Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 września 2009 r.
12:16
Edytuj ten wpis

Muzeum na Majdanku: Dzikie zwierzę siedzi w mauzoleum (zdjęcia)

0 12 A A

Dzika kuna wpadła w środę w wypełnione prochami pomordowanych mauzoleum na terenie byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku. Przerażone zwierzę wydobył dopiero weterynarz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wielkie mauzoleum na Majdanku zawiera prochy ofiar obozu koncentracyjnego, który w czasie wojny urządzili tu hitlerowscy okupanci. Dzikie zwierzę pośród ludzkich szczątków zostało znalezione w środę około godz. 11.

– Zgłoszenie odebraliśmy od pracowników ochrony Muzeum na Majdanku – mówi Ryszarda Bańka, rzecznik Straży Miejskiej. – Przekazaliśmy je Lubelskiemu Centrum Małych Zwierząt – dodaje.

Okazało się, że kuna nie mogła się wydostać z wielkiej niecki z prochami. Oswobodzić udało się ją w południe. Przerażona utykała na jedną nogę.

Godzinę później kuna leśna została oswobodzona. – Prawdopodobnie łapka nie jest złamana. Możliwe, że ma nadwyrężone ścięgno. Zbadamy ją i wypuścimy w naturalne środowisko – mówi lek. wet. Tomasz Socha, który schwytał zwierzę i zawiózł je do kliniki przy Stefczyka.

Wśród internautów pojawiły się głosy oburzenia. – Pięknie! Kuna uwiła sobie gniazdko w ludzkich prochach? Dlaczego te prochy nie są zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz? Może warto o tym pomyśleć i zabezpieczyć np. taflą szkła? – oburzał się internauta Labos na forum.dziennikwschodni.pl.

Muzeum przyznaje, że to nie pierwszy taki przypadek. – Zdarza się, że jakieś zwierzę wpadnie do mauzoleum – potwierdza Grzegorz Plewik, zastępca dyrektora. – Ale nie możemy zabezpieczyć mauzoleum poprzez jego przeszklenie, bo byłaby to ingerencja w formę pomnika, a nie jest przecież tak, że cały czas coś tam wpada – dodaje.

Rozległy, liczący 92 ha, teren byłego obozu często odwiedzany jest przez dzikie zwierzęta. – Pojawiają się tu lisy, bażanty i kuropatwy. Sam widziałem dużo takich zwierząt, być może niektóre mają tu nawet swoje nory – mówi Plewik.

– Jeżeli do Lublina zaglądają dzikie zwierzęta, powinniśmy się cieszyć, że mieszkamy w czystym środowisku i zarazem martwić, by zwierzętom nic się nie stało – stwierdza Wiesław Piątkowski, zastępca dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska w lubelskim Urzędzie Miasta.

A dzicy goście dość często odwiedzają stolicę regionu. – Zdarzają się sarenki i łosie – mówi Piątkowski. Najbardziej widowiskowa była wizyta łosia, który w lutym zeszłego roku wtargnął do sklepu z parkietami i wszedł na ciasne zaplecze, w którym był sprzedawca. W pomieszczeniu było tak ciasno, że mężczyzna przez kilkadziesiąt minut nie mógł otworzyć drzwi. Ani łosiowi, ani sprzedawcy nic się nie stało.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dust22lbn / 3 września 2009 o 13:30
0
benet napisał:
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.


Hmmmm.... Użycie przeze mnie zwrotu "dbamy o wszystkie zwierzęta" NIE BYŁO użyte w negatywnym znaczeniu.
Też uważam że jest to dobra klinika (leczyłam tam kota ), ale jak napisała TUJA w Lublinie funkcjonuje wiele tańszych klinik, a wiadomo że nie każdego stać aby wydać średnią krajową na leczenie zwierzaka. Nie można oczywiście winić za to kliniki na Stefczyka, mają określone ceny ale też bardzo wysokie standardy leczenia.
Naprawdę nie chce absolutnie nikogo obrazić ale wydaję mi się iż ta klinika jest dla rodzin 2+1, czyli on ona i zwierzak (pies, kot)


