Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2014 r.
13:15
Edytuj ten wpis

Muszyński oficjalnie kandydatem PiS. "Powstrzymamy wyjeżdżanie młodzieży"

Autor: Zdjęcie autora łm dudi
215 42 A A

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w niedzielę swojego kandydata na prezydenta Lublina. Z Krzysztofem Żukiem, obecnym prezydentem miasta, walczyć o głosy wyborców będzie Grzegorz Muszyński.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Muszyński podczas spotkania z dziennikarzami podkreślał, że jego głównym celem będzie "zatrzymanie trendu wyjeżdżania młodych ludzi z Lublina".

- Nikt w Lublinie nie zostanie z powodu równej drogi czy nowych obiektów, które nie mają żadnego wpływu dla przeciętnego studenta, który właśnie kończy studia. Nie zaproponujemy mieszania betonu, w murarkę nie pójdziemy, tylko w nowe programy. Mamy plan i punkt po punkcie będziemy go przedstawiać. Myślę, że mieszkańcy go zaakceptują - zapowiedział Muszyński.

Pytany przez dziennikarzy o kwalifikacje polityczne przyznał, że nie ma doświadczenia politycznego, ale zna się na samorządzie. - Będąc prezesem Portu Lotniczego Lublin przez sześć lat współpracowałem z samorządowcami i wielu rzeczy się wtedy nauczyłem - zapewniał.

Grzegorz Muszyński, do maja ubiegłego roku był prezesem Portu Lotniczego Lublin. Oficjalnym powodem odwołania go z tego stanowiska było niezaakceptowanie przez Radę Nadzorczą PLL Miasto Lublin, planu finansowego działalności operacyjnej na lata 2013-2022, który przedstawiał Muszyński.

Muszyński nie jest członkiem PiS. Podczas konferencji podkreślał, że chce pozostać bezpartyjny
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Leszek / 22 września 2014 r. o 12:44
0

No najpewniej zaminuje lotnisko i drogi wyjazdowe :D

Avatar
spawacz / 22 września 2014 r. o 12:21
0

Pan Prezes chce wprowadzić program podpisywania "lojalki": studiujesz za darmo na dziennych, to po skończeniu, przez dwa lata masz obowiązek odpracować to w Polsce. Kto na to pójdzie ?

Żal d..ę ściska od podobnych bredni mógłbyś wymyśleć kłamstwo bardziej wiarygodne

Avatar
mrzonki wiem co mówię-26l. / 22 września 2014 r. o 11:25
0

To jest dopiero kiełbasa wyborcza!!! powstrzymać?jak?jk dzisiaj w radio słyszałam, że rząd już sie szykuje do oskładkowania umów śmieciowych ale... koszty te ma pokryć pracownik (czyli jeszcze mnie i tak z psich pieniędzy, bez gwarantu zatrudnienia oraz zdolności kredytowej!!! Pytam się jak Pan zamierza dać pracę w mieście? w którym bez stałego rozwoju infrastruktury drogowej i udogodnień dla przedsiębiorców miejsca pracy  nie będą powstawać?! To co rob teraz Żuk jest ok, tylko potrzeba czasu żeby wyjść na prostą z takiego doła w który wkopali nas jego poprzednicy nieudolne durnie (zarówno z PO jak i PiS). Aż mnie szkak trafai jak czytam takie bzdury!! no pewnie prioryttem bedzie podniesienie płac oświacie i co jeszcze?

To jest dopiero kiełbasa wyborcza!!! powstrzymać?jak?jk dzisiaj w radio słyszałam, że rząd już sie szykuje do oskładkowania umów śmieciowych ale... koszty te ma pokryć pracownik (czyli jeszcze mnie i tak z psich pieniędzy, bez gwarantu zatrudnienia oraz zdolności kredytowej!!! Pytam się jak Pan zamierza dać pracę w mieście? w którym bez stałego rozwoju infrastruktury drogowej i udogodnień dla przedsiębiorców miejsca pracy  nie będą powstawać?! To co rob teraz Żuk jest ok, tylko potrzeba czasu żeby wyjść na prostą z takiego doła w któ... rozwiń

Avatar
aniela / 22 września 2014 r. o 09:30
0

A jak Pan powstrzyma wyjeżdżanie młodzieży z Lublina???

Konkrety proszę. Deklaracje i manifestacje składa się łatwo.
Może obowiązkowym poborem do wojska? PIS zaczyna o tym wspominać ostatnio...

