Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 stycznia 2011 r.
21:28
Edytuj ten wpis

Napad na ochroniarzy hurtowni przy ul. Chemicznej

Autor: Zdjęcie autora (dudi)
0 22 A A
Policjanci są na miejscu napadu. (archiwum)
Policjanci są na miejscu napadu. (archiwum)

Kilku mężczyzn napadło na ochroniarzy hurtowni przy ul. Chemicznej. Sprawcy zabrali pieniądze i odjechali samochodem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 20. Dwaj ochroniarze wychodzili z hurtowni przy ul. Chemicznej. Mieli przy sobie pieniądze z utargu.

Nagle na miejsce przyjechało kilku mężczyzn.

Zamaskowani mężczyźni wysiedli z samochodu i obezwładnili ochroniarzy gazem łzawiącym. Uderzyli również ofiary tępym narzędziem. Zabrali im neseser z pieniędzmi i odjechali - mówi Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Nie znamy marki samochodu. Wiadomo, jedynie, że było to kombi ciemnego koloru - dodaje.

Poszkodowanym mężczyznom została udzielona pomoc medyczna. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci na miejscu przesłuchiwali świadków. - Szukamy sprawców tego napadu - wyjaśnia Smarzak.

Z relacji pracowników ochrony wynika, że byli to mężczyźni:

1. Mężczyzna w wieku około 30 lat, około 2 metrów wzrostu, szczupłej budowy ciała, ubrany w ciemne spodnie, ciemną kurtkę. Sprawca na głowie miał czarną kominiarkę z podłużnym otworem na oczy.

2. Mężczyzna około 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, ubrany na czarno, na głowie miał założoną czarną kominiarkę z dwoma otworami na oczy.

3. Mężczyzna około 180 cm wzrostu, średniej budowy ciała, twarz okrągła, włosy krótkie ciemne, ubrany w jasne ubrania, na głowie miał założony szary kaptur z poprzecznymi pasami.

Osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają informacje na temat sprawców napadu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie. Nr Wydziału Kryminalnego (81) 535-57-27 lub nr alarmowy 997/112.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Solidowiec / 10 lutego 2011 o 00:28
0
Rudi pierwsza podstawowa sprawa nie obrażaj. Nie zaprzeczę że w szeregach ochrony w tym konwojentów zdarzają się tzw. nienadający się ludzie i to jest tylko wina zatrudniających te osoby a my musimy się z nimi użerać, po drugie jeżeli się orientujesz w przepisach prawa np. policja posiada trudną do interpretacji ustawę o policji tak my ochroniarze także mamy swoją ustawę również trudną do interpretacji.Uwierz mi nie jest problemem zastrzelić dla kogoś, kto bronią włada na codzień i prywatnie szkoli się z nią co miesiąc (prywatnie bo nasze firmy przewidują taką możliwośc raz na pół roku)tylko co następuje potem, tego nikt niechciałby doświadczyć, sądy prokurator udowadnianie swojego działania Rudi wybacz niemasz pojęcia o czym piszesz bo nasze polskie prawo jest poje***e a my wykonujemy zawód taki jak każdy inny bo każdy musi z czegoś żyć. Proszę Cię nie oceniaj działania tych panów z Altestu, bo ja osobiście ich znam i oni są dobrymi fachowcami, przypadek sprawił że stało się tak a nie inaczej. Myślę że ty na głos wystrzału broni byś popuścił czy ty kiedyś poczułeś działanie gazu na ryju-nie życzę i każdy razem z dwoma koleżkami jestem w stanie odnieść sukces gazując każdego ochroniarza z zaskoczenia i dokonać łupu. Pozdrawiam myśliciela
Rudi pierwsza podstawowa sprawa nie obrażaj. Nie zaprzeczę że w szeregach ochrony w tym konwojentów zdarzają się tzw. nienadający się ludzie i to jest tylko wina zatrudniających te osoby a my musimy się z nimi użerać, po drugie jeżeli się orientujesz w przepisach prawa np. policja posiada trudną do interpretacji ustawę o policji tak my ochroniarze także mamy swoją ustawę również trudną do interpretacji.Uwierz mi nie jest problemem zastrzelić dla kogoś, kto bronią włada na codzień i prywatnie szkoli się z nią co miesiąc (prywatnie bo nasze fi... rozwiń
Avatar
S C H I Z O F R E N I K / 7 lutego 2011 o 18:26
0
[quote name='S C H I Z O F R E N I K' timestamp='1296662064' post='315143']
Czas już na wieczorne leki. [media]http://www.youtube.com/watch?v=pfdt_151Jag[/media]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=jadmUwQY4IM[/media]
Avatar
Zbycho / 7 lutego 2011 o 18:20
0
@~Staszek~ Kolega chyba z konkurencji skoro uważa, że w expertusie jeżdżą dziadki? Ile kolega ma lat, skoro nas uważa za dziadków? 5, 10, czy 12? Nie bez powodu mówią na nas sexpertus Pozdrawiam!
Avatar
xxx / 7 lutego 2011 o 08:48
0
CHŁOPAKI BYLI Z ĄLTESTU. MIELI ZE SOBA BRON... DLACZEGO JEJ NIE UZYLI? POMYSLCIE JAK MA REAGOWAC PRACOWNIK KTORY ROBI PO 24 GODZINY I MA JEDNA KROTKA PRZERWE? TA FIRMA JEST PO...A I TERAZ PEWNIE CHLOPAKOW ZWOLNIA...
Avatar
Rudi / 29 stycznia 2011 o 11:10
0
Ludzie jacy ochroniarze? Kiedyś nazywało się takiego stróżem, portierem lub woźnym. Teraz narobili jakichś śmiesznych ochroniarz, poprzebieranych w jakieś śmieszne mundurki, aż śmiech człowieka rozrywa jak widzi te ofermy, kiedy jeszcze przy pasie czasami dynda takiemu plastikowy pistolecik kupiony na odpuście.
Avatar
kkkkkkk / 28 stycznia 2011 o 20:47
0
utarg by nie 50 ntys a 140 ....jak nie wiecie to nie piszcie
Avatar
ja / 28 stycznia 2011 o 12:29
0
a gdzie jest napisane ze to byl altest ?
Avatar
Gość / 28 stycznia 2011 o 10:50
0
[quote name='chemiczna' timestamp='1296170947' post='429994']
altest.
[/quote]