Hmmmm.... Użycie przeze mnie zwrotu "dbamy o wszystkie zwierzęta" NIE BYŁO użyte w negatywnym znaczeniu.
Też uważam że jest to dobra klinika (leczyłam tam kota ), ale jak napisała TUJA w Lublinie funkcjonuje wiele tańszych klinik, a wiadomo że nie każdego stać aby wydać średnią krajową na leczenie zwierzaka. Nie można oczywiście winić za to kliniki na Stefczyka, mają określone ceny ale też bardzo wysokie standardy leczenia.
Naprawdę nie chce absolutnie nikogo obrazić ale wydaję mi się iż t... rozwiń
Avatar
Och / 3 września 2009 o 11:41
0
Przeciez ta kuna to parszywa antysemitka! O jej!
PS Zapomniano dodac ze wsrod "dzikich gosci" wystepuja takze wycieczki młodzieży z pewnego niewielkiego bliskowschodniego kraju.
Avatar
tuja / 3 września 2009 o 09:49
0
benet napisał:
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.

Ja się nie do końca zgadzam. Polecam, owszem, ale do "drobnych rzeczy" typu szczepienia, obcinanie pazurów, porady. Jeśli chodzi o zabiegi operacyjne są lepsze i tańsze kliniki. Np. AZOREK na os. Piastowskim.

Ja się nie do końca zgadzam. Polecam, owszem, ale do "drobnych rzeczy" typu szczepienia, obcinanie pazurów, porady. Jeśli chodzi o zabiegi operacyjne są lepsze i tańsze kliniki. Np. AZOREK na os. Piastowskim. rozwiń
Avatar
Kondore / 2 września 2009 o 21:51
0
Jak można ją wypuścić bez osądzenia przecież ona zbeszcześciła holokaust?To zwierzę mogło być agentem Maciarewicza i Radia Maryja. Pewnie tylko
ochrona zapobiegła jego dalszej dywersyjnej działalności.Na dowód tego jest fakt,że zwierzak posługiwał się pseudonimem "tumak"a z innym osobnikiem posługującym się pseudonimem "kamionka"prowadził konwersację bliżej nie określonym grypsem.To giewałt.
Avatar
benet / 2 września 2009 o 19:33
0
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.
Avatar
basar / 2 września 2009 o 19:22
0
MYŚLĘ napisał:
A JA MYŚLAŁEM ŻE TO PUMA PRZYWĘDROWAŁA OD GÓRALI Z KIELC.

Jak będziesz dalej tak głupio myślał , to -,,myśliwym " zostaniesz ...
Avatar
urzedas / 2 września 2009 o 14:50
0
Jakie prochy ? większość z tych "prochów" to wynik spalania drewna, prochy ludzkie stanowią tam symboliczny dodatek liczony w ułamkach promila.
Avatar
MYŚLĘ / 2 września 2009 o 14:35
0
A JA MYŚLAŁEM ŻE TO PUMA PRZYWĘDROWAŁA OD GÓRALI Z KIELC.
Avatar
dust22lbn / 2 września 2009 o 14:14
0
Labos napisał:
Pięknie! Kuna uwiła sobie gniazdko w ludzkich prochach ??? Potem pan weterynarz ganiał po stosie popiołów i ją łapał ??? Przecież to skandal! Dlaczego te prochy nie są zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz ??? Może warto o tym pomyśleć i zabezpieczyć np. taflą szkła ???


Labos jestem tego samego zdania
Przecież te prochy (mino że są pod dachem) narażone są na wilgoć, wiatr czy jak się okazuje dzikie zwierzęta które sobie po nich biegają a za nimi p. lekarz weterynarii. Tak jak napisałeś, tafla szkła była by dobrym rozwiązaniem.

Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta"


Labos jestem tego samego zdania
Przecież te prochy (mino że są pod dachem) narażone są na wilgoć, wiatr czy jak się okazuje dzikie zwierzęta które sobie po nich biegają a za nimi p. lekarz weterynarii. Tak jak napisałeś, tafla szkła była by dobrym rozwiązaniem.

Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" rozwiń
Avatar
łatet taki pies łatet / 2 września 2009 o 13:31
0
Nie Nie to była hiena i to trzy metrowa, lub pirania - taki redaktor bez zeba na przedzie, co czesto wypisuje klamstwa ale on to ma we krwi
Avatar
dust22lbn / 3 września 2009 o 13:30
0
benet napisał:
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.


Hmmmm.... Użycie przeze mnie zwrotu "dbamy o wszystkie zwierzęta" NIE BYŁO użyte w negatywnym znaczeniu.
Też uważam że jest to dobra klinika (leczyłam tam kota ), ale jak napisała TUJA w Lublinie funkcjonuje wiele tańszych klinik, a wiadomo że nie każdego stać aby wydać średnią krajową na leczenie zwierzaka. Nie można oczywiście winić za to kliniki na Stefczyka, mają określone ceny ale też bardzo wysokie standardy leczenia.
Naprawdę nie chce absolutnie nikogo obrazić ale wydaję mi się iż ta klinika jest dla rodzin 2+1, czyli on ona i zwierzak (pies, kot)


Hmmmm.... Użycie przeze mnie zwrotu "dbamy o wszystkie zwierzęta" NIE BYŁO użyte w negatywnym znaczeniu.
Też uważam że jest to dobra klinika (leczyłam tam kota ), ale jak napisała TUJA w Lublinie funkcjonuje wiele tańszych klinik, a wiadomo że nie każdego stać aby wydać średnią krajową na leczenie zwierzaka. Nie można oczywiście winić za to kliniki na Stefczyka, mają określone ceny ale też bardzo wysokie standardy leczenia.
Naprawdę nie chce absolutnie nikogo obrazić ale wydaję mi się iż t... rozwiń
Avatar
Och / 3 września 2009 o 11:41
0
Przeciez ta kuna to parszywa antysemitka! O jej!
PS Zapomniano dodac ze wsrod "dzikich gosci" wystepuja takze wycieczki młodzieży z pewnego niewielkiego bliskowschodniego kraju.
Avatar
tuja / 3 września 2009 o 09:49
0
benet napisał:
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.

Ja się nie do końca zgadzam. Polecam, owszem, ale do "drobnych rzeczy" typu szczepienia, obcinanie pazurów, porady. Jeśli chodzi o zabiegi operacyjne są lepsze i tańsze kliniki. Np. AZOREK na os. Piastowskim.

Ja się nie do końca zgadzam. Polecam, owszem, ale do "drobnych rzeczy" typu szczepienia, obcinanie pazurów, porady. Jeśli chodzi o zabiegi operacyjne są lepsze i tańsze kliniki. Np. AZOREK na os. Piastowskim. rozwiń
Avatar
Kondore / 2 września 2009 o 21:51
0
Jak można ją wypuścić bez osądzenia przecież ona zbeszcześciła holokaust?To zwierzę mogło być agentem Maciarewicza i Radia Maryja. Pewnie tylko
ochrona zapobiegła jego dalszej dywersyjnej działalności.Na dowód tego jest fakt,że zwierzak posługiwał się pseudonimem "tumak"a z innym osobnikiem posługującym się pseudonimem "kamionka"prowadził konwersację bliżej nie określonym grypsem.To giewałt.
Avatar
benet / 2 września 2009 o 19:33
0
Cyt:,, Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" .... Po to się zostaje lekarzem weterynarii, aby dbać o wszystkie zwierzęta, jeśli któryś z lekarzy tego nie czyni , nie jest wart by nim być. Tak na marginesie lecznica mieszcząca się przy ul . Stefczyka jest najlepszą lecznicą w Lublinie. Twierdzę tak , ponieważ posiadam kilka zwierząt ( wcześniej korzystałam z innych lecznic ), ale takich lekarzy jak w tej lecznicy do tej pory nie spotkałam . POLECAM ją każdemu , kto posiada zwierzęta.
Avatar
basar / 2 września 2009 o 19:22
0
MYŚLĘ napisał:
A JA MYŚLAŁEM ŻE TO PUMA PRZYWĘDROWAŁA OD GÓRALI Z KIELC.

