Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2012 r.
21:36
Edytuj ten wpis

Na Felinie będą produkować pręty i druty

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 9 A A
Dzięki inwestycji na Felinie firma może produkować kilkaset ton prętów miesięcznie – mówi Bogdan Żuc
Dzięki inwestycji na Felinie firma może produkować kilkaset ton prętów miesięcznie – mówi Bogdan Żuc

Strefa ekonomiczna na Felinie wzbogaciła się o kolejnego inwestora. Nowy zakład otworzyła tam firma MPC Metal. Specjalizuje się ona w produkcji drutów i prętów ze stali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyroby MPC metal wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym. – Wytwarza się z nich m.in. detale do produkcji lodówek i pralek – mówi Bogdan Żuchowski, prezes spółki.

Większość produkcji firmy trafia do odbiorców krajowych. Blisko 40 proc. eksportowane jest do krajów Unii Europejskiej oraz do naszych wschodnich sąsiadów.

Nowy zakład MPC zajmuje ok. 2 tys. mkw. Powstał na hektarowej działce, która daje możliwości rozbudowy.
– Dzisiaj kończymy pierwszą fazę naszej inwestycji – dodaje Żuchowski. – W pierwszej połowie przyszłego roku dokładnie zaplanujemy drugi etap. Chodzi o rozbudowę hali produkcyjnej i poszerzenie gamy produktów. Możliwe, że będą one wytwarzanie z produktów, które aktualnie mamy w ofercie. Rynek zweryfikuje te plany.
Rozbudowa zakładu planowana jest na rok 2014. Zakończona właśnie inwestycja pochłonęła ok. 7 mln zł. Dzięki niej firma może wytwarzać nawet 600 ton prętów miesięcznie. W planie jest jeszcze uruchomienie drugiej linii produkcyjnej. Pozwoli to na podwojenie mocy zakładu.

Dzięki inwestycji na Felinie powstaną także nowe miejsca pracy. MPC zatrudni w sumie 35 dodatkowych pracowników. Na razie przyjęto 18 osób.

Do tej pory inwestorzy z lubelskiej strefy zadeklarowali utworzenie ponad 880 nowych miejsc pracy. Nastąpi to w ciągu najbliższych trzech lat. Zapowiadane nakłady inwestycyjne sięgają 590 mln zł.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiesław / 20 października 2017 o 12:24
0
dobbre jakoś MPC ma się dobrze produkuje 2500 t/miesięcznie a na pobory nie narzekają wiem ponieważ tam pracuje u was 250 osób przy 6000/m u nas 30 przy 2500 ton i to jest klucz do sukcesu więc za kolejnych parę lat sam sobie odpowiedz
Avatar
jeden z wielu tzw debilEX / 3 maja 2012 o 23:57
0
[quote name='klik' timestamp='1335332873' post='624739']
Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 250 osób i nie za 1000 pln miesięcznie.

MPC Metal robi PR polityczno - gazetowy, jak siądą na niego hieny polityczne i zaczną wysysać kasę to szybko padnie. Virmet ma w nosie układy i układziki i od wielu lat działa, jeżeli już to po cichu dotuję różne akcje społeczne, pracuję i pomimo wielu prób zniszczenia firmy przez Banki czy też układziki lubelsko - polityczno - towarzyskie.
[/quote]

Facet skąd ty się wziałeś? Może z Czech ? Niech druciarnia żyje 100 lat bo to zawsze miejsca pracy, a to, że zero kultury do pracownika, że za marne grosze, itd, itd....taki lokalny polish kicz Polałeś taką wazeliną chłopie, że Iktorn cie ozłoci.. a potem tradyzyjne zabije...
0
[quote name='klik' timestamp='1335332873' post='624739']
Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 250 osób i nie za 1000 pln miesięcznie.

MPC Metal robi PR polityczno - gazetowy, jak siądą na niego hieny polityczne i zaczną wysysać kasę to szybko padnie. Virmet ma w nosie ... rozwiń
Avatar
jeden z wielu tzw debilEX / 3 maja 2012 o 23:55
0
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1335338055' post='624754']
ilu osobom dałeś pracę?? pytam tak z czystej ciekawości bo ktoś kto rzuca tak liczbami musi coś sobą reprezentować! proszę napisz ilu osobom dałeś pracę, ilu ludzi dzięki Tobie wstaje każdego dnia i idzie do pracy?
35 miejsc pracy Ci się nie podoba, mówisz o 350 w Rzeszowie, a czemu nie powiesz od razu że 3500 w Wałbrzychu czy Wrocławiu? po co się tak rozdrabniać! ja tam wolę że te 35 osób ma pracę niż by to byli kolejni bezrobotni a Tobie jak to się nie podoba, trudno! idź i załóż własną firmę i daj pracę na początek przynajmniej jednej!
[/quote]


