Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2010 r.
9:19
Edytuj ten wpis

Morderstwo w komisie przy al. Spółdzielczości Pracy: Policja zatrzymała podejrzanego (wideo)

Autor: Zdjęcie autora pit
0 17 A A

Policjanci zatrzymali Artura Ż., który najprawdopodobniej odpowiada za zastrzelenie właściciela komisu samochodowego. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli kilka sztuk broni, a w aucie materiały wybuchowe. Niewykluczone, że planował kolejny zamach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
baska / 11 grudnia 2010 r. o 20:26
0
Tam trzeba wystrzelać wszystkich właścicieli komisów na Spółdzielczości Pracy, sami oszuści, krętacze i złodzieje, a do tego pijaki i ćpuny.
Avatar
kama / 11 grudnia 2010 r. o 17:52
0
Gegraf naucz się czytać ze zrozumieniem
Avatar
gość / 11 grudnia 2010 r. o 17:45
0
[quote name='geograf' timestamp='1292082934' post='403500']
Al.Spółdzielczości Pracy to nie Felin.
[/quote]
moze i geograf z ciebie dobry
ale napewno idiota wiekszy jak czytac nie umiesz
Avatar
geograf / 11 grudnia 2010 r. o 16:55
0
[quote name='ormowiec' timestamp='1292060776' post='403396']
Patologia na tym felinie.
[/quote]
Al.Spółdzielczości Pracy to nie Felin.
Avatar
wyborca / 11 grudnia 2010 r. o 16:53
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
[/quote]Grunt to sobie popuścić wodze fantazji,chociaż sobie człowiek ulży w swojej głupocie.
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
. / 11 grudnia 2010 r. o 15:19
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
[/quote]
Wow. Ty tak zawsze czy po prostu coś przyjąłeś/-aś?
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
bibere / 11 grudnia 2010 r. o 15:13
0
Ziuk kolezanko Paulino to pseudonim Piłsudskiego. Patologiczna to jest twoja niewiedza
Avatar
ziuk / 11 grudnia 2010 r. o 14:53
0
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący do... rozwiń
Avatar
Paulina / 11 grudnia 2010 r. o 14:32
0
[quote name='ormowiec' timestamp='1292060776' post='403396']
Patologia na tym felinie.
[/quote]


to ty jesteś patologią!!! Wystarczy spojrzeć na twój nick
Avatar
pavel / 11 grudnia 2010 r. o 12:50
0
Dokładnie. I cała branża ma opinię jaką ma właśnie przez takich ludzi jak ktoś o pseudonimie kret. Co się dziwisz, że ludzie sprawdzają auto w ASO itd. Płacę nie małe pieniądze więc chce żeby transakcja była udana nie tylko dla właściciela komisu.
Avatar
baska / 11 grudnia 2010 r. o 20:26
0
Tam trzeba wystrzelać wszystkich właścicieli komisów na Spółdzielczości Pracy, sami oszuści, krętacze i złodzieje, a do tego pijaki i ćpuny.
Avatar
kama / 11 grudnia 2010 r. o 17:52
0
Gegraf naucz się czytać ze zrozumieniem
Avatar
gość / 11 grudnia 2010 r. o 17:45
0
[quote name='geograf' timestamp='1292082934' post='403500']
Al.Spółdzielczości Pracy to nie Felin.
[/quote]
moze i geograf z ciebie dobry
ale napewno idiota wiekszy jak czytac nie umiesz
Avatar
geograf / 11 grudnia 2010 r. o 16:55
0
[quote name='ormowiec' timestamp='1292060776' post='403396']
Patologia na tym felinie.
[/quote]
Al.Spółdzielczości Pracy to nie Felin.
Avatar
wyborca / 11 grudnia 2010 r. o 16:53
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
[/quote]Grunt to sobie popuścić wodze fantazji,chociaż sobie człowiek ulży w swojej głupocie.
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
. / 11 grudnia 2010 r. o 15:19
0
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
[/quote]
Wow. Ty tak zawsze czy po prostu coś przyjąłeś/-aś?
[quote name='ziuk' timestamp='1292075623' post='403465']
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w... rozwiń
Avatar
bibere / 11 grudnia 2010 r. o 15:13
0
Ziuk kolezanko Paulino to pseudonim Piłsudskiego. Patologiczna to jest twoja niewiedza
Avatar
ziuk / 11 grudnia 2010 r. o 14:53
0
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący dobrem odpłacić się za okazane im zaufanie elektoratu. Lublin szczególnie został dotknięty nieszczęściem, bo ludzie stracili instynkt samozachowawczy, czego przykłady mamy wynikach przekręconych rezultatów wyborczych. PiS-owi na oczach wszystkich odebrano niepodważalne prawo do zarządzania nie tylko miastem, ale i całym regionem...o kraju nie wspomniawszy!
W latach 2005-2007 przestępczość najcięższego gatunku zmalała nieomal do zera!!!
Niestety, ale kryminalna mniejszość poprzez sfałszowanie wyborów przejęła w kraju władzę o dzisiaj naocznie widzimy do czego brak demokracji może doprowadzić.
Zabójstwa, kradzieże z ciężkim uszkodzeniem ciała, wyłudzenia i wymuszenia wpisują się z obraz naszej codzienności. Miejmy nadzieje, ze rodzina pogrążona w smutku będzie miała okazje otarcia łez w nadziei, ze już niedługo wrócą do władzy ludzie o kryształowej przeszłości i chcący do... rozwiń
Avatar
Paulina / 11 grudnia 2010 r. o 14:32
0
[quote name='ormowiec' timestamp='1292060776' post='403396']
Patologia na tym felinie.
[/quote]


to ty jesteś patologią!!! Wystarczy spojrzeć na twój nick
Avatar
pavel / 11 grudnia 2010 r. o 12:50
0
Dokładnie. I cała branża ma opinię jaką ma właśnie przez takich ludzi jak ktoś o pseudonimie kret. Co się dziwisz, że ludzie sprawdzają auto w ASO itd. Płacę nie małe pieniądze więc chce żeby transakcja była udana nie tylko dla właściciela komisu.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mistrzostwa Polski U-23 w lekkiej atletyce udane dla zawodników z naszego regionu