Jak będziesz dalej tak głupio myślał , to -,,myśliwym " zostaniesz ...
Avatar
urzedas / 2 września 2009 o 14:50
0
Jakie prochy ? większość z tych "prochów" to wynik spalania drewna, prochy ludzkie stanowią tam symboliczny dodatek liczony w ułamkach promila.
Avatar
MYŚLĘ / 2 września 2009 o 14:35
0
A JA MYŚLAŁEM ŻE TO PUMA PRZYWĘDROWAŁA OD GÓRALI Z KIELC.
Avatar
dust22lbn / 2 września 2009 o 14:14
0
Labos napisał:
Pięknie! Kuna uwiła sobie gniazdko w ludzkich prochach ??? Potem pan weterynarz ganiał po stosie popiołów i ją łapał ??? Przecież to skandal! Dlaczego te prochy nie są zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz ??? Może warto o tym pomyśleć i zabezpieczyć np. taflą szkła ???


Labos jestem tego samego zdania
Przecież te prochy (mino że są pod dachem) narażone są na wilgoć, wiatr czy jak się okazuje dzikie zwierzęta które sobie po nich biegają a za nimi p. lekarz weterynarii. Tak jak napisałeś, tafla szkła była by dobrym rozwiązaniem.

Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta"


Labos jestem tego samego zdania
Przecież te prochy (mino że są pod dachem) narażone są na wilgoć, wiatr czy jak się okazuje dzikie zwierzęta które sobie po nich biegają a za nimi p. lekarz weterynarii. Tak jak napisałeś, tafla szkła była by dobrym rozwiązaniem.

Tak na marginesie obecność lekarza z tej kliniki jest dobrą reklamą coś w stylu "dbamy o wszystkie zwierzęta" rozwiń
Avatar
łatet taki pies łatet / 2 września 2009 o 13:31
0
Nie Nie to była hiena i to trzy metrowa, lub pirania - taki redaktor bez zeba na przedzie, co czesto wypisuje klamstwa ale on to ma we krwi
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Skoki narciarskie. Polacy wygrywają w Wiśle

Skoki narciarskie. Polacy wygrywają w Wiśle 0 0

Kamil Stoch i spółka wygrali konkurs drużynowy Pucharu Świata rozgrywany na skoczni Adama Małysza. Drugie miejsce zajęli Niemcy, a na najniższym stopniu podium stanęli Austriacy.Dla Biało-Czerwonych było to czwarte w historii zwycięstwo zawodów drużynowych w Pucharze Świata

Ostatnia została zamknięta w 2010 roku. Czy wiesz gdzie w Lublinie działały cegielnie?
Historia
galeria

Ostatnia została zamknięta w 2010 roku. Czy wiesz gdzie w Lublinie działały cegielnie? 12 1

Model 3D cegielni, pieca Hoffmanowskiego i innych narzędzi i przyrządów używanych w cegielni, ponad 50 historii mówionych, leksykon 50 cegieł sygnowanych z terenów Lublina, w tym, modelowane w 3D, artykuły historyczne, lokalizacje cegielni na nałożonych mapach (archiwalnych i współczesnych). To tylko niektóre z elementów portalu, który właśnie został uruchomiony przez Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN.

Avia – Sokół Sieniawa 2:2. Znowu musieli gonić

Avia – Sokół Sieniawa 2:2. Znowu musieli gonić 0 0

Zupełnie nie układał się piłkarzom ze Świdnika sobotni mecz z Sokołem Sieniawa. Do przerwy goście byli lepsi i zasłużenie prowadzili 1:0. Zaraz po zmianie stron ekipa z Podkarpacia podwyższyła nawet swoje prowadzenie. Avia walczyła jednak do końca i zdołała wyszarpać jeden punkt, bo zawody zakończyły się remisem 2:2

Juniorzy Motoru urwali punkt Legii Warszawa

Juniorzy Motoru urwali punkt Legii Warszawa 0 0

Cenny punkt z Warszawy wywieźli podopieczni Tomasza Jasika. Juniorzy starsi Motoru zremisowali z Legią 2:2, chociaż dwa razy musieli gonić wynik. Bohaterem przyjezdnych był Kamil Kumoch. Były gracz „Wojskowych” zdobył dwa gole z rzutów karnych, w tym na wagę remisu w 89 minucie spotkania

Powstała nowa partia Ryszarda Petru i Joanny Scheuring-Wielgus
film

Powstała nowa partia Ryszarda Petru i Joanny Scheuring-Wielgus 0 0

Ryszard Petru oraz Joanna Scheuring-Wielgus poinformowali o założeniu nowej partii politycznej.

