Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2010 r.
14:19
Edytuj ten wpis

Morderstwo w komisie w Lublinie: Dentysta przyznał się do zabójstwa

Autor: Zdjęcie autora (Pit)
0 37 A A

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo właściciela komisu w piątek w Lublinie przyznał się do winy. Morderca, 47-letni Artur Ż. to lekarz stomatolog, który wcześniej pracował w przychodni należącej do ofiary.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hihihi / 2 maja 2011 o 12:02
0
[quote name='gość' timestamp='1293021025' post='409795']
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
[/quote]
jak on jest dobrym fachowcem to ja jestem ksiedzem;) wszystkie zeby trzeba poprawiac! do dupy byl z niego dentysta czlowiek widocznie tez;)
Avatar
JAGUŚ / 9 lutego 2011 o 16:39
0
Avatar
ania / 1 stycznia 2011 o 23:45
0
nic nie wiesz a spekulujesz.... ryszard nie byl taki jak piszecie ale to tylko wiedza rodzina i przyjaciele.... a zygalski to warjat..........
Avatar
dr. Ernesto Che Guevara / 22 grudnia 2010 o 17:59
0
[size="7"][color="#8B0000"]"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates)[/color][/size] [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media]
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 13:30
0
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 o 11:52
0
no ale niektorzy wlasciciele komisow wala w ch..a to fakt
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 o 11:51
0
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
[/quote]
bo nie prosilas o to
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ... rozwiń
Avatar
małaMI / 16 grudnia 2010 o 10:36
0
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 22:23
0
Nosił wilk razy kilka ponieśi i wilka
Avatar
XY / 13 grudnia 2010 o 21:49
0
Facet był załamany i bardzo dobrze wiedział że podając go sądu i tak mu nic nie zrobią bo w naszym kraju prawo jest za przestęmpcami bo oni mają pieniądze i układy.
Avatar
hihihi / 2 maja 2011 o 12:02
0
[quote name='gość' timestamp='1293021025' post='409795']
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
[/quote]
jak on jest dobrym fachowcem to ja jestem ksiedzem;) wszystkie zeby trzeba poprawiac! do dupy byl z niego dentysta czlowiek widocznie tez;)
Avatar
JAGUŚ / 9 lutego 2011 o 16:39
0
Avatar
ania / 1 stycznia 2011 o 23:45
0
nic nie wiesz a spekulujesz.... ryszard nie byl taki jak piszecie ale to tylko wiedza rodzina i przyjaciele.... a zygalski to warjat..........
Avatar
dr. Ernesto Che Guevara / 22 grudnia 2010 o 17:59
0
[size="7"][color="#8B0000"]"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates)[/color][/size] [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media]
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 13:30
0
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 o 11:52
0
no ale niektorzy wlasciciele komisow wala w ch..a to fakt
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 o 11:51
0
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
[/quote]
bo nie prosilas o to
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ... rozwiń
Avatar
małaMI / 16 grudnia 2010 o 10:36
0
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 22:23
0
Nosił wilk razy kilka ponieśi i wilka
Avatar
XY / 13 grudnia 2010 o 21:49
0
Facet był załamany i bardzo dobrze wiedział że podając go sądu i tak mu nic nie zrobią bo w naszym kraju prawo jest za przestęmpcami bo oni mają pieniądze i układy.
Zobacz wszystkie komentarze 37
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stal Kraśnik – Wólczanka 1:0. Dwa zmarnowane karne gości

Stal Kraśnik – Wólczanka 1:0. Dwa zmarnowane karne gości 0 0

Jeżeli nie wykorzystuje się dwóch rzutów karnych, to trudno myśleć o zwycięstwie. Kiepsko ustawione celowniki rywali wykorzystali podopieczni Jarosława Pacholarza, którzy pokonali Wólczankę 1:0. Dla ekipy z Kraśnika to było pierwsze zwycięstwo od sześciu kolejek. A po spotkaniu okazało się, że porażka kosztowała posadę trenera przyjezdnych Marka Rybkiewicza.

Podlasie – Spartakus 2:1. Nadal walczą o utrzymanie

Podlasie – Spartakus 2:1. Nadal walczą o utrzymanie 0 1

Nie było łatwo, ale Podlasie wywalczyło w sobotę trzy punkty. Bialczanie pokonali na stadionie PSW Spartakusa Daleszyce 2:1. Dzięki temu przedłużyli swoje nadzieje na utrzymanie.