Facet skąd ty się wziałeś? Może z Czech ? Niech druciarnia żyje 100 lat bo to zawsze miejsca pracy, a to, że zero kultury do pracownika, że za marne grosze, itd, itd....taki lokalny polish kicz Polałeś taką wazeliną chłopie, że Iktorn cie ozłoci.. a potem tradyzyjne zabije...
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1335338055' post='624754']
ilu osobom dałeś pracę?? pytam tak z czystej ciekawości bo ktoś kto rzuca tak liczbami musi coś sobą reprezentować! proszę napisz ilu osobom dałeś pracę, ilu ludzi dzięki Tobie wstaje każdego dnia i idzie do pracy?
35 miejsc pracy Ci się nie podoba, mówisz o 350 w Rzeszowie, a czemu nie powiesz od razu że 3500 w Wałbrzychu czy Wrocławiu? po co się tak rozdrabniać! ja tam wolę że te 35 osób ma pracę niż by to byli kolejni bezrobotn... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 25 kwietnia 2012 o 09:14
0
[quote name='andy' timestamp='1335300964' post='624696']
w rzeszowie stawiają inwestycje o wartości 350 mln - w Lublinie za 35. I tym się różnimy. Nie stawiają u nas zakładów przedsiębiorstwa produkujące wysoko wyspecjalizowane elementy jak części do samolotów, silniki itp co pozwoliłoby wciągnać do współpracy lubelskie uczelnie, tylko DRUTY. 35 osób zatrudnią. CZYM TU SIĘ CHWALIĆ!!!???Na 350 tysięczne miasto powstanie miejsce pracy dla 35 osób i to jest news na pierwszą stronę?
[/quote]

ilu osobom dałeś pracę?? pytam tak z czystej ciekawości bo ktoś kto rzuca tak liczbami musi coś sobą reprezentować! proszę napisz ilu osobom dałeś pracę, ilu ludzi dzięki Tobie wstaje każdego dnia i idzie do pracy?
35 miejsc pracy Ci się nie podoba, mówisz o 350 w Rzeszowie, a czemu nie powiesz od razu że 3500 w Wałbrzychu czy Wrocławiu? po co się tak rozdrabniać! ja tam wolę że te 35 osób ma pracę niż by to byli kolejni bezrobotni a Tobie jak to się nie podoba, trudno! idź i załóż własną firmę i daj pracę na początek przynajmniej jednej!
[quote name='andy' timestamp='1335300964' post='624696']
w rzeszowie stawiają inwestycje o wartości 350 mln - w Lublinie za 35. I tym się różnimy. Nie stawiają u nas zakładów przedsiębiorstwa produkujące wysoko wyspecjalizowane elementy jak części do samolotów, silniki itp co pozwoliłoby wciągnać do współpracy lubelskie uczelnie, tylko DRUTY. 35 osób zatrudnią. CZYM TU SIĘ CHWALIĆ!!!???Na 350 tysięczne miasto powstanie miejsce pracy dla 35 osób i to jest news na pierwszą stronę?
[/quote]
... rozwiń
Avatar
klik / 25 kwietnia 2012 o 07:47
0
[quote name='next' timestamp='1335298328' post='624683']
"Umarł król, niech żyje król"-chciałoby się rzec.
Był Virmet jest MPC Metal i Stalma.
Ciekawe, która ze spółek pierwsza ogłosi upadłość?
[/quote]

Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 250 osób i nie za 1000 pln miesięcznie.

MPC Metal robi PR polityczno - gazetowy, jak siądą na niego hieny polityczne i zaczną wysysać kasę to szybko padnie. Virmet ma w nosie układy i układziki i od wielu lat działa, jeżeli już to po cichu dotuję różne akcje społeczne, pracuję i pomimo wielu prób zniszczenia firmy przez Banki czy też układziki lubelsko - polityczno - towarzyskie.
[quote name='next' timestamp='1335298328' post='624683']
"Umarł król, niech żyje król"-chciałoby się rzec.
Był Virmet jest MPC Metal i Stalma.
Ciekawe, która ze spółek pierwsza ogłosi upadłość?
[/quote]

Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 25... rozwiń
Avatar
lustrator / 25 kwietnia 2012 o 01:17
0
no ladnie odrazu widac ze to byly komuch i tylko patrzec jak sie zamknie to cale burdelko i kosztami obciazy nas podatnikow.
Avatar
jan / 24 kwietnia 2012 o 23:02
0
no to zajebiście ..... 6 osób bedzie miało prace za 2000 pln miesięcze !!!! Jest super ja pier...ole jest super !!!!!
Avatar
andy / 24 kwietnia 2012 o 22:56
0
w rzeszowie stawiają inwestycje o wartości 350 mln - w Lublinie za 35. I tym się różnimy. Nie stawiają u nas zakładów przedsiębiorstwa produkujące wysoko wyspecjalizowane elementy jak części do samolotów, silniki itp co pozwoliłoby wciągnać do współpracy lubelskie uczelnie, tylko DRUTY. 35 osób zatrudnią. CZYM TU SIĘ CHWALIĆ!!!???Na 350 tysięczne miasto powstanie miejsce pracy dla 35 osób i to jest news na pierwszą stronę?
Avatar
next / 24 kwietnia 2012 o 22:12
0
"Umarł król, niech żyje król"-chciałoby się rzec.
Był Virmet jest MPC Metal i Stalma.
Ciekawe, która ze spółek pierwsza ogłosi upadłość?
Avatar
Wiesław / 20 października 2017 o 12:24
0
dobbre jakoś MPC ma się dobrze produkuje 2500 t/miesięcznie a na pobory nie narzekają wiem ponieważ tam pracuje u was 250 osób przy 6000/m u nas 30 przy 2500 ton i to jest klucz do sukcesu więc za kolejnych parę lat sam sobie odpowiedz
Avatar
jeden z wielu tzw debilEX / 3 maja 2012 o 23:57
0
[quote name='klik' timestamp='1335332873' post='624739']
Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 250 osób i nie za 1000 pln miesięcznie.

MPC Metal robi PR polityczno - gazetowy, jak siądą na niego hieny polityczne i zaczną wysysać kasę to szybko padnie. Virmet ma w nosie układy i układziki i od wielu lat działa, jeżeli już to po cichu dotuję różne akcje społeczne, pracuję i pomimo wielu prób zniszczenia firmy przez Banki czy też układziki lubelsko - polityczno - towarzyskie.
[/quote]

Facet skąd ty się wziałeś? Może z Czech ? Niech druciarnia żyje 100 lat bo to zawsze miejsca pracy, a to, że zero kultury do pracownika, że za marne grosze, itd, itd....taki lokalny polish kicz Polałeś taką wazeliną chłopie, że Iktorn cie ozłoci.. a potem tradyzyjne zabije...
0
[quote name='klik' timestamp='1335332873' post='624739']
Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 250 osób i nie za 1000 pln miesięcznie.

MPC Metal robi PR polityczno - gazetowy, jak siądą na niego hieny polityczne i zaczną wysysać kasę to szybko padnie. Virmet ma w nosie ... rozwiń
Avatar
jeden z wielu tzw debilEX / 3 maja 2012 o 23:55
0
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1335338055' post='624754']
ilu osobom dałeś pracę?? pytam tak z czystej ciekawości bo ktoś kto rzuca tak liczbami musi coś sobą reprezentować! proszę napisz ilu osobom dałeś pracę, ilu ludzi dzięki Tobie wstaje każdego dnia i idzie do pracy?
35 miejsc pracy Ci się nie podoba, mówisz o 350 w Rzeszowie, a czemu nie powiesz od razu że 3500 w Wałbrzychu czy Wrocławiu? po co się tak rozdrabniać! ja tam wolę że te 35 osób ma pracę niż by to byli kolejni bezrobotni a Tobie jak to się nie podoba, trudno! idź i załóż własną firmę i daj pracę na początek przynajmniej jednej!
[/quote]


Facet skąd ty się wziałeś? Może z Czech ? Niech druciarnia żyje 100 lat bo to zawsze miejsca pracy, a to, że zero kultury do pracownika, że za marne grosze, itd, itd....taki lokalny polish kicz Polałeś taką wazeliną chłopie, że Iktorn cie ozłoci.. a potem tradyzyjne zabije...
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1335338055' post='624754']
ilu osobom dałeś pracę?? pytam tak z czystej ciekawości bo ktoś kto rzuca tak liczbami musi coś sobą reprezentować! proszę napisz ilu osobom dałeś pracę, ilu ludzi dzięki Tobie wstaje każdego dnia i idzie do pracy?
35 miejsc pracy Ci się nie podoba, mówisz o 350 w Rzeszowie, a czemu nie powiesz od razu że 3500 w Wałbrzychu czy Wrocławiu? po co się tak rozdrabniać! ja tam wolę że te 35 osób ma pracę niż by to byli kolejni bezrobotn... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 25 kwietnia 2012 o 09:14
0
[quote name='andy' timestamp='1335300964' post='624696']
w rzeszowie stawiają inwestycje o wartości 350 mln - w Lublinie za 35. I tym się różnimy. Nie stawiają u nas zakładów przedsiębiorstwa produkujące wysoko wyspecjalizowane elementy jak części do samolotów, silniki itp co pozwoliłoby wciągnać do współpracy lubelskie uczelnie, tylko DRUTY. 35 osób zatrudnią. CZYM TU SIĘ CHWALIĆ!!!???Na 350 tysięczne miasto powstanie miejsce pracy dla 35 osób i to jest news na pierwszą stronę?
[/quote]

