Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2010 r.
14:19
Edytuj ten wpis

Morderstwo w komisie w Lublinie: Dentysta przyznał się do zabójstwa

Autor: Zdjęcie autora (Pit)
0 37 A A

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo właściciela komisu w piątek w Lublinie przyznał się do winy. Morderca, 47-letni Artur Ż. to lekarz stomatolog, który wcześniej pracował w przychodni należącej do ofiary.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hihihi / 2 maja 2011 r. o 12:02
[quote name='gość' timestamp='1293021025' post='409795']
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
[/quote]
jak on jest dobrym fachowcem to ja jestem ksiedzem;) wszystkie zeby trzeba poprawiac! do dupy byl z niego dentysta czlowiek widocznie tez;)
Avatar
JAGUŚ / 9 lutego 2011 r. o 16:39
Avatar
dr. Ernesto Che Guevara / 22 grudnia 2010 r. o 17:59
[size="7"][color="#8B0000"]"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates)[/color][/size] [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media]
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 r. o 13:30
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 r. o 11:52
no ale niektorzy wlasciciele komisow wala w ch..a to fakt
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 r. o 11:51
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
[/quote]
bo nie prosilas o to
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ... rozwiń
Avatar
małaMI / 16 grudnia 2010 r. o 10:36
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 r. o 22:23
Nosił wilk razy kilka ponieśi i wilka
Avatar
XY / 13 grudnia 2010 r. o 21:49
Facet był załamany i bardzo dobrze wiedział że podając go sądu i tak mu nic nie zrobią bo w naszym kraju prawo jest za przestęmpcami bo oni mają pieniądze i układy.
Avatar
XY / 13 grudnia 2010 r. o 21:34
Każdy oszust i naciągacz który dorabia się kosztem innych powinien być zastrzelony lub powieszony bez Sądu.
Avatar
hihihi / 2 maja 2011 r. o 12:02
[quote name='gość' timestamp='1293021025' post='409795']
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
[/quote]
jak on jest dobrym fachowcem to ja jestem ksiedzem;) wszystkie zeby trzeba poprawiac! do dupy byl z niego dentysta czlowiek widocznie tez;)
Avatar
JAGUŚ / 9 lutego 2011 r. o 16:39
Avatar
ania / 1 stycznia 2011 r. o 23:45
nic nie wiesz a spekulujesz.... ryszard nie byl taki jak piszecie ale to tylko wiedza rodzina i przyjaciele.... a zygalski to warjat..........
Avatar
dr. Ernesto Che Guevara / 22 grudnia 2010 r. o 17:59
[size="7"][color="#8B0000"]"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates)[/color][/size] [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media]
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 r. o 13:30
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 r. o 11:52
no ale niektorzy wlasciciele komisow wala w ch..a to fakt
Avatar
:-) / 16 grudnia 2010 r. o 11:51
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
[/quote]
bo nie prosilas o to
[quote name='małaMI' timestamp='1292492166' post='406582']
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ... rozwiń
Avatar
małaMI / 16 grudnia 2010 r. o 10:36
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 r. o 22:23
Nosił wilk razy kilka ponieśi i wilka
Avatar
XY / 13 grudnia 2010 r. o 21:49
Facet był załamany i bardzo dobrze wiedział że podając go sądu i tak mu nic nie zrobią bo w naszym kraju prawo jest za przestęmpcami bo oni mają pieniądze i układy.