Łada – Hetman 0:2. Zostali w szatni na początku meczu

Łada – Hetman 0:2. Zostali w szatni na początku meczu 0 0

Łada postawiła się liderowi, który w przyszłym sezonie zagra w III lidze. Trzy punkty pojechały jednak do Zamościa, bo drużyna Jacka Ziarkowskiego wygrała w Biłgoraju 2:0

Biała Podlaska: Przystanek przypomni o rocznicy wyborów 4 czerwca

Biała Podlaska: Przystanek przypomni o rocznicy wyborów 4 czerwca 0 1

Jeden z przystanków w Białej Podlaskiej zmienił swoje oblicze.

Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych
26 maja 2019, 10:00

Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych 0 0

Muzeum Wsi Lubelskiej (al. Warszawska 96) zaprasza na Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych. Konkurs rozpocznie się w niedzielę, 26 maja o godz. 10 i potrwa do 16.

Policjanci mieli znęcać się nad 70-latkiem. Grozi im więzienie

Policjanci mieli znęcać się nad 70-latkiem. Grozi im więzienie 14 5

– Będziesz miał połamane ręce, potem nogi, a na koniec dół – tak byli już policjanci z Ryk mieli straszyć zatrzymanego 70-latka. Mężczyzna został później pobity do nieprzytomności. Skandal wyszedł na jaw tylko dzięki interwencji biura Rzecznika Praw Obywatelskich.

Motor - Podhale 3:2. Wielkie emocje w Zamościu

Motor - Podhale 3:2. Wielkie emocje w Zamościu 0 15

Mecz na szczycie nie zawiódł. Spotkanie Motoru z liderem tabeli dostarczyło wielu emocji. Goście prowadzili na stadionie w Zamościu 1:0, ale ostatecznie przegrali 2:3. Ekipa z Nowego Targu od 63 minuty grała jednak nie w dziesiątkę, a dziewiątkę.

Sekretarz gminy Niedźwiada pod ostrzałem. "Została powołana niezgodnie z prawem"

Sekretarz gminy Niedźwiada pod ostrzałem. "Została powołana niezgodnie z prawem" 0 1

Sekretarz gminy Niedźwiada została powołana niezgodnie z prawem – twierdzi nasz czytelnik. – Konsultowaliśmy to z prawnikami – odpowiada wójt

Znakomita sobota dla Speed Car Motoru Lublin w eliminacjach IMŚJ i SEC

Znakomita sobota dla Speed Car Motoru Lublin w eliminacjach IMŚJ i SEC 0 2

To była bardzo udana sobota dla żużlowców Speed Car Motoru Lublin. Aż trzech zawodników lubelskiego klubu może się pochwalić udanymi startami w kwalifikacjach do prestiżowych turniejów indywidualnych.

MKS Ryki – Victoria Żmudź 0:4. Drugi gol podciął skrzydła

MKS Ryki – Victoria Żmudź 0:4. Drugi gol podciął skrzydła 0 0

Piłkarze Piotra Molińskiego mieli problemy w Rykach z tamtejszym MKS, ale w ostatnim kwadransie zdobyli trzy gole i ostatecznie wygrali aż 4:0.

Neurologia po lubelsku. Długie kolejki i sukcesy

Neurologia po lubelsku. Długie kolejki i sukcesy 5 5

- W przypadku stwardnienia rozsianego każdy dzień zwłoki z włączeniem leczenia może mieć tragiczne konsekwencje zdrowotne.

Amerykański styl w Lublinie. III Piknik Sportów Amerykańskich na Błoniach [zdjęcia]
galeria

Amerykański styl w Lublinie. III Piknik Sportów Amerykańskich na Błoniach [zdjęcia] 52 0

Trochę prawdziwej gry, trochę zabawy, ale przede wszystkim popularyzacja dyscyplin zza oceanu. W sobotę na Błoniach pod Zamkiem odbył się III Piknik Sportów Amerykańskich.

Fraszka nie dla mężów i zaręczonych
Wiersze między newsami

Fraszka nie dla mężów i zaręczonych 0 0

Na sobotni wieczór utwór poradnikowy. Autor, o którym mało wiem, wie dużo o życiu.

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu
25 maja 2019, 20:00

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu 0 1

W sobotę, 25 maja o godz. 20 w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek) wystąpi australijski wokalista z zespołem - Phillipe Bracken Band.

Kundelki Lublina i Schroniska wybrane. Zwyciężyły Mania i Ramzes [zdjęcia]
galeria

Kundelki Lublina i Schroniska wybrane. Zwyciężyły Mania i Ramzes [zdjęcia] 2 4

Pies Mania zwyciężył w wyborach Kundelek Lublina 2019 zorganizowanych przez Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgicznej. Z kolei w kategorii Kundelek Schroniska pierwsze miejsce zajął Ramzes.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!