Kolego Krzysztofie sprawa bardzo prosta i jasna ! - rano przed zajęciami poranna modlitwa w południe czyn społeczny przy budowie pomnika "najlepszego i najznakomitszego prezia brata polskezbaw jaro karłowaty " potem lekcje z patriotyzmu - wykładowca tow. macierko antonio a wieczorem u proboszcza dzieci u prałata a starzy na modły ! I kiedy brachu będziesz o głupotach myślał ?? Brak czasu. A po takim praniu mózgu po ukończeniu studiów , nawet ci do głowy nie przyjdzie gdziekolwiek wyjeżdżać - proste ! jak konstrukcja cepa

Kolego Krzysztofie sprawa bardzo prosta i jasna ! - rano przed zajęciami poranna modlitwa w południe czyn społeczny przy budowie pomnika "najlepszego i najznakomitszego prezia brata polskezbaw jaro karłowaty " potem lekcje z patriotyzmu - wykładowca tow. macierko antonio a wieczorem u proboszcza dzieci u prałata a starzy na modły ! I kiedy brachu będziesz o głupotach myślał ?? Brak czasu. A po takim praniu mózgu po ukończeniu studiów , nawet ci do głowy nie przyjdzie gdziekolwiek wyjeżdżać - proste ! jak konstrukcja cepa

rozwiń
Avatar
Jerzy / 22 września 2014 r. o 07:52
0

Obiecanki,cacanki a głupiemu radość

Avatar
gebe / 22 września 2014 r. o 00:16
0

Otóż myli się Pan. Unowoczesnianie infrastruktury wraz z niskim kosztami pracy jest główa zachętą do inwestowania przez firmy w Lublinie i zatrudniania m.in. studentów. Ja po 4 latach pracy w Warszawie, niedawno zdecydowałem się wrócić do Lublina, ze wzgledu na perspektywę rozwoju jaką dają zmiany ostatnich 4 lat i kolosalna zmiana jakości życia w Lublinie: obwodnica, lotnisko, SSE, niewiarygodne unowocześnienie komunikacji miejskiej, czy z ostatnich spraw - rower miejski. Być może jest Pan kompetentnym menadżerem, ale kadencja obecnego Prezydenta Miasta, to największy skok rozwojowy tego miasta, chyba od 1317 r.:) Odpowiedzialni mieszkańcy Lublina nie mogą tej funkcji powierzyć nikomu innemu.  

Otóż myli się Pan. Unowoczesnianie infrastruktury wraz z niskim kosztami pracy jest główa zachętą do inwestowania przez firmy w Lublinie i zatrudniania m.in. studentów. Ja po 4 latach pracy w Warszawie, niedawno zdecydowałem się wrócić do Lublina, ze wzgledu na perspektywę rozwoju jaką dają zmiany ostatnich 4 lat i kolosalna zmiana jakości życia w Lublinie: obwodnica, lotnisko, SSE, niewiarygodne unowocześnienie komunikacji miejskiej, czy z ostatnich spraw - rower miejski. Być może jest Pan kompetentnym menadżerem, ale kadencja obecnego P... rozwiń

Avatar
Michał / 21 września 2014 r. o 22:26
0

to peło wystawia dwóch kandydatów: Karpiński Żuka a Sobczak Muszyńskiego. nie wazne kto wygra i tak peło bdzie rządzić

Avatar
Zenon / 21 września 2014 r. o 22:13
0

proponuję by kandydaci na prezydenta w ramach debaty zmierzyi sie w trójboju siłowym. Będzie widać kto jest silnym kandydatem na trudne czasy

Avatar
zzzzxų / 21 września 2014 r. o 21:40
0
Tylko Marian KOWALSKI rozni sid od tego palikotowego POPiSu. Czas na zmiany
Avatar
Gość / 21 września 2014 r. o 20:54
0

skoro w walce o prezydenturę idzie dwóch platformersów...

większej czcionki nie było ?

Avatar
Leszek / 22 września 2014 r. o 12:44
0

No najpewniej zaminuje lotnisko i drogi wyjazdowe :D

Avatar
spawacz / 22 września 2014 r. o 12:21
0

Pan Prezes chce wprowadzić program podpisywania "lojalki": studiujesz za darmo na dziennych, to po skończeniu, przez dwa lata masz obowiązek odpracować to w Polsce. Kto na to pójdzie ?

Żal d..ę ściska od podobnych bredni mógłbyś wymyśleć kłamstwo bardziej wiarygodne

Avatar
mrzonki wiem co mówię-26l. / 22 września 2014 r. o 11:25
0

To jest dopiero kiełbasa wyborcza!!! powstrzymać?jak?jk dzisiaj w radio słyszałam, że rząd już sie szykuje do oskładkowania umów śmieciowych ale... koszty te ma pokryć pracownik (czyli jeszcze mnie i tak z psich pieniędzy, bez gwarantu zatrudnienia oraz zdolności kredytowej!!! Pytam się jak Pan zamierza dać pracę w mieście? w którym bez stałego rozwoju infrastruktury drogowej i udogodnień dla przedsiębiorców miejsca pracy  nie będą powstawać?! To co rob teraz Żuk jest ok, tylko potrzeba czasu żeby wyjść na prostą z takiego doła w który wkopali nas jego poprzednicy nieudolne durnie (zarówno z PO jak i PiS). Aż mnie szkak trafai jak czytam takie bzdury!! no pewnie prioryttem bedzie podniesienie płac oświacie i co jeszcze?

