Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2015 r.
12:36

"Nagranie w internecie jest dla mnie największą karą". 31-latka sama przyszła na policję

Autor: Zdjęcie autora pab
0 30 A A

W czwartek na policję zgłosiła się kobieta, która ukradła tablet jednemu z klientów sklepu podczas zakupów. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do kradzieży doszło 18 listopada w sklepie przy ul. Lotniczej w Lublinie. Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu widać jak mężczyzna odkłada swój tablet, aby przymierzyć odzież. Po chwili odchodzi i zapomina go zabrać. Pojawiają się dwie kobiety robiące zakupy. Jedna z nich zabiera pozostawiony sprzęt.

W czwartek do komisariatu VI w Lublinie przyszła jedna z kobiet widoczna na nagraniu. – Przyznała się do kradzieży tabletu. Powiedziała, że nagranie „krążące po internecie” jest dla niej największą karą – relacjonuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Złodziejką okazała się 31-letnia mieszkanka Lublina. Opowiedziała, że na zakupach była z młodszą siostrą. Oddała skradziony tablet.

Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wo / 19 grudnia 2015 o 16:44
0

Łatwo gazeta nazywa kobietę złodziejką,ale jak na górze kradną miliony to sa anonimowymi.Radziłbym wyhamować używanie takich słów.O czymś świadczy fakt ,że osoba się zgłosiła i powiedziała ,co o tym myśli.Czy tak p[ostępuje złodziej???

Bo sie zesr.. ła jak jej r.. ło w necie było... nawet rym wyszedł :)

Avatar
sn / 13 grudnia 2015 o 18:31
0
Zwykła złodziejka i to wszystko.Znajomi już jej nigdy nie zaufają.
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 o 10:49
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

nie nie jest ;) to bylo przywlaszczenie - ii to wlasnie pokazuje nagranie .. przywlaszczenie:) weszla w posiadanie tego tabletu legalnie :) wiec tak naprawde moze was pozwać za naruszenie dobr osobistych :D

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:11
0
Ta kobieta powinna zostać ukarana !!! Bo jeżeli została tylko pouczona to znaczy że nasz system sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Inni mogą wyciągnąć z tego takie np wnioski : "można kraść, a jak mnie przyłapią na gorącym uczynku to przyznam się, okażę skruchę i uniewinnią mnie ...." CHORE
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:09
0
Nie rozumiem do końca niektórych komentarzy, ludzie ogarnijcie się !!!! To że inni kradną to daje przyzwolenie na kradzież też nam !!!!! Przeraża mnie że ludzie w Polsce tak się zachowują i mają taki tok myślenia :(
Avatar
Magi / 9 grudnia 2015 o 06:24
0
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nikomu z pani torebką.więc takie dostałam podziękowanie
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 14:52
0
Nie wiadomo jak to było. ile razy ludzie zostawiają towar przy kasie, albo inne rzeczy na terenie sklepu. Myślę, że sprzedawczynie często przywłaszczają sobie przedmioty pozostawione przez klientów. Potem robią niewinną minę i mówią, że nie znalazły takiej rzeczy, bo " sklep nie ponosi odpowiedzialności, że rzeczy pozostawione na jego terenie" Nie róbmy wielkiego "aj waj" z tego. A ten ktoś następnym razem niech pilnuje swych rzeczy. Bez sensu. Współczuję tej kobiecie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 08:26
0
Ukradła i nic jej nie usprawiedliwia. Z drugiej strony dobrze, że przyznała się do tego.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 16:58
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 13:46
0
Dziwne jakby się nie przyznała skoro jej twarz widział cały net... Ciekawe czy z taką skruchą sama zgłosiłaby się gdyby takiego nagrania nie było, a ukazałby się sam artykuł?
Avatar
wo / 19 grudnia 2015 o 16:44
0

Łatwo gazeta nazywa kobietę złodziejką,ale jak na górze kradną miliony to sa anonimowymi.Radziłbym wyhamować używanie takich słów.O czymś świadczy fakt ,że osoba się zgłosiła i powiedziała ,co o tym myśli.Czy tak p[ostępuje złodziej???