ALTEST strona internetowa :

"W branży zabezpieczeń funkcjonujemy już 26 lat, przez ten okres stworzyliśmy trwałe fundamenty działalności w postaci profesjonalnej kadry, bazy lokalowej, transportowej oraz zaplecza technicznego. Zaufało nam ponad kilkuset klientów zawierając stałe umowy o ochronę swojego mienia.
Oferując współpracę mamy nadzieję, że wybiorą Państwo to co najważniejsze: spokój i bezpieczeństwo"


A tu kilku wieśmaków psiknęło gazem i zabrało teczkę.
[quote name='chemiczna' timestamp='1296170947' post='429994']
altest.
[/quote]

ALTEST strona internetowa :

"W branży zabezpieczeń funkcjonujemy już 26 lat, przez ten okres stworzyliśmy trwałe fundamenty działalności w postaci profesjonalnej kadry, bazy lokalowej, transportowej oraz zaplecza technicznego. Zaufało nam ponad kilkuset klientów zawierając stałe umowy o ochronę swojego mienia.
Oferując współpracę mamy nadzieję, że wybiorą Państwo to co najważniejsze: ... rozwiń
Avatar
siomik / 28 stycznia 2011 o 10:37
0
jestem pewny ze do podzialu tych pieniedzy naleza i ci ochroniaze a przynajmniej jeden:)Zreszta pieniadze sa po to zeby je wydawac albo krasci o to chodzi....
Avatar
mosquito / 28 stycznia 2011 o 09:24
0
Napadli sami na siebie.
Avatar
Solidowiec / 10 lutego 2011 o 00:28
0
Rudi pierwsza podstawowa sprawa nie obrażaj. Nie zaprzeczę że w szeregach ochrony w tym konwojentów zdarzają się tzw. nienadający się ludzie i to jest tylko wina zatrudniających te osoby a my musimy się z nimi użerać, po drugie jeżeli się orientujesz w przepisach prawa np. policja posiada trudną do interpretacji ustawę o policji tak my ochroniarze także mamy swoją ustawę również trudną do interpretacji.Uwierz mi nie jest problemem zastrzelić dla kogoś, kto bronią włada na codzień i prywatnie szkoli się z nią co miesiąc (prywatnie bo nasze firmy przewidują taką możliwośc raz na pół roku)tylko co następuje potem, tego nikt niechciałby doświadczyć, sądy prokurator udowadnianie swojego działania Rudi wybacz niemasz pojęcia o czym piszesz bo nasze polskie prawo jest poje***e a my wykonujemy zawód taki jak każdy inny bo każdy musi z czegoś żyć. Proszę Cię nie oceniaj działania tych panów z Altestu, bo ja osobiście ich znam i oni są dobrymi fachowcami, przypadek sprawił że stało się tak a nie inaczej. Myślę że ty na głos wystrzału broni byś popuścił czy ty kiedyś poczułeś działanie gazu na ryju-nie życzę i każdy razem z dwoma koleżkami jestem w stanie odnieść sukces gazując każdego ochroniarza z zaskoczenia i dokonać łupu. Pozdrawiam myśliciela
Rudi pierwsza podstawowa sprawa nie obrażaj. Nie zaprzeczę że w szeregach ochrony w tym konwojentów zdarzają się tzw. nienadający się ludzie i to jest tylko wina zatrudniających te osoby a my musimy się z nimi użerać, po drugie jeżeli się orientujesz w przepisach prawa np. policja posiada trudną do interpretacji ustawę o policji tak my ochroniarze także mamy swoją ustawę również trudną do interpretacji.Uwierz mi nie jest problemem zastrzelić dla kogoś, kto bronią włada na codzień i prywatnie szkoli się z nią co miesiąc (prywatnie bo nasze fi... rozwiń
Avatar
S C H I Z O F R E N I K / 7 lutego 2011 o 18:26
0
[quote name='S C H I Z O F R E N I K' timestamp='1296662064' post='315143']