ilu osobom dałeś pracę?? pytam tak z czystej ciekawości bo ktoś kto rzuca tak liczbami musi coś sobą reprezentować! proszę napisz ilu osobom dałeś pracę, ilu ludzi dzięki Tobie wstaje każdego dnia i idzie do pracy?
35 miejsc pracy Ci się nie podoba, mówisz o 350 w Rzeszowie, a czemu nie powiesz od razu że 3500 w Wałbrzychu czy Wrocławiu? po co się tak rozdrabniać! ja tam wolę że te 35 osób ma pracę niż by to byli kolejni bezrobotni a Tobie jak to się nie podoba, trudno! idź i załóż własną firmę i daj pracę na początek przynajmniej jednej!
[quote name='andy' timestamp='1335300964' post='624696']
w rzeszowie stawiają inwestycje o wartości 350 mln - w Lublinie za 35. I tym się różnimy. Nie stawiają u nas zakładów przedsiębiorstwa produkujące wysoko wyspecjalizowane elementy jak części do samolotów, silniki itp co pozwoliłoby wciągnać do współpracy lubelskie uczelnie, tylko DRUTY. 35 osób zatrudnią. CZYM TU SIĘ CHWALIĆ!!!???Na 350 tysięczne miasto powstanie miejsce pracy dla 35 osób i to jest news na pierwszą stronę?
[/quote]
... rozwiń
Avatar
klik / 25 kwietnia 2012 o 07:47
0
[quote name='next' timestamp='1335298328' post='624683']
"Umarł król, niech żyje król"-chciałoby się rzec.
Był Virmet jest MPC Metal i Stalma.
Ciekawe, która ze spółek pierwsza ogłosi upadłość?
[/quote]

Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 250 osób i nie za 1000 pln miesięcznie.

MPC Metal robi PR polityczno - gazetowy, jak siądą na niego hieny polityczne i zaczną wysysać kasę to szybko padnie. Virmet ma w nosie układy i układziki i od wielu lat działa, jeżeli już to po cichu dotuję różne akcje społeczne, pracuję i pomimo wielu prób zniszczenia firmy przez Banki czy też układziki lubelsko - polityczno - towarzyskie.
[quote name='next' timestamp='1335298328' post='624683']
"Umarł król, niech żyje król"-chciałoby się rzec.
Był Virmet jest MPC Metal i Stalma.
Ciekawe, która ze spółek pierwsza ogłosi upadłość?
[/quote]

Virmet i MPC Metal lączy tylko osoba Prezesa MPC który jak Virmet popadł w kłopoty pierwszy zwinął się z firmy z kontaktami i pomysłem i stwierdził że swoją firmę założy. Różnica między Virmetem a MPC jest taka że Virmet przerabia 6 tys ton stali miesięcznie i zatrudnia 25... rozwiń
Avatar
lustrator / 25 kwietnia 2012 o 01:17
0
no ladnie odrazu widac ze to byly komuch i tylko patrzec jak sie zamknie to cale burdelko i kosztami obciazy nas podatnikow.
Avatar
jan / 24 kwietnia 2012 o 23:02
0
no to zajebiście ..... 6 osób bedzie miało prace za 2000 pln miesięcze !!!! Jest super ja pier...ole jest super !!!!!
Avatar
andy / 24 kwietnia 2012 o 22:56
0
w rzeszowie stawiają inwestycje o wartości 350 mln - w Lublinie za 35. I tym się różnimy. Nie stawiają u nas zakładów przedsiębiorstwa produkujące wysoko wyspecjalizowane elementy jak części do samolotów, silniki itp co pozwoliłoby wciągnać do współpracy lubelskie uczelnie, tylko DRUTY. 35 osób zatrudnią. CZYM TU SIĘ CHWALIĆ!!!???Na 350 tysięczne miasto powstanie miejsce pracy dla 35 osób i to jest news na pierwszą stronę?
Avatar
next / 24 kwietnia 2012 o 22:12
0
"Umarł król, niech żyje król"-chciałoby się rzec.
Był Virmet jest MPC Metal i Stalma.
Ciekawe, która ze spółek pierwsza ogłosi upadłość?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 19 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 17 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 11 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 30 14

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 20 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!