Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2015 r.
12:36

"Nagranie w internecie jest dla mnie największą karą". 31-latka sama przyszła na policję

Autor: Zdjęcie autora pab
0 30 A A

W czwartek na policję zgłosiła się kobieta, która ukradła tablet jednemu z klientów sklepu podczas zakupów. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do kradzieży doszło 18 listopada w sklepie przy ul. Lotniczej w Lublinie. Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu widać jak mężczyzna odkłada swój tablet, aby przymierzyć odzież. Po chwili odchodzi i zapomina go zabrać. Pojawiają się dwie kobiety robiące zakupy. Jedna z nich zabiera pozostawiony sprzęt.

W czwartek do komisariatu VI w Lublinie przyszła jedna z kobiet widoczna na nagraniu. – Przyznała się do kradzieży tabletu. Powiedziała, że nagranie „krążące po internecie” jest dla niej największą karą – relacjonuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Złodziejką okazała się 31-letnia mieszkanka Lublina. Opowiedziała, że na zakupach była z młodszą siostrą. Oddała skradziony tablet.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wo / 19 grudnia 2015 r. o 16:44
0

Łatwo gazeta nazywa kobietę złodziejką,ale jak na górze kradną miliony to sa anonimowymi.Radziłbym wyhamować używanie takich słów.O czymś świadczy fakt ,że osoba się zgłosiła i powiedziała ,co o tym myśli.Czy tak p[ostępuje złodziej???

Bo sie zesr.. ła jak jej r.. ło w necie było... nawet rym wyszedł :)

Avatar
sn / 13 grudnia 2015 r. o 18:31
0
Zwykła złodziejka i to wszystko.Znajomi już jej nigdy nie zaufają.
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 r. o 10:49
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

nie nie jest ;) to bylo przywlaszczenie - ii to wlasnie pokazuje nagranie .. przywlaszczenie:) weszla w posiadanie tego tabletu legalnie :) wiec tak naprawde moze was pozwać za naruszenie dobr osobistych :D

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 r. o 09:11
0
Ta kobieta powinna zostać ukarana !!! Bo jeżeli została tylko pouczona to znaczy że nasz system sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Inni mogą wyciągnąć z tego takie np wnioski : "można kraść, a jak mnie przyłapią na gorącym uczynku to przyznam się, okażę skruchę i uniewinnią mnie ...." CHORE
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 r. o 09:09
0
Nie rozumiem do końca niektórych komentarzy, ludzie ogarnijcie się !!!! To że inni kradną to daje przyzwolenie na kradzież też nam !!!!! Przeraża mnie że ludzie w Polsce tak się zachowują i mają taki tok myślenia :(
Avatar
Magi / 9 grudnia 2015 r. o 06:24
0
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nikomu z pani torebką.więc takie dostałam podziękowanie
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 14:52
0
Nie wiadomo jak to było. ile razy ludzie zostawiają towar przy kasie, albo inne rzeczy na terenie sklepu. Myślę, że sprzedawczynie często przywłaszczają sobie przedmioty pozostawione przez klientów. Potem robią niewinną minę i mówią, że nie znalazły takiej rzeczy, bo " sklep nie ponosi odpowiedzialności, że rzeczy pozostawione na jego terenie" Nie róbmy wielkiego "aj waj" z tego. A ten ktoś następnym razem niech pilnuje swych rzeczy. Bez sensu. Współczuję tej kobiecie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 08:26
0
Ukradła i nic jej nie usprawiedliwia. Z drugiej strony dobrze, że przyznała się do tego.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 r. o 16:58
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 r. o 13:46
0
Dziwne jakby się nie przyznała skoro jej twarz widział cały net... Ciekawe czy z taką skruchą sama zgłosiłaby się gdyby takiego nagrania nie było, a ukazałby się sam artykuł?
Avatar
wo / 19 grudnia 2015 r. o 16:44
0

Łatwo gazeta nazywa kobietę złodziejką,ale jak na górze kradną miliony to sa anonimowymi.Radziłbym wyhamować używanie takich słów.O czymś świadczy fakt ,że osoba się zgłosiła i powiedziała ,co o tym myśli.Czy tak p[ostępuje złodziej???