Czas już na wieczorne leki. [media]http://www.youtube.com/watch?v=pfdt_151Jag[/media]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=jadmUwQY4IM[/media]
Avatar
Zbycho / 7 lutego 2011 o 18:20
0
@~Staszek~ Kolega chyba z konkurencji skoro uważa, że w expertusie jeżdżą dziadki? Ile kolega ma lat, skoro nas uważa za dziadków? 5, 10, czy 12? Nie bez powodu mówią na nas sexpertus Pozdrawiam!
Avatar
xxx / 7 lutego 2011 o 08:48
0
CHŁOPAKI BYLI Z ĄLTESTU. MIELI ZE SOBA BRON... DLACZEGO JEJ NIE UZYLI? POMYSLCIE JAK MA REAGOWAC PRACOWNIK KTORY ROBI PO 24 GODZINY I MA JEDNA KROTKA PRZERWE? TA FIRMA JEST PO...A I TERAZ PEWNIE CHLOPAKOW ZWOLNIA...
Avatar
Rudi / 29 stycznia 2011 o 11:10
0
Ludzie jacy ochroniarze? Kiedyś nazywało się takiego stróżem, portierem lub woźnym. Teraz narobili jakichś śmiesznych ochroniarz, poprzebieranych w jakieś śmieszne mundurki, aż śmiech człowieka rozrywa jak widzi te ofermy, kiedy jeszcze przy pasie czasami dynda takiemu plastikowy pistolecik kupiony na odpuście.
Avatar
kkkkkkk / 28 stycznia 2011 o 20:47
0
utarg by nie 50 ntys a 140 ....jak nie wiecie to nie piszcie
Avatar
ja / 28 stycznia 2011 o 12:29
0
a gdzie jest napisane ze to byl altest ?
Avatar
Gość / 28 stycznia 2011 o 10:50
0
[quote name='chemiczna' timestamp='1296170947' post='429994']
altest.
[/quote]

ALTEST strona internetowa :

"W branży zabezpieczeń funkcjonujemy już 26 lat, przez ten okres stworzyliśmy trwałe fundamenty działalności w postaci profesjonalnej kadry, bazy lokalowej, transportowej oraz zaplecza technicznego. Zaufało nam ponad kilkuset klientów zawierając stałe umowy o ochronę swojego mienia.
Oferując współpracę mamy nadzieję, że wybiorą Państwo to co najważniejsze: spokój i bezpieczeństwo"


A tu kilku wieśmaków psiknęło gazem i zabrało teczkę.
[quote name='chemiczna' timestamp='1296170947' post='429994']
altest.
[/quote]

ALTEST strona internetowa :

"W branży zabezpieczeń funkcjonujemy już 26 lat, przez ten okres stworzyliśmy trwałe fundamenty działalności w postaci profesjonalnej kadry, bazy lokalowej, transportowej oraz zaplecza technicznego. Zaufało nam ponad kilkuset klientów zawierając stałe umowy o ochronę swojego mienia.
Oferując współpracę mamy nadzieję, że wybiorą Państwo to co najważniejsze: ... rozwiń
Avatar
siomik / 28 stycznia 2011 o 10:37
0
jestem pewny ze do podzialu tych pieniedzy naleza i ci ochroniaze a przynajmniej jeden:)Zreszta pieniadze sa po to zeby je wydawac albo krasci o to chodzi....
Avatar
mosquito / 28 stycznia 2011 o 09:24
0
Napadli sami na siebie.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 0

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 3 2

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 12 2

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 0

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 3

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 15

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 15

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 2 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 40 5

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 6 4

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!