj byduje bloki dla swoich pracowników a wówczas każdyiększy je ... rozwiń
Avatar
emigrant polityczny / 19 grudnia 2012 r. o 00:21
0
PZPR ROZWALIŁ GOSPODARCZO TEN KRAJ Pamiętacie OCET na Pólkach o Gołe haki w mięsnym A TERAZ MILLER OLEKSY I SPÓŁA.......wysyłają swoje wnuczęta aby zadymę robiły wstyd
ps wnuczęta nie pamiętają bo ich na świecie nie było
Avatar
zajec / 18 grudnia 2012 r. o 23:08
0
[quote name='Wiesiek' timestamp='1355867546' post='711220']
Przeczytalem mlodzi leninowcy. Ktos jeszcze tak miał?
[/quote]ty jakiś ślepy albo ślepawy wiesiu. jesteś
Avatar
Wiesiek / 18 grudnia 2012 r. o 22:52
0
Przeczytalem mlodzi leninowcy. Ktos jeszcze tak miał?
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 18 grudnia 2012 r. o 21:29
0
brawo chłopaki! pokażcie tym leniom z PO że patrzymy na ich ręce! Lenie Platformiane! Wasz koniec jest blisko!
Avatar
gosc / 18 grudnia 2012 r. o 21:22
0
A dlaczego posłowie PO mają nie olewać głupców, którzy na nich głosowali i będą dalej głosować ?
Avatar
em / 19 grudnia 2012 r. o 08:50
0
[quote name='zajec' timestamp='1355868521' post='711231']
ty jakiś ślepy albo ślepawy wiesiu. jesteś
[/quote]Lapsus uzasadniony!Tyle,że leninowcy nie bawiliby się z wieńcem,tylko wzięliby mocniejszy argument w dłoń (taki na kilka naboi....)
Avatar
mecenas / 19 grudnia 2012 r. o 08:42
0
[quote name='obserwator' timestamp='1355900195' post='711298']
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigrant zakład pracy, który dzisiaj byduje bloki dla swoich pracowników a wówczas każdyiększy je budował lub kupował dla nich. Nawet podaj różnicęw tym jak żyli ówcześni rządzący z dzisiejszymi.Najlepiej poda jróżnicę w ich zarobkach. Podstawowe hasło tamtych czasów "Socjalizm tak wypaczenia nie ". Nawet w sprawach duchowych.To dzisiaj ludzi co raz mniej chodzi do kościoła niż za tej "złej komuny". i to jest może jedno pozytywne osiągnięcie.Nie mylić ilości wierzących do chodzących itd. itd.
[/quote]Ty też widzę że nie jesteś na bieżąco z naszą historią.To nie tyle wina Solidarności jako takiej,ale kilkudziesięciu komucho-konfidentów,żydów i pachołków Moskwy z BOLKIEM na czele którzy to według swojego scenariusza podzielili ten kraj,roztrwonili cały majątek,powsadzali swoje ciepłe du.pska na prezesów banków , sądów, sejmu ,senatu parlamentu EU , opanowali media , cały aparat nacisku i represji w tym kraju.
[quote name='obserwator' timestamp='1355900195' post='711298']
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigr... rozwiń
Avatar
obserwator / 19 grudnia 2012 r. o 07:56
0
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigrant zakład pracy, który dzisiaj byduje bloki dla swoich pracowników a wówczas każdyiększy je budował lub kupował dla nich. Nawet podaj różnicęw tym jak żyli ówcześni rządzący z dzisiejszymi.Najlepiej poda jróżnicę w ich zarobkach. Podstawowe hasło tamtych czasów "Socjalizm tak wypaczenia nie ". Nawet w sprawach duchowych.To dzisiaj ludzi co raz mniej chodzi do kościoła niż za tej "złej komuny". i to jest może jedno pozytywne osiągnięcie.Nie mylić ilości wierzących do chodzących itd. itd.
Panie emigrant. Coś mi się wydaje, że sam mało pamiętasz.To właśnie panna "S"rozwaliła gospodarkę i spowodowała, że były puste haki. To właśnie panna"S"doprowadziła do tego, ze mamy dzisiaj takie bezrobociem, tylu bezdomnych. Umowy śmieciowe, brak ostępu do lekarza.Porównaj ile dzieci jeżdziło na kolonie i jakie koszty ponosili rodzice wówczas a dzisiaj. Czy wówczas ludzi zwalniali czy przyjmowali do pracy. Pokaż mi panie emigrant zakład pracy, który dzisiaj byduje bloki dla swoich pracowników a wówczas każdyiększy je ... rozwiń
Avatar
emigrant polityczny / 19 grudnia 2012 r. o 00:21
0
PZPR ROZWALIŁ GOSPODARCZO TEN KRAJ Pamiętacie OCET na Pólkach o Gołe haki w mięsnym A TERAZ MILLER OLEKSY I SPÓŁA.......wysyłają swoje wnuczęta aby zadymę robiły wstyd
ps wnuczęta nie pamiętają bo ich na świecie nie było
Avatar
zajec / 18 grudnia 2012 r. o 23:08
0
[quote name='Wiesiek' timestamp='1355867546' post='711220']
Przeczytalem mlodzi leninowcy. Ktos jeszcze tak miał?
[/quote]ty jakiś ślepy albo ślepawy wiesiu. jesteś
Avatar
Wiesiek / 18 grudnia 2012 r. o 22:52
0
Przeczytalem mlodzi leninowcy. Ktos jeszcze tak miał?
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 18 grudnia 2012 r. o 21:29
0
brawo chłopaki! pokażcie tym leniom z PO że patrzymy na ich ręce! Lenie Platformiane! Wasz koniec jest blisko!
Avatar
gosc / 18 grudnia 2012 r. o 21:22
0
A dlaczego posłowie PO mają nie olewać głupców, którzy na nich głosowali i będą dalej głosować ?
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 października 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 października 2021 roku