Bo sie zesr.. ła jak jej r.. ło w necie było... nawet rym wyszedł :)

Avatar
sn / 13 grudnia 2015 o 18:31
0
Zwykła złodziejka i to wszystko.Znajomi już jej nigdy nie zaufają.
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 o 10:49
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

nie nie jest ;) to bylo przywlaszczenie - ii to wlasnie pokazuje nagranie .. przywlaszczenie:) weszla w posiadanie tego tabletu legalnie :) wiec tak naprawde moze was pozwać za naruszenie dobr osobistych :D

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:11
0
Ta kobieta powinna zostać ukarana !!! Bo jeżeli została tylko pouczona to znaczy że nasz system sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Inni mogą wyciągnąć z tego takie np wnioski : "można kraść, a jak mnie przyłapią na gorącym uczynku to przyznam się, okażę skruchę i uniewinnią mnie ...." CHORE
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:09
0
Nie rozumiem do końca niektórych komentarzy, ludzie ogarnijcie się !!!! To że inni kradną to daje przyzwolenie na kradzież też nam !!!!! Przeraża mnie że ludzie w Polsce tak się zachowują i mają taki tok myślenia :(
Avatar
Magi / 9 grudnia 2015 o 06:24
0
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nikomu z pani torebką.więc takie dostałam podziękowanie
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 14:52
0
Nie wiadomo jak to było. ile razy ludzie zostawiają towar przy kasie, albo inne rzeczy na terenie sklepu. Myślę, że sprzedawczynie często przywłaszczają sobie przedmioty pozostawione przez klientów. Potem robią niewinną minę i mówią, że nie znalazły takiej rzeczy, bo " sklep nie ponosi odpowiedzialności, że rzeczy pozostawione na jego terenie" Nie róbmy wielkiego "aj waj" z tego. A ten ktoś następnym razem niech pilnuje swych rzeczy. Bez sensu. Współczuję tej kobiecie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 08:26
0
Ukradła i nic jej nie usprawiedliwia. Z drugiej strony dobrze, że przyznała się do tego.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 16:58
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 13:46
0
Dziwne jakby się nie przyznała skoro jej twarz widział cały net... Ciekawe czy z taką skruchą sama zgłosiłaby się gdyby takiego nagrania nie było, a ukazałby się sam artykuł?
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożyczki unijne dla przedsiębiorców z województwa lubelskiego

Pożyczki unijne dla przedsiębiorców z województwa lubelskiego 5

Prowadzisz firmę w województwie lubelskim? Chcesz się rozwijać, ale brak odpowiednich zasobów to uniemożliwia? Skorzystaj ze środków unijnych i rozwiń skrzydła

Avia wygrała z KSZO, Orlęta Spomlek zmiażdżone w Rzeszowie

Avia wygrała z KSZO, Orlęta Spomlek zmiażdżone w Rzeszowie 2 0

Nie tak to miało wyglądać po dwóch kolejkach. Avia najpierw słabo rozpoczęła nowy sezon i przegrała w Kraśniku z tamtejszą Stalą. Później był zdecydowanie lepszy występ przeciwko Motorowi, ale znowu zakończył się bez punktów. W niedzielę piłkarze Dominika Bednarczyka, chociaż zagrali na trudnym terenie w Ostrowcu Świętokrzyski, to liczyli na przełamanie.

Hutnik Kraków – Wisła Puławy 0:1. Plan wypalił w stu procentach

Hutnik Kraków – Wisła Puławy 0:1. Plan wypalił w stu procentach 2 0

Trwa dobra passa Wisły na początku nowego sezonu. Licząc także mecz Pucharu Polski puławianie zanotowali właśnie trzecie zwycięstwo w czwartym meczu. Tym razem ograli na trudnym terenie w Krakowie tamtejszego Hutnika 1:0. Nie musieli się jednak martwić o końcowy wynik, gdyby nie kiepska skuteczność

Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce 5:0. Rehabilitacja za Sołę

Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce 5:0. Rehabilitacja za Sołę 1 0

Na razie kibice w Kraśniku przeżywają huśtawkę nastrojów. Na dzień dobry była wygrana z mocną Avią, później porażka w Oświęcimiu, a w niedzielę niebiesko-żółci rozbili Spartakusa Daleszyce aż 5:0.