Bo sie zesr.. ła jak jej r.. ło w necie było... nawet rym wyszedł :)

Avatar
sn / 13 grudnia 2015 r. o 18:31
0
Zwykła złodziejka i to wszystko.Znajomi już jej nigdy nie zaufają.
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 r. o 10:49
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

nie nie jest ;) to bylo przywlaszczenie - ii to wlasnie pokazuje nagranie .. przywlaszczenie:) weszla w posiadanie tego tabletu legalnie :) wiec tak naprawde moze was pozwać za naruszenie dobr osobistych :D

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 r. o 09:11
0
Ta kobieta powinna zostać ukarana !!! Bo jeżeli została tylko pouczona to znaczy że nasz system sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Inni mogą wyciągnąć z tego takie np wnioski : "można kraść, a jak mnie przyłapią na gorącym uczynku to przyznam się, okażę skruchę i uniewinnią mnie ...." CHORE
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 r. o 09:09
0
Nie rozumiem do końca niektórych komentarzy, ludzie ogarnijcie się !!!! To że inni kradną to daje przyzwolenie na kradzież też nam !!!!! Przeraża mnie że ludzie w Polsce tak się zachowują i mają taki tok myślenia :(
Avatar
Magi / 9 grudnia 2015 r. o 06:24
0
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nikomu z pani torebką.więc takie dostałam podziękowanie
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 14:52
0
Nie wiadomo jak to było. ile razy ludzie zostawiają towar przy kasie, albo inne rzeczy na terenie sklepu. Myślę, że sprzedawczynie często przywłaszczają sobie przedmioty pozostawione przez klientów. Potem robią niewinną minę i mówią, że nie znalazły takiej rzeczy, bo " sklep nie ponosi odpowiedzialności, że rzeczy pozostawione na jego terenie" Nie róbmy wielkiego "aj waj" z tego. A ten ktoś następnym razem niech pilnuje swych rzeczy. Bez sensu. Współczuję tej kobiecie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 08:26
0
Ukradła i nic jej nie usprawiedliwia. Z drugiej strony dobrze, że przyznała się do tego.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 r. o 16:58
0

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 r. o 13:46
0
Dziwne jakby się nie przyznała skoro jej twarz widział cały net... Ciekawe czy z taką skruchą sama zgłosiłaby się gdyby takiego nagrania nie było, a ukazałby się sam artykuł?
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 października 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 października 2020 r.

Puławy: Chcą podnieść podatki. Nie wszystkie

Puławy: Chcą podnieść podatki. Nie wszystkie

Podczas najbliższej sesji, radni zdecydują o wysokości podatków w 2021 roku. Zgodnie z propozycją prezydenta, część z nich, jak ten od mieszkalnych części budynków, czy małej działalności gospodarczej, pozostaną na dotychczasowym poziomie. Więcej zapłacą za to supermarkety.

Lubelskie: Protesty w obronie praw kobiet przeszły ulicami miast w naszym regionie

Lubelskie: Protesty w obronie praw kobiet przeszły ulicami miast w naszym regionie

Kobiety i wspierający je mężczyźni protestowali w środę w wielu miastach w woj. lubelskim. Największa demonstracja w obronie praw kobiet była w Lublinie - uczestniczyło w niej kilka tysięcy osób. Manifestanci wyszli na ulice także w Zamościu czy Świdniku.

Kolejny dzień protestów. Na ulice wyszły także mieszkanki Kraśnika [wideo]
film

Kolejny dzień protestów. Na ulice wyszły także mieszkanki Kraśnika [wideo]

Środa była kolejnym dniem strajków kobiet w całej Polsce. Na ulice wyszły również mieszkanki Kraśnika.

Protest w obronie praw kobiet w Zamościu. "Nie jestem inkubatorem" [zdjęcia]
galeria

Protest w obronie praw kobiet w Zamościu. "Nie jestem inkubatorem" [zdjęcia]

W środę kobiety ponownie protestowały na ulicach wielu miast w całym kraju. Nie inaczej było w Zamościu, gdzie swój sprzeciw zamanifestowały mieszkanki oraz mieszkańcy.

Czarny marsz w Świdniku. Kolejny protest w obronie praw kobiet
Zdjęcia
galeria

Czarny marsz w Świdniku. Kolejny protest w obronie praw kobiet

Środa była kolejnym dniem protestów kobiet w całej Polsce. Na ulice Świdnika ponownie wyszli mieszkańcy tego miasta.

Łuków: Będzie rozprawa w sprawie ataku nieletnich na Wietnamkę

Łuków: Będzie rozprawa w sprawie ataku nieletnich na Wietnamkę

Sąd Rejonowy wyznaczył termin pierwszej rozprawy w sprawie ataku nieletnich chuliganów na Wietnamkę. 59-latka od wielu lat mieszka w Łukowie.