Finał projektu "Co wolność?" w Centrum Kultury
30 października 2021, 19:00

Finał projektu "Co wolność?" w Centrum Kultury

Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na finał projektu "Co wolność?" Daniela Adamczyka. 30 października o godz. 19 odbędzie się pokaz specjalnego spektaklu.

Lublin: Będzie podwyżka opłat na cmentarzach? Zadecydują radni

Lublin: Będzie podwyżka opłat na cmentarzach? Zadecydują radni

Urząd Miasta zamierza podnieść opłaty obowiązujące na cmentarzach komunalnych na Majdanku i przy ul. Białej. Dzisiaj upubliczniony został projekt nowych stawek, które mają być wyższe od obecnych o 4 proc.

Międzyrzec Podlaski: Zaczipuj psa za darmo

Międzyrzec Podlaski: Zaczipuj psa za darmo

Masz psa? Międzyrzeccy urzędnicy proponują wszczepienie czipa. Właściciel nic nie zapłaci.

Koncert Andrzeja Piasecznego w Świdniku
19 listopada 2021, 20:00

Koncert Andrzeja Piasecznego w Świdniku

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku (al. Lotników Polskich 24) zaprasza na kameralny koncert Andrzeja Piasecznego, który odbędzie się 19 listopada o godz. 20.

W Lublinie spirytus będzie lał się strumieniami. Za 120 mln zł powstanie nowa gorzelnia

W Lublinie spirytus będzie lał się strumieniami. Za 120 mln zł powstanie nowa gorzelnia

120 milionów złotych, 30 pracowników i ok. 100 tys. litrów spirytusu dziennie – tak w liczbach opisać można nową inwestycję Stock Polska: budowę gorzelni przy ul. Krochmalnej

Jacek Bury apeluje o wycofanie się ze zmian podatkowych. "Samorząd jest skazywany na dobrą wolę i łaskę rządu"

Jacek Bury apeluje o wycofanie się ze zmian podatkowych. "Samorząd jest skazywany na dobrą wolę i łaskę rządu"

O wycofanie się ze zmian podatkowych związanych ze sztandarowym programem Prawa i Sprawiedliwości „Polski Ład” apeluje senator Polski 2050 Jacek Bury. Na najbliższym posiedzeniu Senatu zamierza złożyć projekt uchwały w tej sprawie.

Na intensywnej terapii w Lublinie sami niezaszczepieni i młodzi. Najmłodszy ma 17 lat

Na intensywnej terapii w Lublinie sami niezaszczepieni i młodzi. Najmłodszy ma 17 lat

Na intensywnej terapii wszystkie miejsca są praktycznie cały czas zajęte. To sami niezaszczepieni, młodzi ludzie. Obecnie mamy zakażonego 17-latka. Jest to pierwszy tak młody pacjent w ciężkim stanie w naszej klinice – mówi prof. Mirosław Czuczwar.

Nie żyje ksiądz Leszek Szuba, budowniczy kościoła na LSM

Nie żyje ksiądz Leszek Szuba, budowniczy kościoła na LSM

– Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego proboszcza-seniora ks. Leszka Szuby – poinformowała dzisiaj parafia pw. bł. Piotra Jerzego Frassati w Lublinie o śmierci księdza, który był budowniczym kościoła na LSM

Lublin: Dzielnicowe tournée Żuka. Prezydent spotka się z mieszkańcami i zapyta o potrzeby

Lublin: Dzielnicowe tournée Żuka. Prezydent spotka się z mieszkańcami i zapyta o potrzeby

Ratusz zapowiada cykl spotkań z mieszkańcami dzielnic. Wyjaśnia, że chce w ten sposób zebrać informacje o ich potrzebach, aby do roku 2023 stworzyć plany rozwoju dzielnic. Czy obiecane plany będą czekać na realizację krócej niż poprzednie?

Puławy: Ludzie kultury z nagrodami starosty. Lista laureatów

Puławy: Ludzie kultury z nagrodami starosty. Lista laureatów

Za osiągnięcia w rozwijaniu kultury w powiecie puławskim, nagrody z rąk starosty puławskiej otrzymało 39 osób oraz lokalnych organizacji. Gala odbyła się w ostatni piątek w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. Pula nagród wyniosła 35 tys. zł.