To pismo od komendanta wzburzyło policjantów. "Uderzono w najmniej zarabiających"

To pismo od komendanta wzburzyło policjantów. "Uderzono w najmniej zarabiających" 81 29

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana, bo w policyjnym budżecie zabrakło pieniędzy. – Aby wyżyć będziemy pożyczać kasę po rodzinie i znajomych. Zaczynam się wstydzić gdzie pracujemy– komentuje jedna z policjantek

Avia II – Sokół 2:2, pozostałe wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki

Avia II – Sokół 2:2, pozostałe wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki 0 3

Gospodarze zdobyli dwie bramki w doliczonym czasie gry. Bohaterem spotkania został Łukasz Strug, który zdobył gola na wagę punktu tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego

Janowianka – Granit Bychawa 1:1. Prześladuje ich pech

Janowianka – Granit Bychawa 1:1. Prześladuje ich pech 1 1

Granit Bychawa uratował remis w samej końcówce. Piłkarze z Janowa Lubelskiego mogą mówić o olbrzymim pechu

Azoty Puławy poza podium na turnieju w Kaliszu

Azoty Puławy poza podium na turnieju w Kaliszu 2 1

Azoty Puławy zajęły szóste miejsce w rozegranym w Kaliszu V Szczypiorno Cup. Z trzech spotkań brązowi medaliści wygrali tylko jedno, z gospodarzami Energa MKS Kalisz. W trzydniowej imprezie triumfował mistrz Polski PGE Vive Kielce

Kabaret Starszych Pań i Panów w Centrum Kultury
26 sierpnia 2018, 18:00

Kabaret Starszych Pań i Panów w Centrum Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 sierpnia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) w ramach akcji Centralny Plac Zabaw wystąpią uczestnicy warsztatów teatralnych z kabaretem Starszych Pań i Panów.

Dino Expo. Wystawa dinozaurów i żywe pająki w Targach Lublin
25 sierpnia 2018, 11:00

Dino Expo. Wystawa dinozaurów i żywe pająki w Targach Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się podróżnicza wystawa dinozaurów połączona z prezentacją egzotycznych gatunków pająków. Na uczestników czeka moc atrakcji - będzie można przejechać się na grzbiecie prehistorycznego gada!

Tribute to Zbigniew Wodecki - Wodecki Twist Festiwal w Lublinie
23 października 2018, 20:30

Tribute to Zbigniew Wodecki - Wodecki Twist Festiwal w Lublinie 3 1

Co Gdzie Kiedy. Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zaprasza na koncert Tribute to: Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal w Lublinie! Wydarzenie odbędzie się 23 października o godz. 20.30 w Centrum Spotkania Kultur.

Powiślak Końskowola – Lublinianka 3:3. Wszystkiego było dużo

Powiślak Końskowola – Lublinianka 3:3. Wszystkiego było dużo 0 0

Oby więcej takich meczów! Lublinianka wygrywała w Końskowoli 1:0, przegrywała 1:3, ale zdołała urwać gospodarzom jeden punkt po remisie 3:3

Korona – Grom 1:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Korona – Grom 1:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 0

Grom Różaniec znakomicie wszedł w nowy sezon rozgrywkowy. Podopieczni trenera Bogdana Antolaka wygrali trzeci mecz z rzędu pokonując na wyjeździe Koronę Łaszczów 2:1 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Tanew – Orkan 5:1. Do trzech razy sztuka

Tanew – Orkan 5:1. Do trzech razy sztuka 0 0

W trzeciej kolejce Tanew Majdan Stary odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo ligowe. Bohaterem spotkania był Arkadiusz Kusiak, który skompletował hattricka

Wściekły Kaczyński na billboardach w Lublinie. Akcja wymierzona w PiS

Wściekły Kaczyński na billboardach w Lublinie. Akcja wymierzona w PiS 328 35

Billboardy z wizerunkiem rozwścieczonego Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się przy ulicach w wielu polskich miastach, m.in. w Lublinie. Hasła na plakatach uderzają w PiS

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!