Tak dużej manifestacji dawno w Lublinie nie było. Protest kobiet przeszedł przez centrum miasta
Zdjęcia, wideo
galeria
film

Tak dużej manifestacji dawno w Lublinie nie było. Protest kobiet przeszedł przez centrum miasta

– Może ta inicjatywa będzie drobnym kamykiem, który spowoduje lawinę dla dalszych zmian – zastanawiał się 22-letni Marcin, jeden z uczestników wczorajszej manifestacji przeciwników zaostrzania prawa aborcyjnego. W największym od lat zgromadzeniu w Lublinie wzięło udział nawet 8-10 tys. osób.

Puławianki znów demonstrowały w obronie swoich praw [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławianki znów demonstrowały w obronie swoich praw [zdjęcia, wideo]

"Rewolucja jest kobietą", "moje ciało - mój wybór", "wybór - nie zakaz" - to część haseł, jakie na transparentach wypisały uczestniczki kolejnej już w tym tygodniu antyrządowej pikiety w obronie tzw. kompromisu aborcyjnego. Pod puławskim Ratuszem protestowały setki mieszkańców.

Ulica Lipowa w Lublinie, 1938 r. Świadectwo remontowo-drogowe

Ulica Lipowa w Lublinie, 1938 r. Świadectwo remontowo-drogowe

– Fotografia doskonale ilustruje jak często na obszarze Lublina wykonywane były różnego rodzaju roboty ziemne, które bezpowrotnie niszczyły znajdujące się pod poziomem gruntu obiekty archeologiczne i historyczne nawarstwienia. Niestety wtedy, roboty te nie były prowadzone pod nadzorem archeologicznym, co niestety skutkowało bezpowrotną utratą ww. elementów obrazujących historię rozwoju miasta – napisał Dariusz Kopciowski, wojewódzki konserwator zabytków pokazując zdjęcie z 1938 roku.

Urodziny Marii Kuncewiczowej. Spacer i oprowadzanie kuratorskie w Kazimierzu Dolnym
30 października 2020, 12:00

Urodziny Marii Kuncewiczowej. Spacer i oprowadzanie kuratorskie w Kazimierzu Dolnym

Z okazji urodzin swojej patronki, Marii Kuncewiczowej, oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym Dom Kuncewiczów, zaprasza na oprowadzanie kuratorskie oraz spacer sentymentalny w dniach 30-31 października.

Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach w Kinie Bajka
3 listopada 2020, 16:30

Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach w Kinie Bajka

"Echa Katynia" - to hasło pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego o Totalitaryzmach, który odbył się w październiku w Warszawie. W listopadzie wybrane filmy zostaną wyświetlone w ramach retrospektywy w Kinie Bajka.

Nauczycielka szkoły w Kraśniku: "Błyskawica to symbol szatana"
galeria

Nauczycielka szkoły w Kraśniku: "Błyskawica to symbol szatana"

„Błyskawica to symbol szatana. Niektórzy z was więc demonstrują, że chcą mu służyć?” – napisała do pełnoletnich uczniów jedna z nauczycielek Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kraśniku. Uprzedziła też, że osoby prowokujące nieodpowiednią symboliką na zdalnych lekcjach zostaną z nich wyrzucone. Co na to szkoła?

Tanie linie anulują loty z Portu Lotniczego Lublin. Cztery trasy zostaną zawieszone

Tanie linie anulują loty z Portu Lotniczego Lublin. Cztery trasy zostaną zawieszone

Fatalne wieści dla Portu Lotniczego Lublin. W związku z cięciami w zimowych rozkładach dwóch linii lotniczych w listopadzie zawieszone zostaną loty do Dublina, Londynu Luton, Doncaster Sheffield i Oslo Torp. Do połowy grudnia z lotniska będą wykonywane rejsy jedynie w dwóch kierunkach.

Lubelskie Pszczółki wracają z Bydgoszczy pokonane. Przegrały z drużyną KS Basket 25

Lubelskie Pszczółki wracają z Bydgoszczy pokonane. Przegrały z drużyną KS Basket 25

Ciągle bez wyjazdowego zwycięstwa pozostają koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. W środę lubelskie akademiczki przegrały w Bydgoszczy z KS Basket 25 różnicą 10 punktów – 77:87

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!