Mistrzostwa Polski U-23 w lekkiej atletyce udane dla zawodników z naszego regionu

Siedem medali przywieźli nasi zawodnicy z Mistrzostw Polski U-23, które zostały rozegrane w Suwałkach. Cztery krążki były dziełem AZS UMCS Lublin, dwa Agrosu Zamość, a jeden wywalczył Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska.

Najnowszy sondaż. "To już efekt Tuska"?

Najnowszy sondaż. "To już efekt Tuska"?

Koalicja Obywatelska notuje coraz lepsze wyniki sondażowe. Powoli zbliża się do Prawa i Sprawiedliwości.

Akademiki tylko dla zaszczepionych? Pytamy lubelskie uczelnie

Akademiki tylko dla zaszczepionych? Pytamy lubelskie uczelnie

Coraz więcej nowych przypadków COVID-19 i coraz większy udział najbardziej zakaźnego wariantu Delta. W związku ze zbliżającą się czwartą falą epidemii niektóre lubelskie uczelnie wyższe szykują się już do zajęć hybrydowych. Na razie nikt nie przewiduje miejsc w akademikach tylko dla osób zaszczepionych.

Nowa murawa na stadionie w Białej Podlaskiej. Prezydent o krytykach, którzy się "wymądrzali"

Nowa murawa na stadionie w Białej Podlaskiej. Prezydent o krytykach, którzy się "wymądrzali"

Na nowej murawie miejskiego stadionu rozegrano już pierwsze mecze. Przed sezonem była w opłakanym stanie, ale odpowiednie zabiegi przywróciły jej witalność. Jednak, kibice pytają o to, kiedy będą mogli oglądać rozgrywki na trybunach.

Dziś, minutę przed północą koniec z Naszą Klasą

Dziś, minutę przed północą koniec z Naszą Klasą

Popularny przed laty polski serwis społecznościowy zostanie wyłączony.

"Tajemnica świętego namiotu" w Otwartym Studio Antyfaszystowskim
30 lipca 2021, 19:00

"Tajemnica świętego namiotu" w Otwartym Studio Antyfaszystowskim

"Tajemnica świętego namiotu" to tytuł czternastej już odsłony cyklu "Nowy Złoty". W Otwartym Studio Antyfaszystowskim będącym częścią Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) będzie można zobaczyć wystawę artystki zwanej Planetą "Tajemnica świętego namiotu". Otwarcie 30 lipca o godz. 19.

Azoty Puławy poznały terminarz nowego sezonu. Tarnów na początek

Azoty Puławy poznały terminarz nowego sezonu. Tarnów na początek

Azoty Puławy poznały terminarz sezonu 2021/2022. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 4 września. Tak jak ostatnio w rozgrywkach zabraknie fazy play-off.

Deszczowy cały dzień? Prognoza dla Lublina

Deszczowy cały dzień? Prognoza dla Lublina

Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia zdarzą się okienka pogodowe.

Damian zmarł na imprezie. „Siedzieli i patrzyli, jak umiera”
wideo
film

Damian zmarł na imprezie. „Siedzieli i patrzyli, jak umiera”

25-letni raper z Wielkopolski zmarł po imprezie, którą spędził w towarzystwie pięciorga przyjaciół. Zeznania znajomych wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Ale według rodziny, Damian zmarł wskutek śmiertelnych urazów i z powodu nieudzielenia mu pomocy. Co naprawdę wydarzyło się feralnego dnia?

Zwrot akcji w sprawie górek czechowskich

Zwrot akcji w sprawie górek czechowskich

Jest kolejny zwrot akcji w sądowym sporze o przyszłość górek czechowskich. Fundacja Wolności złożyła oficjalne zażalenie na decyzję sądu, który nie dopuścił jej do udziału w postępowaniu. Na wyrok poczekamy więc jeszcze dłużej.

Lubelska pszczoła leci do Dubaju. Wraz z 48-osobową delegacją
Pierwsza strona Dziennika

Lubelska pszczoła leci do Dubaju. Wraz z 48-osobową delegacją

Delegacja województwa składająca się z 48 osób pojedzie do Dubaju na EXPO 2020. Udział naszego regionu w światowej wystawie może kosztować nawet 2,76 mln zł, a to nie koniec wydatków marszałka związanych z wyjazdem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lipca 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lipca 2021 r.

Motor Lublin awansował do play-offów PGE Ekstraligi! GKM Grudziądz pokonany [zdjęcia]
galeria

Motor Lublin awansował do play-offów PGE Ekstraligi! GKM Grudziądz pokonany [zdjęcia]

Motor Lublin wywalczył sobie upragniony awans do fazy play-off najlepszej ligi świata. Podopieczni Macieja Kuciapy, po początkowych problemach, zdominowali zmagania z ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, wygrywając 56:33. Zgarnęli pełną pulę i tym razem ich sezon nie zakończy się na rundzie zasadniczej