Mamy swoją wierną publiczność. Rozmowa z Andrzejem Sikorowskim

Mamy swoją wierną publiczność. Rozmowa z Andrzejem Sikorowskim 0 0

20 listopada o godzinie 19 na scenie Centrum Spotkania Kultur wystąpi Andrzej Sikorowski z Grupą pod Budą, która świętuje jubileusz 40-lecia istnienia.

"Neon Demon" w Miasto movie
21 listopada 2018, 19:00

"Neon Demon" w Miasto movie 0 0

W środę, 21 listopada o godz. 19 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się projekcja filmu Neon Demon.

Skra – Górnik 0:0. Nie sforsowali obrony beniaminka

Skra – Górnik 0:0. Nie sforsowali obrony beniaminka 0 3

W pierwszym wyjazdowym meczu pod wodzą trenera Franciszka Smudy Górnik Łęczna zremisował bezbramkowo z beniaminkiem rozgrywek Skrą Częstochowa

W Lublinie powstanie specjalne laboratorium. A Inspekcja Ochrony Środowiska zatrudni nowych pracowników

W Lublinie powstanie specjalne laboratorium. A Inspekcja Ochrony Środowiska zatrudni nowych pracowników 8 3

Od 1 stycznia Inspekcja Ochrony Środowiska będzie mogła prowadzić kontrole o każdej porze dnia i nocy, bez wcześniejszej zapowiedzi.

Orlęta Spomlek – Stal Kraśnik 3:2. W Radzyniu punktów nie gubią

Orlęta Spomlek – Stal Kraśnik 3:2. W Radzyniu punktów nie gubią 1 1

Piłkarze Rafała Borysiuka pokonali w sobotę Stal Kraśnik 3:2. Dzięki temu zakończyli rundę bez porażki u siebie. W roli gospodarza Orlęta Spomlek zaliczyły pięć zwycięstw i cztery remisy

Jak tanio podróżować po świecie? Opowiadali o tym autorzy bloga Busem Przez Świat
galeria

Jak tanio podróżować po świecie? Opowiadali o tym autorzy bloga Busem Przez Świat 0 0

Aleksandra i Karol Lewandowscy – autorzy projektu „Busem Przez Świat” 9 listopada odwiedzili Radzyń Podlaski w ramach 26. edycji „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami”. Tym razem podróżnicy zabrali licznie zebranych słuchaczy w podróż do Kanady i na Alaskę, instruowali, jak podróżować tanio i nie dać się skonsumować niedźwiedziom.

Podlasie – Wisła Puławy 0:1. Znowu bez punktów u siebie

Podlasie – Wisła Puławy 0:1. Znowu bez punktów u siebie 2 0

Szósty mecz w Piszczacu i szósta porażka. Podlasie po dobrym meczu w Sandomierzu nie poszło za ciosem i w sobotę nie powiększyło swojego dorobku. Drużyna Przemysława Sałańskiego przegrała z Wisłą Puławy 0:1. A to oznacza, że kończy rok z zaledwie jednym „oczkiem” zdobytym u siebie.

Wiślanie – Motor 1:1. Nie wykorzystali szansy

Wiślanie – Motor 1:1. Nie wykorzystali szansy 12 25

Nie tak miało wyglądać zakończenie rundy jesiennej w wykonaniu Motoru. Piłkarze Roberta Góralczyka tylko zremisowali na wyjeździe z Wiślanami Jaśkowice 1:1. To trzeci z rzędu podział punktów żółto-biało-niebieskich. Efekt? Ekipa z Lublina zakończyła rok na piątym miejscu w tabeli ze stratą czterech „oczek” do Podhala Nowy Targ i Stali Rzeszów.

Puławska "Szóstka" świętowała Dzień Patrona [zdjęcia, wideo]
galeria