To jest dopiero kiełbasa wyborcza!!! powstrzymać?jak?jk dzisiaj w radio słyszałam, że rząd już sie szykuje do oskładkowania umów śmieciowych ale... koszty te ma pokryć pracownik (czyli jeszcze mnie i tak z psich pieniędzy, bez gwarantu zatrudnienia oraz zdolności kredytowej!!! Pytam się jak Pan zamierza dać pracę w mieście? w którym bez stałego rozwoju infrastruktury drogowej i udogodnień dla przedsiębiorców miejsca pracy  nie będą powstawać?! To co rob teraz Żuk jest ok, tylko potrzeba czasu żeby wyjść na prostą z takiego doła w któ... rozwiń

Avatar
aniela / 22 września 2014 r. o 09:30
0

A jak Pan powstrzyma wyjeżdżanie młodzieży z Lublina???

Konkrety proszę. Deklaracje i manifestacje składa się łatwo.
Może obowiązkowym poborem do wojska? PIS zaczyna o tym wspominać ostatnio...

Kolego Krzysztofie sprawa bardzo prosta i jasna ! - rano przed zajęciami poranna modlitwa w południe czyn społeczny przy budowie pomnika "najlepszego i najznakomitszego prezia brata polskezbaw jaro karłowaty " potem lekcje z patriotyzmu - wykładowca tow. macierko antonio a wieczorem u proboszcza dzieci u prałata a starzy na modły ! I kiedy brachu będziesz o głupotach myślał ?? Brak czasu. A po takim praniu mózgu po ukończeniu studiów , nawet ci do głowy nie przyjdzie gdziekolwiek wyjeżdżać - proste ! jak konstrukcja cepa

Kolego Krzysztofie sprawa bardzo prosta i jasna ! - rano przed zajęciami poranna modlitwa w południe czyn społeczny przy budowie pomnika "najlepszego i najznakomitszego prezia brata polskezbaw jaro karłowaty " potem lekcje z patriotyzmu - wykładowca tow. macierko antonio a wieczorem u proboszcza dzieci u prałata a starzy na modły ! I kiedy brachu będziesz o głupotach myślał ?? Brak czasu. A po takim praniu mózgu po ukończeniu studiów , nawet ci do głowy nie przyjdzie gdziekolwiek wyjeżdżać - proste ! jak konstrukcja cepa

rozwiń
Avatar
Jerzy / 22 września 2014 r. o 07:52
0

Obiecanki,cacanki a głupiemu radość

Avatar
gebe / 22 września 2014 r. o 00:16
0

Otóż myli się Pan. Unowoczesnianie infrastruktury wraz z niskim kosztami pracy jest główa zachętą do inwestowania przez firmy w Lublinie i zatrudniania m.in. studentów. Ja po 4 latach pracy w Warszawie, niedawno zdecydowałem się wrócić do Lublina, ze wzgledu na perspektywę rozwoju jaką dają zmiany ostatnich 4 lat i kolosalna zmiana jakości życia w Lublinie: obwodnica, lotnisko, SSE, niewiarygodne unowocześnienie komunikacji miejskiej, czy z ostatnich spraw - rower miejski. Być może jest Pan kompetentnym menadżerem, ale kadencja obecnego Prezydenta Miasta, to największy skok rozwojowy tego miasta, chyba od 1317 r.:) Odpowiedzialni mieszkańcy Lublina nie mogą tej funkcji powierzyć nikomu innemu.  

Otóż myli się Pan. Unowoczesnianie infrastruktury wraz z niskim kosztami pracy jest główa zachętą do inwestowania przez firmy w Lublinie i zatrudniania m.in. studentów. Ja po 4 latach pracy w Warszawie, niedawno zdecydowałem się wrócić do Lublina, ze wzgledu na perspektywę rozwoju jaką dają zmiany ostatnich 4 lat i kolosalna zmiana jakości życia w Lublinie: obwodnica, lotnisko, SSE, niewiarygodne unowocześnienie komunikacji miejskiej, czy z ostatnich spraw - rower miejski. Być może jest Pan kompetentnym menadżerem, ale kadencja obecnego P... rozwiń

Avatar
Michał / 21 września 2014 r. o 22:26
0

to peło wystawia dwóch kandydatów: Karpiński Żuka a Sobczak Muszyńskiego. nie wazne kto wygra i tak peło bdzie rządzić

Avatar
Zenon / 21 września 2014 r. o 22:13
0

proponuję by kandydaci na prezydenta w ramach debaty zmierzyi sie w trójboju siłowym. Będzie widać kto jest silnym kandydatem na trudne czasy

Avatar
zzzzxų / 21 września 2014 r. o 21:40
0
Tylko Marian KOWALSKI rozni sid od tego palikotowego POPiSu. Czas na zmiany
Avatar
Gość / 21 września 2014 r. o 20:54
0

skoro w walce o prezydenturę idzie dwóch platformersów...

większej czcionki nie było ?